Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

POKER i Holdem Poker turniri

elitemadzone.org :: MadZone :: POKER i Holdem Poker turniri

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 22605 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
173.245.64.*



+21 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.08.2010. u 10:46 - pre 166 meseci
Vidi ga ovde.

Phil Ivey another sick bluff





CRAZY MILLION DOLLAR BLUFF - Phil Ivey



Dva velika majstora Phil Ivey i Daniel Negreanu


Phil Ivey pwning Daniel Negreanu




[Ovu poruku je menjao boxxter dana 25.08.2010. u 11:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.08.2010. u 11:04 - pre 166 meseci
Provali ga kako sve vreme reitmicno zvecka svojim zetonima da iritira protivnik. Pravo kinesko mucenje
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
173.245.64.*



+21 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.08.2010. u 11:05 - pre 166 meseci
Da bre. Svi zveckaju. Ko zmije zvecarke. Nijednom ne trepne kad blefira :D.


Evo ti kako dolazi karta na 2% verovatnoce.


 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
173.245.64.*



+21 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.08.2010. u 11:12 - pre 166 meseci
Vidi naslov, i slusaj komentare xD.


Lindgren vs Phil Ivey BLUFFING again




Trazio mu na kraju da pokaze kartu, a Ajvi ga pita: " Koju?" :D.
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.att.com.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.08.2010. u 12:12 - pre 166 meseci
Kockanje je kada vestina nema nikakvog udela u igri. Kao sto neko rece, rulet, craps i slicno.


Zveckanje zetonima je u stvari preusmeravanje "tell-a" tako da svako nenamerno trzanje je preusmereno na zetone. Znam momka koji je mogao svoj tik treptanja (stresno detinjstvo) mogao da preusmeri na tapkanje nogom. Stvarno neverovatno sta ljudski mozak moze da uradi.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.nlayer.net.



+21 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.08.2010. u 13:29 - pre 166 meseci
Al` vidi stvarno kako zveckaju. Samo ih motaju po prstima. Ne staju. Au brate. Lindgren poceo da zvecka kad je na stolu bilo 106 000 $$$. A Phil na 146 000 $.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.nlayer.net.



+21 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.08.2010. u 14:22 - pre 166 meseci
Ha ha vidi ovog sa kacketom kako zvecka. A Ajvi gubi i smeje se.


Phil Ivey is Money - No Pride just a solid read and a Great Line




 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.28.116.*



+228 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.08.2010. u 16:25 - pre 166 meseci
Pogledao sam sve klipove koje ste ovde prikacili i moj komentar je: " poserem se ja na svu Americku reklamu(propagandu)",
sve mi ovo lici na tipican Americki san i price u tom stilu. Moje misljene je da svi ti veliki turniri sluze samo za navlacenje miliona idiota sirom sveta, kako eto i oni bi mogli biti kao ovaj "bebyface" crnac, a ustvari bice moj K*RAC. To mi lici na price o Americi, a kad odes tamo i upoznas te ljude i taj nacin zivota skontas da to i nije bas nesto narocito i da je daleko od raja, kako je inace u pricama pretstavljena Amerika. Tako da ja bih zamolio diskutante koji ovde onanisu i svrsavaju na ovog crnca, da to ne rade i da ako imaju sta konkretno da kazu u vezi pokera, da to urade, a ako nemaju svoje iskustvo, neka daju svoje razmisljanje potkrepeno nekakvim faktima.
Suplje price tipa:
Citat:

Cunami:
Znam decka koji se odusevio Tekas Holdemom. Po njegovoj prici tu sreca igra malu ulogu i po njemu realno je da mesecno napravi 600, 700 EUR.
Ulozio je dve godine u ucenje i vezbanje igrajuci pre svega na Internetu. Kad je savladao zanat krenuo je da igra uzivo u kockarnicama.
Za samo nekoliko meseci je bio u dugovima od preko 2000 EUR.
Trenutno se leci. Dijagnoza - patololosko kockanje.

takodje su izvucene iz konteksta i totalno su promasene. Zasto to kazem: Prvo, neko je ulozi dve godine u ucenje necega i onda je savladao zanat, a kad je savladao zanat i poceo da ga paktikuje poceo je da gubi.
Pitanje:
1. da li je savladao zanat?
2. mozda je naucio pravila igre, ali je lak za procitati ga.
3. mozda je naucio pravila igre, ali nije naucio da cita protivnike
4. mozda je jednostavno plasljiv, pa ga strah savlada, tako da pod pritiskom straha ne moze da rezonuje dobro.
Sta god da je od 2-4 =, vraca prvo pitanje, DA LI JE SAVLADAO ZANAT??
Kome je bitno sta je crni uradio na nekom turniru i koju korist vi imate od toga?
Mene interesuje dali moze i kako bi bilo moguce da se od igre Poker-a ili od kladjenja obezbedi jedan konstantan izvor prihoda, koji bi mogao obezbediti jedan pristojan zivot bez potrebe da se svaki dan ide na posao.

Tako bih vas jos jednom zamolio da ako nesto pisete nesto konkretno i ozbiljno, nema potrebe da se uvek neko po*ere na diskusiju.

Evo da vam malo pojasnim, prikacicu nekoliko slika, da vam pojasnim o cemu pricam i kako ja zamisljam pristojan zivot.









Za ovaj nacin zivota vam ne treba mnogo para i to je nesto realno, jer ja nisam nekakav produkt Americke reklamne industrije, ja to praktikujem i placam iz svog dzepa bez potrebe da nekoga navlacim na nesto.
Za bezbrizan zivot na nekom Grckom ostrvu ili na jugu Spanije ili na Mauricijusu treba ~1500-2000 eura/mesecno, znaci mozete vi da svrsavate na onog crnca sto kao zaradjuje milon dolara i da lepo sanjate da ce te i vi u tome uspeti, a da nemate ni za kafu. Mene zanima da zaradim ovaj mesec realnih 2000 eura.
Sto se tice problema sa zavisnostima ili emotivnoj nestabilnosti, od toga sam odavno operisan.

[Ovu poruku je menjao konislav dana 25.08.2010. u 17:43 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ri.ri.cox.net.



+21 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 04:55 - pre 166 meseci

Stvarno jesam preterao sa ovim klipovima, izvinjavam se. Necu vise. Izgleda da imas puno vise iskustva od mene. Kad sam imao dvaes i jednu godinu, postao sam suvlasnik kazina, i to je trajalo nekoliko godina. I tamo sam video poneku partiju pa sam zato mislio da napisem ponesto. Imali smo shock sobu za poker, i bilo je partija koje su trajale po nekoliko dana. Preko dana su se igrali aparati, a nocu se bacao barbut. Necu da budem licemer, pa moram da priznam da sam se i ja pomalo kockao nekada.

Po mom misljenju, na ovim snimcima su pravi profesionalni kockari, koji zive od toga, i nista drugo u zivotu ne rade, osim sto se kockaju. I mislim da dosta moze da se nauci od njih. Ali verovatno si ti u pravu, posto vidim da znas dosta vise od mene o tome.


Citat:
konislav:
Mene interesuje dali moze i kako bi bilo moguce da se od igre Poker-a ili od kladjenja obezbedi jedan konstantan izvor prihoda, koji bi mogao obezbediti jedan pristojan zivot bez potrebe da se svaki dan ide na posao.

Tako bih vas jos jednom zamolio da ako nesto pisete nesto konkretno i ozbiljno, nema potrebe da se uvek neko po*ere na diskusiju.


Da li ti znas kako izgleda dan jednog kockara? Da li uopste znas kako izgleda taj posao, za razliku od normalnog posla? Ja poznajem neke ljude koji zive od toga. I zivot im ne izgleda kao na tvojim slikama. A imaju para za malo vise kafa od tebe. Skoro mi je jedan prijatelj doziveo srcani udar za vreme jedne partije.
Da ne davim sad kako se prave talovi za istim stolom, i online i uzivo, pa covek misli da se igra partija, a u stvari igra sam protiv svih. Posto vi to mnogo bolje znate. Dakle ostavljam te sa tvojim slikama, i snovima o zemlji dembeliji, necu da smetam diskusiji. Mozda bi samo trebao da dodas sliku kako se znoji cmarulja na stolici dok cekas kartu.







 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.28.122.*



+228 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 09:15 - pre 166 meseci
Citat:

boxxter:
Da li ti znas kako izgleda dan jednog kockara? Da li uopste znas kako izgleda taj posao, za razliku od normalnog posla? Ja poznajem neke ljude koji zive od toga. I zivot im ne izgleda kao na tvojim slikama. A imaju para za malo vise kafa od tebe. Skoro mi je jedan prijatelj doziveo srcani udar za vreme jedne partije.
Da ne davim sad kako se prave talovi za istim stolom, i online i uzivo, pa covek misli da se igra partija, a u stvari igra sam protiv svih. Posto vi to mnogo bolje znate. Dakle ostavljam te sa tvojim slikama, i snovima o zemlji dembeliji, necu da smetam diskusiji. Mozda bi samo trebao da dodas sliku kako se znoji cmarulja na stolici dok cekas kartu.


Ne znam kako izgleda dan jednog profesionalnog poker igraca, jer ne poznajem ni jednog koji/koja od toga zive. Znam kako izgleda dan jednog profesionalnog kladionicara (ako se tako zove neko/neka, koja zivi od kladjenja) i meni to ne izgleda mnogo lose. Buduci da ne znam nista o pokeru, ja sam i postavio pitanje da li neko nesto zna o tome, ne da me uci da igram poker, vec da da svoje vidjenje toga i da da osnovne smernice u vezi toga, nesto kao sto je uradio Branko Santo.
Takodje ne mogu da razumem zasto se ljudi bave poslom sa kojim se ne mogu "emotivno nositi(spraviti)". Kladjenje je takodje stresan posao, ako ga radis na jedan totalno pogresan nacin, tacnije ako u to uneses vise emocija nego pameti. Uzmimo sure bet, to je kladjenje, medjutim treba ti samo oprema i pare da bi zavaravao kladionicu, ne treba tu nesto mnogo ni znanja, a nema ni potrebe za emocijama. Drugi nacin je (ne bas u potpunosti, da ne kaze neko da ne znam o cemu pricam) Back/Lay kladjenje, tu samo treba da budes brz, da kupis, da se osiguras i reosiguras i da cekas nekog naivnog da mu prodas u pravom momentu. Takav je i Forex, ajde neko ce reci to je investiranje, medjutim po meni i to je kladjenje. Tu uglavnom plate cenu novi igraci, koji pomisle da su popili svo znanje sveta, da su uhvatili boga za m*da. Kad ono, prc!
Koliko sam ja mogao videti i razumeti, turniri u pokeru su sasvim pristojan nacin zarade. Ne moras da budes prv, a opet zaradis. Ne igras u velike pare, gledas gde su vikend igraci(koji su po nekoj logici slabiji igraci), formiras ekipu kao za "sure bet" (to je ono o cemu pricas, kad se moj tim baci na nekoga da ga olesi i cepas), probacu pa cu za nekoliko meseci da vidim na cemu sam.

 
Odgovor na temu

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 10:03 - pre 166 meseci
Citat:
konislav: Evo da vam malo pojasnim, prikacicu nekoliko slika, da vam pojasnim o cemu pricam i kako ja zamisljam pristojan zivot.


Uglavnom preskačem poruke člana Lesli Eldridž, ali mislim da bi jedan od njegovih standardnih komentara dobro došao ovim fotografijama iz citirane poruke.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
209.107.204.*



+21 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 10:13 - pre 166 meseci
Ok. Evo ti jedna informacija, cisto da znas. Od 9000 i nesto igraca na turniru u pokeru, ko dodje do 600 mesta, na svojim je parama. Ovi igraci na video klipovima su vrhunski profesionalci, i zive iskljucivo od pokera i od turnira. Mada posle partije, idu na golf, ali i tamo se klade dal` ce loptica da udje u rupu. Interesanto je slusati sta pricaju dok traje partija. Moze da se cuje ko kome duguje koje pare, i ko je puko gde i koju kintu. Ima zanimljivih stvari. Poznajem i likove koji bi najradije radili nesto normalno, ali ljubav prema kocki je mnogo jaca. Nema standardnog profila ljudi koji vole kocku. Kod nas u radnji su se kockali od doktora nauka, hirurga i profesora, do poslednjih klosara. Najjaca provala je kad su intervjuisali jednog lecenog kockara, i kad je rekao voditelju: " Voleo bih da sad izvadis kockice iz dzepa i da ih bacis, bas me zanima sta bi izaslo ". Samo da znas da vikend i slabiji igraci mogu da budu mnogo jaka navlakusa. Obicno se profesionalci prave da su glupi i smotani, kao na primer ovaj crni- bejbi fejs. Mislis da mozes da ga trpas kako oces. A imaju oci i na dupetu. Ako provale da imate tal izmedju sebe, nije dobro.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 10:33 - pre 166 meseci
sve sve ali lik što postavi slike kako bos pije kafu i zadaje domaći zadatak ili šta ?????
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
209.107.204.*



+21 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 10:41 - pre 166 meseci
Citat:
boxxter: Mozda bi samo trebao da dodas sliku kako se znoji cmarulja na stolici dok cekas kartu.


Nece valjda da me poslusa. Zezao sam se, ne moras da dodajes sliku.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 10:58 - pre 166 meseci
Inače zarada na pokeru je krvav posao i uopšte nema veze sa onim što većina zamišlja kada je profesionalno igranje pokera u pitanju i to zna svako ko je malo višeo proveo igrajući online ili live poker. Tu je u pitanju pakleno strpljenje, rad, rad i samo rad i naravno sreća kao i u svakom drugom poslu. Svako pomisli da je baš on taj koji bi mogao da bude pro ali istina je da je taj procenat toliko mali da je maltene zanemarljiv. Ima par poznatih ljudi iz Srbije koji su pro što je na ovoliku populaciju malo...
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.att.com.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 11:24 - pre 166 meseci
Sreca nije faktor uspeha u pokeru.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 12:59 - pre 166 meseci
Kao i u svakom sportu(poker se od skoro zvanično vodi kao sport) i u pokeru je sreća dosta bitna ali naravno uz kombinaciju ostalih veština i okolnosti.

To je kao kad bi rekao da partizanu sreća nije bila faktor uspeha za plasman u ligu šampona. S tim da u pokeru možda sreća i više znači nego u drugim sportovima, jer da nije tako onda bi se na na world series of poker stalno smenjivali isti u prvih 10 kao što je recimo u tenisu na grand slamovima, ali vrlo često na velikim turnirima u pokeru do prvih 10 dolaze nepoznati igrači(naravno uz gomilu poznatih).
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 13:04 - pre 166 meseci
Citat:
Branko Santo: Sreca nije faktor uspeha u pokeru.


Jok nego sta je leba ti?! Kako se zove ona stvar kada ti diler podeli 3 keca i padne cetvrti kec na sto kasnije? Ajde molim te, pravite od svega ovoga nauku neku.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 13:07 - pre 166 meseci
poker je i te kako nauka ali sreća ima dobar uticaj.
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri26.08.2010. u 13:13 - pre 166 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Jok nego sta je leba ti?! Kako se zove ona stvar kada ti diler podeli 3 keca i padne cetvrti kec na sto kasnije? Ajde molim te, pravite od svega ovoga nauku neku.


Dva para keceva :D
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: POKER i Holdem Poker turniri

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 22605 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.