Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

POKER i Holdem Poker turniri

elitemadzone.org :: MadZone :: POKER i Holdem Poker turniri

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 22458 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.teletrader.com.



+10246 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri27.08.2010. u 13:42 - pre 165 meseci
Ovo za mužu je cool. Nije loše. Ali, imaš li neki link za šišanje ovaca ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.att.com.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri27.08.2010. u 14:57 - pre 165 meseci
Tema zrela za ciscenje :)

Kako se dobija i gubi na turnirima...
http://forumserver.twoplustwo....esome-sharkscope-graphs-61228/

Kako igrati na micro cash igrama
http://forumserver.twoplustwo....e-guide-beating-micros-430637/

Mikro cash strategija
http://forumserver.twoplustwo....best-unl-strategy-posts-98125/

Micro fish tells
http://forumserver.twoplustwo....icro-fish-tells-poobah-528919/

Three basic fish types
http://forumserver.twoplustwo....three-basic-fish-types-427948/

Google: best poker tor....

Na 2+2 imate odvojeno za pocetnike i topovane teme.
Razlikujte full ring (9 ili 10 igraca) i short table (6 igraca) taktike su drugacije i na drugima se igra mnogo agresivnije (ne preporucujem za pocetnike).

Citajte pitanja o rukama u pocetnickim sekcijama i videcete mnogo lozione ali i poneki odlican savet.

Ko zeli da igra iskljucivo turnire, predlazem da igrate i malo cash meni je najvise koristilo da naucim "bet sizing".

 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.28.119.*



+228 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri27.08.2010. u 15:15 - pre 165 meseci
Citat:
Java Beograd: Ovo za mužu je cool. Nije loše. Ali, imaš li neki link za šišanje ovaca ?


Imam, svakako! Ako si se zaljubio u ovce imam nesto i za tebe.


Citat:

Branko Santo:
Tema zrela za ciscenje :)


Tako je Branko, urgiraj kod domacina da se probudi i malo pocisti.
 
Odgovor na temu

markoni22
beograd

Član broj: 265085
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.pokerstrategy.com/uT4..


Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri05.09.2010. u 01:04 - pre 165 meseci

a evo moze i ovako ako neko hoce da proba online poker besplatno 50$ sve preko mozes da zadrzis ja sam podigao 450$
strecno
evo link

http://www.yourpokercash.com/addby/cb44c3
and
http://www.pokerstrategy.com/uT4APA
72
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri05.09.2010. u 01:08 - pre 165 meseci
Aj ti meni odma' daj tih 50$ besplatno, da se ne cimamo. Moze?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri05.09.2010. u 01:22 - pre 165 meseci
1. Koliko je po vama u Pokeru ima uticaj(znacaj) sreca, a koliko je to igra u kojoj je potrebno(da ne kazem znacajno) znanje?
Ukoliko je igra No-Limit (igrač može da uradi All-In) onda u takvoj partiji preovlađuje sreća.
Ukoliko je igra sa limitom (igrač ne može da ide all-in), onda je za pobedu u takvoj igri ključno znanje.

2. Interesuje me da li imate iskustva sa on-line Hold'em Poker turnirima, koliko je sve to posteno, da li postoji mogucnost da taj turnir bude namesten.
Velike i respektabilne kuće (PokerStars, PartyPoker i sl.) sasvim sigurno organizuju fer turnire. Mada generalno organizatori turnira nemaju potrebe za nameštaljkama, jer ionako uzimaju proviziju ili kroz buy-in, ili kroz rake.

3. Kolko je realno profesionalno se baviti igranjem Pokera i ziveti od toga?
Totalno nerealno. Takmičenja poput WPT-a su namerno definisana kao No-Limit takmičenja, kako bi neki anonimus uz gomilu sreće mogao da pobedi na istom. Kada anonimus pobedi da WPT to znači gomilu $$$ online poker sajtovima preko kojih je dospeo na turnir, a WPT-u gomila novih prijava naregne godine od sličnih anonimusa koji misle da imaju neke šanse. I na kraju krajeva to doprinosi popularizaciji pokera generalno, jer gomila anonimusa umisli da je lako profesionalno igrati poker, i da je moguće živeti od toga.

 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.29.21.*



+228 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri06.09.2010. u 08:12 - pre 165 meseci
Procitao sam dosta toga u vezi Poker-a i ne mogu da donesem zakljucak da li se moze ziveti od toga, ali sam zakljucio da ja ne bih mogao da se bavim time profesionalno, mozda gresim, ali mislim da sreca ima mnogo vazan uticaj na pobedu. Po meni kladjenje je daleko naj sigurniji posao, gledano od poslova "kockanja", da pojasnim. Ako uzmemo sve vrste "igara na srecu", mislim da se kod kladjenja moze obezbediti naj veci stepen uspesnosti, gledano u nekom duzem kontinuitetu, sto znaci da se time moze baviti kao profesijom. Daleko od toga da se time svako moze baviti i da je to uobicajan posao. Koliko sam mogao da primetim ljudi uglavnom imaju nekoliko problema kod kladjenja, a to su: disciplina, halapljivost (ponese ih zanos kad dobiju, pa misle da su svemoguci i pocnu se mnogo oslanjati na osecanje, a zapostave matematiku) i stres kod gubitka ( kod pojave gubitaka ili serije gubitaka, pocinje da ih hvata panika, sto dovodi do gubitka razuma i tu pocinje opet otstupanje od osnovnih principa t.j. matematike), postoji po meni jos jedan veliki problem kod vecine igraca, a to je ne srazmer ulozenog novca i ocekivanja koliko se od toga treba zaraditi.
Mozda sam negde pogresio ili nesto ispustio pa bih zamolio da me ispravite. U zadnjih nekoliko meseci sam dosta toga procitao o poslovanju na berzi i tu vidim dosta slicnosti sa kladjenjem, a takodje sam primetio da velik broj investitora(ili igraca) na berzi muci ista ili slicna problematika.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
216.66.59.*



+21 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri07.09.2010. u 23:48 - pre 165 meseci
Citat:
konislav: Procitao sam dosta toga u vezi Poker-a i ne mogu da donesem zakljucak da li se moze ziveti od toga,


Ne znam da li moze da se zivi od toga, al moze da se umre. Kao Dok Holidej, recimo. Ubili su ga s ledja za kockarskim stolom. Pucali su mu u ledja, zato sto je bio mnogo brz, i niko nije smeo da mu se suprotstavi licem u lice.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.nlayer.net.



+21 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri08.09.2010. u 01:53 - pre 165 meseci
Dobro, ovde sam se nasalio malo, ipak je umro u krevetu, ali to je interesantna urbana legenda. Inace John Henry "Doc" Holliday je bio odlican matematicar i filozof. Najpoznatiji zubar, revolveras i poker igrac svih vremena xD. Imao je 36 godna kada je umro. Evo koga zanima moze da procita nesto o njemu.


John Henry "Doc" Holliday (August 14, 1851 – November 8, 1887) was an American gambler, gunfighter and dentist of the American Old West, who is usually remembered for his friendship with Wyatt Earp and his involvement in the Gunfight at the O.K. Corral.


"Doc" Holliday was born in Griffin, Georgia, to Henry Burroughs Holliday and Alice Jane Holliday (née McKey).[1] His father served in both the Mexican-American War and the Civil War.[2] His family baptized him at the First Presbyterian Church in 1852.[3]

In 1864, his family moved to Valdosta, Georgia.[3] Holliday's mother died of tuberculosis on September 16, 1866, when he was 14 years old.[1] Three months later, his father married Rachel Martin. While in Valdosta, he attended the Valdosta Institute,[3] where he received a strong classical secondary education in rhetoric, grammar, mathematics, history, and languages — principally Latin, but also French and some Ancient Greek.[3][4]

In 1870, the 19-year-old Holliday left home to begin dental school in Philadelphia. On March 1, 1872, he received the degree of Doctor of Dental Surgery from the Pennsylvania College of Dental Surgery.[1] Later that year, he opened a dental office with Arthur C. Ford in Atlanta.[4] While in Atlanta, Holliday resided with his uncle and his family while beginning his career as a dentist there.[5]

Doc Holliday's famous cousin (by marriage) was Margaret Mitchell, best known for authoring Gone With the Wind. It has been said, but not confirmed, that the character Ashley Wilkes is modeled after Holliday.[6]



Dodge City was not a frontier town for long; by 1879, it had become too respectable for the kinds of people who had seen it through its early days. For many, it was time to move on to places not yet reached by the civilizing railroad, places where money was to be made. Holliday, by this time, was as well known for his prowess as a gunfighter and for his gambling, though the latter was his trade and the former simply a reputation. Through his friendship with Wyatt and the other Earp brothers, especially Morgan and Virgil, Holliday made his way to the silver-mining boom town of Tombstone, Arizona Territory, in September 1880. The Earps had been there since December 1879. Some accounts state the Earps sent for Holliday when they realized the problems they faced in their feud with the Cowboy faction. In Tombstone, Holliday quickly became embroiled in the local politics and violence that led up to the famous Gunfight at the O.K. Corral in October 1881.

As he lay dying, Holliday allegedly asked for a drink of whiskey. Amused, he looked at his bootless feet as he died—no one ever thought that he would die in bed, with his boots off. His last words were, "Now, that's funny." John Henry "Doc" Holliday died November 8, 1887. He was 36.[3]


In an 1896 article, Wyatt Earp had this to say about Holliday, "Doc was a dentist not a lawman or an assassin, whom necessity had made a gambler; a gentleman whom disease had made a frontier vagabond; a philosopher whom life had made a caustic wit; a long lean ash-blond fellow nearly dead with consumption, and at the same time the most skillful gambler and the nerviest, speediest, deadliest man with a six-gun that I ever knew."[14]

http://en.wikipedia.org/wiki/Doc_Holliday

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.att.com.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri08.09.2010. u 09:31 - pre 165 meseci
Konislave, mislim da je kljucna razlika u konstantnom naporu koji se ulaze u pokeru.
Kod kladionice upijas informacije u nedogled, napravis odluku, uplatis i gotovo. A kod pokera je sve iz pocetka svaki drugi sekund (pozicija, karte, koje je vec usao, da li je neko dizao, koliko ko ima cipova, da li je neko poznat agresivac i slicno) jos kad igras na vise stolova onda stvarno treba biti kapacitet pa sve to pogledati na svakoj ruci.

Inace sto se mene tice, mi smo za ove zapadnjake doktori nauka u kladjenju. Kombinatorika i sistemi su kod nas vrlo popularni dok oni igraju mahom singl nekad double.
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
82.117.202.*

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri13.09.2010. u 11:32 - pre 164 meseci
Citat:
konislav: Koliko sam mogao da primetim ljudi uglavnom imaju nekoliko problema kod kladjenja, a to su: disciplina, halapljivost (ponese ih zanos kad dobiju, pa misle da su svemoguci i pocnu se mnogo oslanjati na osecanje, a zapostave matematiku) i stres kod gubitka ( kod pojave gubitaka ili serije gubitaka, pocinje da ih hvata panika, sto dovodi do gubitka razuma i tu pocinje opet otstupanje od osnovnih principa t.j. matematike), postoji po meni jos jedan veliki problem kod vecine igraca, a to je ne srazmer ulozenog novca i ocekivanja koliko se od toga treba zaraditi.


Ovde si 100% u pravu i to je posebno dobro izrazeno u holdem pokeru, gde ljudi igraju previse slabih ruku i time gube.

Sa druge strane potpuno se ne slazem da je sportsko kladjenje bolji izvor prihoda, posto se ono zasniva na spoljnjem faktoru, tj. ne mozes uticati na rezultat utakmice. Naravno razumem da pod ziveti od toga znaci uglavnom igrati na "sigurne" utakmice ali i to je podlozno promasaju. Npr utakmice se namestaju (sta je bilo u Italiji pre par godina), a i nekad jednostavno slabiji team pobedi


Ventura ti dobro rece, i slazem se sa njim po tackama 1 i 2. U 3. se bas ne bih slozio. Iako je 100% tacno da se veliki turniri igraju na NoLimit, moja zamisao 'zivota' od pokera bi bila igrati samo fixed limit i ostati anonymous sto neko rece.
Igras sigurne ruke na fixed limit, neces nikad otici kuci sa desetostrkim prihodom ali neces ni ostati na nuli. Ako si dobar igrac mocices da izvuces stabilan izvor prihoda tako.

Zato mislim da je ovo sto je boxxter postova gomila bullshita, i ako sanjas o WPT turnirima tesko da ces tako opusteno ziveti kao sto kazu tvoje slike (mada, ako imas mnogo srece mozda se obogatis na taj nacin )
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri13.09.2010. u 15:17 - pre 164 meseci
Citat:
Ne znam da li moze da se zivi od toga, al moze da se umre. Kao Dok Holidej, recimo. Ubili su ga s ledja za kockarskim stolom. Pucali su mu u ledja, zato sto je bio mnogo brz, i niko nije smeo da mu se suprotstavi licem u lice.

Pomesao si Dok Holideja i Divlejeg Bila Hikoka. Dok Holidej je umro u bolnici a Divlji Bil Hikok je ubijen s ledja dok se kartao.
To ubistvo Divljeg Bila Hikoka je prikazano u vise verzija i ne znam koja je realna. U TV seriji Deadwood ga je ubio propalica Dzek Mekkol jer ga je ovaj ranije "opeljesio" u karatma. U jednom drugom filmu ubio ga je isto Dzek Mekkol ali je on bio sin coveka kojeg je Divlji Bil Hikok ubio u dvoboju i zene koju je Divlji Bil Hikok ostavio, pa je to uradio zbog mrznje prema Hikoku koju je nosio jos iz detinjstva.
Ova prva varijanta mi deluje malo realnije jer u americi postoji izreka "kukavica Dzek Mekkol" a to vise lici na tu prvu varijantu.
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.att.com.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri13.09.2010. u 15:24 - pre 164 meseci
Fedya, limit i no limit su dve razlicite matematike. Na limit se naravno mnogo vise vijaju straigtovi, flushevi i slicno posto mozes u h2h da ogranicis dizanje uloga sa call. Opet na manjim sajtovima sam imao prilike da vidim kakvi balvani igraju limit i mogu reci da moze da se mazne neka dodatna kinta na tome. E sad da li moze 2-3 hiljade eura svaki mesec nisam siguran.
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
82.117.202.*

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri13.09.2010. u 15:40 - pre 164 meseci
Uz jak pocetni ulog i malo stprljenja verujem da moze, recimo ako igras na $15/$30 ili $30/$60.. Doduse tada ne bih igrao na to da se balvanima mazne kinta to mozda mozes na 5/10 ili manjim (sto naravno nije losa varijnta ako upadnes u losing streak )
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

IT_DooX
19º 51' | 45º 20'

IT_DooX
Član broj: 66890
Poruke: 434

Jabber: IT_DooX@elitesecurity.org
ICQ: 274101221


+32 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri13.09.2010. u 16:54 - pre 164 meseci
Meni je uvek bilo interesatno kako se ja sam izuzetno promenim kad igram prijateljski, za cipove samo ne za pravi novac, i za sam novac... Totalno drugacija igra, totalno drugaciji ulozi, i jako mi je zao sto ne mogu da probijem tu mentalnu barijeru u meni samom da igram uvek isto. Kad igram recimo na fb poker odlican sam, imam par miliona cipova, neki potezi mene samog oduseve ali kad su pare u pitanju... Nervozan sam, razmisljam previse, ne razmisljam racionalno tj suvise racionalizujem ipak treba nekad riskirati da bi dobio. Igrao sam do sada samo na bwin.com
Backup not found: (A)bort, (R)etry, (P)anic.
Computers also eliminate spare time.
There were computers in Biblical times. Eve had an Apple.
Koristite Jabber
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri13.09.2010. u 17:51 - pre 164 meseci
Da, to je razlog zasto se poker ne igra ako nije u novac. Ljudi su previse bahati i ne moze se igrati strateski, samo na srecu, posto se manje-vise svaka ruka zavrsi sa showdown-om.
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.att.com.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.10.2010. u 11:02 - pre 163 meseci
Ajde malo da bumpujemo temu. :)

Od sve ove rasprave ja sam se zapitao i odlucio "da mu ga dam" po pokeru na ozbiljan nacin da proverim sta i kako tacno moze.

Posle dva meseca ozbiljne igre na nivou koji mogu da pobedim (PS $2.20/180s) sasvim sigurno mogu da potvrdim da se moze zaraditi barem $1.000 mesecno.
Sta je potrebno (tj. moje ulozeno vreme i napor):
Obrazovanje
- Harington on Holdem 1, 2, 3
- Theory of Poker
- Poker Tournaments for advanced players
- Sit n Go strategy (Mooshman)
- Heads up no limit holdem (Mooshman)
- verovatno se provukla jos neka knjiga
- velika kolicina clanaka po netu verovatno preko 200

Forum
- 2plus2 sticky u small stakes MTT, sticky u micro stakes cash

Igra
- odabrati igru
- igrati na mikro turnirima/cash stolovima dok ne pocnete da dobijate
- postovati i diskutovati svoje ruke sa ljudima na 2p2
- TableNinja, neverovatno koliko pomaze uspeo sam sa 7-8 stolova da predjem na 16 komotno i sa naporom da dodjem i do 20, igram iskljucivo na tastaturi
- Holdem manager, review najzanimljivijih ruku
- bankrol management, igrati samo one igre za koje imate para

Sta je realno
Na $2.2/180s tvrde da je 20% normalno i da se moze ostvariti vise, ja imam nesto veci profit ali da uzmemo da je to sto cete uspeti da ostvarite. Da biste zaradili $1.000 mesecno treba da odigrate turnire za $5.000 sto je ~2300 turnira. Ako igrate 16 stolova odjednom mozete da odigrate za 6 sati oko 100-120 komada sto bi znacilo da treba 20 x 6 sati mesecno. Neko ce da kaze da je to smesno ali mislim da je realno da moze vremenom da se dogura do $12/180s tj 6x veci ulog, znaci za isti profit igrate 6 puta manje ili igrate isto za 6x profit.


Kako ne bi bila prica u prazno, posto imam puno slobodnih dana u sledecih par nedelja, odlucio sam se napraviti uzorak od 2k turnira da bih potvrdio svoje ideje. Napravicu presek verovatno na svakih 500injak.
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.10.2010. u 12:14 - pre 163 meseci
Citat:
Branko Santo: Ajde malo da bumpujemo temu. :)

Od sve ove rasprave ja sam se zapitao i odlucio "da mu ga dam" po pokeru na ozbiljan nacin da proverim sta i kako tacno moze.

Posle dva meseca ozbiljne igre na nivou koji mogu da pobedim (PS $2.20/180s) sasvim sigurno mogu da potvrdim da se moze zaraditi barem $1.000 mesecno.
Sta je potrebno (tj. moje ulozeno vreme i napor):
Obrazovanje
- Harington on Holdem 1, 2, 3
- Theory of Poker
- Poker Tournaments for advanced players
- Sit n Go strategy (Mooshman)
- Heads up no limit holdem (Mooshman)
- verovatno se provukla jos neka knjiga
- velika kolicina clanaka po netu verovatno preko 200

Forum
- 2plus2 sticky u small stakes MTT, sticky u micro stakes cash

Igra
- odabrati igru
- igrati na mikro turnirima/cash stolovima dok ne pocnete da dobijate
- postovati i diskutovati svoje ruke sa ljudima na 2p2
- TableNinja, neverovatno koliko pomaze uspeo sam sa 7-8 stolova da predjem na 16 komotno i sa naporom da dodjem i do 20, igram iskljucivo na tastaturi
- Holdem manager, review najzanimljivijih ruku
- bankrol management, igrati samo one igre za koje imate para

Sta je realno
Na $2.2/180s tvrde da je 20% normalno i da se moze ostvariti vise, ja imam nesto veci profit ali da uzmemo da je to sto cete uspeti da ostvarite. Da biste zaradili $1.000 mesecno treba da odigrate turnire za $5.000 sto je ~2300 turnira. Ako igrate 16 stolova odjednom mozete da odigrate za 6 sati oko 100-120 komada sto bi znacilo da treba 20 x 6 sati mesecno. Neko ce da kaze da je to smesno ali mislim da je realno da moze vremenom da se dogura do $12/180s tj 6x veci ulog, znaci za isti profit igrate 6 puta manje ili igrate isto za 6x profit.


Kako ne bi bila prica u prazno, posto imam puno slobodnih dana u sledecih par nedelja, odlucio sam se napraviti uzorak od 2k turnira da bih potvrdio svoje ideje. Napravicu presek verovatno na svakih 500injak.



Ako sam dobro razumeo igraš turnire sa ulazom od 2.2$ i 180 ljudi i očekuješ da ćeš biti in the money 20%?
od 180 ljudi in the money upada oko 15tak je li tako?
Ajde baš me interesuje kako ćeš proći. Sretno

On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.att.com.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.10.2010. u 12:23 - pre 163 meseci
In the money je 18 ljudi ali je vrlo orijentisano ka vrhu.
10-18 mesto dobijaju oko $4
1. 108
2. 72
3. 42
4. 24
ako se dobro secam tako nekako, sto znaci prva 4 mesta vrede ali samim tim ko pobedi na jednom otplatio je 50 komada.
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
82.117.202.*

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: POKER i Holdem Poker turniri25.10.2010. u 13:36 - pre 163 meseci
Zar S&G turniri ne bi bili bolje resenje? Ide brze, manje cekas na pocetak i mozes igrati vise istovremeno i time povecati profit...
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: POKER i Holdem Poker turniri

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 22458 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.