Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?

elitemadzone.org :: MadZone :: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?
(Zaključana tema (lock), by acaradio)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

[ Pregleda: 45946 | Odgovora: 280 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 18:08 - pre 164 meseci
Citat:
Ovde se govori protestu jednih koji je bio miran i drugih koji su hteli da lome i kradu.

Ovde se govori o politicki motivisanoj selektivnoj pravdi, i pozivanju na ustav samo kada to drzavi odgovara.
Jer kao sto vidimo, drugi skupovi - koji predstavljaju neuporedivo manji rizik, su ZABRANJENI, toboze zbog "bezbedonosnog rizika".


[Ovu poruku je menjao a1200 dana 16.10.2010. u 19:42 GMT+1]
 
0

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 18:11 - pre 164 meseci
Citat:
"Srpski poreski obveznici smatraju da pomenuta manifestacija, u trenutku kada se Republika Srbija nalazi u teškoj ekonomskoj krizi i kada veliki broj njenih građana živi na rubu egzistencije, predstavlja besprizorno bacanje njihovog novca, koji bi mogao biti upotrebljen za neuporedivo korisnije projekte", navedeno je u prijavi skupa.

Evo sledece nedelje ce biti derbi, pa imaju sansu da odrze taj svoj "protest", posto ce i u ovom slucaju biti angazovano mnogo policajaca (sigurno ne manje od 2000). Zasto u ovo tesko vreme™, kada veliki broj srpskih gradjana zivi na rubu egzistencije, moraju da se odrzavaju utakmice visokog rizika?

Ali naravno, ne bi se oni setili da protestuju zbog troskova oko derbija...njih bas nesto zabole za tezak polozaj naroda, vec im je jedini cilj bio provociranje ucesnika Parade i izazivanje incidenata.
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 18:13 - pre 164 meseci
Zbog toga što će ako se ne održi ispasti da se država povlači pred huliganima.
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 18:57 - pre 164 meseci
Citat:
vec im je jedini cilj bio provociranje ucesnika Parade i izazivanje incidenata.

Isto tako protivnici "parade" mogu da kazu:
Da je jedini cilj parade bio provociranje protivnika parade i izazivanje incidenata. Ko sto rece onaj organizator: "Drago mi je sto je Beograd onacno izgubio nevinost".

...
Svako ima svoj ugao gledanja sta mu je prece. Zakon postoji da se postuje, i bude jednak za sve - onda se zna ko sta moze i kako stvari funkcionishu. Dok, ocigledno u Srbijici to nije tako...
 
0

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 19:09 - pre 164 meseci
Citat:
a1200: Isto tako protivnici "parade" mogu da kazu

Cista glupost.
Veoma dobro se zna koja strana je htela da izaziva incidente i da se fizicki obracunava sa neistomisljenicima. Na kraju su i ostvarili svoju nameru da "brane" srpstvo ruseci Beograd i kamenujuci policajce, sto je njima omiljena zabava kada god je to srpstvo "ugrozeno" (mis'im, ovo, ono).
Poredjenja su ti jadna i jeftina, na tragu komentara citalaca sa sajtova zute stampe....koristis te njihove fraze, a vidim i da volis da citiras tekstove sa tih mesta.


Citat:
Drago mi je sto je Beograd onacno izgubio nevinost

Pa i jeste "izgubio nevinost" po pitanju odrzavanja gay parade...izgubiti nevinost = uraditi neke stvari prvi put. Znam da ti hoces to da upakujes u pricu o nasilju, ali jbg, veoma je jasno sta je Azdejkovic mislio time sto je napisao.
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 19:12 - pre 164 meseci
Citat:
Poredjenja su ti jadna i jeftina, na tragu komentara citalaca iz zute stampe.

Vidis kako se razumemo, ja to isto mislim za tvoje komentare.

Pa za gejeve je gubljenje nevinosti druga stvar nego za strejtere - odnosno, moze da se prevede i da je Beograd napokon dobio u ...
 
0

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 19:15 - pre 164 meseci
Citat:
a1200:  odnosno, moze da se prevede i da je Beograd napokon dobio u ...

Pogresno citas izmedju redova, mozda si okrenuo Azdejkovicev tekst naopacke, pa ti se pricinjavaju stvari ;)
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 19:16 - pre 164 meseci
Mozda se tebi pricinjavaju, svasta uradi ta euforija oko parade... gubljenja nevinosti u gay kontekstu
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 19:17 - pre 164 meseci
pctel, dzabe citiras Ustav jer se on moze okaciti macku o rep posto se tumaci i sprovodi selektivno.

danas pederi, sutra pedofili ! Zivi bili pa videli.

(kazem nazalost)
 
0

ljuba.micic

Član broj: 136962
Poruke: 201
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 19:35 - pre 164 meseci
Izvoljski: .....danas pederi, sutra pedofili ! Zivi bili pa videli....

A može i ovako: Danas pederi sutra NATO.....

Sve protiv volje ubedljive većine....
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 19:51 - pre 164 meseci
Meni nije nikako jasno uz pomoć koje logike ste došli do zaključka da je peder = pedofil , jel' zbog toga što počinju na slovo p
 
0

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 19:53 - pre 164 meseci
Citat:
Izvoljski: danas pederi, sutra pedofili !

Kad si vec toliko naporan, da razjasnimo i to:
Mada znam da bi ti voleo da to bude tako, samo da bi ispalo da si bio u pravu, gotovo sam siguran da taj film neces gledati.

Ako nisi primetio (a vidim da slabo primecujes), za razliku od LGBT osoba koje polako ali sigurno ostvaruju svoja prava, kod pedofila se (na svu srecu) desava potpuno obrnuto - dok im se do pre nekoliko godina gledalo kroz prste, danas se njihova dela procesuiraju kao krivicna, a na skoro svakih nekoliko dana mozes da cujes da su uhvatili nekog (ili cak na stotine njih) ko je seksualno zlostavljao decu ili snimao/distribuirao/sakupljao foto i video child p**n materijal....a da ne pominjem kako na povrsinu redovno isplivavaju slucajevi zlostavljanja dece od strane svestenih lica iz proteklih nekoliko decenija.
Ne treba ici daleko u proslost da bismo se setili kako je to nekada gurano pod tepih.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 20:12 - pre 164 meseci
Citat:
ljuba.micic
Sve protiv volje ubedljive većine....


Tako je, mozda vecina od 6 i kusur miliona nesto hoce, ali vidis - vecina od onih 500+ miliona (EU) se ne slaze sa tim, i ne zele da imaju bliski istok / Aziju na kontinentu na kome su vecina u ljudstvu, ekonomiji, vojsci itd...

Tako da, bice bas onako kako oni kazu - kada se vec poziva na nekakve vecine.

Ima 2 nacina da se do toga dodje -

a) Laksi
b) Tezi - glavom u zid, pa opet

Madjarska, Slovenija, Ceska, Slovacka, Estonija, Letonija, Litvanija, Rumunija, Bugarska, Poljska... su odabrale laksi put.

E sad, zasto Srbija bira da razbija svoju glavu o zid i konstantno glumi nekakvo ludilo i posebnost sve na svoju stetu, to je vec zanimljivo pitanje... Koliko god glavu o zid lupao, zidu nece biti nista, a glavi...


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 20:15 - pre 164 meseci
ja samo vidim da onaj koji promovise pedere, polako ali sigurno ubacuje i pedofile.

Sapienti sat.

 
0

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 20:17 - pre 164 meseci
Citat:
Izvoljskija samo vidim da onaj koji promovise pedere, polako ali sigurno ubacuje i pedofile.

Losa ti dioptrija ;)
 
0

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 20:18 - pre 164 meseci
Izvoljski, trolujes previse.

Ako stavljas pedere i pedofile u isti kos, dakle

1. punoletne osobe koje obe, svojom voljom, stupaju u seksualne odnose i time ne povredjuju nikoga

i

2. odrasle koji zloupotrebljavaju jednu stranu (decu) koja jos nemaju razvijenu svest o seksualnim odnosima

onda sa tobom definitivno nesto nije uredu.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 20:22 - pre 164 meseci
Citat:
Izvoljski
ja samo vidim da onaj koji promovise pedere, polako ali sigurno ubacuje i pedofile.


Alo, na IT forumu si, znas ono - trocifren je prosecni IQ ljudi. Te price su za neki drugi uzrast, kao bajke za decu - od 3 do 7 godina.

Kapiramo, ne mirises homoseksualce i to je skroz OK kao tvoj licni stav. Njega neces pojacati ili naturiti drugome uz pomoc besmislica kao ova gore citirana.

Dakle, prestani trolovati, ovo je poslednja opomena.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.88.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 20:31 - pre 164 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic
Tako da, bice bas onako kako oni kazu - kada se vec poziva na nekakve vecine.

Ima 2 nacina da se do toga dodje -

a) Laksi
b) Tezi - glavom u zid, pa opet

Madjarska, Slovenija, Ceska, Slovacka, Estonija, Letonija, Litvanija, Rumunija, Bugarska, Poljska... su odabrale laksi put.


e i po meni je baš ovo poenta svih priča gde se pominje Evropa i kontra Evrope.
Kako god, na kraju ćemo ući u Evropsku uniju. Ako idemo lakšim putem, možemo nešto i da zahtevamo (profitiramo) a ako odaberemo teži i dugotrajniji, na kraju ćemo opet biti u Evropi, ali ćemo usput izgubiti mnogo...
Na kraju krajeva Evropa nam ne gine i evropski stavovi.

Bilo da je neko za ili protiv tih standarda ovo je činjenica i tu se ne može mnogo uraditi.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
0

ljuba.micic

Član broj: 136962
Poruke: 201
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 20:33 - pre 164 meseci
@Ivan Dimkovic: Tako je, mozda vecina od 6 i kusur miliona nesto hoce, ali vidis - vecina od onih 500+ miliona (EU) se ne slaze sa tim, i ne zele da imaju bliski istok / Aziju na kontinentu na kome su vecina u ljudstvu, ekonomiji, vojsci itd...

Tako da, bice bas onako kako oni kazu - kada se vec poziva na nekakve vecine.
---------------
Kada sam pomenuo pojam "većina" ja sam mislio na narod a ne na skup evropslih vlada

I na većinom ima većina: Kina..milijardu i trista miliona ljudi...
EU - blizu pet stotina miliona....

EU i USA su nesto jače od pola populacije Kine...

NA istoku se rodila "nova" sila i sada englesko govorno područje ce morati malo više da se saginje ne bi li zadovoljili gazdu na Istoku.
http://www.nspm.rs/hronika/azi...-glavnoj-ulozi.html?alphabet=l


[Ovu poruku je menjao ljuba.micic dana 16.10.2010. u 21:47 GMT+1]
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?16.10.2010. u 20:37 - pre 164 meseci
Citat:
ljuba.micic
Kada sam pomenuo pojam "većina" ja sam mislio na narod a ne na slup evropslih vlada


Znam ja na sta si mislio, ali nekakav 100% suverenitet nikad nije postojao - a u ovako disproporcijalnim slucajevima (500 miliona : 6 miliona) je potpuno besmisleno ocekivati da se moze terati inat. Pitanje demokratskog uredjenja na evropskom kontinentu je odavno zavrseno - zemlje moraju biti moderne demokratije, a to ukljucuje i postovanje ljudskih prava. Tako ce i biti, svidjalo se to nekom ili ne.

Sto se Kine tice - da, tako je, kada Kina bude bila tolika supersila da moze da diktira Evropi kako da bude uredjena, pogodi - slusace se Kinezi. Bas kao sto su morali da se slusaju Sovjeti na istocnom delu kontinenta dok su oni bili neko i nesto.

Mada cenim da ce i tada Srbija glumiti ludilo i prkositi, ono "Nece nama Kinez da odredjuje sta i kako".

Japanci imaju jako dobru izreku:

Citat:

Ekser koji viri biva zakucan.



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?
(Zaključana tema (lock), by acaradio)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

[ Pregleda: 45946 | Odgovora: 280 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.