Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dokle ćemo koristiti keš?

elitemadzone.org :: MadZone :: Dokle ćemo koristiti keš?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12144 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Dokle ćemo koristiti keš?23.09.2010. u 20:54 - pre 165 meseci
Ma nije to nikakva zabrana za privatna lica :)
Mozes bez problema to odraditi preko BNP Paribas Bank.

Mozda si pitao zadnji put pre desetak godina ;)
Pazi, vreme ume da iznenadi.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Dokle ćemo koristiti keš?23.09.2010. u 21:03 - pre 165 meseci
Duplirana poruka iz keša, za brisanje (molim moderatore da obrišu, a bilo bi lepo i da produže vreme dozvoljenog brisanja poruke sa 6h na više)

[Ovu poruku je menjao pisac dana 24.09.2010. u 07:54 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Dokle ćemo koristiti keš?23.09.2010. u 21:14 - pre 165 meseci
Ja sam cuo za te limite (500/1000/1500) vezano za ATM, ali ne i za samo podizanje sa racuna. Pre ce biti da je to neki izuzetak, pravilo neke odr. banke nego pravilo/zakon
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Dokle ćemo koristiti keš?23.09.2010. u 22:18 - pre 165 meseci
Postoje limiti na odredjenim racunima, svojevrsna polu-orocena stednja. Oni tebi daju jacu kamatu nego po vidjenju (a slabiju nego za oroceno) a zauzvrat ti se ogranicis na podizanje maksimalnog nedeljnog ili mesecnog iznosa. Ali to je tvoj izbor, niko te ne bije po usima da to radis i otvaras takav racun. Novac na tekucem/checquing racunu je uvek dostupan (pa su i kamate po vidjenju skoro uvek manje od 1%). Limiti za najavu su onako poprilicni, npr u mojoj bivsoj banci je bilo da ako hoces vise od $100,000 u kesu moras da najavis dan ranije (kamo srece da imam da podignem tolke pare, rado bi im najavio dan unapred )...

Pre ce biti da si naleteo na neke papane. "Mi izgledamo kao glupa i nesposobna banka, ali to nije zato sto smo mi glupi i nesposobni nego zakon kaze tako, takve su i druge banke. Casna pionirska" ne mogu da verujem da si naseo na tu foru. Sto nisi usao u prvu sledecu banku?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Dokle ćemo koristiti keš?24.09.2010. u 06:53 - pre 165 meseci
Citat:
Isak666: Ma nije to nikakva zabrana za privatna lica :)
Mozes bez problema to odraditi preko BNP Paribas Bank.


Možda, ali ne ako ti je sedište računa u Francuskoj.

Citat:
mmix: Pre ce biti da si naleteo na neke papane. "Mi izgledamo kao glupa i nesposobna banka, ali to nije zato sto smo mi glupi i nesposobni nego zakon kaze tako, takve su i druge banke. Casna pionirska" :) ne mogu da verujem da si naseo na tu foru. Sto nisi usao u prvu sledecu banku?


Nekoliko je reklo da ne može, a ova je jedina rekla i zašto ne može.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Dokle ćemo koristiti keš?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12144 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.