Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine

elitemadzone.org :: MadZone :: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 19821 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine25.09.2010. u 10:45 - pre 164 meseci
Znaci da dogovorimo pivkanu u nekoj pecini, i da bistrimo zastarele teme sa ES-a

Poz
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1236
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine25.09.2010. u 12:23 - pre 164 meseci
Konačno ćemo se vratiti na normalnu, davno zaboravljenu međuljudsku komunikaciju, susret>razgovor...

Ništa mobilni, ništa TV, Mp3, MIDI file-ovi...živa svirka! Pivo će ponovo da se pravi od ječma
Znate onu čuvenu: smrkavanje>svanuće.

Pozdrav

Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

tune

Član broj: 1213
Poruke: 402



+87 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine25.09.2010. u 13:55 - pre 164 meseci
Ništa od svega toga :(

Skontace P&L Statement a znaju tacan datum pe ce nagurati neku jadnu planetu izmedju nas i sunca, lukavi ih je dobro obucio :p

[Ovu poruku je menjao tune dana 25.09.2010. u 15:06 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine25.09.2010. u 14:10 - pre 164 meseci
Moramo da zaduzimo nekog da odstampa sve diskusije na ESu na traktor papiru, da imamo cime da se zabavljamo po pecinama Svako da spremi po siljatu olovku i da dopisujemo postove
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Vladokv
Vladimir Knezevic
Svuda po gradu
Sopstvena Gewerbe
Berlin

Vladokv
Član broj: 31521
Poruke: 478
222.77.14.*

Sajt: goo.gl/ZbvDC


+16 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine25.09.2010. u 17:04 - pre 164 meseci
Sve i da nas pirne takva oluja, pola planete će ostati ok. Znači biće opet velikih migracija(nešto kao u south parku kad nije bilo interneta)
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.mbb.telenor.rs.



+303 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine25.09.2010. u 17:46 - pre 164 meseci
Ne znam koliko oluja traje, ali racunam da ce nas 'pirnuti' vise puta, tako da ce i drugi deo planete biti dokacen.
Ali ako ti budes u pravu amerika ce sigurno biti prva pogodjena (tako je bar u filmovima) tako da racunam da cemo mi biti na onih drugih 50% planete. Ustvari sigurno ce poslati brus vilisa da presretne oluju, pa cemo svi biti ok :)
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine25.09.2010. u 19:16 - pre 164 meseci
brus vilis?!? nije chuck norrisu ni do clanaka
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine25.09.2010. u 19:48 - pre 164 meseci
Pa, Chuck norris je više za zemaljska djelovanja, dok je Brus neprikosnoveni šerif u mlečnom putu.
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

ad0lf
novi sad

Član broj: 71698
Poruke: 105
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+39 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine25.09.2010. u 22:54 - pre 164 meseci
ma nista od opasnosti, cak norisu taman treba toliko energije da napuni mobilni...
 
Odgovor na temu

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine25.09.2010. u 23:21 - pre 164 meseci
Ne znam za vas al ja sam se u5ro.
Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine26.09.2010. u 12:11 - pre 164 meseci
Sto? Nema zivota izvan fejsa

Meni je manji problem, zamenicu elektronske indikatore trzaja na stapovima sa klepetusama, i na pecanje.

Jedino me kopka, da li ce biti moguce, da zaronim dva karbonca u vodu, a elektromagnetni udar da napravi neku struju izmedju. To istina ne bi bilo fer pecanje, plus opasno po pecarosa, ali kao pojava zanimljivo..

Poz
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine26.09.2010. u 12:22 - pre 164 meseci
Mislim da je doslo vreme da se kupi neka kucica na planini, sa obiljem sume i bunarom (struja nije problem posto je ionako nece biti , a i bolje je da bude sto dalje od "civilizacije")... Onda se napuni nekim osnovnim potrepstinama - od kojih moze da se prezivi jedno najmanje godinu dana - i mirna bosna, sto bi se rek'lo, zlu netrebalo . Preko godine sluzi kao letnjikovac na par dana, a ako zagusti, kao safe house. Najsmesnije je sto se takve vikendice danas prodaju bud zasto.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine26.09.2010. u 12:32 - pre 164 meseci
To sam i ja razmisljao... samo za ovo ce trebati i neko naoruzanje :) Cisto za slucaj da gladna raja pohrli ka tvojem "raju" :)

Nekoliko automatskih pusaka (kalash, recimo) i dobar stek municije za kalash i nekoliko pakovanja kasikara cisto ako se rulja priblizi vise nego sto treba - pa ako se bas okome, da znaju da ce to da ih puno kosta, rambo style :)

Eventualno napravis i minsko polje okolo... da lete u nebo ako ti pridju...

A da, cisto da ti NGO-ovi ne bi pravili problem oko ljudskih prava... eventualno da nabavis jedan od onih modernijih minigun-ova, tipa - http://www.dillonaero.com/SM134.html - fora je sto kod njih metci lete brze od brzine zvuka, pa napadaci ne stignu ni da cuju sta ih je ubilo :) Tihi ubica... u skladu sa ljudskim pravima :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Bata
Branimir Nikolić
Beograd

Član broj: 7232
Poruke: 202
*.telekom.rs.



+181 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine26.09.2010. u 15:53 - pre 164 meseci
da, videli smo svi početkom devedesetih kako se lako oformljuju takve grupice preduzimljivih naoružanih gorana,
koji u kolapsu države popune vakuum bezvlašća nad pogođenim područjima.(čika Kure, Čvarkan, Cema.. i sl.)

ko hoće da se u odsudnom trenutku nađe u takvim ono-dsz odredima i četama, bolje da odmah počne da gradi pozicije,
tako što će se za početak učlaniti u neku partiju ili pristupiti rezervnom sastavu policije.
 
Odgovor na temu

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine26.09.2010. u 18:48 - pre 164 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: To sam i ja razmisljao... samo za ovo ce trebati i neko naoruzanje :) Cisto za slucaj da gladna raja pohrli ka tvojem "raju" :)


 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine26.09.2010. u 20:26 - pre 164 meseci
Citat:
Eventualno napravis i minsko polje okolo... da lete u nebo ako ti pridju...

He, he :)

Nego, dovoljno je da kupis razor wire (onu sto se kruzno razmotava), i postavis u 3 kruga udaljena po metar ipo jedan od drugog oko kuce :). Tako ce im trebati vecnost to da zaobidju, dok oni "zaobilaze", "radi" lovacka puska sa snajperom :)

Razor wire je nesto najpametnije sto su smislili... samo razmotas i gotovo :), nemo'z ni pas da prodje.

http://www.birminghambarbedtape.co.uk/Barrow_Pack.php
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine26.09.2010. u 20:35 - pre 164 meseci
Sta je bre ono, preskocim ga iz mesta.

Fora je stavis neku jako nisku ogradu tipa 30 cm, da prosto "zove na preskakanje", a iza jedno 3 reda "pasteta" stavis pod zemlju.

Na kucu postavis zvucnike od 2000 vati, koji pri svakoj eksploziji pastetice gruvaju neki rep: "jump! jump! jump! o yeeeaah, jump"...

Nije mnogo humano, al' ono... u uslovima medjusobne borbe za opstanak iluzija humanosti puca ko pastetica.. :)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine26.09.2010. u 20:50 - pre 164 meseci
@a1200... hmmm sta ja znam, OK je razor wire ali sta znas mozda raja ukrade i tenkove :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine26.09.2010. u 21:25 - pre 164 meseci
Citat:
Sta je bre ono, preskocim ga iz mesta.

Cesto je stavljaju kao tepih, ono, jednu do druge i tako u dubinu jeno 5-6 metara.... visina je oko metar, a onda na to razvuku jednu preko, tako da je visina na tom mestu 2m...
To samo tenk moze da pregazi, ili neki bager :). Mada, sta znas, kod nas bi to verovatno odneli za 5 min... sta zna dete sta je razor wire :)
 
Odgovor na temu

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine27.09.2010. u 01:03 - pre 164 meseci
Citat:
Srđan Pavlović
Na kucu postavis zvucnike od 2000 vati,


a u sta da ih ukljucis?
Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: da li ste culi?Sunčeva oluja preti da paralizuje Zemlju u naredne tri godine

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 19821 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.