Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15421 | Odgovora: 78 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT22.10.2010. u 21:38 - pre 164 meseci
Radisa Urosevic je problem...nije strucan, pevac...a nisu problem razni Jaksici, Blagojevici...koji su kao veoma strucni kadrovi bukvalno opljackali postu. Pogotovo Srki, koji je ugovorima sa Veratom, posebno sa Mobtelom, ojadio PTT i drzavu. Razne malverzacije, od uniformi do cipela iz Kanade...

Krivicne prijave, i nikom nista. Milioni eura "pokradeni", a Radisa je problem!?

Cini mi se da su takva vremena da u upravnim odborima treba sto vise Radisa, ljudi koji ne znaju da drpaju na veliko...Koji "nisu strucni" za krupne stvari. ;)
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT22.10.2010. u 21:40 - pre 164 meseci
E sad nadji jedan post gde se kaze da ostali nisu problem.
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT22.10.2010. u 21:47 - pre 164 meseci
Mene Radisa podseca na Velju Ilica, pravi je srbijanski djilkos. To je dobar adut za clana upravnog odbora drzavne firme.
 
Odgovor na temu

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 11:28 - pre 164 meseci
Oslep'o sam!
Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 13:02 - pre 164 meseci
Milton Fridman je to odavno objasnio:

- Kada kupujete nesto za sebe i sa svojim novcem, vodite racuna da bude kvalitetno i prihvatljive cene
- Kada kupujete nesto za sebe ali sa tudjim novcem, kupicete nesto kvalitetno a cena ce biti manje bitan parametar
- Kada kupujete nesto za drugoga i sa tudjim novcem, necete voditi racuna ni o kvalitetu a ni o ceni...

A upravo je treci slucaj taj koji opisuje politicare koji raspolazu tudjim novcem... Nije ih briga ni za kvalitet, ni za cenu... Pa tako pevac moze da bude adekvatan kadar za UO PTT-a.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 14:48 - pre 164 meseci
Čestitam mu na izboru, šta drugo reći.
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 15:49 - pre 164 meseci
I treba, pa posle nek neko kaze da Srbija nije zemlja mogucnosti
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 16:46 - pre 164 meseci
A što je to loše biti radio-amater?
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 17:35 - pre 164 meseci
ako obama moze biti predednik Amerike, a Ozborn ministar finansija zasto Radisa ne bi mogao biti u nekom uopravnom odboru ?
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 18:36 - pre 164 meseci
Nje lose biti radio amater, kao sto nije lose biti ni avio maketar, sto opet nikoga ne kvalifikuje za mesto u upravnom odboru niti poste niti jat-a :)

Obama je biran na direktnim izborima i kao takav volja cvecine gradjana USA,dok je mc. Krmak je pao sa neba kao izbor sebi slicnog svinjoglavog entiteta na mesto koje zahteva profil coveka koji je daleko iznad njegove moci poimanja :)
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 19:11 - pre 164 meseci
Citat:
pri3rak: Nje lose biti radio amater, kao sto nije lose biti ni avio maketar, sto opet nikoga ne kvalifikuje za mesto u upravnom odboru niti poste niti jat-a :)


A je l' negde pise koje su potrebne kvalifikacije?


Citat:
Obama je biran na direktnim izborima i kao takav volja cvecine gradjana USA,dok je mc. Krmak je pao sa neba kao izbor sebi slicnog svinjoglavog entiteta na mesto koje zahteva profil coveka koji je daleko iznad njegove moci poimanja :)


Ne znam na koga ti se ovo vredjanje odnosi, ali samim tim sto ovako diskutujes sam si sebe diskreditovao kao ozbiljnog sagovornika.

Radisu Urosevica je delegirala stranka koja je na izborima dobila mandat da ga delegira. Isto kao sto su i sve ostale stranke delegirale svoje ljude u razne upravne odbore (a bogme i kao direktore) iako nemaju ama bas nikakve kvalifikacije srodne sa firmama u kojima su. Tu se zavrsava cela stvar. Kvalifikacije nisu potrebne, nego stranacka pripadnost.

Ovde je u stvari rec o obracunu sa politickim neistomisljenicima, klasicna demagogija koja deluje na nasoj politickoj sceni - kada mi to radimo to je ok, ali kada to neko drugi radi, onda cemo zesce da ga napljujemo, a i da izvredjamo, sto da ne...


 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 19:17 - pre 164 meseci
Bogami kad je doslo vreme da Radisa fckn Urosevic bude prihvacen kao izbor za jednu od najvitalnijih institucija neke zemlje - onda je to vec ludilo.

Ko i gde je rekao da je ok kad se postavlja neki totalni anonimus i analfabet u upravni odbor?
Ko smo to mi, a ko ste to vi?

On je simbol svih tih jagnjecih brigada u upravnim odborima, to je poenta.
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.adsl.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 19:20 - pre 164 meseci
Citat:
Kvalifikacije nisu potrebne, nego stranacka pripadnost.

Ok što je legalno, ali očigledno je da nije ispravno.
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 19:20 - pre 164 meseci
Kakve on ima veze sa jagnjecim brigadama? Covek je eto pevac i jos seljak.. to smeta.

 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 19:22 - pre 164 meseci
Kakve veze ima?

Pa kad neko dobije nesto sto mu ne pripada preko stranacke pripadnosti, onda je to jagnjece brigadirstvo.
Problem je sto njemu seljak nije zanimanje, nego karakterna osobina.
Mislim, to je moj licni problem.

Problem PTTa je sto on nema blage veze ni sa cim sto treba da radi, kako je i sam rekao.
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 19:27 - pre 164 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: Kakve on ima veze sa jagnjecim brigadama? Covek je eto pevac i jos seljak.. to smeta.


Citat:
Urošević je priznao da se ne razume previše u poslovanje PTT-a, ali je uveren da će mu životno iskustvo pomoći da donosi domaćinske odluke, prenosi B92.

Inače,Uroševiću se i sudi u "Aferi Indeks" za, kako ga tereti optužnica, posredovanje u primopredaji mita.


Ma kakva jagnjeća brigada, on je pravi domaćin čovek :)
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 20:54 - pre 164 meseci
A jel može neko da mi objasni šta su to "domaćinske odluke" ? Ja tražio i tražio i nisam našao ni u jednom rečniku.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 21:08 - pre 164 meseci
cudi me Marko ti tako bistar i nacitan covek pa ne znas sta je to domacinsko ponasanje.

To je jasno i najprostijem srpskom seljaku. Domacinsko ponasanje je srpska rec za ekonomisanje tj. racionalno trosenje sredstava i resursa. Jer sama rec ekonomija dolazi od grckog oikos-dom ! Prema tome, smesno je traziti nasu rec u recniku ili si ti mozda Finac ?

 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 22:49 - pre 164 meseci
Duhovito.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT23.10.2010. u 23:12 - pre 164 meseci
Citat:
Predrag Supurovic
A je l' negde pise koje su potrebne kvalifikacije?

Stvarno nisam video, evo priznajem.Opet sumnjam da nije suluda pretpostavka da takvo mesto zahteva prosecno obrazovanu i barem funkcionalno pismenu osobu, a nisam bez sumnje da Krme ispunjava taj uslov

Citat:
Predrag Supurovic:
Ne znam na koga ti se ovo vredjanje odnosi, ali samim tim sto ovako diskutujes sam si sebe diskreditovao kao ozbiljnog sagovornika.

Krmka clana UO PTT-a i vodju Krmaka tj stranke koja ga je delegirala.

I ne vidim kako me to diskvalifikuje iz diskusije.Ako tebi licno ne smeta da ti covek kome Betoven nije pevao na uvce jer je bio mali kada je ovaj izadao kasetu i plocu, ako se protiv toga ne treba buniti vec pricati kako je to sve plod demokratije onda ok.Ali nesto mi se cini da izneverivanje glasackog tela ne spada u dobre demoktratske tekovine, a bojim se da je pomenuti vodja krmaka bas na taj nacin dosao u poziciju da delegira krmka iz price

To sve nije nikakva demagogija pogotovu kada se niko ne nudi kao zamena,niti dolazi iz nekog od supranickih blokova.To sto ti radis obicna suluda zamena teza i cisto licimerje.Generalno kad ti je sve to normalno onda i nemas prava da se zalis na bilo sta sto bude posledica bolesnog sistema u kome zivis, a opet nesto sumnjam da se bas nikad ne zalis.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15421 | Odgovora: 78 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.