Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15417 | Odgovora: 78 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT24.10.2010. u 06:32 - pre 164 meseci
Citat:
pri3rak: Krmka clana UO PTT-a i vodju Krmaka tj stranke koja ga je delegirala.

I ne vidim kako me to diskvalifikuje iz diskusije.


Vredjanje te diskvalifikuje. Uopste nije bitno sta je razlog ili povod.

Citat:

Ako tebi licno ne smeta da ti covek kome Betoven nije pevao na uvce jer je bio mali kada je ovaj izadao kasetu i plocu, ako se protiv toga ne treba buniti vec pricati kako je to sve plod demokratije onda ok.


Naravno da mi smeta, ali to zaista jeste plod demokratije. Za to su glasali oni koji su glasali. Na vlasti su ljudi koji odslikavaju realnost naseg drustva. Takav je nas politicki sistem. Covek je dobio mandat i sad moze da ga koristi. Kome se ne svidja, mora da radi na tome da menja sistem, a ne da vredja neistomisljenike.

Radisa Urosevic niti je nesto skrivio niti uradio nesto mutno. Nije ni njegova stranka. Oni samo koriste Ustavom garantovana prava. Kriv je onaj sto ih je zaokruzio na glasackom listicu. Kriov je svaki onaj sto je uposte izasao naizbore pod ovakvim uslovima. Kriv je onaj sto je izmeno zakon tako da izbori ne daju kvalitetne rezultate. Kriv je onaj sto je omogucio da se za clanove upravnog odbora mogu postavljati ljudi samo ko stranackom kljucu.

Uostalom RAdisa Urosevic je samo jedan mis u celom aparatu. Ima vaznijih ljudi koj su na vaznijim pozicijama i koji nas upropastavaju pa ti to ne smeta. Zasto? Zato sto ti odgovara njihova stranacka pripadnost?
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT24.10.2010. u 07:20 - pre 164 meseci
Citat:
Predrag Supurovic
Vredjanje te diskvalifikuje. Uopste nije bitno sta je razlog ili povod

E jeste, u pravu si.Bas zbog toga je svojevremeno Dusan Mihajlovic bio ravnopravni ucesnik u mnogim diskusijama.Svakog je postovao.Pocevsi od "gospodina Legije" pa na dalje :)

Citat:
Predrag Supurovic:
ali to zaista jeste plod demokratije

Varas se, to nije polod demokratije, vec plod zloupotrebe iste.Ja cisto sumnjam da je prosecan Boratov glasac na proslim izborima bio zagrejan za pomirenje sa SPS-om, i koalicionu vladu sa alfa Krmkom koga su do kraja predizborne kampanje prozivali za razne forme kriminala :)

Citat:
Predrag Supurovic:
Takav je nas politicki sistem. Covek je dobio mandat i sad moze da ga koristi. Kome se ne svidja, mora da radi na tome da menja sistem, a ne da vredja neistomisljenike.

Ajd sto nam je takav sistem, nego sto nam je i gradjanstvo carsko.Pa kada bi sutra organizovali referendum o tome da li nas treba zaraziti kugom mislim da bi pola bilo za a pola protiv, i svi bi imali pravo na svoje misljenje.Ja ne znam kako ti zamisljas borbu protiv njih, time sto ne izlazis na izbore, pa ja ne izlazim na izbore od kad znam za sebe pa to i dalje ne sprecava alfa Krmka da se ispred TV kamera hvalise kako proneverava novac, kako se bavi zloupotrebom polozaja i sl.

Citat:
Predrag Supurovic:
Uostalom RAdisa Urosevic je samo jedan mis u celom aparatu. Ima vaznijih ljudi koj su na vaznijim pozicijama i koji nas upropastavaju pa ti to ne smeta. Zasto? Zato sto ti odgovara njihova stranacka pripadnost?


A to ti je rekla vidovia Zorka ili si sam dosao do tog zakljucka?Da li stvarno ocekujes da u temu o gospodinu Krmetu krenem da navodim listu notornih lopova i prevaranta u vlasti kao i zbog cega mi smetaju?Da li to zarad postenja treba raditi u bas svakoj temi koja se pokrne slicnim povodom?

Da li je moguce da toliko masis poentu cele teme?Da li je tesko doci do zakljucka da ljudima ovde sam gospodin Krme kao takav je manji problem od fakta da se ljudi na vlasti vise cak ni ne obaziru kada nas %$#%$# u zdrav mozak?Da su nekad tako sta barem pokusavali da maskiraju a sada to rade otvoreno i jos ti se smeju pri tome :)
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT24.10.2010. u 09:04 - pre 164 meseci
Da je tebi stalo da se nesto promeni ti bi onda "gadjao" u glavu, a ne pod rep :) Ne radi se ovde uopste o Radisi Urosevicu, on je samo jos jedna prilika da se opljune po politickim protivnicima.

Kad bi stvarno zele nesto da promenis onda bi ti prvi podviknuo da se batali prica o njemu, jer ona samo skrece paznju sa stvarnih krvopija.

No, dokle smo dosli, dovoljno pokazuje i niz tvojih poruka u kojima direktno vredjas ljude a da urednici foruma na to uopste ne reaguju. Klasicna dvolicnost uredjivanja ES-a. Neko na ES ne sme da napise nista sto i u naznakama moze da se pritumaci kao uvreda, a neko sme da direktno i otvoreno vredja.

 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT24.10.2010. u 09:25 - pre 164 meseci
Citat:
Predrag Supurovic
Da je tebi stalo da se nesto promeni ti bi onda "gadjao" u glavu, a ne pod rep :) Ne radi se ovde uopste o Radisi Urosevicu, on je samo jos jedna prilika da se opljune po politickim protivnicima.

Hajde objasni mi koji su to moji politicki protivnici.Da li po tebi pripadam nekoj stranci ili sam simpatizer neke od njih pa da imam politicke protivnike.

Citat:
Predrag Supurovic:
Kad bi stvarno zele nesto da promenis onda bi ti prvi podviknuo da se batali prica o njemu, jer ona samo skrece paznju sa stvarnih krvopija.

Pa ajd jos jednom jer ti konstatno promice, ovo je tema vezana za Krmeta, nije vezana ni za sluzbu, ni za tajkuneriju, ni za stranke :) Da li ces na svakoj slicnoj temi da kukumavcis kako se ne gadja u glavu, i da li ama bas svaka tema mora bas u nju direktno da gadja.

Citat:
Predrag Supurovic:
No, dokle smo dosli, dovoljno pokazuje i niz tvojih poruka u kojima direktno vredjas ljude a da urednici foruma na to uopste ne reaguju. Klasicna dvolicnost uredjivanja ES-a. Neko na ES ne sme da napise nista sto i u naznakama moze da se pritumaci kao uvreda, a neko sme da direktno i otvoreno vredja.


Pazi kada se neki pripadnik iz roda svinja bude zalio sto mu je ime vrste korisceno za poredjenje sa gospodinom Radisom, i gospodinom Palmom, onda treba reagovati sa izvinjenjem pomenutoj vrsti :)
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT24.10.2010. u 09:39 - pre 164 meseci
Supurovicu,

Radisa nije pripadnik opozicije, on je deo vladajuce koalicije.
E sad, ne znam je l' treba proci neku odredjenu proceduru da bi se opljunula ocigledna bahatost - tipa prvo opljunuti sve one za koje jedan broj ljudi smatra da su najveci krivci, da bi se imalo pravo pljunuti na one za koji ostali misle da su jos gori od prvih.

Ali jos smesnije je da su upravo i ostali koji su po tom principu u odborima vec pljunuti ovde na temi, ali kad se selektivno cita onda je i moguce voditi ovakvu raspravu.

Ako nekom nije jasno da je pljuc na Radisu pljuc na rezim, onda jbg.



 
Odgovor na temu

Kempesh
Cacak

Član broj: 236989
Poruke: 60
212.200.65.*



Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT24.10.2010. u 16:30 - pre 164 meseci
U ovoj zemlji je sve moguce i nemoguce. Ne cudi me postavljanje Radise Urosevica, nije on veselnik ni prvi ni poslednji koji se postavlja za tako nesto.....Niti je on gori nti je bolji od svih ostalih. Muka mi je vise od svih
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT25.10.2010. u 13:45 - pre 164 meseci
Odustao je
http://www.blic.rs/Vesti/Polit...dustao-od-Upravnog-odbora-PTTa
Citat:
"Ostavku podnosim jer ne želim da negativna atmosfera koja je u javnosti stvorena mojim imenovanjem devalvira sve ono pozitivno što su stranka Jedinstvena Srbija i ja lično postigli u dosadašnjem radu", navodi se u saopštenju Uroševića.

Je l' vam žao?
"Tecite, suze, teciteeeee"
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT25.10.2010. u 14:01 - pre 164 meseci
Jedan manje, ostalo je jos samo nekoliko hiljada.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT25.10.2010. u 14:04 - pre 164 meseci
Klasičan PR za sakupljanje političkih poena i to uspešan. Vidim, već se pojavljuju komentari u javnosti o časti i poštenju Radiše i njegove stranke.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT25.10.2010. u 14:05 - pre 164 meseci
Inace na njegovo mesto dolazi sigurno neko mnogo strucniji :D

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT25.10.2010. u 16:11 - pre 164 meseci
Haha... pa ja ne mogu da verujem kako ovi farbaju i nas i zapad, pa to su bre genijalci.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT25.10.2010. u 16:33 - pre 164 meseci
Citat:
Bravo samo napred.Srbija ce postati clanica eu-a 2014,a onima koji su veciti skeptici,neka i dalje zive u svom svetu.Pozdrav od Jovana iz Svedske

Nije cudo sto se daju videti ovakvi komentari na B92 - Pazi kad su i Svedjane ubedili
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT25.10.2010. u 17:23 - pre 164 meseci
Citat:
mmix: Jedan manje, ostalo je jos samo nekoliko hiljada.


Optimizam!!

Ostalo ih nekoliko stotina hiljada...

Poz
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT25.10.2010. u 18:09 - pre 164 meseci
Citat:
Pazi kad su i Svedjane ubedili

Ma da, poverovaću da je poverovao kad se vrne iz ŠveCke
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT25.10.2010. u 19:09 - pre 164 meseci
Citat:
vladd: Optimizam!!
Ostalo ih nekoliko stotina hiljada...


Znam ja da bi svi oni to voleli ali nema stotine hiljada mesta u upravnim odborima to je rezervisano za zasluzne radio amatere
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT26.10.2010. u 19:48 - pre 164 meseci
paz' ti ovog iz Svedske. Jovan od Geteborga: Srbija u EU 2014.

Sad sam dobio erekciju. Jednostravno razum je zanemeo i krv je otisla iz lobanje gde je vuce gravitacija.

Salu na stranu, ovo je najverovatnije natuckala neka sekretarica u nekom memljivom odboru DoS, punog opusaka. Vec vidim, jogurt nepojeden, sunce prosijava prasinu, gore negde slika dr Djindjica i tri cetri mobilna na stolu.
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.cust.dsl.vodafone.it.



+435 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT29.10.2010. u 19:40 - pre 164 meseci
http://www.b92.net/biz/vesti/s...10&dd=29&nav_id=468741

Citat:
Palma je rekao da je Urošević "domaćin i legenda srpske dvojke". „On je iskusan čovek, bavi se privredom, toliko je svadbi otpevao u Srbiji, gde god je bio na veselju tu se rodilo muško dete", izjavio je Marković.




Uh,majko moja...koje veselje od drzave
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT29.10.2010. u 19:42 - pre 164 meseci
LOL

Fali samo:

Uspesno skida cini i predvidja buducnost...
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT30.10.2010. u 01:13 - pre 164 meseci
A opet mozda to Palmica porucuje kako njegov kadar oplodjuje bez greske
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Pevač Radiša Urošević izabran je za člana Upravnog odbora PTT

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15417 | Odgovora: 78 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.