Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bezbednost zemlje ugrozena prodajom Telekoma?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bezbednost zemlje ugrozena prodajom Telekoma?

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 16193 | Odgovora: 85 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bezbednost zemlje ugrozena prodajom Telekoma?27.11.2010. u 21:01 - pre 163 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: To ste sami trazili, sto placete sad?

Pratis li ti sebe ?
Ko je sta trazio,
sto te cudi reakcija Putina pa on je kolaboracionista od samog pocetka, pa seti ga se ko ga je postavio a taj sto ga je postavio od koga je on postavljen i sta je uradio.
Ne znas sta ces sa argumentima pa pokusavas da me prisvojis sa nekima, i sa kime god pokusas gresis jel neces da slusas.

Sustina:
Najmanje se pitamo mi i mi smo samo kusur u igri velikih, i ne budi naivan i prepisivati sva zla sveta srpskom mentalitetu i ljudima.
Srpski ljudi uniostavaju drzavu ali su kupljini i specijalno obuceni za to !!!

P.S

Ne mozes da dokucis koga podrzavam i onda lutas po geo-atlasu umesto da malo pazljivije citas.Pokusavas da me prisvojis nekoj grupaciji o kojoj vec imas izdiferencirano misljenje i da samo po komandi izdeklamujes referat.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Bezbednost zemlje ugrozena prodajom Telekoma?27.11.2010. u 21:03 - pre 163 meseci
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Bezbednost zemlje ugrozena prodajom Telekoma?27.11.2010. u 21:09 - pre 163 meseci
@lesli

Pa rece ja malopre u postu,
kad covek ne zna sta ce on proglasava oko sebe da su svi ludi i sizofrenicari, i jos se na kraju pita kako on nije poludeo

To je uobicajena reakcija na stres proisteklog iz opste konfuzije koju su generisale informacije koje se kose sa dosadasnjim ubedjenjima potkovane mediskim i drustvenim (globalnim) ispiranjem mozga.

Nisi ti kriv i zato se ja ne ljutim.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Bezbednost zemlje ugrozena prodajom Telekoma?27.11.2010. u 21:33 - pre 163 meseci
Citat:
ArtCool: Srpski ljudi uniostavaju drzavu ali su kupljini i specijalno obuceni za to !!!
Sve su to Englezi organizovali, dojavili Francuzima, a oni oh obucili pa poslali u Vasington, kod onog kauboja. Sta da radis. Velike su to krize. Svecke krize. Medisko finansiske.
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.gogethosting.com.



+443 Profil

icon Re: Bezbednost zemlje ugrozena prodajom Telekoma?01.12.2010. u 16:44 - pre 163 meseci
Da li je dogovoreno kako će se ubuduće hraniti partijska stoka koja ostaje bez dela pomija?
A i valov će im ćape!
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Bezbednost zemlje ugrozena prodajom Telekoma?01.12.2010. u 17:20 - pre 163 meseci
Agencije, direktorati, NVO, autorski honorari..ima ispase za partiska goveda..

Poz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bezbednost zemlje ugrozena prodajom Telekoma?

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 16193 | Odgovora: 85 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.