Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 122746 | Odgovora: 752 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 13:07 - pre 163 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Kod mene te dziberske fore za bubuljicare ne pale. Ako hoces da razgovaras normalno o necemu sto bar malo razumes razgovaraj, ako ne, slobodno se deri tu i pravi grimase, koga je briga. Time samo pokazujes da sam u pravu u svemu i da fukari treba da bude uskraceno da ucestvuje u odlucivanju o ozbiljnim pitanjima zato sto ona nije za to sposobna.


Citiras mene, a ono gde nigde ne postoji : uta ta, uta ta, kme kme kme

Cisto editovanje citata i izmena , hm... lepa opcija za takve osobe kao ti...

Zalostan bi bio taj svet gde bi takve kao ti bile gospodari zivota i smrti...
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 13:12 - pre 163 meseci
Citat:
Mejer: Zna se koga Amerika voli u Srbiji

Objava tajnih diplomatskih dokumenata koji se tiču Srbije i regiona neće imati veliki uticaj na politiku SAD na Balkanu jer je ona i inače veoma otvorena. Zna se kakvo mišljenje Vašington ima o Tadiću, zna se da ga “voli” i podržava, kao što je poznato i da Dodika ne voli - kaže za “Blic“ Stiven Mejer, bivši šef CIA za Balkan.

- Ne očekujem ni da će najavljena dokumenta o Mladiću i ubistvu premijera Đinđića biti posebno zanimljiva. Osim što će potvrditi stav SAD da Mladić mora biti izručen, pokazaće i iznenađenost zbog atentata - kaže Mejer.
On smatra da je objavljivanje tajnih dokumenata ogroman propust i promašaj američke administracije, ali odbacuje teoriju o namernom puštanju informacija:
- Ovo je ogromna sramota za SAD jer je o svetskim zvaničnicima raspravljano na brutalan i uvredljiv način. Sigurno je da je time poverenje stranih političara umanjeno. Mnogo će vremena proći pre nego što opet počnu otvoreno da razgovoraju sa američkim zvaničnicima - kaže Mejer i dodaje da je ovim, u krajnjoj liniji, ugrožen život američkih diplomata i ljudi na terenu koji su i dostavljali informacije.
Na pitanje da li se od vremena kada je rukovodio kancelarijom CIA za Balkan do danas nešto promenilo, on kaže:
- Srbija nije ostala u mestu, ali nije ni napredovala koliko je mogla. Sada se nalazi na raskršću i primorana je da se opredeli za učlanjenje u EU i NATO. Lično ne razumem šta će Srbija time dobiti. NATO je organizacija u mirovanju koja postoji samo zato što SAD tako žele, a EU je zajednica koja je očigledno finansijski obogaljena, koja ne zna šta želi, ni kolika hoće da bude. Te su organizacije pre deset godina bile važne za razvoj regiona, ali danas nije tako. Srbija treba dobro da razmisli u kakvom savezu želi da bude sa takvim organizacijama. Ali nažalost, svi vaši političari se priklanjaju Zapadu, što Vašington i Brisel naširoko koriste - zaključuje Mejer.

Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 13:28 - pre 163 meseci
Ma to je samo jos jedan koji mlati gloginje tudjim q, kao i ostali ljubitelji Srbije devedesetih sto su.
Citat:
Kobasa: Lesli Eldridz

Ti si svojim postovima pokazao svoj stav, to je stav svakog mazohiste, nema sta tu da se objasnjava jer mazohista osporava sve sto bi ga odvojilo od svog dzelata.

A to zasto nije onako kako svesni ljudi pricaju? pa zato sto nisu od pocetka sveta ljudi svesni. Nesvesni ljudi ce uvek sve prihvatati zdravo za gotovo ako im je to predstavljeno kao "civilizacijko dostignuce".
OK. I gde su ti tvoji svesni ljudi? Koliko ih ima? Procentualno mislim, u drustvu, bilo kojem. Daj ovo da vidimo, jer to je stvarni svet, a tvoje fraze o nekakvim svesnim ljudima, o tome kako se ti neces saginjati i kako neces da te porobljavaju nikoga ne zanimaju. Najvise zbog toga sto su malo budjave, a ovde su i dosta izlizane od upotrebe i doooobrano uprljane.

Ali ako moze bez tih par fraza koje vrtis u svakom postu vec dve ili tri strane. Da cujemo.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 13:34 - pre 163 meseci
Citat:
bttp: Lično ne razumem šta će Srbija time dobiti. NATO je organizacija u mirovanju koja postoji samo zato što SAD tako žele, a EU je zajednica koja je očigledno finansijski obogaljena, koja ne zna šta želi, ni kolika hoće da bude. Te su organizacije pre deset godina bile važne za razvoj regiona, ali danas nije tako. Srbija treba dobro da razmisli u kakvom savezu želi da bude sa takvim organizacijama.

Stiven Mejer, bivši šef CIA za Balkan


To je ova prica, a boga mi i sta prica vazi i za Dzulijana, mislilac Kobasu i sve njima slicne :

Citat:
Psihorobot takvog intelektualca nije osobito teško ocrtati: malograđanin koji se kenjkavo užasava vlastite malograđanštine i udobnog/dosadnog okruženja u kojem živi, on brižljivo uzgaja uvrnuto rasistički mit o Dobrom Divljaku: Tamo Negde, iza rubova dekadentne i trošne zapadne civilizacije i njenih obesmišljenih, mekušnih rituala, obitava gruba i sirova, ali uzbudljiva Autentičnost... Ona je jedina nada za posrnulo čovečanstvo, ona nas jedino može izbaviti od Čaja U Pet i ostalih grozota. Njoj, toj Autentičnosti, treba pružiti podršku, a sve smrvljene ljudske kosti koje su joj se našle na putu samo su neizbežne žrtve na tegobnom putu Napretka (ili Povratka Izvoru, svejedno). Doduše, poželjno je da ta kolateralna žrtva bude Neko Drugi, a ne ja, simpatizer iz srca dekadentnog sveta: ja ću se negovanom guzicom ipak držati podalje od tog nerafiniranog novog-sveta-u-nastajanju, ili ću tamo odlaziti u svojstvu inostranog Prijatelja Naroda, na ekskurzije-po-protokolu, zaštićen kao beli medved. A ako bilo šta nekom zabunom ipak pođe po zlu, tu je moj mrski imperijalistički pasoš, i telefonski broj Ambasade!

Dok je ovde besneo komunizam, sa Zapada su nas očinski tetošili svi oni kojima je bilo baš nekako mlogo zanimljivo da gledaju taj naš eksperiment in vivo – ta, oni ionako žive negde drugde; kada je zavladalo etno(park)-ludilo, kada su se Patriote dohvatile za guše, svaki je potkontinentalni Probuđeni Narod dobio po kontingent svojih Velikih Prijatelja iz dalekih belosvetskih prestonica, da prilježno Rade Za Stvar i Šire Istinu O. Ni jedne ni druge nikako nisi smeo da izneveriš tako što ćeš se upristojiti i na sebe primeniti njihove standarde: Indijanac biti dobar dok je gologuz, nosi perje i čuči u wigwamu; kad poželi, da prostiš, nešto zidano – a i nešto kuvano, bogme – on postati Loš Indijanac. Jecaji vrlih mislilaca iz fotelje izrazi su, dakle, njihovog neizmernog razočaranja u nas: čijim će, bre, k...(išobranom) oni ubuduće gloginje da mlate?! A iždžikljalo to, sačuvaj Bože!

Teofil Pančić
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 13:34 - pre 163 meseci
Lesli .. za nastavak price....

Gde je cika Milan rekao : uta ta, uta ta, kme kme kme

Radi dalje kvalitetne rasprave, a i da bi te ostali ucesnici uzeli za ozbiljno, moras ovo objasniti...

U suprotnom si zero, nula, 0 , itd... i sve tvoje skrabotine ne vrede nista, jer si osoba sklona marifetlucima radi postizanja
licnog cilja (koji, 'aj sad!?)...


Pocasti nas dostojnog odgovora...


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 13:42 - pre 163 meseci
bttp
Nije to stos dali Amerika(Amer. politicari) nekoga vole ili mrze, stvar je u tome da ako se
bilo gde u svetu stvari ne odvijaju kako oni zele onda ce oni da dignu svoj cenjeni q i da
s*ebu sve. Pa ti onda vidi.


Lesli Eldridz

Svesnih ljudi ima svuda po svetu, jeste da smo procentualno u manjem broju nego nesvesni
ali se trudimo da ljude probudimo.

Jer i pored vas koji zelite da vas ugnjetavaju, budemo ugnjetavani i mi koji ne zelimo.

Btw kad tako volis ta kaznjavanja, ogranicavanja, placanja zasto koristis Linux?
Ili si mozda ti politicar pa ovde ubedjujes kako su politicari nesto prefinjeno.


Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.gogethosting.com.



+443 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 13:50 - pre 163 meseci
Šta je koga briga što se oni medjusobno časte "konju" ili "kobilo". Ionako se zna¸ "što više na vlasti to veći dripac" tako da rečnik neiznenadjuje. Da biste procenili kulturu političara nije vam poreban WikiLeaks.

Dokumenta WikiLeaks-manije bi imala smisla samo ako bi povlačila krivičnu odgovornost. Ovako to je samo žuta štampa. Za sada nema naznaka da će se to promeniti.
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 13:57 - pre 163 meseci
Kakvu krivičnu ogdovornost? Pa radi se o ljudima koji imaju ili diplomatski imunitet ili imunitet od krivičnog gonjenja (političari na vlasti)?

Ne znam kakve će posledice imati (za to bi trebalo pričitati svaki kejbl pojedinačno), ali svakako će nekakve imati, makar kratkoročno. Ovako bar mi "obični ljudi" imamo uvid u to šta se krije iza osmeha i hendšejkova pred kamerama.

U principu mene uopšte ne čudi da američke diplomate iznose svoje mišljenje o ljudima iz lokalnog establišmenta sa kojima imaju posla. Štaviše čudilo bi me da to ne rade. A mnogo više me čudi kako naši glume neku finoću "kao oni se nikada tako ne izražavaju u diplomatskoj korespondenciji", "drže se pravila" itd.

Ha ha, imao sam prilike da čitam sms-ove nekih naših političara, verujte mi to je komunikacija na "munze-konza" nivou. Ja sam se zgranuo kad sam to čitao.

Drugarica mi je novinarka pa je sticajem okolnosti došla do nekih internih "prepiski".

A ako naše diplomate ne iznose svoje procene o ljudima sa kojima imaju posla, to samo govori da su glupi a ne pristojni, kako bi oni hteli da ispadnu.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 14:21 - pre 163 meseci
Citat:
bttp: Ovako bar mi "obični ljudi" imamo uvid u to šta se krije iza osmeha i hendšejkova pred kamerama.
Pa cekaj, hajde iskreno kazi, zar ti to nisi znao? Ili si mislio da je sve ono iz filmova, ili iz romana koji spadaju u kategoriju "politicki triler" itd samo fikcija? Pa to je sve oduvek tako bilo. Eno ima nesto i o Rusima, kao iju ju, koristi Putin mafiju za prljave stvari. Pa J. E. Huver je jos pre 50 godina govorio kako oni (drzava) kontolisu mafiju a ne mafija njih. Stvarno mi nije jasno to zgrazavanje i sve oko stvari za koje je znao svako ko je hteo da zna, i sad, i pre 50 godina. Cak i ovde dok je bio Tito znalo se za svaku terevenku i sve, pa sta onda. To su sve nevazne stvari. Ispada da su ovi koji se sad zgrazavaju politicare smatrali za neka visa bica sta li.
Citat:
bttp: Kakvu krivičnu ogdovornost? Pa radi se o ljudima koji imaju ili diplomatski imunitet ili imunitet od krivičnog gonjenja (političari na vlasti)?
Svejedno, ako su civili krivicna dela moraju da se povuku iz politike, bar na neko vreme. Tih stvari u ovom slucaju uopste nema niti ce ih biti. Samo ima besmislenog moralisanja.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7177 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 14:29 - pre 163 meseci
Ja uopste ne vidim ama bas nista sto je za neku krivicnu istragu ovde... Diplomate s*ru, sto im je i posao. Placeni su da daju svoje komentare o zbivanjima u zemljama u kojima rade, i na zapadu se forsira davanje misljenja/ocene, i to iskrenog misljenja/ocene od strane osoba "na terenu"... Posle neko na osnovu toga formira politiku, a to definitivno nisu te njuske sto "daju misljenje".

To je najveci problem ovih novih dokumenata.... gomila suma, trivije koji mozda jesu zanimljivi jer prikazuju javne figure u drugacijem (realnom, za one koji nisu to znali) svetlu, bez PR stimunga, "odbijanja davanja izjava", odsecanja delova intervjua, planiranih pitanja i sl...

Ali u biti, sve te stvari su sasvim normalne i uobicajene.. Ako je neko mislio da diplomate koriste PC-speak u pozadini, taj neko treba staratelja, jer mu je mogucnost kapiranja na nivou deteta koje veruje u deda mraza.

WikiLeaks je trebao da taj sum eliminise, i da se fokusira na mali broj dokumenata, ako takvi postoje u toj gomili sto im je neko doturio, koji zaista ukazuju na:

- Kriminal
- Krsenje medjunarodnih propisa (onaj slucaj za Engleze i ponudu Amerima da skladiste kasetne bombe na Diego Garcia-i iako su Englezi potpisali sporazum o zabrani istog JESTE jedan takav, ali je udavljen u gomili besmislenog suma)
- Otvorenu korupciju

Sve ostalo je BS.... i, sto je najgore, taj BS pravi jos vecu stetu jer defokusira sa pravih problema... Sada ce mediji mesecima da onanisu na trivijalnim glupostima tipa Sarkozi jurio zeca u kabinetu... koga bre to zanima?
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 14:34 - pre 163 meseci
Ne volim da se ponavljam ali moram.

Pa bre, naravno da smo znali, mi koji koristimo glavu.

Ali vecina 'uspavanih' ljudi misli da politicari rade u njihovom interesu, ali malo kobas.

Vecina ljudi pojma nemaju kakve se politicke svinjarije desavaju, zato ih treba osvestiti.
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 14:38 - pre 163 meseci
@Dimkovic - dobro je da je ta gomila dokumenata ucinjena dosupnom, na jednom mestu.
To je dovoljno od WL-a sto su uradili (sav taj RAW materijal). Tumacenje i interpretaciju
svega toga i treba ostaviti drugima, tj. oni i ne bi trebalo da rade neku interpretaciju ili
selekciju sta ce da stave kao vazno, a sta ne. Svako ce naci sta mu je vazno, ako ga zanima.

 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 14:40 - pre 163 meseci
Lesli...

Odogvori ti na moje pitanje, pa dalje nastavi raspravu... ucimo sad sta je kredibilitet (veoma skup kapital za svakog politicara)...
Ti si koliko si sama priznala - 'ocu u politiku, nista ne radim (uhhh.. tesko ... ), ali 'ocu da vam ja odredjujem zivot...

Moras u startu da lazes... niko to ne voli da cuje... to te tera u kontradiktornost... teze sad mozes da kontrolises javnost...
idu lazi dalje... plasiras lazi...
Treba ti novac... zeznuto... imaju ga oni sto im garantujes da ce njihovi interesi biti netaknuti ili cak vise unapredjeni...
Ono sto zeza... ti ljudi imaju stvarno problema sa zakonom...

Sad si u prici kojoj se nisi nadala.. dobro.. realnost...


Za dalju pricu, svaki iole pametan zna redosled...

Bo'na?

Nego daj objasnjenje za onaj funjarski komentar?
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 14:42 - pre 163 meseci
^Dimke "Ja uopste ne vidim ama bas nista sto je za neku krivicnu istragu ovde..."

A sta je Krivicna Istraga? Cemu Kaznjavanje? Zbog u cilju "javnog interesa". A sta je "Javni Interes"?
Pa jasno je da je to opet interes politicara.

To shvatis tek kad ga osetis, mislim na "javni interes".
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 15:00 - pre 163 meseci
Citat:
Kobasa: Ne volim da se ponavljam ali moram.

Pa bre, naravno da smo znali, mi koji koristimo glavu.

Ali vecina 'uspavanih' ljudi misli da politicari rade u njihovom interesu, ali malo kobas.

Vecina ljudi pojma nemaju kakve se politicke svinjarije desavaju, zato ih treba osvestiti.

Na vecinu ovakve stvari uopste ne uticu, tj. interesuje ih samo ko je koga kako nazvao i ko koga voli/ne voli, sa kim je u svadji i sl. tracevi. Ostale (bitne) stvari ih ne interesuju ili "nemaju vremena" da se bave tim stvarima
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 15:13 - pre 163 meseci
Wi-Fi jeste da na vecinu to sad momentalno nema nikakvog uticaja ali znas kako ide proces budjenja

prvo ustanes, trljas oci, protezes se, popijes kafu itd...

Nista ne moze odjednom, pa se tako i nesvesni nemogu odjednom osvestiti nego postepeno.
A dotle proci ce jos dosta vremena i jos mnogo ovakvih 'razotkrivanja'.
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 15:23 - pre 163 meseci
Ogromna vecina te vecine ne zeli da se "osvesti" niti ih ovakve stvari zanimaju... A par % ce se "osvestiti" vremenom i bez toga, doci ce im iz dupet@ u glavu.
U svakom slucaju, "razotkrivanja" moraju biti mnogo ozbiljnija/drasticnija da bi uopste imala neki efekat. Ovakva kakva su trenutno mozemo otkrivati/slusati svaki dan i nece imati prakticno nikakvog efekta
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 15:41 - pre 163 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Pa cekaj, hajde iskreno kazi, zar ti to nisi znao?

Jedno je nešto "znati", a drugo moći to i dokazati.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7177 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 15:45 - pre 163 meseci
Citat:
Kobasa
To shvatis tek kad ga osetis, mislim na "javni interes".


Ne pricaj kojesta - zna se sta je krivicno delo. Diplomatska ogovaranja i licni komentari nisu krivicno delo, vec trivija - za zutu stampu.

Deo posla tih diplomata jeste upravo to sto pise po tim "kablovima" - da prenose "bazi" sta se desava i svoje komentare o tome. Nema nicega kriminalnog u tome... i to rade apsolutno svi diplomati svih zemalja, to im je jedan od ciljeva postojanja.

Moze biti skandalozno, moze nekog diplomatu kostati posla samo zbog toga sto se sada zna sta zaista misli (to je ujedno i glavni razlog bunta) - ali to samo po sebi nije kriminal, i predstavlja opis radnog mesta.

I o kakvom to "osvescivanju" pricas?

Svako normalan zna da su medjunarodni odnosi izmedju drzava upravo ovakvi. U medjunarodnim odnosima nema "fer", nema "demokratije" (to je UNUTRASNJE uredjenje, za one koji to nikako da skapiraju) - vec se svodi na "ko ce koga".

Drugim recima, mera "radjenja posla" u spoljnim odnosima nije koliko je neko naivan i "posten", vec koliko uspeva da sprovede interese sopstvene zemlje.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
212.235.185.*

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 15:50 - pre 163 meseci
Zuta stampa?

Evo, Pahor u Sloveniju hteo da primi nekog iz gvantanama, i/ili da potpise ugovor o nuklearnoj elektrani (izgradnja jos jednog bloka) sa amerikancima, u zamenu, gde je ogromna razlika u ceni, kad uporedis sa konkurentom firmom iz francuske, a sve to, da bi se sastao sa Obamom.

Mozda on nece briti krivicno gonjen, ali malo, malo, pa ce opet izbori, pa ce ljudi da se sete i toga (a ako ne, opozicija ce da ih podseti).

Narano da nije sve crno/belo, i da nije opozicija dosta bolja.. ali kod ovakve transparentnosti, bar znas ko je manje zlo, i sta su njihovi stvari interesi.
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 122746 | Odgovora: 752 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.