Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

Strane: << < .. 30 31 32 33 34 35 36 37 38

[ Pregleda: 122603 | Odgovora: 752 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
194.249.198.*

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 09:57 - pre 162 meseci
Dokumentarac o wikileaksu: http://www.pixelache.ac/helsin...cumentary-online-until-dec-16/
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 10:36 - pre 162 meseci
Koliko kapiram oko Assange-a od prilike:..

- u Svedskoj je iz prva oslobodjen optuzbi
- otisao u Nemacku, pa u Englesku
- u medjuvremenu visoki Svedski politicar uzima njegov predmet i prebacuje kod drugog sudije (wtf)
- Svedska trazi od UK da ga isporuce
- hapse ga, nema ni jednog dokaza, ali odlucuju da ga isporuce (wtf)
- pokrecu kampanju o njemu kao silovatelju, na google-u spajaju keyword "rape" sa njegovim imenom (wtf)

Demokratija je pocela da malo smrducka gore na severu, oseca se..
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 10:49 - pre 162 meseci
Upravo tako Dejanet, Amerikanci bi voleli da ga optuze za spijunazu i tako naprave primer od njega. Da se ne bi neko drugi u buducnosti usudio da tako, bez odobrenja, objavljuje/odaje njihove tajne.

Osim toga diskutabilno je koliko ce im to biti od koristi, u odnosu na to kakvog ce mucenika napraviti.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 10:57 - pre 162 meseci
Sto ne naprave primer od stotina onih koji iznose jos cuvanije tajne o vanzemaljcima?

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 11:08 - pre 162 meseci
Takve CIA samo zalije rakijom, da se dobro osete, a onda mogu da pricaju koliko hoce da su videli leteci tanjir :D.
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
194.249.198.*

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 13:08 - pre 162 meseci
Citat:
dejanet: google-u spajaju keyword "rape" sa njegovim imenom (wtf)
Molim??
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 14:34 - pre 162 meseci
Citat:
Sto ne naprave primer od stotina onih koji iznose jos cuvanije tajne o vanzemaljcima?


Zato sto na jednu istinitu informaciju ide 1000 izmisljenih nebuloza. Kad se sve sabere i oduzme UFO zajednica je odradila mnogo bolji posao u cuvanju tajni nego sto je ikada Majestic sam mogao. Sada je dosta toga show bussiness i samo se gleda kako neke pare da se uzmu. Oni sto su poceli kao iskreni tragaci za istinom sada pricaju ono sto mogu da prodaju. Majestic je imao dobru volju da plasira u javnost vise tacnih informacija ali se ispostavilo da nemaju sa kim da saradjuju.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 14:47 - pre 162 meseci
Citat:
gajo2: Molim??


Verovatno ne zna kako search engine funkcionishe. Google ima algoritme koji automatski odredjuju kako ce da rangiraju stranice za koje termine.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 16:03 - pre 162 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Zato sto na jednu istinitu informaciju ide 1000 izmisljenih nebuloza. Kad se sve sabere i oduzme UFO zajednica je odradila mnogo bolji posao u cuvanju tajni nego sto je ikada Majestic sam mogao. Sada je dosta toga show bussiness i samo se gleda kako neke pare da se uzmu. Oni sto su poceli kao iskreni tragaci za istinom sada pricaju ono sto mogu da prodaju. Majestic je imao dobru volju da plasira u javnost vise tacnih informacija ali se ispostavilo da nemaju sa kim da saradjuju.


Kakav Majestic, kakvi bakraci?

Sa jedne strane imamo wikileaks koji objavljuje 'ono sto se ionako znalo', i sad ameri hoce da naprave primer od njega, a sa druge strane imamo razne sizofrene likove sto po raznim konferencijama odaju najvece tajne americke vojske i to sve 'dokumentovano'...Kako to, to ti meni objasni....
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 16:30 - pre 162 meseci
Sta ti nije jasno? Najveci broj svega toga su dezinformacije ili najobicnije izmisljotine. Ono sto je istina a dospelo je u javnost je u najvecem broju slucajeva bilo odobreno. Ono sto nije bilo odobreno a istina je "kolateralna steta" koja se stopila sa papazjanijom koja je na ovom polju nastala. Tako da je steta od takvih slucajeva minimalna moguca.

Neko moze i da ima originalan dokument, slike ili bilo sta drugo a da nije ziv vanzemaljac ili funkcionalan leteci tanjir i da mase time koliko hoce. Najveci deo populacije ce da ga i dalje gleda kao idiota. Ako je ikada iko i dosao u posed nekakvog jakog dokaza verujem da je veoma ostao bez istog a nadam se pritom i ostao ziv. Prave probleme tajna vlada resava brzo i brutalno.

 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 16:47 - pre 162 meseci
Ma dobro to, nego jesi upotrebio ti danas garnier krem? Pozuri, nemoj "tajna vlada" da te provali. I obavezno da stavis molersku kapu od aliminijumske folije na glavu, tako ti Den Braun pomogao.
Citat:
dejanet: Demokratija je pocela da malo smrducka gore na severu, oseca se..
Pa cekaj, jel lepo reko Robespjer da nema slobode za neprijatelje slobode? Ko je nekima kriv sto su verovali u bajke o nekakvoj bezuslovnoj demokratiji i slobodi? Reklama, bato! Neprskana!
Citat:
kandorus:Asanž je u kućnom pritvoru i moraće da nosi narukvicu koja omogućava nadzor.

Nakon svih ovih dešavanja može se reći da je Asanž u stvarnom ratu sa CIA. Kad se uporedi potera posle nine/eleven i ova za Asanžom po naporima koje čini CIA nema baš neke razlike, samo što je "plen" mnogo ranjivija meta.
Kad se veliki decki igraju, mali decki treba da ostanu kod kuće. Ko ne ume da leti ne treba ni da se urči.

Znate li vi zasto su vas ovde "milosrdnio andjelovali" ? Zato sto ste se urcili i tako pokusali da narusite kredibilitet NATO i USA. I onda je bilo bum bum, vaspitna palica. Isto i sad vazi, i za ovoga, i za sve ove bubuljicare sto hoce da budu internet anarhisti pa ometaju i zagadjuju internet. Svi oni sutra ima da budu necija zenska u prdekani, a tako i treba. To je vidias sloboda i demokratija u praksi. Ko je verovao u bajke, zao mi je, ali neke bajke mozda jesu lepe, dirljive, inspirativne čak, whatever, ali to nije stvarnost. Stvarnost je da ko se urci sa hiljadu puta jacim od sebe ima da dobije po p i to je to. Neke od takvih mozda pojede domokratski mrak, koga briga. Pametni ce onda da nauce na tudjim greskama, a budale ce opet da rade isto sto i druge budale, tako je to bilo i bice.

Nije nego. Nasao se neki Cile student, tudj hleb jede, hoce moj svet da menja. E neces.

[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 17.12.2010. u 17:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.lhbhostingserver.com.



+443 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 18:04 - pre 162 meseci
Citat:
Asanž će do daljeg morati da ostane u vili, koja inače ima deset soba, i nalazi se na istoku Engleske.

Vilu poseduje njegov saradnik Vogan Smit, koji mu duže vreme pomaže. Asanž će svakog dana morati da se prijavljuje policiji, poštuje policijski čas i nosi elektronsku narukvicu za praćenje.

Džulijan Asanž je rekao da su njegovi advokati čuli da je protiv njega podignuta tužba u Sjedinjenim Američkim Državama. On kaže da ne strahuje mnogo oko izručenja Švedskoj, ali da brine zbog mogućnosti da bude izručen Americi.

http://www.b92.net/info/vesti/...12&dd=17&nav_id=479910


Inače one optužbe jedna je za "nezaštićen seks" a druga za "seksualni kontakt u snu", ja - je.

 
Odgovor na temu

madzonko

Član broj: 274098
92.60.232.*



+2 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 18:21 - pre 162 meseci
U jednom nije stavio kondom a u drugom slučaju zaspao, c c c...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 19:01 - pre 162 meseci
Je li, kad ce tamo da objave drugu najvecu tajnu univerzuma - ovi sto rade u uredjenim i civilizovanim radnjama pa se smeskaju potencijalnom kupcu, ne rade to zato sto su se zaljubili na prvi pogled u njegovo velicanstvo posetioca radnje, nego zato sto je takva politika firme i direktiva odozgo. Ko se ne smeska kupcu - mars napolje. Majku im hohstaplersku, treba i to zmijsko gNJezdo da se razbuca. Pa da se tu umesto doteranih i zgodnih omladinki stave ponovo namrstene i neljubazne tetke u keceljama sumnjive cictoce. To je bilo zakon.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 19:37 - pre 162 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Verovatno ne zna kako search engine funkcionishe. Google ima algoritme koji automatski odredjuju kako ce da rangiraju stranice za koje termine.

Evo ne znam ni ja, ali umjesto prdjenja o google-zavjerama sam ukucao "rape" u google i nista.
Nakon zgubidanskog skeniranja, tek na 10-oj strani rezultata vijest iz avgusta u kojoj pise da je Svedska povukla optuznicu za silovanje.

A s obzirom koliko se o tom silovanju trubi u poslednje vreme, google-ov algoritam za pretrazivanje bi se cak mogao dovesti u pitanje zbog rezultata suprotnih ocekivanju.

Ko neka djeca ste.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 19:42 - pre 162 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Sta ti nije jasno? Najveci broj svega toga su dezinformacije ili najobicnije izmisljotine.


Rekao sam pre tri posta sta nije jasno.
Kako ne naprave "primer" od onoga sto cini mnogo teza dela, odajuci top secret drzavne tajne - znaci nesto sto mozda podleze i krivicnom odgovaranju, nego prave primer od nekoga ko iznosi uglavnom bezazlene informacije?

Citat:
Ankalagon the Black:
Neko moze i da ima originalan dokument, slike ili bilo sta drugo a da nije ziv vanzemaljac ili funkcionalan leteci tanjir i da mase time koliko hoce.


Odlicno opravdanje. Primeni to i na slucaj Wikileaks.

Ali, mene ne zanima ni to. Ne zanima me ni koji procenat su dezinformacije i najobicnije izmisljotine.Zanima me onaj deo koji IMA istinite informacije i zanima me zasto ti ljudi i dalje ne smetano iznose vrhunske tajne i sasvim lepo zaradjuju objavljujuci iste u knjigama koje kupuju naivcine.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.mbb.telenor.rs.



+395 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 19:53 - pre 162 meseci
Citat:

Nije nego. Nasao se neki Cile student, tudj hleb jede, hoce moj svet da menja. E neces.

Nemoj tako . Cile sam od svojih para kupuje kiflu i jogurt :)

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 20:26 - pre 162 meseci
Citat:
Ali, mene ne zanima ni to. Ne zanima me ni koji procenat su dezinformacije i najobicnije izmisljotine.Zanima me onaj deo koji IMA istinite informacije i zanima me zasto ti ljudi i dalje ne smetano iznose vrhunske tajne i sasvim lepo zaradjuju objavljujuci iste u knjigama koje kupuju naivcine.


Zato sto im je to dozvoljeno. Dugotrajna politika Majestika je da jednog dana informacije o vanzemaljcima/ufo-ima treba da predju u mainstream realnost. U sklopu toga su informacije decenijama na kasicicu davane ufolozima, a preko njih dalje sirene u populaciju.

Cak je odredjenim wistleblowerima dozvoljeno tj. u slucaju Dan Burischa, naredjeno da ljudima kazu istinu. Naravno samo jedan deo.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 20:44 - pre 162 meseci
^A kako si ti, odavde sa brdovitog Balkana, dosao do najdubljih i najbolje cuvanih tajni CIA i ostalih tajnih vlada?
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?17.12.2010. u 20:53 - pre 162 meseci
Citat:
Odin D.: ^A kako si ti, odavde sa brdovitog Balkana, dosao do najdubljih i najbolje cuvanih tajni CIA i ostalih tajnih vlada?


A to ti je moda, ima ovde da mu celo selo arci zenu, a on zna sta se radi u drugim selima i po gradu, a *ebaci veze nemaju, al znaju posao :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

Strane: << < .. 30 31 32 33 34 35 36 37 38

[ Pregleda: 122603 | Odgovora: 752 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.