Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

bolesni komentari

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: bolesni komentari

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6817 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Izvoljski II

Član broj: 272054
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+3 Profil

icon Re: bolesni komentari01.12.2010. u 11:13 - pre 162 meseci
policija treba da ima sekiru u opremi za slucaj da nesto treba da razvali. Evo prosle godine, cini mi se na gazeli, zaustavili dva mladica i ubili suvozaca. Wtf ?

Zivimo u veku tehnike, cak i da su opljackali banku i pobili 10 ljudi mogu se uvek pratiti helikopterom i negde vec pohvatati.

Uzgred, sto polovinu policajaca ne bih ni dao uniformu, a kamoli jos i pistolj !

Ne zanima me kako je u Americi ko voli nek ide, Eu nije Teksas.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: bolesni komentari01.12.2010. u 11:30 - pre 162 meseci
A ako ih neko napadne topuzom, da obavezno nose i topuz.
Ako neko potegne longbow, imaju jedan pored sebe i obuceni su da rukuju njime.
Samostrel je takodje obavezan deo opreme.
Rucna bomba, katana, kanister benzina, molotvljev koktel, bezbol palica drvena, bezbol palica aluminijumska, noz skakav, rambo noz i ostali rekviziti ce svi sati u Sport bili torbu druga policajca.

A i ne vidim kako su povezani slucaj koji spominjes i ovaj slucaj.
Takodje, nije bitno kome bi ti sta dao, posto se ti nista ne pitas. To se pitaj na nekom talijanskom forumu, pa davaj i ne davaj uniforme karabinjerima...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

geniuxx
Po ugovoru
Nis

Član broj: 90041
Poruke: 226
212.178.225.*



+68 Profil

icon Re: bolesni komentari01.12.2010. u 13:29 - pre 162 meseci

Izvoljski, mnogo izvoljevaš.

Ništa ja ne potpisujem...!
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.mbb.telenor.rs.



+303 Profil

icon Re: bolesni komentari01.12.2010. u 14:05 - pre 162 meseci
Citat:
Izvoljski II: policija treba da ima sekiru u opremi za slucaj da nesto treba da razvali. Evo prosle godine, cini mi se na gazeli, zaustavili dva mladica i ubili suvozaca. Wtf ?
Zivimo u veku tehnike, cak i da su opljackali banku i pobili 10 ljudi mogu se uvek pratiti helikopterom i negde vec pohvatati.
Uzgred, sto polovinu policajaca ne bih ni dao uniformu, a kamoli jos i pistolj !
Ne zanima me kako je u Americi ko voli nek ide, Eu nije Teksas.

Ubili mladica zbog radi cega? Ne verujem da su ih zaustavili zato sto im se cefnulo da to urade i ubili lika? A cak i da je tako, pa sta? Kao sto ima budala medju gradjanima, ima i medju policijom. Zasto celu policiju optuzivati zbog dela par budala? Na sud sa njima kao i sa svima i gotovo.
Daleko od toga da branim nasu policiju (vecina su obicne stoke, ali ne tolike kolike ispadaju), ali mi strasno idu na ... ganglije komentari tipa: jao ubila ga policija, a on je samo napao nekoga, pa on je divan i povucen mladic, a oni su ubice. JBT! Kao da zivimo u crtanom filmu!
Btw slazem se za ameriku, oni su fuj, oni unistavaju srpsku tradiciju. Dole amerika sa svojim varvarskim zakonima i ponasanjem policije i gradjana. I tako, gledajte nas opet, nedeljom na rts u terminu od 19:30-20:00. Dizni na rts-u....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: bolesni komentari

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6817 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.