Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje serije trenutno pratite - preporuke?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 561068 | Odgovora: 1251 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kovacevic Vladimir

Moderator
Član broj: 131509
Poruke: 1236
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?04.07.2013. u 08:26 - pre 130 meseci
 "...tema se tako dobro razvija da će uskoro biti interesantnija od bilo koje serije "

Ako se taj "dobar razvoj" tako priželjkuje, onda je to velika šteta za ovakvu Temu!

Citat:
Sceka
...ne razvodnjavajte i drzite se teme! Naslov teme je "Koje serije trenutno pratite - preporuke?" I bojim se da ce svako trolovanje, spinovanje i ne postovanje pravila izazvati konsekvence!


Kulturna opomena. Hvala Ti!

Citat:
Sceka
Vodite racuna da se i te kako vodi racuna o kvalitetu diskusija, ma koji deo foruma je u pitanju. Bar tako sam cuo da je!


Dobro si čuo!

Pozdrav


Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.



+1342 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?04.07.2013. u 10:33 - pre 130 meseci
Vladimire, predlažem da se držiš toga što si citirao.

Ali imaj u vidu da je Šćeka to napisao isključivo ruganja radi jer mu je ispod toga bila gomilica smajlija koje sam uklonio, a koji u potpunosti menjaju smisao onoga što se time htelo reći.

Pattern je uvek isti: neko od dežurnih trolova izvali nešto, a onda na to krene "podrška" i slaganje svih palčeva "podrške" zajedno sa palčevima svih njihovih duplih naloga. Još ako se uključi neko od vođa da ih potpiruje, eto igranke.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?04.07.2013. u 10:57 - pre 130 meseci
Eto, a sad se ni ti ne drzis teme. Usputno pitanje, ti to imas mogucnost da gledas ko je davao palceve?
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Moderator
Član broj: 131509
Poruke: 1236
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?04.07.2013. u 11:20 - pre 130 meseci
Razumeo!

Za normalan razvoj ove Teme preporučujem:
- svakom učesniku pravo na izbor/odabir/selekciju Serije i pravo na lični kriterijum u ocenjivanju sadržaja i kvaliteta toka Serije, u vidu kratke analize, kao preporuka ostalim učesnicima i onima, koji ovu Temu samo prate (indirektno) - čitajući.
- da se poštuje mesto (podforum Kultura) i da se sa tim uskladi nivo komuniciranja, naročito izbegavanje ličnog obraćanja nekom učesniku, jer to nema baš nikakve veze sa celom Temom Koje serije trenutno pratite - preporuke?

Za opšti utisak o preporučenoj Seriji, dovoljna bi bila upotreba Like i Dislike thumbnail-a, koji nedostaje.

Hvala!

Pozdrav




Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?04.07.2013. u 13:46 - pre 130 meseci
Da li neko prati seriju Hannibal - voleo bih da cujem misljenja I preporuke, ako ih ima, pre nego sto pocnem da gledam. Hvala




Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ŽIKI

Član broj: 57957
Poruke: 145



+41 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?04.07.2013. u 17:02 - pre 130 meseci
Odgledao sam celu sezonu i meni se sviđa. Više mi vuče na dramu, ima dosta priče, ne toliko akcije, naravno ima malo elementa horora. U suštini, po meni odlična serija, možda za nekoga malo sporija kao BB oko koje se polomiše zadnje dve strane :)

E da, za mene iznenađenje, počela je osma sezona Dexter-a, mislio sam da to uvek ide na jesen.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?13.07.2013. u 15:39 - pre 130 meseci
Lie to me - iako je iz 2009.g. tek sad sa poceo da gledam. Inace me zanima analiza ponasanja kao I analiza recenog, izgovorenog, nacin izgovaranja, napisanog... kod ljudi pa mi se ova serija prilicno dopada. Do sada sam pogledao nekoliko epizoda I ja licno nemam nikakvu zamerku, odnosno, toplo preporucujem svima. Lagano se gleda a ima elemenata za razmisljanje, dosta! :)




Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2509 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?22.07.2013. u 23:10 - pre 130 meseci
Luther (2010)
Engleski krimi, klasika, dobra serija...



 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?30.07.2013. u 22:17 - pre 129 meseci
Siberia 2013



Citat:
Opis:
1908. godine u nenaseljenom području blizu rijeke Tunguske u Sibiru eksplodirao je meteor. Stotinjak godina kasnije 16 natjecatelja dolazi u to područje snimiti novi reality-show ne znajući što se ondje dogodilo. Kada jedan od njih pretrpi teške ozljede, a pomoć ne dolazi, natjecatelji shvate da čudne stvari koje se događaju nisu dio scenarija.


Inace, jedan od "natjecatelja" je Miljan, Club DJ, Podgorica, Montenegro. :)


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

number42

Član broj: 313623
Poruke: 426



+52 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?31.07.2013. u 15:45 - pre 129 meseci
pratio 'revolution'. preporucujem da ne pratite.

americka zastava se kao simbol slobode pojavljuje na svakih 3 minuta, jedan glavni glumac ima ukupno 3 razlicite facijalne ekspresije a drugi tri i po, u svakoj epizodi bude ubijeno izmeju 100 i 200 hiljada ljudi i obavezno neko od glavnih likova.

ideja price jest ok i originalna i to nekako vuce ljude da nastave da gledaju, ali je nekako ispricana bzv... steta jer je s tom idejom mogo da se napravi odlican sf film .
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2509 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?05.08.2013. u 14:21 - pre 129 meseci
Ray Donovan ( 2013 )

 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?12.08.2013. u 20:01 - pre 129 meseci
Nastavlja se Breaking Bad!!!!
Juce izasla 9. epizoda 5. serijala
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?12.08.2013. u 23:36 - pre 129 meseci
^
Ovaj put cu da sacekam da se zavrsi pa cu onda da pogledam sve .

Inace gleda neko seriju The Bridge? Ja sam do sad pogledao sve sto je izaslo, vredi gledati .

http://www.imdb.com/title/tt2406376/



Poz.

 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?12.08.2013. u 23:58 - pre 129 meseci
cuo sam preporuke za The Bridge, ali nikako da pogledam....


Sto se tice BB, sad sam pogledao tu epizodu, i mogu reci da nece biti dosadno :)

Ovo je jedina serija koja ovoliko drzi paznju non stop i gde se situacija prevrce skroz i sto neko vec rece "karakteri evoluiraju"
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?14.08.2013. u 13:42 - pre 129 meseci
Nova SF serija - Under the Dome - 2013. Interesantna ideja, gledam prvu epizodu. Za sada preporuka... :)





Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?14.08.2013. u 13:50 - pre 129 meseci
Pratim je ja. Dosta losa gluma, dosta nekih propusta, dosta nekih glupih momenata. Za sada sam u fazonu meeh, ali ajde da sacekam do kraja sezone kad sam vec poceo da gledam. Ali sam na granici da batalim.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?14.08.2013. u 15:38 - pre 129 meseci
Serija je po knjizi S. King-a a u Spilbergovoj produkciji pa nesto ne verujem da uz visok rejting na IMDb nije vredna gledanja. Gluma je meni potpuno ok kao i kadrovi, fotografija standardno odlicna sa svom postprodukcijim danasnjice, maska, sminka, garderoba, scena... sve je na nivou. Radnja se prilicno brzo desava (ja to volim, bez bespotrebnih duuugackih srceparajucih emotivnih momenata koji traju k'o gladna godina), bar u prve dve epizode.

Ali, ukusi i kriterijumi su razliciti kod svakog gledaoca... pa necemo o tome.

U svakom slucaju, nakon dve odgledane epizode definitivno preporuka za gledanje.

Zvanicni sajt - http://www.cbs.com/shows/under-the-dome/


Pozdrav!

EDIT

Igra i meni drag lik iz Breaking Bad! :)


"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?14.08.2013. u 19:41 - pre 129 meseci
ja odustao posle 4. epizode...
Nekako sam mislio da ce da bude vrh prica, na kraju mi se sve 4 svele na motanje u krug bez ikakvog zapleta
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.228.*



+627 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?14.08.2013. u 20:44 - pre 129 meseci
@Sceka

Under the Dome deluje interesantno, hvala.

True Blood sam ipak prekinuo da pratim posle 20-ak minuta prve epizode novog serijala, razloge sam već naveo (kao "par" ranijih sezona).
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?14.08.2013. u 22:00 - pre 129 meseci
True blood jos uvek gledam... Nije mi jasno stvarno zasto, ali verovatno isti razlog zbog kojeg sam i Lost pogledao do kraja. Pa i Fringe...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 561068 | Odgovora: 1251 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.