Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Osiguraci za kabinu, Astra G

elitemadzone.org :: AutoZone :: Osiguraci za kabinu, Astra G

[ Pregleda: 53195 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Osiguraci za kabinu, Astra G10.02.2011. u 12:22 - pre 160 meseci
Gde se nalaze?

Kod motora sam nasao dve kutije sa osiguracima ali to su oni glavni (40A+). Gde su svi oni mali osiguraci za kabinu i ostale pratece sisteme?

U osnovi, ili mi je iskocio osigurac ili mi je crkao radio, pa pre nego sto krenem da cupam radio hteo bi da proverim da nije osigurac iskocio.


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

milanm2

Član broj: 145354
Poruke: 108
*.mts.telekom.rs.



Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G10.02.2011. u 14:30 - pre 160 meseci
http://www.astraownersnetwork.co.uk/showthread.php?t=36439
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G10.02.2011. u 15:26 - pre 160 meseci
Kod kolena leve noge.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G10.02.2011. u 15:54 - pre 160 meseci
Jel ima neki HiRes ovog dijagrama?


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G10.02.2011. u 16:11 - pre 160 meseci
Ah, nasao, evo ako nekom zatreba

Mada mi se ne svidja to sto vidim, dva osiguraca koja se pominju uz radio su deljeni, a ono sa cim ga dele radi :( izgleda da je vrisnuo sam radio.


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G10.02.2011. u 16:13 - pre 160 meseci
^Ne mora da znaci... na samom radiju otpozadi imas jos jedan osigurac... mozda je do njega
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G10.02.2011. u 16:13 - pre 160 meseci
I na radiju iamaš muža od ose


ali je najverovatnije taster za paljenje problematičan, ako je Opelov radio u pitanju.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G10.02.2011. u 16:22 - pre 160 meseci
Ako je taster ima li mu spasa? (jeste opelov onaj VDE ili kako vec, sto koristi gornji informacioni display za prikazivanje)
Posto vidim da crveno security svetlo blinka kad izvucem kruznu konzolicu, mislio sam da mozda vuce napon an drugoj liniji za to ali "neispravno dugme" ima mnogo vise logike


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G10.02.2011. u 20:11 - pre 160 meseci
Ima spasa.
Odnes ga kod nekog elektronicara.

Cena je oko 20 eura.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G20.04.2011. u 12:09 - pre 158 meseci
OK, konacno sam odneo radio na popravku i nije dugme, kaze stize napon do procesora ali ne uspeva da ga aktivira tako da je izgleda riknuo u fulu. Kaze da jos nije digao ruke od njega ali da ne izgleda optimisticno.


Elem posto razmisljam o zameni, moje pitanje je sada: ako zelim da nastavim da koristim gornji display za radio da li postoje jos neke opcije sem originalnog fabrickog modela? Da li je taj dodatni dzek pozadi standardizovan i da li i drugi proizvodjaci prave modele koje mogu samo da ubacim umesto ovog? Ili je to Opel-only zezancija i ne gine mi skup originalni model?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G20.04.2011. u 12:42 - pre 158 meseci
Yikes, sad sam zvao zvanicnog uvoznika delova (da ne reklamiram), VDO CD 441 XED (to je model). 86.000,00. (Da, 850 evra) Za te pare cu da iscupam i display da me ne podseca
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G20.04.2011. u 17:39 - pre 158 meseci
Uzmi za male pare neki drugi novi koji ce jos i da cita mp3 i da ima sve prikljucke... samo obrati paznju na boju osvjetljenja displeja da ne odudara mnogo... treba da ide na zuckasto ili na bijelo ako stavis skroz nesto kontra ruzno je mnogo...
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G20.04.2011. u 20:29 - pre 158 meseci
Videcu, nasao sam na eBayu polovan, bidovao do 16 funti, ako prodje prodje :)

Nekako mi se svidja sto mi je display gore pa ne moram da skidam pogled sa puta kad skeniram stanice, nekako ne bi da izgubim taj aspekt ako je ikako moguce. Ako nije i ako ne prodje ovaj bid onda su sve opcije otvorene. Btw, vidim da za neke modele pise da je sat-radio ready. Sta to zapravo znaci? Zar mogu kola u pokretu da kupe radio stanice iz orbite? Jel to free ili moras da platis nesto?


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G20.04.2011. u 20:42 - pre 158 meseci
Ali onda nece da mu radi display koji on hoce....
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

popusicko

Član broj: 12568
Poruke: 679



+729 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G20.04.2011. u 21:41 - pre 158 meseci
Pa cak i da prelepi display sa nekim externim dvd giga mega ekranom sa head-unit u dual din formatu i proci ce jeftinije od 850e
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G20.04.2011. u 22:39 - pre 158 meseci
Pa jos malo pa bi prosao jeftinije da kupim polovnu astru i da iz nje iscupam uredjaj i ostalo bacim u djubre
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mozdasamjaamozdainisam

Član broj: 274672
Poruke: 341
*.static.chello.nl.



+191 Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G21.04.2011. u 13:37 - pre 158 meseci
Ne secam se tacno vise, ali mislim da je prenos podataka do display-a 'standardizovan' i da postoje i drugi radio uredjaji koji imaju ove mogucnosti.
Procunjaj po opelovim forumima, kad sam imao Astru F sam imao 'slican' problem (mislio sam da je display crkao) i tada sam cuo za taj info.

sretno u svakom slucaju.
 
Odgovor na temu

brzio93
Nemanja Obradovic
Obrenovac

Član broj: 302297
Poruke: 1
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Osiguraci za kabinu, Astra G23.04.2012. u 22:13 - pre 145 meseci
imam problem sa par elemenata u kabini,tacnije prednja lampa kod retrovizora i lampe kod zadnjih vrata,displej,radio i podizaci nece da mi rade... sve je stalo odjednom jer sam pokusao da povezem diode za osvetljenje poda vozaca i suvoza... diode sam poveze na glavnu lampu i sve je radilo lepo kad se otvore vrata...sutradan kad sam hteo da to sve zavrsim nista od navedenog nije radilo...da li je moguce da su se zice dodirnule i spalile neki osigurac ili nesto drugo jer sam osigurace probao probnom lampom i vizuelno i sve je delovalo ok... pa ako je neko imao slicno iskustvo neka mi pomogne...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Osiguraci za kabinu, Astra G

[ Pregleda: 53195 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.