Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7046 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:02 - pre 160 meseci
@Wi-Fi

Tebi dzaba pricati....

Nije drljavi video nadzor i high resolution isto...

Ne znam dal' imaju video nadzor, a sigurno imaju, a ako imaju, koji ce im to slikanje zena?
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:04 - pre 160 meseci
Pa dobro, sta, nije normalno na radnom mestu imati i "high resolution" video nadzor? Nisu kuci, nego na poslu
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
*.static.sbb.rs.



+987 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:05 - pre 160 meseci
@milance_kg

Smrt za produktivnost:

>2 zene koje piju kafu i puse.

Ako si nekad radio u drzavnoj firmi onda jako dobro znas o cemu pricam
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:10 - pre 160 meseci
Ma jok sve je OK...

Nego pricam o slikanju, a ne video nadzoru?
Cemu to?

Da ga neki Koreanac silji, a?

...

Pricao mi jedan nas, neki kamiondzija, bio u Pragu, i tamo cuo, video,...
Covek svako vece zenu i cerku u auto i na park, ujutro ih pokupi...

...

Ako, ako, treba i gu*icu dati radi prosperiteta, ko zna zasto je to dobro...
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:11 - pre 160 meseci
Citat:
Igor Gajic: @milance_kg

Smrt za produktivnost:

>2 zene koje piju kafu i puse.

Ako si nekad radio u drzavnoj firmi onda jako dobro znas o cemu pricam ;)


Ma slazem se ja, ali kod nas odavno kod privatnika toga nema! Ni kod nas...

E sad ono sto mi vidimo po drzavnim sluzbama, nije ni uporediti...
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:13 - pre 160 meseci
Pa kako moze biti gore fotografisanje od konstantnog video nadzora samog radnog mesta (kao sto postoji po kancelarijama u odr. firmama, kod kasa u marketima/radnjama, sanka u kaficima/restoranima i sl.)?

Ne kapiram sta je tu problem, i kakve veze ima "davanje gu*ice radi prosperiteta" s tim?
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:19 - pre 160 meseci
@Wi-Fi

Ma nije ni bitno, kazem ja :)

Vazan je prosperitet, e sad sto ce neki Koreanac da zeva u facu moje te komsinke, a nje losa,
a i sto ne sme muzu reci sta trpi, nego se ispoveda mojoj zeni, jer doticni bi nabio na kolac
jedno 3 koreanca (mali su, pa stanu) i na vrh tog genija, trpi i cuti da bi prehrlanila svoju decu....
I on jadan se bori i radi, ali njega nece da slikaju :)
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:23 - pre 160 meseci
Pa mozda nece da ga slikaju bas zato sto radi...

Mislim, nemam pojma kakva je situacija, ali s obzirom da video nadzor i sl. radnika nije samo po sebi lose, i da se radi o likovima koji su pokusali da za*ebu sistem, tesko im je poverovati
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:26 - pre 160 meseci
Citat:
Wi-Fi: Pa mozda nece da ga slikaju bas zato sto radi...

Mislim, nemam pojma kakva je situacija, ali s obzirom da video nadzor i sl. radnika nije samo po sebi lose, i da se radi o likovima koji su pokusali da za*ebu sistem, tesko im je poverovati


Ma nece zato sto bi plasio slikama one koji bi ga gledali, a hoce da radi :)
A ovi i pored video nadzora, jos malo to vide onako izbliza, a?

 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
*.hsi.kabelbw.de.



+586 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:27 - pre 160 meseci
Znaci neko u Juri fotografise zene koje moze da vidi svaki dan i to koristi za nasladjivanje svoje prljave maste?
Btw one rade u toplesu ili kako?
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:29 - pre 160 meseci
Citat:
Isak666: Znaci neko u Juri fotografise zene koje moze da vidi svaki dan i to koristi za nasladjivanje svoje prljave maste?
Btw one rade u toplesu ili kako?


Pa ako se radi o Koreancima, nikakvo cudo na sta se oni slade :)

...

Pozz za sve, nastavite bez mene :)
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:29 - pre 160 meseci
a) ne znam da li postoji video nadzor (svakog radnog mesta, ili linije/trake)
b) ne znam u kojim situacijama fotografisu (da li tokom rada, pauze, kafe, na samom radnom mestu ili van istog, itd.)

Bez tih podataka, i bez nekog realnog izvestaja "sa terena" (a da to nisu "sindikalci" koji su ostali bez posla i/ili dodatne "plate" koju dobijaju za te funkcije) - tesko da se, sa sigurnoscu, moze bilo sta zakljuciti
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
*.static.sbb.rs.



+987 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:32 - pre 160 meseci
Sta bi tek rekle da im neki Koreanac, nadzornik, sedi tacno iza njihovih ledja, 8h na dan ? Been there, seen that
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:33 - pre 160 meseci
Citat:
Wi-Fi: a) ne znam da li postoji video nadzor (svakog radnog mesta, ili linije/trake)
b) ne znam u kojim situacijama fotografisu (da li tokom rada, pauze, kafe, na samom radnom mestu ili van istog, itd.)

Bez tih podataka, i bez nekog realnog izvestaja "sa terena" (a da to nisu "sindikalci" koji su ostali bez posla i/ili dodatne "plate" koju dobijaju za te funkcije) - tesko da se, sa sigurnoscu, moze bilo sta zakljuciti


Evo samo da se navratim :)

a) Verovatno imaju...
b) Navrzli su se na jedne te iste zene, obicno to rade sa 'face' strane :)

...

Sad stvarno odoh :)
Budite mi srecni, veseli i pametni :)
 
Odgovor na temu

John-Wayne

Član broj: 276518
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:38 - pre 160 meseci
citajte komentare na b92

sve ovo sto se desava u Srbiji u Juri se vec dsavalo u njihovoj fabrici u Slovackoj

i batinjanje i seksualno iskoristavanje i ucenjivanje radnica

pisale su i novine u slovackoj o tome

I sve to sto je vrhunac paradoksa placamo mi gradjani jer su Tadic i Dinkic dva najveca lopova u ovoj zemlji dali koreancima po 10.000 evra subvencije iz budzeta kojeg mi punimo za svako radno mesto.

prakticno dali su im besplatnu radnu snagu na najmanje 2 godine jer radnici tamo u proseku rade za 200 evra mesecno

a ovima koji podrzavaju koreance da porucim da hitno zaposle svoje zene i sestre tamo pa da nam posle prenesu njihova iskustva "sa radnog mesta"
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
*.hsi.kabelbw.de.



+586 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:44 - pre 160 meseci
Fotografisanje se obicno koristi kad se trazi prekrsaj bezbednosne procedure i slicno, da se firma postedi neke odstete ili spreci svoju stetu.
Nije iskljuceno da uvek postoji neki majmun koji ce neke normalne stvari da zloupotrebi, ali isto tako mi ne pada na pamet da automatski stanem na stranu nekog za koga ne znam da mozda stvarno daje razlog za brigu poslodavcu, samo zato sto kaze da bas nju samo slikaju.

Pa to su isti oni koji su se zalili da nemaju kad da zapale cigaru i one koje menjaju smene kako im se cefne.
Optuzbe postoje za Slovacku (doduse "samo" za prekovremnei rad i zakljucavanje u fabriku), ali daleko da su nasi radnici zlato, a ovi zlotvori, pa da se necija strana samo tako drzi.

Najtuznije je sto to umesto da dodje do suda, provlaci se kroz novine sa rekla kazala.
A ako dodje do suda, tamo ce vecno i ostati.

 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:52 - pre 160 meseci
@Isak666

Opet ja :) Moram nauciti kad definitivno prekinuti, ali jace od mene :D

Sve sto si to rekao lepo je, ali ovde se stvarno desava o cemu se galami,
prvo psihicka tortura, pa majku mu radim ti i prelazim normu, ali uvek i kad nema razloga,
nesto 'nije kako treba', psihoza straha je nevidjena....

Ovo oko seksualnog uznemiravanja, ova jadnica je nesto mojoj zeni pricala, ova meni prenela deo, ali
neke, kako vidim, bitnije detalje mi i moja zena precutkuje, valjda da je ne bi preneo njenom muzu,
a tad Jura i Koreanci i boranija...

Nesto tu nije u redu, i kad kako rece John Wayne, ko god misli da je ovde sve Ok, neka posalje
svoju zenu, majku, cerku...
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 15:58 - pre 160 meseci
Da je to rasirena pojava (i potpuno istinita), tesko da bi samo par njih pricalo o tome, to bi vec bio neki strajk i sl. frka. Tako da - ili je izolovan problem ili radnici preteruju/umisljaju jer nisu navikli da, dok su na poslu, samo rade
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
*.hsi.kabelbw.de.



+586 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 16:08 - pre 160 meseci
To sa slanjem svoje zene i slicno je u najmanju ruku glupost.

Poenta je upravo da ne mora niko da automatski staje ni na jednu, uslovno receno, stranu,
Ne verujem ni jednoj strani nista automatski i zalosno je sto se to ne resava na sudu ili sa policijom.
 
Odgovor na temu

mozdasamjaamozdainisam

Član broj: 274672
Poruke: 341
*.static.chello.nl.



+191 Profil

icon Re: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike22.02.2011. u 16:15 - pre 160 meseci
Ne znam nista o tome, na moju srecu - daleko sam od svega toga. Ali ovako, objektivno - citajuci sve vesti, ukljucujuci i ovu - ne bi me cudilo da je u nekoj meri zaista tako. Ne verujem da se orgija po ceo dan, niti da organizuju gangbang posle svake sednice - ali da ima psihicke torture, koja ponegde prevagne i u fizicku, to verujem. Toga ima i na zapadu (u manjoj meri verovatno). Ko se ikada prosetao crvenom zonom Amsterdama, sigurno je primetio u ocima nekih devojaka da nisu tu svojom voljom... Ako je tako na ocigled svih, mogu samo misliti sta se iza zatvorenih vrata desava...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Menadžeri Jure iz Rače šamaraju radnike

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7046 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.