Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Implozija mozga !

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Implozija mozga !

[ Pregleda: 3787 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.dynamic.sbb.rs.



+1622 Profil

icon Implozija mozga !18.03.2011. u 23:01 - pre 158 meseci
Odloži sve oštre i tvrde predmete na bezbednu udaljenost.

http://www.b92.net/biz/komentari.php?nav_id=500016
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-7.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: Implozija mozga !19.03.2011. u 01:09 - pre 158 meseci
Previse citam Politiku. Ovo lici na njihovu varijantu narucenih tekstova. Ostaje mi samo Njuz
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.proxyboost.nl.



+443 Profil

icon Re: Implozija mozga !19.03.2011. u 06:32 - pre 158 meseci
Citat:
Srpske kompanije
..
srpska kompanija
..
srpske kompanije


http://www.b92.net/biz/komentari.php?nav_id=500016


Yeble ih "srpske". Ovo je XXI vek a ne doba nacional-socijalizma.

Dok je ludara punila hladnjače ljudskim mesom drugi su uvodili svetske standarde.
Ludara je picila i danas pici embargo na proizvode iz država na koje se žali.
Ludara hoće u jevropu ali po ludački.

Pa nije ceo svet baš glupav kao što ludara tretira svoje gradjane.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Implozija mozga !19.03.2011. u 14:38 - pre 158 meseci
Kazem ja da stoka treba da bude u "rezervatima". Za njih treba da postoje posebni TVi koji primaju samo odredjene priograme, kompjuteri koji imaju hardverski ugradjenu kontrolu na koje sajtove mogu da idu itd. Oni nece ni primetiti razliku, i tako posecuju po par sajtova i gledaju po par programa, ali ce zato normalni moci da zive bez zagadjivanja okoline od stoke.
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
178.79.4.*



+32 Profil

icon Re: Implozija mozga !20.03.2011. u 17:45 - pre 158 meseci
Nasta su te zemlje spale kad svojim gradjanima nedaju da se truju salmonelom, benzofenon i 4-metilbenzofenon-om. Stvarno nepravda...

Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

Yoba
Projektant

Član broj: 240687
Poruke: 121
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: Implozija mozga !20.03.2011. u 19:06 - pre 158 meseci
>>Kompanija Jafa saopštila je da su se nalazi koji su joj predočeni posle februarske odluke slovenačke inspekcije da zabrani prodaju jedne serije „jafa" keksa, a pokazivali su povećan stepen materija benzofenon i 4-metilbenzofenon odnosili isključivo na štampu spoljnog dela ambalaže, pa nikada nisu mogli da ugroze sam proizvod.


zamisli budale, kazu spolja se nalazi, ne moze biti ugrozen prozivod, pa valjda kada otvorish prstima proizvod (amabaluze, heloooo???) istim tim prstima konzumirash proizvod....mislim, mozda su neki od vas chistunci pa posle otvaranja odu da operu ruke, pa paze kada konzumiraju da ne pipnu amalazu....mislim...




znachi, kreteni! umesto da rese problem, i nastave da se bore za mesto na trzistu, oni priznaju da postoji problem ali kao sitnica ;)))) svasta, bas se pitam gde ce ti neispravni proizvodi da zavrshe, kapiram da nema problema da se to plasira u Srbiji, mislim, sitnica ;))))



istina je da postoji problem sa plasiranjem srpski prozivoda u cro i slo, ali ovaj txt je potpuno pogresan.....luzeri....
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.proxyboost.nl.



+443 Profil

icon Re: Implozija mozga !20.03.2011. u 22:00 - pre 158 meseci
Možeš prati ruke koliko hoćeš. Ta čuda prodiru kroz koži a isto mogu i kroz ambalažu. Pranje ruku jeste potrebno ali nije uvek efektivno.

Kod nas se prodaju namirnice (na primer mleko) u ambalaži sa koje se boja skida običnim dodirom prstima. Kako rešiti taj problem? Jednostavno, ne kupujem više. Ali drugi kupuju, cena je niska i u Srbiji SRPSKI kancerogeni brend ima da se prsti poližu! E sad, Šumari nisu glupavi pa neće da ližu izmet.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Implozija mozga !

[ Pregleda: 3787 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.