Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fantastičan početak sezone

elitemadzone.org :: MadZone :: Fantastičan početak sezone

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15469 | Odgovora: 85 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Fantastičan početak sezone07.06.2011. u 17:09 - pre 156 meseci
tako je, ja sam i rekao da F ne igra Queen's.

a onda ti kazes:

Federer uopšte ni ne igra Queens, kada igra pre Vimbldona to je uvek u Haleu... pričaš napamet

!?
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Fantastičan početak sezone07.06.2011. u 17:19 - pre 156 meseci
Ne, ti si rekao da Federer "nije hteo da se umara sa Queens-om", što podrazumeva da bi ga možda igrao, ali eto misli da nema potrebe. Ko god iole prati tenis zna da Federer ne igra u Queens-u uopšte, ni ove godine, ni prethodnih.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Fantastičan početak sezone07.06.2011. u 17:32 - pre 156 meseci
Ivan Lendl nije mogao da osvoji W jer mu igra na travi nije odgovarala i prvih godina karijere on je upravo preskako Q. ne bi li se odmorio i sto bolje spremio za W. Medjutim kako su godine prolazile, a on ostajao bez W. on se onda resio da igra i na Queen`su i tu je doterao igru na travi koliko god je mogao.

Nazalost on je vec bio prestar a javili su se i novi vanserisjki asovi na travi poput Edberga i Bekera. Od tog doba Queen`s je bogom dan za takve igrace, a jedan od njih je i nas Novak. Na svu srecu Novak (kao i F i Rafa) za razliku od Lendla ne igra u tako zestokoj konkurenciji pa ima nade za njega.

Ja naravno ne mogu znati sta je F u glavi, i zato i pp da nije igrao Queens jer eto prosto nije hteo i nije mu ni trebao ili je pak vise voleo Halle, ali cinjenica je i ja to znam da Federer nije igrao Queen's...
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2790 Profil

icon Re: Fantastičan početak sezone07.06.2011. u 17:45 - pre 156 meseci
Citat:
Emmy: Na svu srecu Novak (kao i F i Rafa) za razliku od Lendla ne igra u tako zestokoj konkurenciji pa ima nade za njega.


Čekaj, ko tu nije jaka konkurencija? Đoković, Federer ili Nadal?
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Fantastičan početak sezone07.06.2011. u 18:03 - pre 156 meseci
^^To bih i ja voleo da čujem
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Fantastičan početak sezone07.06.2011. u 19:36 - pre 156 meseci
to nije ni izbliza konkurencija kakva je bila 80-tih godina kada ste non-stop imali 5 superjakih igraca i tako 10-tak godina. Djokovic je tek odskora poceo da ugrozava dvojac Rafa-Fedex, a Federer je do Nadala imao period kada je sam potpuno neometano vladao, a to se desilo jos samo Samprasu neko vreme otkad se igraju Open turniri, da ne idem sad do Lejvera :-)

Zato su Sampras i Fedex pokupili GS koliko su hteli. Kada je Sampras slagao trofeje medjunarodni mediji su se utrkivali da ga proglase smesta najvecim teniserom, posle su se ohladili jer je dosao Fedex i oborio rekord. To je izgledalo nemoguce, a sada se pojavljuje Nadal koji preti i Fedexu !
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Fantastičan početak sezone

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15469 | Odgovora: 85 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.