Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eksplozija u centru Osla

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Eksplozija u centru Osla
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 31487 | Odgovora: 193 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 13:34 - pre 155 meseci
Citat:
Devanagari: KSA je šaka jada koju SAD kroz kupovinu nafte hrani, oprema i naoružava i čitava stvar nije u tome da ne mogu nego da ne moraju jer - sad se skoncentriši - KSA radi apsolutno sve što im ovi kažu
Da, da.. pogotovo u domenu poštovanja ljudskih prava i civilizacijskih normi:
Citat:
LGBT osobe u Saudijskoj Arabiji su žrtve sveopšte diskriminacije, nasilja i ubistava, jer se sudstvo, koje se temelji na šerijatskom zakonu, sa krivičnim delom homoseksualnog odnosa obračunava smrtnom kaznom, a u retkim slučajevima dugom zatvorskom kaznom ili javnim poniženjem.

Citat:
Devanagari: Gde su mladi tu je i priča o zlim Amerikancima koji su istrebili indijance i da čitaš knjige preporučio bih ti jednu u kojoj autor upoznaje svet sa činjenicom da je samo 2% od svih indijanaca koji su život izgubili nakon dolaska belaca zapravo poginulo u okršajima, svi ostali su pomrli od bacila i sl. I vidiš, ti tu kačiš slike generala Kastera..
Kakva slika generala Kastera koju sam okačio?
Btw, kad već čitaš knjige tog tipa (samo 2% indijanaca pobili doseljenici, ostalo pomrlo od bolesti i smrti) mogu ti preporučiti i druge, slične - npr Tuđmanova otkrića stvarnog broja ubijenih u Jasenovcu i Jevreja u WWII (verovatno je i tu razlika u onima koji su umrli od bacila i sl), ili pak voliš više istorijske spektakle tipa da su piramide gradili vanzemaljci?
Save time... see it my way.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+35 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 13:42 - pre 155 meseci


 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 13:48 - pre 155 meseci
Citat:
vlada131: Taj ga je ugasio. Neko ko ubije 80-oro tinejdžera neće dugo da potraje u zatvoru...

Obzirom na to kakvi su zatvori tamo, i da je max. kazna 21. godina robije...ne bi me cudilo da izadje posle nekih petnaestak godina. Dobro ugojen i rumen u licu. ;)
 
+1

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 14:46 - pre 155 meseci
Citat:
Kako mali Đokica zamišlja Saudijce

Stvar je u tome što si tvrdio da će Ameri da "ujure" neki taj fundamentalizam i to. A ja kažem da baš i neće. Naravno da mogu, ali baš i neće gde im on odgovara dok imaju drugu dobit.
Nazovite kako god "izuzeci koji potvrđuju pravilo", eto može tako.

Evo, post bez smajlija, valjda je sad u redu, a?
 
+1

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 14:57 - pre 155 meseci
Citat:
vilil1: Obzirom na to kakvi su zatvori tamo, i da je max. kazna 21. godina robije...ne bi me cudilo da izadje posle nekih petnaestak godina. Dobro ugojen i rumen u licu. ;)


Ovo je i meni palo odmah na pamet http://acidcow.com/pics/9445-t...ison-is-in-norway-17-pics.html
 
0

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 15:02 - pre 155 meseci
Da se kladimo da će da usvoje neki amandman, nešto, da bi ga osudili na više i da ga neće smeštati u ovakve hotele?
U pitanju je nezapamćen zločin, vreme je da se menjaju pravila.


Ne bih da previše oftopikujem, samo ovo.
Zar ovo nije eklatantan primer slučaja za smrtnu kaznu??
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 15:54 - pre 155 meseci
Citat:
Zar ovo nije eklatantan primer slučaja za smrtnu kaznu??

Ma jok, treba ga poslati na grupnu trapiju, pruziti mu ruku, i samo (eventualno) staviti nanogicu... da moze decko na miru da se "oporavi", da se lakse integrishe u drustvo. Ovo je bio samo "krik davljenika", neshvacene dushice, koja zeli da privuce paznju... no biggie
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+35 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 16:07 - pre 155 meseci


E, to je jedini tip zatvora koji sluzi (deklarativno od svih podrzanoj) svrsi - ''popravljanju'' i reintegraciji u drustvo kaznjenika.
(Ostali sluze uglavnom suprotnom - daljem ''usavrsavanju'' zlocinaca i podsticanju asocijalnijeh tendencija, hteli to da priznamo, ili ne)

No, ovaj ludak ce mozda da odlezi u nekom takvom, ali nece ga pustiti zivog iz njega, bar imam utisak...
 
0

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 16:20 - pre 155 meseci
^ Na to sam i ja mislio, pobrinuće se neko za njega. Kad ubiješ 80-oro dece, okliznućeš se na pločicama u kupatilu...ili ćeš da se malo žešće posečeš kad se brijaš, uvek može da te zadesi neka 'nesreća'.

Inače, ako se neko pita kako može jedan čovek da ubije 80 ljudi:

Citat:
According to an eyewitness, it took police more than two hours to arrive at the scene. According to another source, it took the police 30 minutes after the alarm to reach the island.


http://en.wikipedia.org/wiki/2...ay_attacks#Ut.C3.B8ya_shooting

Tragično...kao slasher movie, ludak se šeta unaokolo i ubija nesmetano. Možda je bomba u stvari bila mamac da se odvrati policija, da bi on mogao nesmetano da poubija koliko god dece stigne?!?

:((
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 16:30 - pre 155 meseci
Citat:
Na to sam i ja mislio, pobrinuće se neko za njega. Kad ubiješ 80-oro dece, okliznućeš se na pločicama u kupatilu...ili ćeš da se malo žešće posečeš kad se brijaš, uvek može da te zadesi neka 'nesreća'.

Ili se udavis u kofi sa vodom :). Kao onaj novinar, sto je sto je ubijao po Makedoniji, a u isto vreme pravio reportazu sa inspektorima koji su istrazivali ta ubistva... pravio ih budalama.
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/...narubica-se-udavio-u-kofi-vode
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 17:00 - pre 155 meseci
Ono sto mi je odvratno jeste da pored da se ovakve stvari desavaju - u Iraku skoro svake nedelje jednom, svaki rat ima slicne gadosti, ali - ovaj idiot je sa namerom ciljao i ubijao decu od 15 do 18 godina.

Ne znam, smrtna kazna je brza.
Neka dozivotna u celiji koja bi sluzila da cuvari mogu istresati svoje frustracije.
 
0

Wajda.W
Vladimir Vajda
Zrenjanin

Član broj: 127039
Poruke: 323
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+101 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 18:22 - pre 155 meseci
Citat:
Isak666: Ono sto mi je odvratno jeste da pored da se ovakve stvari desavaju - u Iraku skoro svake nedelje jednom, svaki rat ima slicne gadosti, ali - ovaj idiot je sa namerom ciljao i ubijao decu od 15 do 18 godina.

Ne znam, smrtna kazna je brza.
Neka dozivotna u celiji koja bi sluzila da cuvari mogu istresati svoje frustracije.


+1

Takodje da dodam, ukoliko se neko odvazi da govori o ljudskim pravima u ovom slucaju nek se prvo preispita da li je OVO sto je pobilo decu covek?
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7176 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 18:32 - pre 155 meseci
Citat:

Da se kladimo da će da usvoje neki amandman, nešto, da bi ga osudili na više i da ga neće smeštati u ovakve hotele?


Norvezani? Nema sanse. To nije zemlja u kojoj se sistem menja uredbama i amandmanima kako kome dune. Ali sumnjam da ce ikad izaci iz zatvora ziv.

Inace, smrtna kazna za ovog "coveka" je raj posto bi prekinula pakao koji sigurno ima u glavi i oslobodila ga njegovih muka. To je jednostavno suvise blago i brzo za ovakvu zver.

Dozivotna kazna u najmanjoj mogucoj samici, bez ikakvog kontakta sa ljudima, izolovana tako da nema nikakvog zvuka i sa tapaciranim zidovima kako ne bi mogao da se ubije je daleko bolji izbor - pa nek ostane sam sa svojim bioskopom u glavi, siguran sam da film unutra nije komedija. Nisam siguran da bi neke batine i mucenje od strane strazara bile kazna za tog stvora - posto je vrlo verovatno tesko mentalno bolestan i njegove percepcije bolova i strahova sigurno nisu iste kao kod normalnih ljudi.... moze lako da ispadne da mu se to svidja pa bi bilo lose davati mu mogucnost da uziva.

Sto se ljudskih prava tice - koliko god bizarno zvucalo, ali i ovo bice ima nekakva prava koja nisu to zbog njega i takvih nego zbog daleko bitnijih stvari. Najgora stvar koju bi Norvezani mogli sebi da urade je da se po*seru na svoj sistem i da zbog jednog ludaka menjaju svoje zakone kao nekakva banana zemlja.

Razmislite - nista se sa tim ne bi postiglo, to nece vratiti ni jednu ubijenu zrtvu, nece nikome uciniti zivot laksim, nece ni jednu stvar uciniti boljom ili ispravnijom. Jedino bi drzava samu sebe kompromitovala i pokazala da jedan ludak moze da je destabilise. To je nista drugo nego pokazivanje slabosti - nesto sto Norveskoj svakako nije potrebno u ovom momentu.

Zbog svega toga mislim da se to vrlo verovatno nece desiti.

Ne zato sto neko specijalno insistira na necijim "pravima", vec zato sto je to jednostavno pogresno.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Hltman

Član broj: 128433
Poruke: 59



+73 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 18:43 - pre 155 meseci
http://www.infowars.com/eviden...ay-terror-attack-a-false-flag/
 
0

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 19:41 - pre 155 meseci
Sta je kazna za ovakve neljude, nema dobre kazne. Svim tim roditeljima deca su ubijena, nema kazne koja ce im bol ukinuti, moze samo malo umiriti muku.

Da se ne ponavljam, ali dva sata ubijati iz automatskog oruzja je strasna greska u sistema zastite, policije. Pa neko iz njihovog mupa i vlade mora snositi krivcu. Da li je ovaj podmetuo bombu da bi angazovao policiju na jedno mesto, a na drugom vrsio pokolj, moze biti. Ali da im dva sata treba da izadju na poziv pokolja, a ovaj im se na kraju mirno preda...
 
0

serbolicious

Član broj: 258796
Poruke: 92
109.77.4.*



+47 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 20:13 - pre 155 meseci
Citat:
Sta je kazna za ovakve neljude, nema dobre kazne. Svim tim roditeljima deca su ubijena, nema kazne koja ce im bol ukinuti, moze samo malo umiriti muku.



Javno lincovanje i nabijanje na kolac na trgu - to je zaista imalo svojih prednosti!

Pedofili, silovatelji i ovakvi bolesnici - sve to za primer treba da sluzi, za buduca pokolenja.
 
0

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 21:24 - pre 155 meseci
Pazi, to za smrtnu kaznu, lako se tu upadne u začarani krug.
Monstrumi koji počine višestruka ubistva ne mogu biti mentalno zdravi, samim tim to im je olakšavajuća okolnost koja ih upućuje u ludaru.
U svakom slučaju, ni ludara ni zatvor neće vratiti ubijene. Neće ni batinanje.. Kad pogledaš, neće ništa. Važno je da se ovakvi ne vrate međ' ljude, pa kako god.

A ovako blag kazneni sistem definitivno oslikava društvo u kojem je ustanovljen.
 
0

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 23:29 - pre 155 meseci
Citat:
serbolicious:

avno lincovanje i nabijanje na kolac na trgu - to je zaista imalo svojih prednosti!

Pedofili, silovatelji i ovakvi bolesnici - sve to za primer treba da sluzi, za buduca pokolenja.

I uz njih i ratne zločince, sve to zakucati maljem u septičku, a septičku zajedno s njima u okean da ne bi kroz 50-60 godina neko pokušao da ih povampiri.
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 23:32 - pre 155 meseci
Lik je prilično inteligentan&elokventan motherfucker... Ostavio je manifest na nekih 1500 strana..

http://www.2shared.com/file/M-...AEuropeanDeclarationofInd.html

Dotiče se prilično mnogo puta Srba generalno, Srba&Kosova, Srba&Jevreja, Jugoslavije i sl...
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 23:49 - pre 155 meseci
Wtf?

Ovo je njegovo pisanije?
Taj je stigao i da se pozabavi Hrebeljanovicem. Ako je ovo njegovo, imam utisak da cemo jos slusati o ovom tipu.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Eksplozija u centru Osla
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 31487 | Odgovora: 193 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.