Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eksplozija u centru Osla

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Eksplozija u centru Osla
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 31472 | Odgovora: 193 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 23:55 - pre 155 meseci
Zato se verovatno i predao... :)
Sad' na miru da pishe, i propoveda - postao je "poznat". Kazem ja... kofa sa vodom...
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 23:58 - pre 155 meseci
Pa taj je onda totalno odvaljen.
 
0

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla23.07.2011. u 23:59 - pre 155 meseci
Imate li kakav izlaz iz ove situacije, kako da pomognemo Norvezanima

p.s

Imam jednu kaznu za njega relativno je brza ali solidno bolna...
U bure sa svezim betonom do grla, kada beton postane "manje svez" i pocne da "vata" bice interesantno...
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:07 - pre 155 meseci
Citat:
Isak666
Ovo je njegovo pisanije?
Taj je stigao i da se pozabavi Hrebeljanovicem. Ako je ovo njegovo, imam utisak da cemo jos slusati o ovom tipu.

Kažu da je ovo spremao 9 godina, uključujući i pisanje ovog manifesta..

Ima negde i video snimak, ali nisam uspeo da ga iskopam, YouTube ga je odmah skinuo..
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:12 - pre 155 meseci
Ja samo na preskok iscitavam pasuse gde se spominje Srbija i to sto je on sakupio je ludilo.
Ok, sve ima na netu, ali tako se cimati negde detaljima, istorijom, statistikom i sl o nekoj Srbiji iz pozicije nekog Norvezanina - cudan, cudan lik.
 
0

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:22 - pre 155 meseci
Nema.. severnjaci i kad planiraju pokolje to rade pedantno.
 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:28 - pre 155 meseci
mogu da se kladim da je norveskom premijeru laknulo kad je cuo da je napadac domorodac. Zamislite da je recimo napadac bio jedan od 30,000 osljanskih Pakistanaca. Kakva bi to shizofrenija nastala, tada bi trebalo npr spojiti nespojivo i objasniti narodu da je dobro da se angazuje u sprovodjenu haosa po islamskim zemljama sto ce neminovno voditi ka jos vecem egzodusu, a istovremeno ce im se kod kuce snishoditi da ne bi bio narusen ugled tolerantnih skandinavaca, a u biti besprekornih licemera.

Inace zaledio sam se danas kad sam video sliku malog. Podsetio me je na onaj film "momci iz Brazila"
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:28 - pre 155 meseci
Ajao sta tu nema sve, dzizs...

Citat:
European Military Order and Criminal Tribunal

3.12 Re-founding of Pauperes commilitones Christi Templique Solomonici – PCCTS, the Knights Templar

The European Military Order and Criminal Tribunal (the PCCTS - Knights Templar) was created by and for the free indigenous peoples of Europe. One of the primary purposes of the tribunal and order is to attempt/contribute to seize political and military control of Western European multiculturalist regimes and to try, judge and punish Western European cultural Marxist/multiculturalist perpetrators (category A, B and C traitors) for crimes committed against the indigenous peoples of Europe from 1955 until this day.

Pauperes commilitones Christi Templique Solomonici – PCCTS (the Poor Fellow-Soldiers of Christ and of the Temple of Solomon), the Knights Templar was re-founded in London in 2002 by representatives from eight European countries, for the purpose of serving the interests of the free indigenous peoples of Europe and to fight against the ongoing European Jihad (referred to as the “third Jihad”). The Knights Templar was re-founded as a pan-European nationalist military order and a military/criminal tribunal with two primary objectives. The order is to serve as an armed Indigenous Rights Organisation and as a Crusader Movement (anti-Jihad movement).

The founding session (two meetings consisting of 4 founding members and host as a security precaution) was held in London, United Kingdom – Apr, 2002.


Founding (re-founding) members:

Anonymous 1 - Nationality: English Protestant (Host)
Anonymous 2 - Nationality: English Christian atheist
Anonymous 3 - Nationality: French Catholic
Anonymous 4 - Nationality: German Christian atheist
Anonymous 5 - Nationality: Dutch Christian agnostic
Anonymous 6 - Nationality: Greek Orthodox
Anonymous 7 - Nationality: Russian Christian atheist
Anonymous 8 - Nationality: Norwegian Protestant (member and proxy for 9)
Anonymous 9 - Nationality: Serbian Orthodox (by proxy, location: Monrovia, Liberia)


----

3.16 PCCTS - Purpose and objectives of re-founding

Short list - overview

The PCCTS, Knights Templar serve as an independent pan-European Military and Criminal Tribunal in the current Western European civil war. We have come to the conclusion that the democratical struggle to save Europe has been lost. Our purpose and goal is to defeat the cultural Marxist/Multiculturalist Alliance of Europe, seize political and military control of Western European countries and implement a cultural conservative political agenda.

PCCTS activities will continue in all three phases of the European civil war until our objectives have been completed.


- Phase 1 – 1999-2030
- Phase 2 – 2030-2070
- Phase 3 – 2070-2083


Tu oko 830. strane :))
 
0

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.34.*



+228 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:32 - pre 155 meseci
Interesantna tema, puna cinizma i ironije. Realna slika danasnjeg drustva i poimanja demokratje. Kad bolje pogledate sta pise o ovm liku, videcete da je on to uradio jer mu je taj cinizam i dvolicnost dosla preko glave. A onda desi se cista slucajnost, pa na temi koja se odnosi na posledice iskrivljenih pogleda na svet desi se demonstracija cinizma i dvolicnosti.

Prvo jedan drzavan organ (ako zamislimo ES kao drzavu, a administratore, moderatore i druge redare kao njene cinovnike) pocne da radi nesto sto je kao zbranjeno u ovoj drzavi (to je Dimkovic), jas da bude gore on je nas gasterbajter u Nemackoj, u Evropi, ejjj. Onda ga obicni gradjani opomenu zbog toga i umesto da se izvini, u pomoc mu stize cinovnik 2, da pomogne svom kolegi i opravda njegove poteze i podseti druge sta ih moze snaci. Ovaj cinovnik je gori od prvog, ne kritikuje kolegu iako mu je to posao, vec ga podrzava tako sto preti ovima sto ga kritikuju. E to je tipican primer demokratije.
Znaci, osnova demokratije je da zajases vlast, pocnes da palamudis kako te volja, mozes sve da kritikujes, mozes da s*eres koliko te volja, ali kad te opemenu da si pogresio, odmah pocinjes da pretis. Da bi demokratija bila sto bolja, demokraticnija, kao jedan demokrata opomenes ostale da moze da ih sudis i da im vojsku posaljes, ako treba.
Ovom coveku u Oslu je samo puko film i preuzeo odgovornost da malo prosiri demokratiju, nista vise. Kod nas se kaze, "pao mu mrak na oci" i ja mislim da je dobro da se cesce desavaju ovakve stvari jer realno mogu pomoci da se stvari promene. Demokrate vremenom pomisle da su bezgresni i da im je sve dopusteno i ne fermaju nikoga.
Po meni ako to drustvo hoce da bude ozbiljno i pokaze svoju snagu i "demokratsku" moc, treba prvo da utvrdi da li je ovaj covek bolestan ili zdrav. Ako je bolestan da ga lece o drzavnom trosku i da ga poljube u dupe. Ako je zdrav, da ga osude po vazecim zakonima i tako pokazu da postuju svoje zakone. Ako su negde pogresili, pa doneli zakon da je maksimalna kazna 10 godina, da ga osude deset godina.
Jedina razlika izmedju onoga sto je on uradio u Oslu i onoga sto predstavnici te drzave rade u Tripoliju je u tome sto njegovu akciju nije odobrio predsednik drzave. Ovde je nastradalo 80 neduznih, u Tripoliju takodje nastrada 80 neduznih.
 
+1

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:37 - pre 155 meseci
ok konislave ti budi Andreas es-a, a ja cu da se vec pravim mrtav.
 
0

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:39 - pre 155 meseci
Osecam da ova extremisticka prica ima neku mnogo zaebitiju podlogu nego sto mozemo da sanjamo, nikako nije nista slucajno ni tajming ni drzava ni velicina incidenta...jedino ne mogu da povezem sta je pravi razlog sem da je nekome "pao mrak na oci"...

Lik je mason pise neke medjunarodne zbornike, da li su to neke cudne poruke koje upucuju na stanje medju nekim lozama, da li je to nesto od strane USA ka Evropi podmetnuto, (u mudzahedine, ne verujem ni 1%)...videcemo...

Zezeno i pakleno, na keca otvara mogucnosti ka formiranju nekih zavera i podmetacina...mislim definitivno da su to neke medjunarodne igre a za obicnu raju koja cita zutu stampu dace neki banalan razlog (tipa apstinencija od onanisanja mu pomutila vid i covek prso....)...jes jes...
 
0

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:42 - pre 155 meseci
Citat:
konislav Ovom coveku u Oslu je samo puko film i preuzeo odgovornost da malo prosiri demokratiju, nista vise. Kod nas se kaze, "pao mu mrak na oci" i ja mislim da je dobro da se cesce desavaju ovakve stvari jer realno mogu pomoci da se stvari promene. Demokrate vremenom pomisle da su bezgresni i da im je sve dopusteno i ne fermaju nikoga.


A ja mislim da ste ti ili neko tvoj kojim slučajem bili tamo, da ne bi napisao to što si napisao...
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:44 - pre 155 meseci
Citat:
konislav:
Po meni ako to drustvo hoce da bude ozbiljno i pokaze svoju snagu i "demokratsku" moc, treba prvo da utvrdi da li je ovaj covek bolestan ili zdrav.


A kako po tebi moze da se utvrdi da li je neko bolestan ili zdrav?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:46 - pre 155 meseci
Citat:
A ja mislim da ste ti ili neko tvoj kojim slucajem bili tamo, da ne bi napisao to što si napisao...


ne bi, posto bi ga Andreas koknuo !
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:49 - pre 155 meseci
Citat:
Emmy: ne bi, posto bi ga Andreas koknuo !


Pa zrtvovao bi se covek za demokratiju. To je dobro.
 
0

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.34.*



+228 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:51 - pre 155 meseci
Ja sam skoro u nekoj diskusiji pisao da je Evropi i Evropljanima dosadilo vise da skupljaju svakojaki sljam tamo, da ga cuvaju i hrane i da nikakav korist od toga nemaju. Prvo su Nemci poceli hajku na onog njihovog politicara sto je napisao knjigu kava je situacija u Nemackoj, a kasnije je Merkelova sve to javno saopstila. Tako ce sad polako Skendinavci da se bude i da shvataju da im valja da najure sve one koji su tamo zaseli, a koje ovi treba da hrane. Polako, bice jos akcija i polako ce poceti ciscenje svojih dvorista. Prica o Muslimanskom fundamentalizmu je Americka prica, njihov projekt i polako je prevazidjen. Pravi neku paru, ali nema vise duse u njemu. Treba nov projekt, novi krstaski rat. Inace samo da dodam da su svi krstaski ratovi vodjeni zbog para i bogatstva. U sledecom projektu mozemo ocekivati jednu od sledecih dve mogucnosti:
1. cistice se Evropa od buva
2. tamanice se Africki sljam
 
0

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.34.*



+228 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:54 - pre 155 meseci
Citat:
3way: A kako po tebi moze da se utvrdi da li je neko bolestan ili zdrav?


Metodom kojom je ta drzava propisala da se utvrdjuje necija bolest (zdravstveno stanje).
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:57 - pre 155 meseci
Citat:
konislav: Metodom kojom je ta drzava propisala da se utvrdjuje necija bolest (zdravstveno stanje).


I ti ocekujes da svaki covek moze da se proveri na bolest propisanim nacinom :):):)
Pa ono...i nisi neki analiticar ::):)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.34.*



+228 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 00:58 - pre 155 meseci
Citat:
vlada131: A ja mislim da ste ti ili neko tvoj kojim slučajem bili tamo, da ne bi napisao to što si napisao...


Ja jesam emotivac po prirodi, ali batali me patetike i lazne brige za covecanstvo. Nisam ja hostapler iz takozvanih " nevladinih organizacija"

[Ovu poruku je menjao konislav dana 24.07.2011. u 02:15 GMT+1]
 
0

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.34.*



+228 Profil

icon Re: Eksplozija u centru Osla24.07.2011. u 01:01 - pre 155 meseci
Citat:
3way: I ti ocekujes da svaki covek moze da se proveri na bolest propisanim nacinom :):):)
Pa ono...i nisi neki analiticar ::):)


Nije bitno sta ja ocekujem. Ja sam samo za to da se postuje zakon, procedura, standard ili nazovi ga kako hoces. Ako je ovaj lik vest pa se izvuce, onda je to njegova majstorija.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Eksplozija u centru Osla
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 31472 | Odgovora: 193 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.