Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama

elitemadzone.org :: MadZone :: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 49805 | Odgovora: 380 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 11:32 - pre 151 meseci
Citat:
gajo2:činjenica je da niko van Srbije ne veruje u to.
Mogu da pretpostavim sa kim si van Srbije pricao o cetnicima.

Sto se tice saradnje Srba sa okupatorima
Citat:
A Petain-like figure was found in Serbia in the person of General Neditch, a former chief of staff of the Royal Yugoslav Army. Within Serbin, in addition to the civil police, several militarized security forces were formed to keep order and lighten the German occupation task. The first of these was the Border Guard, 5,600 strong, including a German cadre of 600; the primary mission of this force was to control traffic across the Serbian frontier. In addition, to support the city and rural police should the need arise, the State Guard was organized, comprising five battalions with an authorized total strength of 3,560 men.

The Serbian Volunteer Battalions, later amalgamated into the Serbian Volunteer Corps, most closely approximated a national military force. Four and later five in number, these battalions, under the command of General Ljotitch, were scattered about the German-occupied area of Serbia. Their approximate total strength was 2,000.

Ovi isto kazu da je Draza bio antifasista.
Citat:
Armed opposition on a significant scale received its start in Yugoslavia. However, any consideration of this movement would be incomplete without distinguishing between the Pan-Serb, monarchical group of the former Col. Draja Mihailovitch and the communist-led effort of Josip Broz, or Tito.



http://www.history.army.mil/bo...tiguer-ops/AG-BALKAN.HTM#yugo5
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 11:37 - pre 151 meseci
Citat:
Prema njegovim rečima, u te vojske u Drugom svetskom ratu ljudi nisu svrstavani na osnovu individualnih odluka, nego zbog mobilizacije, iako je bilo i onih koji su se dobrovoljno prijavljivali.


Zašto nisu mobilisali i Srbe nego samo jadne Mađare?
 
+2

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 12:12 - pre 151 meseci
Citat:
Lazar-I: Jedino što je nama potrebno je "da se držimo zakona kao pijan plota" da bismo postali "civilizacija". Nisu nam potrebni ni EU ni fondovi. Sve što se dobije nezarađeno vrlo brzo se upropasti. Zakon o vraćanju imovine podržavam, država treba da vrati ono što je opljačkala. Trebalo je to da uradi i mnogo ranije. U pravu si da je zakon donet zbog ulizivanja EU i to je deo koji mi se ne sviđa, ali bez obzira na to zakon je ispravan.
Dobro, a ko ce to i kako da natera divljake da se drze zakona kao pijani plotova, ako su te zakone doneli protiv svoje volje, nije im uopste ni jasno zasto su ih doneli i po njima su ti zakoni neprirodni, jer oni ne vide problem u tome sto se prodaje pice maloletnicima ili sto se baca smece gde ko stigne, sto se parkira ko gde stigne, sto se ne postuje radno vreme koje pise na vratima objekta, sto za galamu vise niko nije nadlezan jer komunalnu policiju boli uvo a obicna policija tvrdi da ona nije nadlezna za to, sto nema ko da uredi ovo sa psima, kojih je sve vise jer je postalo neko pomodasrtvo da svaki idiot nabavlja pse, drzi ih dok mu ne dosade pa ih izbaci na ulicu itd itd. Ovde je u stvari sve u stadijumu divljastva, a ono sto nije je na nivou statisticke greske. Valjda to treba da radi onaj ko je divljake silom naterao da te "zakone" usvoje i valjda on treba da se posle brine i o sprovodjenju tih zakona. Osim ako i njemu kao i divljacima nije vazno samo da se nadrljaju artije, a stanje na terenu ga posle uopste ne zanima. Sto je sa tom EU izgleda slucaj. To sa tim zakonima koji su ovde usvojeni na silu pa se ne postuju nego je i dalje divljastvo je isto kad je deda Kosta Cavoski kritikovao Kostunicu i kamarilu kako im je onaj ustav glup zato sto se teritorije i medjunarodne granice ne brane i ne oznacavaju ustavima, nego se granice oznacavaju medjunarodnim ugovorima izmedju velikih sila, a brane se oruzjem. Znaci sta? Pa ta EU treba da zguzi ove majmune i da ih natera da primenjuju te zakone kad ih je vec naterala da ih usvoje. Ali sve, ne samo ove vezane za drpanje i "zastitu privatne svojine" . Ko je ono govorio, ne secam se, ali bilo je to jos u staroj Grckoj ili u Rimu, od loseg zakona gori je samo dobar zakon koji se ne primenjuje. Ispalo je da je ta EU samo skup debeloguzih birokrata koji su zabrekli u fotelje kao da ce jaja da izlegnu i vazno im je samo ono sto se drlja po artijama, a za stvarni svet ih bas zabole, sve dok kaplju debele apanaze. Isti su kao i ovi ovde sto su. Lako je drljati zakone tamo gde je stanovnistvo civilizovano (milenijumskim mlacenjem od strane vlastodrzaca) pa je sad u stadijumu da kad se neki zakon usvoji, vecina ga postuje. Kod divljaka je procedura malo drugacija od pukog drljanja po artiji. Divljaci se samo silom primoravaju da postuju red, to je vazda tako bilo, i tamo u EU svojevremeno. Prema tome, more marš ta mastiljarska EU. Mastiljare su odvratna rasa koju najvise mrzim na svetu i sve bi ja to u gulage.

Sto se tice Madjarske, oni bolje da se bave time kad ce da vrate opljackanu neprikosnovenu privatnu svojinu koju su opljackali pre nekoliko meseci kad su nacionalizovali privatne penzione fondove, to je bitno, a ne ono sto je bilo ovde pre 60 ili 70 godina. Ako nece da se bave svojim dvoristem neka me poljube u debelo meso i oni i cela EU. Sa licimurima aka ovnarima ja ne razgovaram i ne druzim se pa makar jeo i korijenje. Ja tako a drugi kako hoce. Drugi mogu ako hoce i da im se naguze zbog 30 srebrnjaka, to nije moja stvar.
 
+1

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 12:21 - pre 151 meseci
He he Lesli is back
Klap klap
Samo jos da ne banuju mrla malo malo....
P.S. Da me ne prozivate pratio sam ES mnogo pre nego sam se registrovao....
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
0

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 12:31 - pre 151 meseci
Citat:
gajo2: @StORM48: Obrazovan čovek je jednostavnim rečima objasnio stav mađarske strane, ti ne moraš da ga poslušaš, možeš glavom da udaraš u zid ili da se biješ po Temerinu ako ti je lakše. Na kraju krajeva, ako Mađarska zaista uloži veto, onda ćeš znati zbog čega se to desilo.

Je li - ko Tebi drma kavez pa pišeš ovakve gluposti?
Kakav Temerin, kakvo udaranje glavom u zid?
Udari Ti malo po knjizi - nemoj da zračiš tolikom neobaveštenošću. Kao ono kad si mi pre neki dan napisao da MENE treba da je sramota zbog nečega što su drugi radili. WTF? Lupaš bre po toj tastaturi ko da Ti je neko supu pojeo! Ti stvarno imaš problem sa poznavanjem istorije. Poradi na tome, nemam nameru da Te edukujem. Pogotovo kad non-stop nastupaš ovako drsko i bezobrazno.

Ja ne težim ka tome da sve znam savršeno i da sam u sve apsolutno siguran, a Ti - Ti deluješ toliko ubeđen u svoje zablude, da mi je teško da pojmim da imaš više od 9 godina.

Citat:
I ovaj nakaradni ustav koji nije uključio Albance je prošao isti kriterij, pa šta? Kad bi Nemačka donela zakon da je Hitler bio nevin inda bi svi reagovali, ali niko se ne uzbuđuje oko male i nazadne Srbije (sem njenih suseda).

Opet demonstriraš epske razmere svojeg neznanja. Ustav nije prošao nikakvu ekspertizu, jer je usvojen u trenutku dok su na vlasti bili oni kojima je "EU deveta rupa na svirali". Pošto ni to ne znaš, bolje nemoj da prosipaš pamet. Mađarska je nikakav faktor u EU, kao i mnoge druge zemlje. Ako ne budemo dobili status kandidata, nećemo ga dobiti zbog Nemačke, Francuske, Britanije i uopšte - tog ranga zemalja, a ne zbog neke Mađarske, Bugarske ili sličnih.

I što se Ti uopšte uzbuđuješ oko "male nazadne Srbije", kad uopšte i ne živiš ovde?

Pozdrav
 
+2

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7169 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 12:37 - pre 151 meseci
Citat:
Lesli
Ispalo je da je ta EU samo skup debeloguzih birokrata koji su zabrekli u fotelje kao da ce jaja da izlegnu i vazno im je samo ono sto se drlja po artijama, a za stvarni svet ih bas zabole, sve dok kaplju debele apanaze.


Sokantno!
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
+2

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
194.249.198.*

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 13:54 - pre 151 meseci
Citat:
StORM48: Je li - ko Tebi drma kavez pa pišeš ovakve gluposti?
Kakav Temerin, kakvo udaranje glavom u zid?
Udari Ti malo po knjizi - nemoj da zračiš tolikom neobaveštenošću. Kao ono kad si mi pre neki dan napisao da MENE treba da je sramota zbog nečega što su drugi radili. WTF? Lupaš bre po toj tastaturi ko da Ti je neko supu pojeo! Ti stvarno imaš problem sa poznavanjem istorije. Poradi na tome, nemam nameru da Te edukujem. Pogotovo kad non-stop nastupaš ovako drsko i bezobrazno.

Ja ne težim ka tome da sve znam savršeno i da sam u sve apsolutno siguran, a Ti - Ti deluješ toliko ubeđen u svoje zablude, da mi je teško da pojmim da imaš više od 9 godina.

Pa vidi, mene bi bila sramota da se izderem po nepoznatom čoveku kao ti sada, ali dobro, valjda su te učili da onaj ko se najviše dere je automatski u pravu i tu više nema pomoći :))

Kakva neobaveštenost? Ajde kad si toliko obavešten obavesti me šta je istina, kako se ta istorija zaista dogodila? Onako kako je to odlučila Skupština Srbije na zadnjem sastanku?
Citat:
pre neki dan napisao da MENE treba da je sramota zbog nečega što su drugi radili.
Treba da te je sramota što si napisao da Nemci treba da su srećni što uopšte postoje. Zameni Nemce sa Jevrejima pa slušaj sebe kako zvučiš kao nacista.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 14:30 - pre 151 meseci
Da su Jevreji pokrenuli svetski rat i izgubili onda bi bilo opravdano reći da su srećni što postoje.
 
+1

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 14:37 - pre 151 meseci
Citat:
gajo2: Ajde kad si toliko obavešten obavesti me šta je istina, kako se ta istorija zaista dogodila? Onako kako je to odlučila Skupština Srbije na zadnjem sastanku?
Istorija se zaista dogodila onako kako su rekli pobednici. Isto kao što su pravila onakva kakvim ih definiše najjači, tj kako naš narod (džaba) govori: 'Ko ima batinu, taj je u pravu'
Citat:
gajo2: Treba da te je sramota što si napisao da Nemci treba da su srećni što uopšte postoje. Zameni Nemce sa Jevrejima pa slušaj sebe kako zvučiš kao nacista.
Slažem se. Pomalo je i mene sramota zato što i ja mislim da, posle ogromnih zločina koje su sistematski činili u dva (nav)rata, da treba da budu srećni što nisu zatrti. Znam da ne bi tako trebalo razmišljam ali nekad se čovek unese i onda pretera.. :)
A ono što jeste jedan strašan zločin prema svim žrtvama svetskih ratova i što nije smelo da se dogodi u normalnom svetu, to je što je dozvoljenjo da se Nemačke ujedine posle manje od pola veka.
Save time... see it my way.
 
0

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 14:37 - pre 151 meseci
@gajo2
Jbt, neverovatno. Vidi ko mi kaže - pa pročitaj svoj prethodni post (udaranje glavom u zid, tuča u Temerinu i kojekakve gluposti...)
Alo bre - nisu to moje reči! Pročitaj lepo šta piše. Vrlo malo je falilo da Nemaca više ne bude na planeti. Da su te ideje prevagnule, tako bi i bilo. Zato mogu da budu srećni, jer je taj scenario po kapitulaciji visio nad njima! O čemu Ti bre trućaš?

Paralela sa Jevrejima?!!? Tvoje poimanje logike je blago rečeno zabrinjavajuće. Eto, pročitaj šta Ti je Lazar napisao, ako već ne možeš sam da shvatiš. A stoji i ovo što je napisao MyWay - dozvola da se sruši berlinski zid je neviđen zločin prema čovečanstvu, jer su direktni krivci faktički nagrađeni za sva zla koja su počinili.

Pozdrav
 
+1

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
194.249.198.*

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 14:48 - pre 151 meseci
Citat:
Lazar-I: Da su Jevreji pokrenuli svetski rat i izgubili onda bi bilo opravdano reći da su srećni što postoje.
Ne bi bilo, ni za jedan narod ne možeš reći da su trebali biti istrebljeni.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 14:54 - pre 151 meseci
Ja ne mislim da je trebalo istrebiti Nemce, ne slažem se čak ni sa podelom na dve Nemačke. Trebalo je samo celu Nemačku prepustiti SSSR-u.
 
+1

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 16:33 - pre 151 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Sokantno!
Pa dobro, nije sokantno, ali ja sam do skoro mislio da ce da krenu da mamuzaju ove i u vezi ovih obicnih svakodnevnih stvari kad su ih vec prisilili da uvedu sve te zakone i sluzbe, tipa kuceca ili komunalna policija itd, a ne samo u vezi drpanja i "neprikosnovenih privatnih svojina" .

I sto neko ovim Madjarima (mislim madjarskoj drzavi) neko ne kaze da se vise ne qrče zato sto su dosadni, tim recima, on ce nekoga da blokira, vidla zaba di se konj potkiva pa i ona digla nogu, pa da ih pita "daj b'e da vidimo mi kad cete vi da vratite sto ste opljackali privatnu svojinu iz privatnih penzionih fondova" , pa posle cemo i za to ostalo da vidimo. I njima i ovim idiotima iz EU. Nece to nicemu da sluzi, tacno, ali eto cisto kao nekakav nadrealisticki akt ili tako nesto. Qrcicemo se do kraja i gotovo. I tako ce ovi koji zive ovde da izumru za 100-ak do 200 godina, tj vise nece da budu vecinsko stanovnistvo tada, pa sto da se ne qrcimo kad i tako nemamo nista da izgubimo. Evo, kad oni nece onda cu ja. Sad ima da im posaljem mejlove svima, bas me briga. I tako sam sakupio arhivu svih njihovih mejlova u vezi nekih drugih stvari, u stvari bas da im dosadjujem kao Endi Dufrejn iz "Bekstva iz Sosenka" zahtevima da mamuzaju ove ovde u vezi nekih od divljastava koje sam pominjao, sa sve foto arhivom kao to Srbija ide prema EU itd, e sad cu da im pisem i u vezi ovih budalastina. Hajde da se neko drugi qrci, nego nasli bas Madjari, koji su maltene juce opljackali privatnu svojinu iz penzionih fondova i sad ce takvi nekome da sole pamet. More marš. Nece to sto cu ja da pisem ni da dodje do glavnih budala, tacno, ali ce ipak neka budala da procita. Ko im smirgla usi svima.
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 19:39 - pre 151 meseci
Ma nece to ici bas tako jednostavno...

http://www.blic.rs/Vesti/Polit...on-o-restituciji-ako-zeli-u-EU

BTW, treba da se osvrnemo i na naziv teme... "Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama" - nije mi jasno koje su to "imaginarne nacisticke grupe"? Ako pokretac teme misli na obraz, dveri i slicne, to nije "imaginarno" vec "stvarno".

 
0

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 19:55 - pre 151 meseci
Citat:
yolja624: Ma nece to ici bas tako jednostavno...
Ma neće ići uopšte, ja ne znam što se Mađari lože da ucenjuju nekoga ko je sve prokockao i nema šta više da izgubi?! Neka im obećaju/potpišu da će promeniti zakon dan pre pristupa EU i svi srećni i zadovoljni - ionako je skoro neverovatno da će se desiti dan prijema pa samim tim nema ni dana 'pre'.
A ako se desi da nas na neki volšeban način prime u EU, neka im 'njina' zemlja i kuće, grof nikad nije bio cicija :)
Save time... see it my way.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 19:56 - pre 151 meseci
Ma ko ih be. Sa lopovima ne razgovaramo. Neka vrate prvo oni sto su ukrali privatnu svojinu pre par meseci. Ne moze preko reda, nego sve po redu. Ko je poslednji krao ima prvi da vraca pa sve tako unazad.
 
0

Inspektor Nagib
Zemun

Član broj: 274566
Poruke: 20
*.adsl-a-8.sezampro.rs.



+167 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 20:00 - pre 151 meseci
Citat:
"Ako Srbije želi da uđe u Evropsku uniju, mora da izmeni taj deo zakonodavstva", rekao je Nemet za mađarsku agenciju MTI, ocenivši da Zakon o restituciji sadrži diskriminatorsku oderedbu.


Ma jes, sad će i mađari da nas prcaju.

Zakon ostaviti kakav jeste, a za 10 godina kad mi budemo ulazili u EU (ako uopšte bude i postojala), to će već srediti neko iz Brisela, tako što će iza zatvorenih vrata reći madjarima da ga duvaju.

Ulazak Srbije će biti viši cilj i prioritet unije

Mislim, jel ima još neko da nešto zahteva, dok su gaće u spuštenom položaju? Pa brate, imajte mere.

Pazi ga onaj danas što zahteva od Tadića pismeni izveštaj.
Boli me uvo i za Tadića, i za Pride, ali mi jako smeta da svaka mastiljara traži neki papir od predsednika jedne suverene države bilo kakav pismeni izveštaj, na ovaj način i ovim putem.

Njemu neko odmah treba da preporuči duvanje.
 
+3

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 20:02 - pre 151 meseci
Citat:
MyWay
A ono što jeste jedan strašan zločin prema svim žrtvama svetskih ratova i što nije smelo da se dogodi u normalnom svetu, to je što je dozvoljenjo da se Nemačke ujedine posle manje od pola veka.


Ni vise ni manje nego zlocin bato. I to STRASAN zlocin! Nepravda, pa to ti je. Takav istancan osecaj za pravdu malo ko ima mora se priznati.

Jos samo kada bi moglo racionalno da se objasni sta je to tacno zlocinacko (i to ne obicno, vec STRASNO zlocinacko) u mirnom ujedinjenju 2 drzave obe nastale posle WWII i to na njihovu obostranu zelju i ni na ciju teritorijalnu, materijalnu ili bilo kakvu drugu stetu?

Na veliku stetu velikih kalimera i relativizatora, takav koncept "istorijske krivice" sa kojim bi mogle da se kaznjavaju necije buduce generacije ne postoji van birtijsko-filozofskih kruzoka.

Citat:
Inspektor Nagib
Zakon ostaviti kakav jeste, a za 10 godina kad mi budemo ulazili u EU (ako uopšte bude i postojala), to će već srediti neko iz Brisela, tako što će iza zatvorenih vrata reći madjarima da ga duvaju.


Neko iz Brisela ce zbog Srbije da kaze Madjarima da ga duvaju? I sta je bilo posle? :-)



[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 05.10.2011. u 21:32 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
+1

Inspektor Nagib
Zemun

Član broj: 274566
Poruke: 20
*.adsl-a-8.sezampro.rs.



+167 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 20:47 - pre 151 meseci
Pa neće ništa da bude, jer Mađari pucaju iz prazne puške.

Sumnjam da će imati uopšte neko i da nas dočeka u toj EU, jer sadašnji trend u ekonomiji vodi isključivo u finansijsku propast te organizacije.

Daleko od toga da to želim, ali metodom Jezde i Dafine jedino mogu prolongirati raspad još neko vreme.
Pogledaj zaduženost svake od tih zemalja, i njihov odnos prema bruto nacionalnom dohotku i biće ti jasno, a uskoro ni ta Nemačka više neće imati kome da proda ništa, pa će i njih početi da svrbi.

Stvarno očekuješ toliki ekonomski bum koji će sve ove zemlje izvući iz dubioze.
Raskačiće Grčku, Nemačka će da se vrati na marku, italijani na hleb od 100,000 lira.

Odoh naširoko, ali mislim da je ovo Mađarsko ucenjivanje uzelo previše publiciteta nego što to realno zaslužuje.

Kao što rekoh lahorno pirkanje je pravi odgovor.
i njima i onoj mastiljari što traži pismeni izveštaj.

[Ovu poruku je menjao Inspektor Nagib dana 05.10.2011. u 22:00 GMT+1]
 
+3

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.dial-up.dsl.siol.net.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama05.10.2011. u 21:00 - pre 151 meseci
Ovaj zadnji post me podseti na one snimke TV Dnevnika koje je pravilo Indeksovo Pozoriste, ne znam jel se seca neko?

http://www.youtube.com/watch?v=NHd-D1Sr7Sg

"Djaci podanici iz Bosilegrada izrazili su veliku radost sto ce americki agresor da bude razoren za raspust"

I pored zelje i predvidjanja nekih u Srbiji da ce zbog njih da izbije 3. svestki rat, i da ce Amerika propasti, i da ce EU da se raspadne, to se nece desiti u skorije vreme.
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 49805 | Odgovora: 380 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.