Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Triglav osiguranje (ne)isplacuje stetu!!!

elitemadzone.org :: AutoZone :: Triglav osiguranje (ne)isplacuje stetu!!!

[ Pregleda: 4918 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bciric
Bojan Ciric
Pirot

bciric
Član broj: 89846
Poruke: 207
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.cirasoft.co.cc


Profil

icon Triglav osiguranje (ne)isplacuje stetu!!!07.10.2011. u 15:39 - pre 151 meseci
Pozdrav,

Imam jedno vrlo neprijatno iskustvo sa ovo osiguravajucom kucom. Pre dva meseca me udario njihov osiguranik i pobego sa lica mesta, nadjem ga ja i prijavim policiji koji nakon dosta zatezanja ubede lika da popunimo evropski izvestaj. Sve to lepo odradimo, izadje komisija iz triglava da proceni stetu, kaze mi gospodin da poaljem racune sa opravke i to je to i da mi broj u Beogradu koga da zovem. I sve je to bilo pre mese dana. Nakon toga uz vise od 30 telefonskih razgovora sa radnikom ja jos uvek nisam dobio nikakve konkretne informacije, niti novac za naknadu stete. Ragovori su bili pozovite kasnije, pozovite sutra, sve je uredu cekajte novac ce biti uplacen za 5-6 dana... pa ja za 5-6 dana pozovem opet pa onda opet iz pocetka, zovite posle, zovite sutra i tako....
Dana 3.10.2011 sam opet pozvao radnika triglava i on mi je reko da je slucaj odbijen. Da je neko utvrdio da ostecenje nastalo na mom automobilu nije moglo da nastane na opisani nacin. %($^&$&

Da li je imao neko slicna iskustva sa ovim prevarantima? Ja sam pored stete za popravku vozila napravio jos i poveci racun za telefon Krajnje neprofesionalno osiguranje. Moj savet je da se klonite tih lopova.

hvala
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Triglav osiguranje (ne)isplacuje stetu!!!

[ Pregleda: 4918 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.