Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Igrice - preporuka

elitemadzone.org :: Video igre :: Igrice - preporuka
(TOP topic, by plague)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 308662 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
212.178.224.*



+288 Profil

icon Re: Igrice - preporuka05.04.2014. u 12:39 - pre 121 meseci
Kad predjem Ghost skinucu Splintera da probam :)
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+288 Profil

icon Re: Igrice - preporuka15.04.2014. u 21:57 - pre 121 meseci
http://youtu.be/aaQ1NvM6opo

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka12.05.2014. u 19:35 - pre 120 meseci
Ima li neka preporuka za neku FPS igru? Kao druga opcija moze i nesto iz treceg lica... a nije na odmet i neka strategija, ali nesto novije, zanimljivo... Hvala. :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Igrice - preporuka12.05.2014. u 19:56 - pre 120 meseci
Ja sam juce slucajno reinstalirao civ 5... kad sam isao da spavam pogledao sam "current session" na steamu je bilo preko 700 minuta

tako da, da... vredi
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Igrice - preporuka13.05.2014. u 18:42 - pre 120 meseci
Citat:
Sceka:
Ima li neka preporuka za neku FPS igru? Kao druga opcija moze i nesto iz treceg lica... a nije na odmet i neka strategija, ali nesto novije, zanimljivo... Hvala. :)


Pozdrav!

Do koliko para te interesuje? Trenutno na Steam-u nema nekih novih velikih hitova, ali ima tona dobrih igrica, pitanje samo sta hoces tacno i koliko hoces da das. :) Ako ne bi da trosis mnogo, sacekaj do Letnje rasprodaje, mozes da uhavtis neki dobar deal. Takodje, uvek imas i Free2Play Multi HL2 Deathmatch, Team Fortress, Left4Dead i sl. Od onih sto se placaju, pogledaj Tropico serijal (Tropico 5 je trenutno na snizenju), takodje sto rece Fedya Civ5 je sigurno odlican izbor uvek za poteznu strategiju. Age of Empires II HD za RTS. DayZ (ako imas Arma II) je odlican Sruvival FPS recimo. Far Cry 3 odlicno izgleda. CS:GO standardan. Orcs Must Die 2 je interesantan, Goat Simulator :D itd.
Ako te interesuju ne-hit igrice i uglavnom produkti indie-game studija, pogledaj Humble Bundle-ove i slicne pakete igara (IndieGala, BundleStars,...) za sitnu kintu ($1-5) - neverovatno dobre ponude (od 3-10 igrica u paketu)!
Ako te interesuju iskljucivo besplatne, onda pogledaj recimo 0AD (alpha doduse) open source strategija poput Age Of Empires. To je prvo sto mi pada na pemet... A ti kazi sta te interesuje malo detaljnije. :)

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka13.05.2014. u 19:40 - pre 120 meseci
Zanimaju me samo FPS najnovija izdanja. Ne kupujem putem Internet-a nista. Igre nabavljam tako sto dobijam ono sto me zanima (ali iskljucivo FPS) od ortaka iz Austrije koji mi posalje po nekom ko dolazi, a dolazi svaki dan po nekoliko vozila u Beograd. On ima dil sa jednom prodavnicom, kod njega u kraju gde mu je agencija, koju snabdeva redovno sa vozilima (ugovor...) tako da dobija prva izdanja svega sto se pojavi od igara. Po jedan primerak. Ostalo, po neku strategiju ili "trece lice", uzmem od komsije - ja njemu ono sto dobijem od ortaka a on meni ono sto kupi (on kupuje redovno i softver i igre).

Tako da, hvala za informacije i trud ali ne odgovara mi. :)

BTW, cak ni filmove ni serije ne skidam sa torrenta niti kupujem originale (sto sam dugo radio!) vec neko vreme, koristim XBMC... :) :: a Game Of Thrones gledam na HBO premijerno, SBB... :) ::


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Igrice - preporuka13.05.2014. u 22:08 - pre 120 meseci
Svejedno odakle nabavljas, eto ti neki predlozi gore sta da trazis da ti ovaj salje iz Austrije. Za FPS novija izdanja: Far Cry 3, Arma III, Day Z (Arma II), Assassin's Creed mozda, Sleeping Dogs, neki CS (GO/Source), BioShock Infinite, BioShock 2, naravno i CoD / BF4, PAYDAY 2 mozda,... Sto se tice strategija od komsije koje mozes da trazis, kao sto rekoh, Tropico 5 ili neki stariji, Civ 5 ili neki stariji, Age of Empires II HD, SimCity 4,... A kad instaliras Steam imaces onih nekoliko sto su free2play HL2 Deathmatch, Team Fortress, Left4Dead itd. Za dzabaka je i 0AD strategija sto spomenuh (za koju ne treba Steam), ima jos dosta besplatnih a odlicnih igara samo je pitanje sta tebi odgavara, koji flavor. :) Tj. kakve tacno strategije i koji tip FPS-a.

BTW, mislio sam da je XBMC samo software... svejedno, vidim da ga svi hvale.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka13.05.2014. u 22:32 - pre 120 meseci
Sve sam to odigrao, to navedeno, osim Tropico 5 (jos nije izasao). Sve je to staro, odlicno ali staro i odigrano. Zato sam i pitao da li ima nesto novo... :)

XBMC jeste softver, bar ga ja tako koristim, ali ima i box...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
82.117.210.*

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Igrice - preporuka15.05.2014. u 09:26 - pre 120 meseci
Sto se FPS-a tice, ne znam da li si igrao Metro igre (2033 i Last Light).

To je jedna od retkih dobrih shooter igara, nije klasicni brain dead Call of Duty, moras stvarno da vodis racuna o resursima (municija i filteri za gas masku), nema HUD nego imas vizuelnu indikaciju o tome koliko ti je municije ostalo, cujes hearthbeat za heath i sl.
Uz to grafika je odlicna cak i u prvom delu koji je vec par godina star.
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Igrice - preporuka15.05.2014. u 09:54 - pre 120 meseci
Zapravo, skoro sam ponovo odigrao 2033 (delili su dzabe steam kljuceve kao promociju za last light) i sada sa noviom hardverom u fulu izgleda fenomenalno.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Igrice - preporuka15.05.2014. u 09:54 - pre 120 meseci
Da li je neko spomenuo Kerbal Space Program? :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

stameni
Ivan Stamenković

Član broj: 6739
Poruke: 538



+9 Profil

icon Re: Igrice - preporuka15.05.2014. u 13:33 - pre 120 meseci
Preporuka za neku igricu nalik na "Postal 2"? Ne mora (niti bi trebalo) da je najnovija, zbog nešto slabijeg hardvera...
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka15.05.2014. u 15:24 - pre 120 meseci
@Fedya - Odigrao Metro, svaki. Ali, sto rece @mmix - mogao bih sada sa novim hardverom da ponovim Last Light, pretpostavljam da ce biti interesantno videti kako to sada izgleda kad je sve na maximumu.

Hvala obojici za ideju! :)


Pozdrav!

EDIT
Probao Last Light sa novim hardverom - sve je mnogo lepo kad je na najvecem nivou grafike - ali brzo dosadi jer je vec odigrano... :)

[Ovu poruku je menjao Sceka dana 17.05.2014. u 00:51 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.05.2014. u 14:03 - pre 119 meseci
Izasao je Wolfenstein The New Order 2014. Nisam jos dobio diskove (kaze da je instalacija bas velika, skoro 50 giga?!) ali trejler obecava... :)



A koliko vidim i Tropico 5 je izasao za PC... :) Pa lepo...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
82.117.210.*

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.05.2014. u 14:06 - pre 119 meseci
Nije jos izasao tropico ali danas izlazi (za 4 sata od ovog posta) http://store.steampowered.com/app/245620/
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.05.2014. u 19:50 - pre 119 meseci
Wolfenstein +++++

i 43Gb je
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.05.2014. u 19:52 - pre 119 meseci
Izasao i 17GB Wolfenstein. Malo zakinuse sa texturama, ali svakako dobro dodje ko nema dovoljno prostora na HDD-u, a hteo bi da odigra.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka24.05.2014. u 13:34 - pre 119 meseci
Skinuo sam na brzinu taj od 17GB sinoc da vidim kako je to spakovano a dok ne dodje prava verzija. I uradio aninstal u roku od odmah! :) Nisu malo zakinuli sa texturama nego katastrofa, do tragikomicnosti. Crne i/ili plavkaste velike povrsine plus delovi kao sa ZX Spectrum-a a pojedinosti su do perfekcije prikazane (puska u rukama prvog lica)?! :) Pri tome je zvuka nema. Osim dahtanja prvog lica i par pucnjeva, bukvalno... :) Ma smesno do ]a]a. Sto rekla Ruska Jaksic - Ne nikako! :)))


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+288 Profil

icon Re: Igrice - preporuka25.05.2014. u 19:44 - pre 119 meseci
Citat:
mr. ako:
Citat:
Sceka:
Ima li neka preporuka za neku FPS igru? Kao druga opcija moze i nesto iz treceg lica... a nije na odmet i neka strategija, ali nesto novije, zanimljivo... Hvala. :)


Pozdrav!

Do koliko para te interesuje? Trenutno na Steam-u nema nekih novih velikih hitova, ali ima tona dobrih igrica, pitanje samo sta hoces tacno i koliko hoces da das. :) Ako ne bi da trosis mnogo, sacekaj do Letnje rasprodaje, mozes da uhavtis neki dobar deal. Takodje, uvek imas i Free2Play Multi HL2 Deathmatch, Team Fortress, Left4Dead i sl. Od onih sto se placaju, pogledaj Tropico serijal (Tropico 5 je trenutno na snizenju), takodje sto rece Fedya Civ5 je sigurno odlican izbor uvek za poteznu strategiju. Age of Empires II HD za RTS. DayZ (ako imas Arma II) je odlican Sruvival FPS recimo. Far Cry 3 odlicno izgleda. CS:GO standardan. Orcs Must Die 2 je interesantan, Goat Simulator :D itd.
Ako te interesuju ne-hit igrice i uglavnom produkti indie-game studija, pogledaj Humble Bundle-ove i slicne pakete igara (IndieGala, BundleStars,...) za sitnu kintu ($1-5) - neverovatno dobre ponude (od 3-10 igrica u paketu)!
Ako te interesuju iskljucivo besplatne, onda pogledaj recimo 0AD (alpha doduse) open source strategija poput Age Of Empires. To je prvo sto mi pada na pemet... A ti kazi sta te interesuje malo detaljnije. :)


Igrice se placaju?
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Igrice - preporuka25.05.2014. u 23:29 - pre 119 meseci
Da, placaju se. Do neke mere moze da se tolerise rasprava o scenskim "izdanjima", ali bas deljenje torenata je protiv pravilnika.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Video igre :: Igrice - preporuka
(TOP topic, by plague)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 308662 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.