Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Igrice - preporuka

elitemadzone.org :: Video igre :: Igrice - preporuka
(TOP topic, by plague)
Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 310010 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Igrice - preporuka31.05.2014. u 04:35 - pre 120 meseci
Citat:
Sceka:
Jel' neko igra Watch Dogs? Video sam danas kod komsije i svidelo mi se. Kao GTA, voznje svega i svacega (sva vozila su brza, prilicno...), open World varijanta sto "jako volEm", i ima elemenata aktuelne svakodnevice (hakovanje telefona i ostalog...) a ne nedostaje ni pucacine... :)

Pozdrav!
Watch Dogs izgleda da ima interesantnu pricu, a i samo okruzenje je dosta drugacije od slicnih igara. U pitanju je Cikago, u bliskoj buducnosti, i citav grad je povezan na jedan operativni sistem - ctOS - koji nas glavni junak moze da hakuje. :) A posto je sve povezano u mrezu, igrac moze da hakuje, ATM, mobilne telefone, snabdevanje strujom, semafore, moze da prisluskuje razgovore, da koristi sliku sa sigurnosnih kamera... Zvuci malo corny, ali je makar malo drugacije od onoga na sta smo navikli.
Licno, sigurno necu sada davati 60evra, ali na Letnjem snizenju ako bude povoljnije i trenutak sa finansijama, mozda i uzmem... ipak, nije mi prvi pick na listi.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka31.05.2014. u 23:42 - pre 120 meseci
Primer za Watch Dogs, temperatura procesora a vidi se i koliko menorije trosi, sve na haj...

Izvinjavam se na losem kvalitetu, kamera sa mobilnog iz ruke. A i tesko je pokazati vise od same igre upotrebljavajuci samo jednu ruku. Primer je, inace, postavljen radi jednog drugog foruma a tice se konkretno u vezi grejanja Haswell procesora, neka rasprava... A i ovde dobro dodje da se pokaze da moze i bez dve Titan kartice da se igra kad je sve na haj pri Full HD rezoluciji. :)

BTW, naveci problem kod igre je sto jede memoriju. Najmanje je 8 giga za neki komotan rad/igru. Kolicina memorije je mnogo bitnija nego procesor i graficka kartica.




Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Igrice - preporuka02.06.2014. u 21:21 - pre 120 meseci
"Moze da se igra"... ali ne moze na 60 FPS, cak i na dve titan "moze da se igra" na ultra ali cesto pada na ~45 FPS, ili manje, sto je vecinu PC gamera neprihvatljivo. Radije bih igrao igru na 60 na medium ili low nego na 50 na ultra... gameplay uvek ispred grafike.
Takodje iz tvog videa se ne vidi FPS, a youtube sve spusta na 30 tako da se ne moze proceniti.
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka02.06.2014. u 23:41 - pre 120 meseci
Pa pazi, ja mislim da je ova tema namenjena prosecnim, kucnim, korisnicima kojima su igre zanimljive, vole da se igraju, cesto ili retko ali u nekom smislu redovno... a ne profesionalnim igracima. Pojam frejmova nije bitan prethodno naznacenim korisnicima sve dok moze da se igra na haj i to da sve klizi, bez seckanja. Znaci, ugodno, relaksirano igranje na Full HD rezoluciji sa haj detaljima je potpuno dovoljno za dobar ugodjaj igranja, sve ostalo a vise od toga naravno da ne smeta i da je dobro ali nije uslov. Daleko je bitnija sama igra nego sve ostalo. A to ostalo me podseca za overklokere koji sve posmatraju kroz prizmu overkloka... :)

Iz mog videa se vidi tacno ono sto sam hteo da kazem i pokazem a FPS me nije zanimao. Poenta je vec recena ali opet - pokazano je da igra za koju se pise (i to mnogo) da ne moze da radi bez dve Titan kartice ipak moze da radi na haj u Full HD rezoluciji bez ikakvih problema na jednoj GTX 650 OC, bez seckanja i ostalog a pokazano je i da se procesor veoma malo greje pri tom.

Ako je tema namenjena samo gejmerima kojima je bitno to sto ti pricas onda to treba negde da se naglasi i onda nema problema, pricacemo na tim osnovama.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
82.117.210.*

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Igrice - preporuka03.06.2014. u 10:10 - pre 120 meseci
FPS je najvazniji faktor kod igre za bilo koga ko hoce da IGRA igru a ne pravi lepe screen shotove. FPS ti oredjuje koliko "tecno" igra izgleda ali i koliko brzo odgovara na tvoje komande (responsiveness). Ako igra ima promenljiv frame ratio, gameplay trpi, a i igra realno gore izgleda nego kad je FPS stabilan, takodje moze doci to treptanja slike jer se osvezavanje monitora ne slaze sa osvezavanjem igre (npr moze se desiti da monitor krene da osvezi sliku u sred osvezavanja koje igra pravi); VSync tu nekad pomaze ali ne uvek.

Profesionalni igraci su oni koji zive/zaradjuju od igranja video igara, ja sam daleko od toga :) Ali cenim gameplay daleko vise od grafike.

Speaking of which, preporucujem Tropico 5, odlicna igra (i radi na 60FPS, na ultra kod mene :)), solidan set izmena u odnosu na Tropico4, nije kao sa trojke kad su prelazili, sad su zaista napravili pravi nastavak. Priznajem da sam bilo malko skeptican kad sam video najavljene promene, ali ispalo je mnogo bolje nego sto sam ocekivao.
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+288 Profil

icon Re: Igrice - preporuka03.06.2014. u 21:36 - pre 120 meseci
Citat:
Sceka:
Izasao je Wolfenstein The New Order 2014. Nisam jos dobio diskove (kaze da je instalacija bas velika, skoro 50 giga?!) ali trejler obecava...



A koliko vidim i Tropico 5 je izasao za PC... Pa lepo...


Pozdrav!


Preporuka za Wolfenstein
Presao sam jedan deo i za sada je super. Dosta pucanja i malo nekih zackoljica, zanimljivo je.
Nije zahtevna igra uopste. Teram na 1920x1080 na high detaljima sa starim kompom konfiguracija je amd phenom x4 3.2, 8 giga dd3, 1 tb disk i msi 1gb ddr5 graficka.
Iso fajl zauzima 43.6 gb, i treba jos bar dva puta toliko dok se raspakuje i instalira
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Igrice - preporuka04.06.2014. u 23:00 - pre 120 meseci
Ko ima legalan Steam, moze da dobije Sniper Elite v2 za dz, u narednih 24h (do 19h u cetvrtak po nasem)

samo idite iz steam klijenta na
http://store.steampowered.com/app/63380/




i pocnite instalaciju, igrica ce biti registrovana na account.


Btw, prodjoh Wolfija, lepo i brutalno al malo kratko, il se meni cini
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka04.06.2014. u 23:19 - pre 120 meseci
Citat:
mmix: ...
Btw, prodjoh Wolfija, lepo i brutalno :) al malo kratko, il se meni cini :)

Tacno tako, deluje malo kratko... Probaj Watch Dogs, meni je bas zanimjiva a ima nade da traje dugo (tip - ako se skine onaj sto puca, helikopter odlazi...). Ne mogu da nadjem gde su sejvovi pa da uradim format c: jer je vec krajnje vreme. Predjoh se pa poceh igru pre formatiranja... :) Moram da nadjem sutra gde su sejvovi...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Igrice - preporuka04.06.2014. u 23:34 - pre 120 meseci
Necu jos Watch Dogs, to je igrica koja ima DLC muzu u najavi, sacekacu da izadje cela igrica pa cu onda...

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Igrice - preporuka05.06.2014. u 02:38 - pre 120 meseci
Citat:
mmix:
Ko ima legalan Steam, moze da dobije Sniper Elite v2 za dz, u narednih 24h (do 19h u cetvrtak po nasem)

samo idite iz steam klijenta na
http://store.steampowered.com/app/63380/


i pocnite instalaciju, igrica ce biti registrovana na account.


Btw, prodjoh Wolfija, lepo i brutalno :) al malo kratko, il se meni cini :)

Moze i iz browsera:

Code:

Success!

Sniper Elite V2 is now registered to your account on Steam.

To access your new content, simply launch this game from your games list on Steam. 

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka14.06.2014. u 20:33 - pre 119 meseci
Enemy Front - za one koji vole WWII i tamanjenje nemacke vojske... :) FPS, samim tim mi se svidela igra (plus u skoro svakoj misiji se moze imati snajper, vrlo korisno). Nije zahtevna a grafika je pomalo smesna, na mahove, a u nekim segmentima fenomenalna. Malo je linearna i lako se uocava patern protivnika ali nije losa u iscekivanju neceg boljeg (po meni, za mene). Kratka - to je glavna zamerka. Kako god - sa moje strane preporuka.






Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Igrice - preporuka26.06.2014. u 14:59 - pre 119 meseci
Evo sta Steam misli o grafici na watch_dogs :)



Moderi nasli nacin da otkljucaju daleko bolju grafiku, izgleda kao demo koju su pokazali 2012, i onda Ubisoft odlucio da patchuje igru, navnodno popravi performanse, i odluce da zabrane to poboljsanje... vreme je da se Ubisoft masovno bojkotuje. Da ne kazem da je steam sale u toku a ovo nema ni eura popusta...

(poredjenje grafike iz 2012 demo i live: https://www.youtube.com/watch?v=L_A6Z3gkXlk )
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2509 Profil

icon Re: Igrice - preporuka26.06.2014. u 15:42 - pre 119 meseci
Verovatno pravo mesto za pitanje :)
Treba mi za kolegu, da kupi neki od delova COD 4/5/6... ne znam koliko ih ima. Ne mora da bude najnoviji ( ako ne mora da ne baca pare ), bitno je da može da igra multiplayer i naravno da ima dosta igrača :)
Preporuka za neku prodavnicu sa igricama i eventualno koji deo je dobar za multiplayer.
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Igrice - preporuka26.06.2014. u 15:52 - pre 119 meseci
Trenutno najaktivniji multiplayer je CoD - BlackOps 2 moze se kupiti na steamu http://store.steampowered.com/app/202970/ trenutno je u toku sale, tako da ima 50% popusta, ako kupis u naredna 2 sata.
Drugi po aktivnosti je Modern Warfare 3 http://store.steampowered.com/app/115300/ koji takodje ima 50% popusta i jeftiniji je za 10 eura.

Najnoviji je Ghosts, koji kosta isto kao i BO2, ali je daleko losiji, i zbog toga ima jako malo igraca, ne vredi bacati novac na to.

Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2509 Profil

icon Re: Igrice - preporuka26.06.2014. u 16:00 - pre 119 meseci
^ Hvala puno na brzom i detaljnom odgovoru.
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2509 Profil

icon Re: Igrice - preporuka26.06.2014. u 20:42 - pre 119 meseci
Call of Duty: Modern Warfare 3 - 18,60 €
http://www.computeruniverse.ne...l-of-duty-modern-warfare-3.asp

Malopre je Ademare postavio link pa sam bacio pogled na igrice i i ima lepih cena, naravno samo ako ima opcija za download :)
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka02.07.2014. u 20:46 - pre 119 meseci
Sniper Elite 3: Afrika - sto znaci da su sva desavanja "na pesku", naravno, a to je docarano prilicno dobro. Svidja mi se sto nije linearo u smislu paterna protivnika vec to zavisi od akcija i reakcija glavnog lika. Mape su prilicno velike, sa detaljima odlicno uradjenim, generalno je grafika uradjena sveukupno jako dobro. Mozda su mogli likove nemackih vojnika malo raznovrsnije da urade ali ne smeta. Svaki snjperski pogodak moze da bude ispracen "filmom" tako sto prati zrno od ispaljenja do pogotka a moze da se bira nivo prikaza, najduzi je ako je ukljuceno rengensko prikazivanje, koje je fenomenalno uradjeno i zavisi od mesta pogotka ali nakon nekog vremena pocinje da smara a narocito kad se mora pokrivati necije izvlacenje sto je uslovljeno sa stvarno mnogo brzih i cestih hitaca. Ako se nakon nekog vremena iskljuci "rentgen" ubrzo nedostaje! :) Tako da sam ja licno (a svako neka proba svoju varijantu, naravno) posle ponovnog ukljucenja ostavio ukljucenu tu opciju. U svetu su misljenja vrlo podeljena. Iako je tek izasla igra neki su odusevljeni "na keca" a neki su ocekivali vise, pa sad... Ja sam otprilike prtpostavljao sta ce se dobiti, kako ce biti uradjeno a u svakom slucaju mislim da je ovo veliki napredak u odnosu na prva dva dela. Najvise kod grafike (sto je i logicno) ali i varijante gde je moguce skoro u svakoj misiji odluciti da li se prelazi sunjajuci se, boreci se ili mesavinom a moguce su sve tri opcije. Jedino nije moguce preci nivo bez ijednog ispaljenog metka. Znaci - moja velika preporuka!!! :)











Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka10.08.2014. u 18:28 - pre 118 meseci
Nije losa mozgalica, sa lepom grafikom - The Room





Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka02.10.2014. u 23:55 - pre 116 meseci
Pa i vreme je da izadje nesto sto moze biti zanimljivo. Middle Earth Shadow of Mordor




Instalacija je malo glomazna (oko37GB) a i po malo zahtevna, na zahtevnost se mnogi zale:

MINIMUM:
OS: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8
Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory: 3 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 25 GB available space

RECOMMENDED:
OS: 64-bit: Win 7, Win 8
Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 40 GB available space

Poceo sam i vrlo mi se svidja grafika i to sto je velika mapa a interesantno uradjeno. Lepo za videti i prosetati se, ako mozes... Kako god - preporuka sa moje strane, ovako nablic. Izgleda da nije ili tacnije nece biti kratka igra, sto pozdravljam, vrlo!

Da... Instalirano i igram na Windows 10!


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+288 Profil

icon Re: Igrice - preporuka07.10.2014. u 10:50 - pre 116 meseci
Pozdrav,
da li je neko igrao Alien Isolation??
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Video igre :: Igrice - preporuka
(TOP topic, by plague)
Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 310010 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.