Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zidno grejanje: Priprema spoljnog zida radjenog giter blokovima

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Zidno grejanje: Priprema spoljnog zida radjenog giter blokovima

[ Pregleda: 2979 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Otc Makarije Cudotvorac
Srdjan Milosevic
Rudar "Kopovi Kostolac"
Pozarevac

Član broj: 296156
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Zidno grejanje: Priprema spoljnog zida radjenog giter blokovima28.12.2011. u 18:54 - pre 149 meseci
Pozdrav svima. Zainteresovan sam uraditi zidno grejanje i to na svim spoljnim zidovima. Zidovi su zidani giter blokovima u visini 260cm. Sa spoljne strane nameravam uraditi izolaciju od 8cm. Zanima me da li je dovoljno postaviti unutrasnju instalacionu strukturu i grejati zid a sa spoljne strane ga izolacijom stititi od hladjenja ili postoji odredjena priprema zida sa unutrasnje strane. U svakom slucaju radi se i novogradnji pa sam misljenja da pre svakog kapitalnog rada treba imati sto vise informacija i misljenja. Isto bih zamolio vec upucene forumase za informaciju izbora materijala i cena.
 
Odgovor na temu

bela.rada
preduzetnik, ICC
beograd

bela.rada
Član broj: 223027
Poruke: 686
*.cpe.vektor.net.



+18 Profil

icon Re: Zidno grejanje: Priprema spoljnog zida radjenog giter blokovima30.12.2011. u 22:30 - pre 149 meseci
Nisam neki znalac, ali cula sam juce na TV-u da ce po novim gradjevinskim propisima biti minimalna debljina izolacije 12cm.
Po meni je 8 cm igracka i potpuno neadekvatno.
Ono sto znam o zidnom grejanju je ono sto sam citala po internetu i shvatila sam na osnovu toga da je daleko isplativije podno.
preduzimljiva baba
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Zidno grejanje: Priprema spoljnog zida radjenog giter blokovima

[ Pregleda: 2979 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.