Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Most na Adi" otvoren za saobracaj ...

elitemadzone.org :: MadZone :: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13

[ Pregleda: 55267 | Odgovora: 253 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...11.01.2012. u 21:49 - pre 149 meseci
Citat:
Sceka: Ako sledeca vlast, koja god da bude (meni je to potpuno sve jedno), bude napravila most koji bude kostao 2 milijarde eura i most ima visoku upotrebnu vrednost (bar kao i Most na Adi) i to ce za mene biti opravdano!


Ne daj boze da ima jednaku upotrebnu vrednost kao Most na Adi, to bi bila katastrofa. Jer je upotrebna vrednost mosta mala srazmerno ceni kostanja. Nikad se taj most nece upotrebiti svojim punim kapacitetima, zbog pristupnih saobracajnica. Most nije sam most po sebi, vec i pristupne saboracajnice ka njemu.

Pozdrav!

(& log off)

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.97.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...11.01.2012. u 22:01 - pre 149 meseci
a da nije napravljeno ništa - kao što je ranije bio slučaj - onda ne biste imali o čemu 12 stranica za par dana. A ovako, eto širi se ''upotrebna vrednost'' mosta
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
109-92-88-225.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 09:46 - pre 149 meseci
valjda se uprava nece ljutiti ;)

 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 11:24 - pre 149 meseci
Juce sam isao preko novog mosta sa nbgda na adu, i jel sam ja nesto propustio ili iz pravca ade ne mozes preko istog mosta da se vratis?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 12:11 - pre 149 meseci
@Sceka

Nema gotovo!

I ne moze sledeci da kosta 2 milijarde, posto ce i ovaj skalam da kosta toliko, da bi bio "ostvaren" u punom kapacitetu..tunel iprema Autokomandi, mreza saobracajnica da prihvati kapacitet mosta.

Kao drugo, do sada si izdrzao namete kao privrednik, pa se osecas "snadjen" u situaciji i mozes nadalje ovako. Problem je sto nece moci nadalje ovako, bez uvodjenja trosarine, drumarine, akcize i mostarine poreza na vazduh ili glavarinu....da bi de vratili krediti.

Znamo svi da je situacija takva, da je vlast otudjena, da otimaju pare na svakom projektu, tenderu ili transakciji, ali ce toga biti neuporedivo vise, i ovako, a tek ako krenu da se prave novi mostovi po naopakom principu...

Ako francuzi grcaju, kao kolonijalna sila, pa ipak naprave most po odgovornoj ceni, to je znak znacajno zdravije drzave.

Ovako, epidemija da svaka stvar mora da kosta petostruko..tesko ce da funkcionise, to smo vec videli sa hiperinflacijom..jednostavno dodje do zida..nazalost, zid je haos..

Poz
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.adsl.alicedsl.de.



+768 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 12:31 - pre 149 meseci
Citat:
bakara: Juce sam isao preko novog mosta sa nbgda na adu, i jel sam ja nesto propustio ili iz pravca ade ne mozes preko istog mosta da se vratis?


Pisali smo vec o tome. Sa staro beogradske strane na most se moze popeti iz pravca sajma i kod hipodroma dok je silazak kod Ade u pravcu Obrenovca i kod hipodroma. Znaci, kad se u medijima cuje "radovi na prilaznim saobracajnicama jos nisu zavrsene" to upravo to znaci - nije moguce sici i popeti se svuda na most.

Ovde http://www.elitemadzone.org/t443284-9#3028454 sam pisao kako je nezgodno doci do mosta iz Pozeske.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 13:17 - pre 149 meseci
Citat:
vladd: @Sceka

Nema gotovo!

I ne moze sledeci da kosta 2 milijarde, posto ce i ovaj skalam da kosta toliko, da bi bio "ostvaren" u punom kapacitetu..tunel iprema Autokomandi, mreza saobracajnica da prihvati kapacitet mosta.

Kao drugo, do sada si izdrzao namete kao privrednik, pa se osecas "snadjen" u situaciji i mozes nadalje ovako. Problem je sto nece moci nadalje ovako, bez uvodjenja trosarine, drumarine, akcize i mostarine poreza na vazduh ili glavarinu....da bi de vratili krediti.

Znamo svi da je situacija takva, da je vlast otudjena, da otimaju pare na svakom projektu, tenderu ili transakciji, ali ce toga biti neuporedivo vise, i ovako, a tek ako krenu da se prave novi mostovi po naopakom principu...

Ako francuzi grcaju, kao kolonijalna sila, pa ipak naprave most po odgovornoj ceni, to je znak znacajno zdravije drzave.

Ovako, epidemija da svaka stvar mora da kosta petostruko..tesko ce da funkcionise, to smo vec videli sa hiperinflacijom..jednostavno dodje do zida..nazalost, zid je haos..

Poz


Ne razumem sta hoces da kazes obracajuci se meni a govoreci uglavnom uopsteno sa klasicnim "ulicno - politickim" stavovima?! Na ovo bih voleo odgovor, ali i ne mora.

Kao drugo, ja nisam privrednik ni po cemu! Pricam kao privatno lice, sto i jesam, i opet kazem, izdrzavam sve "namete" koji su od strane drzave bez ikakvih problema, a moci cu i dalje, sigurno!

Ovo ostalo je, da kazem opet kako ja gledam na tu vrstu pisanja, "ulicno - politicko" mlacenje prazne slame i nije vredno kako moje tako ni nicije paznje a ni komentara!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 13:22 - pre 149 meseci
Citat:
tdusko: Pisali smo vec o tome. Sa staro beogradske strane na most se moze popeti iz pravca sajma i kod hipodroma dok je silazak kod Ade u pravcu Obrenovca i kod hipodroma. Znaci, kad se u medijima cuje "radovi na prilaznim saobracajnicama jos nisu zavrsene" to upravo to znaci - nije moguce sici i popeti se svuda na most.

Cek ne razumem...znaci bice pristup i iz pravca Obrenovca, ali to valjda nije pristupna saobracajnica od prioriteta?
nema logike...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 13:30 - pre 149 meseci

@Sceka
Ne vidim nacin da ti pojasnim ono sto ne razumes(mozda ne zelis), a pride volis i da etiketiras.

Prozvao sam te samo da ne prekidas diskusiju, nakon ispaljivanja parola.

Nema ni "ulice" ni "politike". Zna se sta je politika, ove ili one stranke, partije ili pokreta. Ovo ponasanje nema nikakve veze sa politickim stavovima vec samo sa oportunizmom..koji nema cak ni iskljucivo partijsku boju.

Zakidanje, otimanje, preplacivanje, arcenje i rasipanje novca nema veze sa politikom konkretno nijedne staranke, moze se reci da po tom pitanju svi imaju identican trend, zgrtanja para bahatim odnosom prema zajednici.

I iz takvog sistema nema spasa i nema napretka, za zajednicu. Pojedinacne se svako moze snaci, ali zbirno cemo biti samo objekti partija i kojekakvih esnafskih bratija.
Koliko vidim, u otimacii novca, oko mosta se prozimaju i partijski vojnici i razni esnafi, arhitektonski, naucni, bankarski, preduzimacki.

Kako se onda zamislja funkcionisanje sistema..oni sa uticajem ce da orobljavaju(i pljackaju) one bez uticaja, dok veliki broj ne stane u zonu uticaja..recimo kroz partije..ili esnafe..sta onda..
Mozda je jos neki most nekome dobar, za dve ili 32 milijarde, ali hleb od 3 evra, benzin od 2 evra ili porez na stan od 10% ..nisu stvari za radovanje..

Ovo, shvatices, nije trenutno stanje(koje je dovoljno lose)..ovo je limes ovakvog ponasanja..

Poz
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 13:46 - pre 149 meseci
Citat:
bakara: Cek ne razumem...znaci bice pristup i iz pravca Obrenovca, ali to valjda nije pristupna saobracajnica od prioriteta?
nema logike...


Mozda ce biti jasnije kad se vidi, iako je bilo mnogo puta:





@vladd - Ma pazi, razumem ja sve sto napises ali ne razumem zasto to radis? To sto pises je nesto sto je toliko uopsteno i primenljivo na svaki dogadjaj, licnost, grad... da postaje bespredmetno citati a narocito kad je tema nesto drugo. I nemoj samo da kazes da to sto pises "itekako ima veze sa Mostom na Adi" jer je to tacno ali samo u okviru onoga sto sam predhodno rekao. Nemam volje da citam tako nesto jer je meni to dosadno, bre, mnogo dosadno! Meni, ne zanima me kako drugi gledaju na to ali ja kazem za sebe da mi je dosadno to sto pises samo za citanje a kamo li da se ukljucim u neki razgovor baziran na tome. Ne samo sa tobom nego sa bilo kim! Milion puta mi je zanimljivije ono sto je pitao @bakara malocas nego sva tvoja "pisanija" na ovoj temi. Znaci, ne smatraj nista od ovoga sto pisem negativno ili da te na bilo koji nacin kritikujem, to mi nije ni na kraj pameti! Samo objasnjavam, jer mozda ne razumes, kako ja na to gledam i sta znaci kad kazem "mlacenje prazne slame", jer za mene je to upravo to.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 15:15 - pre 149 meseci
I pored lepote, potrebe doticnoh objekta, ne treba smetnuti sa uma zakulisne namere ili jos gore obicaje. Nije svakako moja krivica sto pojedinci to primenjuju na SVE, pa i na mostove i na ostale neophodnosti za zivot..

Lepota, modernost, upotrebljivost mosta su samo izgovor i pokrice(koja imaju uporiste u realnosti i zdravom razumu), za prostacko klepanje para odabranog drustvanceta...

Reklo bi se zluoputreba necijih potreba, u ovom slucaju zloupotrebe celnika zbog potrebe gradjana..

Taj mehanizam se uvek moze spustiti na pojedinca..gde ce necija zloupotreba situacije prilikom potrebe pojedinca(zdravlje, stan, posao, svakodnevni zivot i desavanja u njemu, hranjenje, transport...), zagorcati zivot svakome.

Zato ja osvetljavam doticni mehanizam kada god se pojavi..a ne biram ja gde ce se pojaviti...otuda ta "upotrebljivost" mehanizma(i moje kritike) gotovo u svakom aspektu..

A "zasto" to radim..zato sto smatram da sam clan jedne zajednice, koja moze kvalitetnije da zivi, ima potencijala, ima snage, ima volje, jedino je malo socijalno-moralno posrnula..u skladu sa nametnutom vizijom iz okruzenja...

Poz
 
Odgovor na temu

djbranko
BGD

djbranko
Član broj: 268940
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 15:43 - pre 149 meseci
dal je to moralo toliko da kosta
pogledajte link



http://youtu.be/RkPrxcnP2IU
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...14.01.2012. u 15:57 - pre 149 meseci
Citat:
vladd: I pored lepote, potrebe doticnoh objekta, ne treba smetnuti sa uma zakulisne namere ili jos gore obicaje. Nije svakako moja krivica sto pojedinci to primenjuju na SVE, pa i na mostove i na ostale neophodnosti za zivot..

Lepota, modernost, upotrebljivost mosta su samo izgovor i pokrice(koja imaju uporiste u realnosti i zdravom razumu), za prostacko klepanje para odabranog drustvanceta...

Reklo bi se zluoputreba necijih potreba, u ovom slucaju zloupotrebe celnika zbog potrebe gradjana..

Taj mehanizam se uvek moze spustiti na pojedinca..gde ce necija zloupotreba situacije prilikom potrebe pojedinca(zdravlje, stan, posao, svakodnevni zivot i desavanja u njemu, hranjenje, transport...), zagorcati zivot svakome.

Zato ja osvetljavam doticni mehanizam kada god se pojavi..a ne biram ja gde ce se pojaviti...otuda ta "upotrebljivost" mehanizma(i moje kritike) gotovo u svakom aspektu..

A "zasto" to radim..zato sto smatram da sam clan jedne zajednice, koja moze kvalitetnije da zivi, ima potencijala, ima snage, ima volje, jedino je malo socijalno-moralno posrnula..u skladu sa nametnutom vizijom iz okruzenja...

Poz


Izvinjavam se svima, i tebi naravno, samo da ovo prokomentarisem i potpisujem da vise necu ovakve stvari komentarisati!

"Lepota, modernost, upotrebljivost mosta..." je jedino sto je bitno gradjaninu, korisniku, samo sto bih ja drugacije rasporedio tvoje reci, ovako: Upotrebljivost, lepoda, modernost! Zato sto je to prioritetno u ideji mosta kao takvog, sve ostalo je po svim kriterijumima daleko ispod!

Nastavak teksta ti je ono sto ja zovem onako kako zovem, da ne ponavljam. Zasto? Zato sto da bi imalo bilo kakvog upotrebnog smisla, makar kao interesantnost za citanje, neophodno je da u tvojim "pisaniju" ima nesto sto bi citaoca zainteresovalo po nekom pitanju, sto u ovom tvom slucaju nije slucaj. Zasto nije slucaj. Zato sto nista novo nisi rekao a sto vec neko, ili ti sam, nije receno nebrojeno puta pa je samim tim citaocu nezanimljivo. Zato sto ni jednom recju nisi dao doprinos rasvetljavanju onoga o cemu pricas, a samim tim, opet, nije zanimljivo. Zato sto nista znacajno ne moze da se zakljuci po pitanju resenja, pa cak ni da se nasluti, a da to neko, pa cak ni ti sam, vec nije rekao, napisao. Zato sto u svakodnevnom zivotu van foruma ima takvih "pisanija" i razgovora da prosto covek pocinje da ima simpatiju za neke clanove foruma, koje sam ja licno osudjivao (priznajem, mozda, kazem mozda i pogresno) koji su zagovarali privatnost a u okviru toga pokazivali otudjenost koju, opet priznajem, nisam mogao da pojmim na pravi nacin. Jedina svetla tacka tvog i slicnih postova je, za mene, bas to sto sam poceo da razumem svu srdzbu i nezadovoljstvo nekih ljudi ovde na forumu a vezano za okruzenje u kom se nalaze. Znam da je moj licni odabir i samo citanje pojedinih tema, kao naravno i ucesce u njima, ali zahvaljujuci tebi i tvojim postovima, kao i slicnima, mnogo vise cenim svoje vreme nego do sada! Ali i neke ljude, ucesnike, koje, dosadan sam ali priznajem, nisam bas razumeo, nisu mi bili jasni. A narocito nisam mogao da svatim neke moderatore i par administratora... Medjutim, skidam kapu jer sta ti ljudi sebi dopustaju da trpe, volonterski radeci taj posao koji nije ni malo lak ni naivan, i koliko dugo... Neverovatno! :)

Po ko zna koji put, izvinjavam se svima ako sam udavio, a znam da jesam! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...18.04.2013. u 19:37 - pre 134 meseci
Obzirom da vec postoji ova tema logicno je da ovde postavim link da ne bih otvarao novu temu i da se ne bi pisalo sve sto je u ovoj temi receno.

Znaci, bilo bi lepo kad bi eventualni ucesnici u temi bar zadnjih nekoliko strana procitali (ako ih mrzi da citaju sve) pa tek onda postovali jer je toliko toga vec receno i "isvadjano" da je bez veze ponavljanje.

A i proslo je vise nego dovoljno vremena da se mogu sumirati neki utisci a potpomognuto realnim koriscenjem mosta do sada. Ja mogu slobodno da kazem da se vec isplati svaka para ulozena u ovaj projekat. Velika je steta sto se cekalo nekoliko decenija da bi se ovo uradilo. Novi Beograd i sve iz pravca pumpe "kod Zmaja" je sada spojeno sa Ibarskom Magistralom, Avalom... na veoma koristan nacin. Usteda u svemu sto se tice saobracaja je nemerljiva. Takva su moja zapazanja koriscenjem Mosta na Adi i dosadasnjih saobracajnica. Da... i bilo bi lepo da se manemo politikovanja, bar ovaj put! :)

http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=1549230

Sustina je komentarisati i pricati o "Petlji Radnicka" a ne o Djilasu i slicnim marifetlucima!!!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...18.04.2013. u 19:48 - pre 134 meseci
Meni je Most na Adi doneo dnevno pola sata vremena, smanjio dnevnu kilometražu "poso-kuća" i još smanjio i prosečnu potrošnju goriva (tzv. gradska vožnja) za oko pola litra na 100 km.

Iskreno se radujem skorom završetku radova na kružnom toku "Petlja Radnička" i radujem se svakom novom kilometru nove saobraćajnice prema Tošinom Bunaru.

Još samo kad bi uradili onu saobraćajnicu iza Bežanijskog groblja, do Vojvođanske - mom veselju nigde kraja !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...18.04.2013. u 20:12 - pre 134 meseci
odlican je most i za nas koji nismo iz bg

a jos bolji ce biti munze borca!
e taj most ce stvarno dosta poboljsati saobracaj!
 
Odgovor na temu

boyan3001
BG

boyan3001
Član broj: 284396
Poruke: 424
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/bojan..


+647 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...18.04.2013. u 21:18 - pre 134 meseci
Sustina je da je Beograd u takvoj saobracajnoj situaciji da bi bilo kakav most, bilo gde uzvodno od Gazele doneo vidljiva poboljsanja. Ali posto je i sustina ne ulaziti u odnos racionalnosti spram dobitka, tol'ko od mene.
Realno...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...18.04.2013. u 21:58 - pre 134 meseci
Po meni prilaz mostu je usko grlo,od koga kada se pone na most,bude katapultirano do opet ulaska na bilo koju saobracajnicu.Po meni problem od buvljaka i ukljucivanje za banovo brdo-hipodrom.Posebno u zadnje vreme.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...18.04.2013. u 23:47 - pre 134 meseci
Tja..ja cu sacekati da sumiram situaciju tek nakon sledecih izbora u Beogradu..verovatno ce se otvorti pandorina kutija, kao sto su epiloge dobili "sajtovi", opticki kablovi, agrobanka....

poz
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...19.04.2013. u 00:29 - pre 134 meseci
Da zanemarimo ko je šta ukrao, bilo bi lepo sačekati da se uradi komplet petlja radnička, petlja Jurija Gagarina, kao i nastavak do Tošinog bunara, pa da i tramvaj krene da saobraća, pa da onda damo sud da li i koliko ovaj most vredi.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13

[ Pregleda: 55267 | Odgovora: 253 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.