Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kladionica i njeni sistemi kladjenja...

elitemadzone.org :: MadZone :: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 125156 | Odgovora: 112 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dragan_ns
Novi Sad

Član broj: 17712
Poruke: 290
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Kladionica i njeni sistemi kladjenja...27.02.2004. u 12:07 - pre 244 meseci
Dosta se dugo kladim ali to je sve nesto usput onako, kad imam para... sad u poslednje vreme sam kao poceo nesto da pratim i dobio sam JEDNOM od 20 puta! Ja mislim da ovde nema sanse dobiti igrajuci ove obicne varijante, konacan ishod, poluvreme kraj... Pa mene zanima kako idu oni sistemi kladjenja, ono sto pise minamalna uplata po kobinaciji 5 dinara!sta to znaci sta je kombinacija? bas se dugo kladim ali me to nikad nije ni interesovalo igrao sam cisto iz zabave pa sam sad odlucio da dobijem , znam da neki ljudi zive od kladionice!Kako!? ako neko zna neki sajt sa objasnjenim sistemima kladjenja na SRPSKOM, bilo bi dobro , pisite mi neka iskustva , kako vi igrate?
 
Odgovor na temu

bags

Član broj: 10072
Poruke: 715
*.12.15.tuwien.teleweb.at



+2 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...27.02.2004. u 14:09 - pre 244 meseci
Sistemi ti neće puno pomoći.Jedini način za neke dobitke je strpljivo igranje,praćenje samo jedne lige ,mali dobici i igranje na dug vremeski period.I naravno velika početna lova.

Ja igram svake sedmice jedan singl iz njemačke lige sa 5 eura i nalazim se za sada u plusu i pored promašaja u zadnjih par sedmica.
Free advice is seldom cheap.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.news.neobee.net



+363 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...27.02.2004. u 15:09 - pre 244 meseci
Uzmes jedan jaci tim u italijanskoj ligi,npr. Milan i stavis npr. 400 din. ili koliko hoces na X. Ako puknes onda sledece kolo dupliras pa sve dok ne dobijes.Za ovo ti treba dosta para ali racunajuci da nema X-a ispod 2,8 onda uzmi papir pa izracunaj.Obicno je X oko 3.

Znaci ako padnes prva dva kola na gubitku si 1200 din.Trece kolo uplacujes 1600 a ako dobijes na kvotu 3 za X imas 4800. Na dobitku si 1000 din.Ovo ti je 99% sigurna igra samo pitanje je dal ces imati para da igras ako X dodje npr. u 16-tom kolu.A jednom mora doci. Pogledaj statistiku svih liga i one timove koji su u 20 kola bez X-mozes ih izbrojati na prste jedne ruke.

Dakle, samo treba dosta para...Ovo ti je jedan od dosta sigurnih nacina da dobijes a za ostale ne znam.Sistemi su ipak za jake igrace a neku dobitnu kombinaciju za velike pare ti nece odati nijedan igrac koji je zna. Ovo sto sam ti ja opisao je ipak mala zarada ali ako si spreman da ulozis vise...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworks.co.yu

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...27.02.2004. u 16:02 - pre 244 meseci
sistemi mogu da pomognu, lutrijski list eho skoro iz broja u broj daje jednostavne uslovne sisteme za kladionicu, a tokom leta su se razbili od raznorazynih sistema..sta vise taj tip cak ima i par svojih knjižica koje prodaje,a možeš i da ga kontaktiras da i tebi napravi sitem po želji (uslovi, broj kombinacija i slično)

Tek od kad sam poceo da igram sisteme, dobijam ne veliku lovu ali sve cesce...
 
Odgovor na temu

Aligator

Član broj: 1432
Poruke: 327
*.adslplus.ch

ICQ: 139315504


Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...27.02.2004. u 17:47 - pre 244 meseci

I ja se kladim vec dugo vreme. Sto se tice sistema tu mozes samo izvuci one pare sto si ulozio pa ponekad i manje od toga.
Naljbolji nacin je sto manje utakmica se kladis to bolje. 2 -3 utakmice maximum. Ali moras ulagati veliku lovu i igrati samo sigurne utakmice mada se i tu nekada omane jer kad je sport u pitanju nista nije sigurno.
Recimo ulozis 300 - 400 € igras 2 - 3 lake utakmice da ti kvota bude oko 2 i to je to. Imas cistih 300 - 400 € zarade i vise ti netreba. Samo treba biti spreman ulloziti tu lovu. Videces da ces biti u dobitu.
Ja se uvek kladim na Arsenal (moj omiljeni tim posle zvezde), do sada me nikad razocarao nije (jos nijedan poraz u sampionatu).
Ranije sam igrao po 10 utakmica, ulagao po 10 € i skoro nikad dobio nisam, suvise je tesko pogoditi sve to... A najgore je kad pogodis 9 a samo jednu omanes i nemas nista...



 
Odgovor na temu

Mishkin
Cacak

Član broj: 797
Poruke: 87
*.mobtel.co.yu

ICQ: 43134240


Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...27.02.2004. u 21:55 - pre 244 meseci
Zato je lepo singl najbolji. Uzmes ponudu pogledas, dobro izucis, par parova odaberes pa polako krenes sistemom eliminacije da ih odbacujes. I u zavisnosti od koeficijenata naravno odaberes onaj koji ti je najprivlacniji i na njega lovu. Dobra je ona fora da povecavas ulog kad gubis a da ga smanjujes kad dobijas. npr. prvi dan ulozis 10 eur i padnes drugi dan ulagaces 20 eur pa ako padnes 40,80,160... dobijes li na ulogu sa 40 eur smanjivaces na 20 pa ako ponovo dobijes na 10 i tako redom. ovaj primer sam uzeo ako imate koef. iznad 2. znaci u zavisnosti koliki koef. imate zavisice koliko cete puta povecati odmosno smanjiti ulog. obicno se igra za koef. vece od 2. npr od 2<x<4 a povecava[smanjuje kad dobijes] 2 puta i tako si na dobitku. sad koje parove igrati, izabrati to je vec druga stvar. stvar poznavanja fudbala, kladionicarsko iskustvo, njuh, osecaj, informacije i sve ostalo...
No matter how hard you try,
You can't stop us now!!!
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.252.107.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...27.02.2004. u 22:56 - pre 244 meseci
Citajuci ovu temu, slatko sam se nasmejao. Sistemi za kladjenje da ne gubis?!
Posebno me ovo odusevilo:
Citat:
sta vise taj tip cak ima i par svojih knjižica koje prodaje,a možeš i da ga kontaktiras da i tebi napravi sitem po želji

Koliki debil treba biti pa pasti na ove fore? Pa da postoji sistemi, i da ih neko zna, on bi bio multimilioner a ne bi valjao knjizice "Sistemi za kladjenje".
Zasto je tako tesko prihvatiti cinjenicu da treba sesti i raditi da bi se zaradilo?
P.S. Oni koji i dalje mastaju o parama koje padaju sa neba (iz kladionica) neka se malo raspitaju kako uopste funkcionisu kladionice (i druge kockarske igre i igre na srecu), kako se forimaraju kvote i td. Nece skoditi poznavanje kombinatorike, verovatnoce, statistike. A kad naucite dovoljno da shvatite da tu nema sigurnih para, znacete dovoljno da i sami pravite pare.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 09:46 - pre 244 meseci
pa ova tema bi trebalo da se prebaci u odeljak "Nauka" jer ocigledno pokusavate to od kladjenja da napravite

dodje baja pa uplati 1000 evrica na singl u recimo lavovima, a onda njihov radnik to uradi isto u atlantiku da bi se pokrili ako puknu, pa radnik iz atlantika ide u neku sledecu kladionicu i sve tako dok glavna kladionica tamo negde u recimo Engleskoj ne primi milione funti uplate na neku utakmicu... sta oni da rade ako puknu na toj utakmici?
e pa oni izvade nekoliko milionceta od tih uplata i nameste utakmicu...
sad mi vi recite koji sistem se igra za ovo?
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.vdial.verat.net

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 12:28 - pre 244 meseci
I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju superbako....
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.dialup.xtra.co.nz



+3 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 14:02 - pre 244 meseci
Citat:
superbaka:
sledecu kladionicu i sve tako dok glavna kladionica tamo negde u recimo Engleskoj ne primi milione funti uplate na neku utakmicu... sta oni da rade ako puknu na toj utakmici?

Ne, to nikada ne moze da se desi. Prvo ima ogranicenje po uplati. Znam da mozes da podelis milione na nekoliko uplata ali sada cu da ti objasnim zasto postoji ogranicenje. Ogranicenje postoji zato sto kvote nisu fiksne pa ako je kvota recimo 24:1 i krene da se uplacuje dosta love onda ta kvota opada pa bude recimo 17:1 pa 12:1 i tako onda prethodna kladionica ne bi mogla potpuno da iskoristi dobitak jer su kod nje uplatili sa mnogo vecom kvotom. A i nije samo to nego smanjivanjem kvote ljudi ce poceti da uplacuju na tu istu utakmicu ali recimo da gost pobedi umesto da izgubi i onda ce od te love moci da se isplati deo a ako gost pobedi kladionica ima dovoljno love od onih prethodnik uplata da isplati to i da im ostane. Kladionice su dobro sracunate (narocito te strane) i nema sanse da se desi da imaju toliki gubitak. Uvek ce biti uplata i za suprotan rezultat koji bi pokrio veliki deo para. A ako nema mnogo uplata za suprotan rezultat oni ga forsiraju menjanjem kvote.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 16:06 - pre 244 meseci
Primer jednog sistema poluvreme-kraj 7 od 10, 10 kombinacija

Uslova za dobitak: min 7 pogodata od 10 parova
Napomena: Dobitak je moguc i sa manje pogodaka, posto se na svakom listicu igraju po 4 para.

Ako bude vise od 7 pogodaka, sistem ce imati vise dobitaka

Minimalna kvota mora da bude 1.8, a pozeljno je sto veca

Sistem je pravljen za znakk 1-1, ali slobodno moze biti zamenjen npr X. 2-2, X-X ili bilo kojom igrom koja ima min. kvotu 1.8

1 listic: 1,2,3,4 par iz 10 prethodnog odabranih
2: 1,7,8,9
3: 1, 4, 6,9
4: 1, 5, 9,10
5: 2, 3, 5, 10
6: 2, 3, 6, 9
7: 3, 7, 8, 9
8: 4, 5,6, 10
9: 4,7,8,10
10: 5,6,7,8

Izaberi 10 parova koje mislis da odigras i popunis 10 listica sa prethodnim kombinacijama
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 16:55 - pre 244 meseci
Ja igram kladionicu cisto rekreativno...ne pucam velike pare..ne dobijam velike...uplata mi je retko preko 100 dinara(uglavnom 50-100) isplate mi nikad nisu vece od 2000. Po meni nema sa malom uplatom velikih para,bolje odigrati sa 1000 dinara na kvotu 3 koju mozes da sastavis (4 duple sanse??) nego da na 50 dinara napravis kvotu 60.
ako hoes velike pare jedino progresija(neko je pricao o tome ranije) juris X i stalno dupliras.

Sto se tice tih knjizica ne znam kako neko moze praviti sisteme kad svaki klub igra promenljivo. Ima tu mnogo faktora,povrede,koliko utakmica igraju nedeljno,kome koji protivnik lezi,forma..
 
Odgovor na temu

Lunatic
Dusan Filipovic
nis

Član broj: 6584
Poruke: 259
195.178.35.*

ICQ: 283010555


Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 16:58 - pre 244 meseci
Citat:
fanfon:
Uzmes jedan jaci tim u italijanskoj ligi,npr. Milan i stavis npr. 400 din. ili koliko hoces na X. Ako puknes onda sledece kolo dupliras pa sve dok ne dobijes.Za ovo ti treba dosta para ali racunajuci da nema X-a ispod 2,8 onda uzmi papir pa izracunaj.Obicno je X oko 3.

Znaci ako padnes prva dva kola na gubitku si 1200 din.Trece kolo uplacujes 1600 a ako dobijes na kvotu 3 za X imas 4800. Na dobitku si 1000 din.Ovo ti je 99% sigurna igra samo pitanje je dal ces imati para da igras ako X dodje npr. u 16-tom kolu.A jednom mora doci. Pogledaj statistiku svih liga i one timove koji su u 20 kola bez X-mozes ih izbrojati na prste jedne ruke.

Dakle, samo treba dosta para...Ovo ti je jedan od dosta sigurnih nacina da dobijes a za ostale ne znam.Sistemi su ipak za jake igrace a neku dobitnu kombinaciju za velike pare ti nece odati nijedan igrac koji je zna. Ovo sto sam ti ja opisao je ipak mala zarada ali ako si spreman da ulozis vise...


slazem samo treba uzeti ne jaci tim nego tim sa sredine tabele jer je za njega veca verovatnoca da ce igrati nereseno vise puta...

www.dnbcentrala.com
serbian dnb community
 
Odgovor na temu

bags

Član broj: 10072
Poruke: 715
*.12.15.tuwien.teleweb.at



+2 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 17:09 - pre 244 meseci
Valjda niko nije uzeo da prati Volfsburg ove sezone.

Prvi put su odigrali nereseno u 16. kolu.A ja ih poceo bas pratiti od tog kola i na 3 € dobio cijelih 6. :)
Free advice is seldom cheap.
 
Odgovor na temu

Marko[VOP]
Marko Kornic
Beograd

Član broj: 12488
Poruke: 83
*.abc.co.yu



Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 17:46 - pre 244 meseci
Ajd da i ja malo budem pametan.....
Kladionica kao takva podrazumeva da ne postoji siguran dobitak ni za koga sem za kladionicu.A evo i zasto - kvote se formiraju tako da 10-20% ukupne uplate uvek ostaje kladionici nezavisno od ishoda utakmice, i to je osnovni princip, nema niceg osim toga u celoj prici.....Statistika definise zakon velikih brojeva, a tak zakon tvrdi da kladionica MORA da uzme tih 10-20%. To je otprilike ovo: Pomnozite broj utakmica u svakoj ponudi sa brojem svih mogucih ishoda ( i kon.ishod, i dupla sansa, i broj golova , i poluvreme-kraj itd.), pa to sve sa brojem igraca koji ulazu pare, pa to sve sa brojem kombinacija koje su oni odigrali, pa sve puta broj kola u nekom vremenskom periodu....to su verovatno kvadrilioni u pitanju. Zato kladionicu u stvari uopste i ne interesuje ishod bilo koje utakmice, ona je za nju ponudila kvote koje joj garantuju 10-20% kakav god ishod bio. Dodajte jos na sve ovo i cinjenicu da su sanse za odredjeni ishod koje kladionica nudi u formi kvote samo procena nekolicine ljudi koji se bave tim poslom...jer meni kao igracu ne znaci nista procena nekog tamo lika da su sanse za pobedu mancestera 60% pa mi nudi kvotu 1.7, ili su 50% pa mi daje 1.8. Ja ispred sebe imam ili ubedjenje da ce mancester da pobedi ( pa me ne interesuje kvota, vec ga igram nezavisno od toga ), ili me ne zanima uopste ko igra utakmicu ( igram tri proizvoljne tekme sa kvotom 1.75 i trazim 2 od 3 jer verujem u verovatnocu ).
Matematika je cudo.....Rulet uzima pare samo na tome sto postoji 0-zeleno, znaci uzima sebi oko 3% i to mu je dosta...Ovi uzimaju oko 15% pa vi vidite.
Postoji jedan nacin ( ne i jedini ) kako da se sigurno uzme cash , to je neko vec rekao, to je progresija. Jedan od oblika te igre je :Juris X na tacno odredjenom klubu, na svaki gubitak tripliras ulog ( kvota za X je u rasponu 2.8-3.3 ), i kad dodje X u ukupnom skoru si duplo dobar. Samo se molis bogu da X dodje bar posle 7-9 utakmica, jer ti je tad ukupni ulog narastao na oko 100.000 evra ako si krenuo sa 10, i tad vec moras da uplacujes kod Williama Hilla ili slicnih. Ako igras Italiju 2 , mozes ocekivati X na svakih 2-5 tekmi ali to je onda dobitak od par stotina evra svakih mesec-dva. Najvaznije u celoj prici, kad dobijes pare, ponovo pocinjes sa onim prvim pocetnim ulogom ( 10 evra ) , ne smes da se zajebes pa da krenes siroko sa npr 100e, jer si vec u 5-6 krugu dosao do uloga od par hiljada...
Jedino stvarno sigurno: tzv. "sure bets". Npr. tri kladionice daju razlicite kvote za isti mec. Odredis ciljanu isplatu. Iz svake izaberes najbolju kvotu za odredjeni ishod i igras je kao singl. Podelis ulog tako da pri bilo kom ishodu imas ciljanu cifru. Tu su unakrsne kvote u rasponu od 1.01 do 1.10, mada retko ide preko 1.05. Ali sta ces vise , kao da imas kamatu 5% na svakih nedelju dana, a pri tome je SIGURNA isplata. Sto vise ulozis vise ces osetiti dobitak.
Ima tu jos dosta price, nakupilo se tokom godina iskustva...
Moja je preporuka - sistem 3/6 ili 3/7 sa kvotama oko 2.7 ( 4+ golova ) ili 2/3 sa kvotama 1.75; ili singlovi na favorite u gostima sa vecim ulogom, recimo preko 200evra; ili cetiri tekme u fiksu na izrazite favorite u indijanskim ligama ( Anderleht, Porto, Rozenborg, Seltik, Ajax, PSV, Bazel, Besiktas, Partizan, Dinamo, Haka ) ili Juve, Milan, Real, Mancester, Arsenal- ovo je verovatno najbolja igra, navuce se kvota 2-3. Popunis desetak ovakvih tiketa u raznim varijantama sa po 10-50 evra i uvek si u mimimalnom dobitku, otprilike oko 50%.
A taj ko hoce da pogodi vise od dve tekme u glavu i misli da je to realno - nema pojma ni o kladionici ni o matematici ni o fudbalu i bolje da odmah batali celu pricu. Zato sto ce odigrati Volvs-Mancester, kao sigurica, i.....?
 
Odgovor na temu

Marko[VOP]
Marko Kornic
Beograd

Član broj: 12488
Poruke: 83
*.abc.co.yu



Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 18:06 - pre 244 meseci
Samo jos ovo - Kvota na X-1 je standardno 4.5, ako je cist kec u rasponu 1.10-1.65. Ovo hoce da kaze da igrac u stvari svaki put kad odigra X-1 igra iskljucivo na taliju, tu nema ni znanja ni procene. Cisto statisticki je pokazano da favoriti svaku cetvrtu dobijaju iz X-a, bez obzira da li njihova sansa za konacnu pobedu iznosi 90% ili 60%. Zasto se kontra-igre formiraju na osnovu kvote za keca, a X-1 i prelazi u X imaju standardne vrednosti? razmislite o tome....
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net



+6455 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 18:39 - pre 244 meseci
Citat:
Marko[VOP]:
Matematika je cudo.....Rulet uzima pare samo na tome sto postoji 0-zeleno, znaci uzima sebi oko 3% i to mu je dosta...Ovi uzimaju oko 15% pa vi vidite.




Rulet ima 36 brojeva + 0, a na jedan plen (broj) se isplacuje 1:35 dobitak... znaci ti da pokrijes celu tablu trebalo bi ti 37 cipova, a da padne bilo koji broj, ti bi nazad dobio 35 + onaj jedan dobitan...

Sto se tice kladionice, kladionici ostaje odpriolike 40% od ukupne uplate na jednom kolu, i nakon poreza drzavi i ostalih gluposti ostaje 15-20% od ukupne uplate... Posto je porez na igre na srecu 55% od bruto uplate...

 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 18:51 - pre 244 meseci
Ja igram uglavnom Engleze i to premijer i tri divizije, kada jurim X uglavnom jurim drugu italijansku ligu.

Dok sam radio u jednom dnevnom sportskm listu, pre par godina, bio sam zaduzen da pisem savete za kladionicu, tako da sam spojio poslovno i licno :-).

Dosta sam koristio net. Posto mi je znanje engleskog najbolje, najlakse sam se snalazio sa engleskim sajtovima, forumima (nekada sam bio prilicno aktivan na pojedinim) i kontaktirao sam sa ljudima koji su fanovi raznih klubova po divizijama.

Po meni tada, a i sada nekako uvek mogu najbolje da se pronadju najbolje informacije o tome ko igre, povrede,razne statistike i sl. za engleske timove, jer mi se cini da ima i najvise sajtova koje pokrivaju takve oblasti. Ja sam cak gledao ko su i sudije :-) Ali onda se covek pogubi u mnostvu informacija, jer kako kaze Maratonac (ne ovaj nas ES), toliko imam informacija o mecu, da dok izanaliziram utakmica vec pocne. Zato kad igram za sebe gresim, a kad savetujem druge, dobijam.. :-)

Sad kako rekoh, prvo mora da se gleda statistika, ali statistiku gledaju svi, od bookies do prosecnog kladionicara, i kad bi statistika bilo jedino merilo svi bi dobijali. Da parafraziram Zvonka MIhajlovskog, Statistika je kao striptiz, sve otkriva ali nista ne daje...

Zato treba da se cita izmedju redova...

Ja se oslanjam na sledece:
1) Nikad ne igram kvote manje od 1.5
2) Nikad ne igram lokalne derbije
3) Nikad ne igram na timove koji su u zoni ispadanja i jedno do dva mesta iznad istog
4) Nikada ne mesam drzave tj. ili samo engleze ili samo italijane...
5) Izbegavam lokalne kup utakmice
6) Ne mesam dane ..samo subota ili samo nedelja, ili smo utorak
7) Ne igram utakmice koje istog dana pocinju u vreme razlicito od vecine meceva, ili petak ili ponedeljak
8) Izbegavam timove koje u home/away susretu imaju bilo koju nulu, pobeda, neresenih ili poraza jer ce da puknu bas kad ih ja stavim na listu
9) Ne igram utakmice u prvenstvu dok ne prodje min. 5 kola
10) Ne igram susrete na kojima nije bilo minimum 4 susreta izmedju te dve ekipe u poslednji par godina
11) Ne igram susrete ako su u medjusobnom okrsaju bila tri ista uzastopna susreta
12) Ako sumnjam na x a ne usudjujem se igrati isto, idem na 0 do 2 gola, statisticki je opravdanije da dodje 0:0 1:1 nego 2:2 ili 3:3 iako ovo nije must rule
13) Veliki broj derbija (izmedju prve trenutno troplasirana tima) zavrsavaju se sa 0-2 gola
14) U Italiji (seria a) skoro 50% susreta u par poslednjih godina izmedju ekipa koje imaju isti broj poena zavrsi se pobedom domacina
15) Ne igram za timove koje "fancy"
16) Ne igram za timove u kojima igraju "nasi"
17) Gnusam se portugalske, turske, grcke, ex-yu, skaninavskih i slicnih liga
18) Pratim Vesti ko igra, povreda, crveni kartoni po divizijama narocito za drugu i trecu
19) Trazim 1 mec iz premijer i po dva iz svake divizije = nikad vise od 7 meceva
20) Gledas prosek godina narocito za drugu i trecu diviziju, posebno ako putuje na udaljeno gostovanje
21) Pogledas vremensku prognozu..zima, kisa, sneg..obicno 0-2 gola
22) Konsultujes lokalne fanove preko neta
23) Vodi dnevnik promasaja, ako ti nije dosadno, pre meca nabroj razloge zasto za..., posle meca pokusaj da vrsis analizu..gde si pogresio...Pogledaj da li ima nekih stvari koje se ponavljaju, ispravi
24) Nikad se ne kladi kad si bolestan
25) Nikad se ne kladi samo radi kladjenja samog
26) Nikad se ne kladi za vise para nego sto mozes da priustis sebi
27) Nikad ne povecavaj kvotu time sto ces ubaciti jos samo ovaj mec, bolje povecaj sumu, jer ce te"prodati" bas taj mec
28) Ako igras i konstantno ne dobijas, razmisli da li je igranje u kladionici za tebe, menjaj sebe ili nacin kladjenja
29) "Nesto mi se javlja" igraj samo kao singl i nikako ne ubacuj u "sistem"
30) Ako upadnes u gubitnicku seriju, prekini i nastavi za par nedelja..
31) "Must game" se obicno zavrsava sa 0-2 gola

Ma mislim da je i ovo dovoljno...E da kreni od www.BetHelp.com, prati date linkove, sajtove, vidi ko ima relativno konstantan uspeh i citaj savete, konsultuj lokalne fanove...

Bonus...Niko se nije obogatio od kladionice, ali sitna zarada je moguca, ako se koristi "matematika" i hladna glava

p.s.
Mislim da je vlasnik zlatara "Aleksandar", platio par ljudi da mu urade softver, koji ce pratiti iskljucivo spansku ligu.... Pa se potom kladio u Spaniji direktno, ali coveku nije bila frka da uplati i "vece" sume.

Meni je kladionica vrsta hobija, nikada nisam dao vise od 500 dindzi, nisam ni dobija neke preterane sume, ali sam u plusu, malom, ali plusu...

p.p.s
Izbegavam sisteme tipa 2 od 5 sa cetiri fiksa i slicno, donose malu kintu, na moj ulog..a sto se tice ruleta, sto bi pokojni Tapi rekao, saberi sve brojeve pa vidi cija je igra :-) Ali ja ipak ne bih odlazio tako daleko :-)
 
Odgovor na temu

joejoe

Član broj: 9240
Poruke: 52
195.252.85.*



+96 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...28.02.2004. u 20:20 - pre 244 meseci
Martingale, flat, Paroli, Parlay, D'Alembert i sl.:

www.1xxx2.com/staking_systems.html
 
Odgovor na temu

dragan_ns
Novi Sad

Član broj: 17712
Poruke: 290
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 01:02 - pre 244 meseci
E ovo je stvarno da ne verujes sta sve nema u ovoj kladionici,a to je sve tako! sad kad poludim ima da dobijem , ja inace pratim skotsku prvu i poslednju ligu ono bas igraju lepo ako ih pratis nema skoro uopste iznenadjenja, i najvise ima iz 1-1,x-1,x-x,i 2-2 a ove ostale mogucnosti su slucajnosti u ligi!pratkticno ih nema, dok sam pratio (do januara) tacno sam znao kako ce ko odigrati ,i bude tako ali me neka sitnica sj.be, prosto nekad ne verujem kolika je kvota na odredjeni klub ono bude cist fiks! bar za mene, dok neko ko ne prati taj nema pojma ono stranrear-albion ,ono kazes nekom on kao ju brate sta ti je to?:) ima tu dosta rupa samo ih treba provaliti, znaci pratiti i znati te sve varijante koje mozes da igras i naravno imati kesh! Ne mozes ti uloziti 50 din i cekati 1500, ono bas previse, ja kad igram igram oko ukupne kvote 8-9 to je ono nekako realno, i kad kazem koliko dobijam na 100 din ,svi kao daj 800din to je nista!a onda oni opale kvotu 25 pa bude 2500din!daj...Sta mislite o Finskoj ligi?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 125156 | Odgovora: 112 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.