Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kladionica i njeni sistemi kladjenja...

elitemadzone.org :: MadZone :: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 125143 | Odgovora: 112 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.beotel.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 01:03 - pre 244 meseci
Citat:
secret:
14) U Italiji (seria a) skoro 50% susreta u par poslednjih godina izmedju ekipa koje imaju isti broj poena zavrsi se pobedom domacina


a drugih skoro 50% sustreta se završi pobedom gosta, i onih ostalih par procenata bude X..

:-P


inače, jedini "sistemi" koji vrede su oni sa stalnim povećanjem uloga dok gubite.. naravno, za to treba imati malo više para, pa zato ta varijanta otpada za većinu srpske sirotinje..

 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.252.107.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 01:08 - pre 244 meseci
Kod takvih sistema je bitno ne gubiti muda kad pocnes da gubis. A to zna da bude prilicno tesko...
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

dragan_ns
Novi Sad

Član broj: 17712
Poruke: 290
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 01:11 - pre 244 meseci
I znaci ako igram sistem 3/6 , u varijanti, poluvreme-kraj(x-1) kako popunjavam lisice , koliko parova nadjem(6?) , koliko listica... (6?)znaci udjem u kladionicu uzmem litice , olovku i ....sta radim dalje?!
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.64.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 01:37 - pre 244 meseci
@secret: Posle tolikih saveta šta ne igrati, ne mogu da nađem ništa što bi trebalo igrati :-))

Najvažniji savet je da kada pukneš ne trčiš u kladionicu da se čupaš, već prihvatiš da si pukao i čekaš sledeće kolo (ili dan). Ljudi koji su pokušavali da se čupaju obično su završavali sa najvećim dugovima.

Ja sam prošle godine pratio (jedan klub iz Belgije) koji 20 kola nije odigrao nerešeno... igrao sam na X do kraja prvenstva i svaku put ulagao sve više pare. Nije mi došao. Znači, nema pravila.

Ko hoće ozbiljno da igra mora da prati sport i kupuje sportske novine svaki dan: ko je povređen, ko je ljut na koga, ko se potukao na treningu, koga je žena ostavila, čiji je konj izgubio na trci, koja je sledeća itakmica i šta im je važnije,... U sredu sam ortaku rekao da odigra na Porto (pitao me je pošto tripuje da sam neki stručnjak jer sam bio taličan i uzeo neke veće pare 3 nedelje za redom), nije me poslušao pa je onda sutra pitao "kako si znao?". Ma nisam imao pojma, nego sam u sredu čitao u novinama kako igrači mančestera kukaju za Bekamom, kao fali im u ekipi, pravi atmosferu... znači da su im odnosi u ekipi poremećeni, a onda im je došao i "neki čamuga" za ogromne pare i nekome uzeo mestu u ekipi, Fergusona zajebavaju vlasnici kluba, Irci koji kupuju sve više akcija a nisu u dobrim odnosima, pa i on postaje očajan ... Možda to nije razlog (mada, ko je gledao utakmicu mogao je da vidi da to više nije "onaj" Mančester) ali sve se računa :-)
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

RiV
Stockholm

Član broj: 7256
Poruke: 351
*.telia.com



+1 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 05:11 - pre 244 meseci
Citat:
bluesman:
Najvažniji savet je da kada pukneš ne trčiš u kladionicu da se čupaš, već prihvatiš da si pukao i čekaš sledeće kolo (ili dan). Ljudi koji su pokušavali da se čupaju obično su završavali sa najvećim dugovima.


Stara poslovica kaze:" Ne bije Ciganka ciganche shto ide da se kocka , nego shto ide da se vadi, jer tad se kuca gubi"

"Reading computer manuals without the hardware is as frustrating as reading sex manuals without the software."
 
Odgovor na temu

Vertygo
Freelance.
Bg

Vertygo
Član broj: 2232
Poruke: 578
62.193.129.*

ICQ: 140494649


Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 06:09 - pre 244 meseci
@Dragan_ns : elem da ne bih prepričavao nešto što već možeš naći na internetu, informacije o sistemima pogledaj na sigurica.com i jaguar.co.yu (ako ti ne ide engleski pošto je neko ostavio link gore...).Naravno ovde su ti samo objašnjeni sistemi, kako se igraju, koja su pravila, kako računaš kombinacije ulog/dobitak itd, i kakvi sve sistemi postoje.Takođe ako ti ne ide matematika, na jaguar.co.yu koliko se sećam bio je neki kalkulator, koji radi po principu unosa sistema i željene visine po kombinaciji.Kalkulator ti zatim izračunava koliki ti je ulog.

Ovo što reče bluesman je jedno od najvažnijih pravila.Nikada nemoj ići da se iščupaš već sačekaj sledeći dan/kolo.Ohladi malo glavu i izanaliziraj buduće mečeve...Osim toga ne preporučujem stavljanje više od 5 utakmica na tiket (ovo važi za fix).

Takođe koristi proverene izvore informacija, znači poznate novine/sajtove.
Povećaj ulog, a ne broj utakmica.
Kada neki bolji klub uđe u seriju poraza, nemoj ići na "ma u ovom kolu sigurno dobijaju, nisu dobili protekle 3 utakmice" već se prvo informiši zašto tim gubi, da li je do povrede igrača,odnosa u klubu, finansijskih razloga, nemotivisanosti igrača itd itd...

U principu ja sam ti ponovio sve što su ti već rekli... :).

@bluesman : da li igraš na top tipperu?Viđam nekoga pod tim nickom tamo ko ima dobre tipove često. :)
 
Odgovor na temu

Reljam
Relja Markovic
San Francisco

Član broj: 531
Poruke: 1793
*.attbi.cable.earthlink.net



+18 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 06:12 - pre 244 meseci
Citat:
VRider:Koliki debil treba biti pa pasti na ove fore? Pa da postoji sistemi, i da ih neko zna, on bi bio multimilioner a ne bi valjao knjizice "Sistemi za kladjenje".
Heh, ovo je i meni uvek bilo vrlo smesno. Ovde na TVu imas gomile nekih strucnjaka koji ti pokazuju ljude koji su zaradili milione dolara na nekretninama pomocu njihovog patentiranog sistema. Samo treba da im posaljes $19.95 da i tebi objasne sistem :)
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 11:59 - pre 244 meseci
Ja mislim da ovde niko nije pominjao sisteme tipa: Kako se obogatiti preko noci, kako postati milioner do 30 i sl.

Zato sam i dao primer jednog sistema...ovde se govori iskljucivo o klasicnim uslovnim sistemima baziranim na statistici i verovatnoci

zombie: pre mislim da je slucaj 50-30-20 :-)

p.s.
Da, zaboravih, Ja vise preferiram over/under nego konacan ishod

 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.news.neobee.net



+363 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 14:34 - pre 244 meseci
Nema leba ljudi od velikog kladjenja. Tacno je da se ne moze mnogo dobiti ako se mnogo ne rizikuje ali treba pomisliti sta ako se izgubi, kako ces da se pokrijes. Ako zivis od kladjenja to ti je ogroman stres. Ajde da se kladis na svote do 2000 ako imas.Sve preko toga je veliki ulog u odnosu na prosecne plate. Jedan moj poznanik je nedavno igrao rulet na dug. Zaduzio se milion dinara a nema od cega da plati pa mu cale razmislja da proda kucu. A sto je najgore mora da se krije posto mu je mafija za vratom. Celog zivota je bio kockar na sitno ali mislim da ako ovako nastavi da mu nece vise biti zivota. A i opet se nastavio kladiti posto misli da ce dobiti a nema leba da jede pa se jos vise zaduzuje...

A ti mafijasi su pretili pistoljima onome sto mu je dao da igra na dug pa se i on sada krije posto im je dosadio da cekaju pa sad traze skalp. Jebes ti takav zivot. Ajde da igras zabave radi po 100-200 din. ali ovo je preterano. Batalite vi to, igrajte za male pare-malo cete i dobiti ali nikad necete zaglibiti u dugove da morate misliti kako da spasavate zivu glavu. Ako jednom upadnes u veliki dug a nemas siguran posao, dobro placen, ti gubis par godina zivota. Neka mi neko kaze kako ce vratiti milion dinara ako nema platu bar 2000€ posto to nije samo cisti dug vec dug sa kamatom koja ide do 500€ mesecno?
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.252.107.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 15:08 - pre 244 meseci
Moj drug se, da tako kazem, profesionalno kladi. Prosecna uplata mu je oko 10000. I svaki mesec je dobar 30-40k. Ali u toku tog meseca on izgubi preko 100k, ali je ipak dobar za 30-40k. Igra 4-5 meceva, nakupi kvotu oko 3-4. Meni je to glupo, ali radi.
Ja sam jedno vreme igrao 3 iksa na NBA bez hendikepa i jednu kao sigurnu sa minimalnom uplatom. Kvota bude oko 4-5000. A pred play-off dosta igraju na produzetke. Kontam, ako me jednom pogodi, ja sam srecan covek. A celu godinu da uplacujem, puknem manje od 2000. Vise ode na pivo za mesec-dva.

JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

dragan_ns
Novi Sad

Član broj: 17712
Poruke: 290
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 17:45 - pre 244 meseci
4.5 2/3 3/3 2/4 3/4 4/4 2/5 3/5 4/5 5/5
br.kombi 3 1 6 4 1 10 10 5 1
2 pog. 6.75 3.37 2.02
3 pog. 20.2 91 10.1 22.8 6.07 9.1
4.pog 20.2 91 410 12.1 36.5 82
5 pog. 20.2 91 410 1845

Tabela 4 : Ovo su kvote za sisteme odigrane najčešće na tip poluvreme kraj i to iz X u 1. Posto je uslov za uplatu 2 meča ovde se može igrati bilo koji od ovih sistema. Kako se vidi kvote su veoma primamljive! Npr. sistem 2/5 sa dve pogođene utakmice vraća dvostruko a sa 4 pogođene 12 puta.

E sad pitanje zasto je kod sistema 2/5 kvota na 2 pogotka =2 ????kako su dosli do toga?i koliko se obicno uplacuje po kobinaciji , u ovom slucaju ima 10 kombinacija, i dal i se igraju svih 10 ili uzmem 5-6npr.?
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.neobee.net



+363 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...29.02.2004. u 22:01 - pre 244 meseci
Citat:
VRider:
Vise ode na pivo za mesec-dva. :)


Zaboravljas da ne prestajes da pijes pivo dok se kladis. To ti je vec 4000. :)
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

djoca!

Član broj: 14245
Poruke: 117
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...01.03.2004. u 09:07 - pre 244 meseci
Koliko ljudi zaradi na kladionici nek vam posluzi sledeci podatak. Recimo, ja na sajtu imam reklame par kladionica koje mi placaju procenat od onoga sto moji igraci kod njih izgube. Naravno, mogu da pratim statistiku za svakog, koliko je u plusu ili minusu. Sumnjam da je slucajnost, da je od oko 100 ljudi koji su vezani za mene u tim kladionicama, nula na dobitku. Toliko o kladionicama.

Price o namestanju ne piju vodu. Namestanja ima u neozbiljnim ligama, pre svega istocno evropskim i Italiji 2. Pred kraj sezone ima dogovora u Italiji 1. U Engleskoj i Nemackoj npr nema teorije da ima namestenih utakmica. Zato ja i igram samo lige u kojima toga sigurno nema. A ne da bude kao kad je Partizan pukao od onih konobara sa Malte na kvotu 12 :-) Srecom pa smo imali tad naseg coveka u crno-belom dresu :-)

Ne postoji nijedan sistem koji ti moze doneti pare na kladionici sigurno. Najbitnije je upravo jedno od pravila koje je secret naveo. Nikad ne igraj sa parama koje ne mozes da priustis da izgubis. To je osnovno.

Licno igram samo singlove. Uvek igram istu uplatu i nikad kvotu ispod 1.80. Najcesce igram asian handicap na level ball jer time pokrijem nulu koja me najcesce obara kad igram singl. Igram na osnovu nekog svog predosecaja, naravno i na osnovu procitanih informacija o klubovima na koje igram. Pratim samo Engleze, Italijane, Nemce i Spance, ostalo igram samo kad pratim nekog od ortaka koji te lige prate. Recimo, imam ortaka Grka koji mi salje tipove svake nedelje za grcku ligu. To igram i na duze staze sam pozitivan. O tim tipovima ne razmisljam, vec ih samo iscekiram. I obavezno imam malu uplatu na utakmicu koju gledam, cisto jer mi je tako zanimljivije. Isto i na jake utakmice, derbije i slicno. Vise je to stvar zezanja sa ortacima ko je sta pogodio nego neke zarade.
 
Odgovor na temu

nnd
bagerist
hr-or

nnd
Član broj: 9038
Poruke: 77
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...01.03.2004. u 09:45 - pre 244 meseci
postoji sistem koji zahtjeva puno novaca. ukratko cu objasnit!

nadjes par i igras na rezultat 1:1 recimo koificijent 7
1.dan-10 kn dobitak-70
2.dan-15 kn dobitak-105

itd... izracunas si otprilike koliko zelis dobitak i naravno moras moci podnijeti izgubiti puno, puno novaca. postoji sistem s duplanjem novaca recimo na nerješeno pa svaki put duplo para staviš.
postoje tri vrste ljudi!!! oni koji znaju zbrajat i oni koji neznaju.
 
Odgovor na temu

Kladionicar_78

Član broj: 21773
Poruke: 2
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...02.03.2004. u 14:25 - pre 244 meseci
Pogledajte temu http://www.elitesecurity.org/tema/45262

Ukoliko znate za neku kladionicu koja nije na listi unesite je...

Pozdrav...
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
212.200.116.*



Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...04.03.2004. u 23:35 - pre 244 meseci
Ja vec 3 kola dobijam po 1000 dinara, kako..? e pa ovako...

Izaberem 3-4 utakmice iz skotske 2, 3, 4 i 2, 3, 4 engleske lige...

pa odigram 1+ prvo poluvreme (prosecna kvota 1.25)

I prostom racunicom dobijes minimalnu kvotu 2, i tako stavim hiljadarku i opet
prostom racunicom dobijes 2x1000=2000 dinara

Sto znaci hiljadarka cista...

e sad, ne mozes samo da lupis tim vec odigras na neki koji ne kiksa cesto...

npr. Bervik iz skotske 2 ili 3 (ne znam tacno) je na 21 utakmicu dao gol na poluvremenu...

Moji favoriti: BERVIK, MORTON, CESTERFILD (ali po uslovom da igra kuci - nije kiksno 15 puta, mislim na 15 zadnjih)

Ko voli nek' izvoli !!!

p.s Ali vasa kladionica mora da ima tu vrstu igre, ja igram u PREMIER-u !!!

pozdrav iz VRSCA



 
Odgovor na temu

masterplan
Vladimir Petrovic
Jagodina

Član broj: 17877
Poruke: 4
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...12.03.2004. u 17:05 - pre 244 meseci
VRider, pre nego sto se pocnes "slatko smejati" drugome, razmisli koliko kapiras stvari o kojima ljudi pisu! Covek lepo kaze "Sistemi za kladjenje" mogu pomoci, a ne spasiti od gubitaka. Uostalom, kupi Eho (mislim da kosta 30 din.) i procitaj (nauci) nesto od ljudi koji godinama igraju SP, a u posledje vreme i kladionicu. Videces da se neces smejati, osim mozda sebi. Srecno.
 
Odgovor na temu

Mishkin
Cacak

Član broj: 797
Poruke: 87
*.mobtel.co.yu

ICQ: 43134240


Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...12.03.2004. u 23:06 - pre 244 meseci
najbolji sistem za koji ja znam je da sam otvoris kladionicu. 100% dobijas!!!
No matter how hard you try,
You can't stop us now!!!
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
212.200.53.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...13.03.2004. u 01:19 - pre 244 meseci
Citat:
"Sistemi za kladjenje" mogu pomoci, a ne spasiti od gubitaka

Bas me zanima koju si dubokoumnu istinu sada saopstio? Ili bolje, sta si ovom hteo reci?
Ti ocigledno ne kapiras sta je kladjenje. Jedini nacin uvek dobijas je da si vlasnik kladionice. Svi ostali dobijaju verovatnoca_da_dobiju*sreca-zarada_kladionice. U "Ehu" od 30 dinara mogu da saznam tajne velikih majstora koji se godinama klade. Da su zaista taku uspesni, ne bi se govnali za bednu platu koju im daje bedna novina od 30 dinara/komad. Think...
Sad mi ostaje samo da se smejem onima koji se primaju da "postoje seme, fore, sistemi".
P.S. Pitao sam onog druga koji se kladi na krupno koja mu je fora. Kladi se dva-tri meseca pa odmara isto toliko. Igra 3-4 utakmice na favorite (cesto i dvoznake), uplate i do 800e (?!). Najcesce prodje, kad pukne, pukne (pucao je i na kvotama od 1.1). Ide dalje kao da se nista nije desilo.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Mali Arapin




Profil

icon Re: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...13.03.2004. u 07:40 - pre 244 meseci
Diskusija je kao sto vidim zainteresovala mnoge kladionicare.
Vidim da ima dosta rekreativaca, tj. onih koji se klade zabave radi. To pozdravljam. To su ljudi koji ne ulazu vise od 100, 200 din po tiketu. Oni verovatno po nekad i dobiju ali to su manje sume. Kao sto vidim stalno navode da su u plusu. Pa ako uspevaju da stalno budu u plusu, sto onda svojim ulozima ne dodaju jos jednu nulu, pa od tog plusa i imaju neke koristi.
Ja sam cuo da danas u Srbiji mnogi zive od kladjenja, sto znaci provodeci dosta vremena u kladionici i igrajuci neke svoje sisteme uspevaju da zarade jednu solidnu platicu. Ja bih voleo ako ima takvih da se jave i objasne kako to uspevaju ili bar da daju neki savet.
Pozdrav svim ucesnicima u diskusiji i PUNO SRECE !
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kladionica i njeni sistemi kladjenja...

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 125143 | Odgovora: 112 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.