Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HHO generator - izrada

elitemadzone.org :: MadZone :: HHO generator - izrada
(Zaključana tema (lock), by bakara)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57525 | Odgovora: 212 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

meskala

Član broj: 59987
Poruke: 7
212.178.227.*



Profil

icon HHO generator - izrada19.03.2012. u 19:33 - pre 147 meseci
Ajde da zapocnemo temu sa iskustvima sa hho generatorima, nacinom izrade, dimenzijama ... Kako mi koji puno toga gledali na net-u, da napravimo HHO uredjaj ?
 
0

Cyber01001
Našice , CRO

Član broj: 66227
Poruke: 540
*.adsl.net.t-com.hr.



+33 Profil

icon Re: HHO generator - izrada19.03.2012. u 20:58 - pre 147 meseci
ja nikako da zavrsim svoj , fali jos samo da napravim rupe i nekako spojim crijeva pa na auto al nikako pa nikako....ubi me ova cijena goriva vise ...,moram nesto rijesiti!!!
 
0

Cyber01001
Našice , CRO

Član broj: 66227
Poruke: 540
*.adsl.net.t-com.hr.



+33 Profil

icon Re: HHO generator - izrada19.03.2012. u 21:00 - pre 147 meseci
I ne bi bas rekao da je za madzone,poznam ljude sa vrlo pozitivnim iskustvima sto se tice hho generatora!
 
0

meskala

Član broj: 59987
Poruke: 7
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: HHO generator - izrada21.03.2012. u 19:17 - pre 147 meseci
Danas sam napokon video jedan komplet hho ugradjen u auto od 2000 cm, bacam se na izradu. Sigurno smanjenje potrosnje je 20 %
 
0

Cyber01001
Našice , CRO

Član broj: 66227
Poruke: 540
*.adsl.net.t-com.hr.



+33 Profil

icon Re: HHO generator - izrada22.03.2012. u 14:45 - pre 147 meseci
Ja sam zavrsio svoj generator , 7 ploca inox 316ti i danas cu ga valjda montirati na auto pa polako testirati !
 
0

3MAJ86
Marko Radić
Business Development Manager, Beauty
Industry
München

Član broj: 46087
Poruke: 253
*.static.sbb.rs.

Sajt: marko-radic.blogspot.com


+137 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 10:52 - pre 147 meseci
Meni nije jasno kako vi ljudi ne shvatate da je u poslednjim decenijama tehnologija izrade automobilskih motora toliko napredovala da se za kretanje koristi skoro sva energija dobijena iz goriva (ili barem preko 95%, ostalo odlazi na toplotu itd...). Pa svi ti silni računari ugrađeni u vozila i slične stvari su maksimizovali iskorišćenost potrošenost goriva, i onda se jave neki nadri naučnici koji nekakvim "uređajima" misle da magično smanje potrošnju.

Zar ne mislite, da ta HHO čuda zaista rade, da ih ne bi ugrađivali u SVAKI auto već u fabrici? Zamislite, onaj ko prvi ugradi uređaj koji "20% smanjuje potrošnju" bi potpuno potukao svu konkurenciju u roku od odmah (ili bi i ovi ostali svi to ugrađivali u svoja vozila u samom startu).

Svako malo čitam o uređajima koji smanjuju potrošnju, o kojekakvim aditivima za gorivo, ulje bla truć, i svi oni smanjuju potrošnju u nekom procentu... mislim, hajde da ukombinujemo sve njih, pa ćemo smanjiti potrošnju na 0%. Vozićemo se na maštu i lepe reči :) (i na aditive i "uređaje").

Evo saveta kako da utičete na potrošnju:
Ako imate stariji auto koji nema ECU i displej, kupite i ugradite uređaj koji meri trenutnu potrošnju. Naravno, ti uređaji nisu 100% precizni, ali mogu da posluže. Na displeju pratite potrošnju i prilagodite svoju vožnju tome. Ako već imate taj displej (manje više, automobili proizvedeni u poslednjih 10ak godina imaju svi praćenje potrošnje) samo malo više obratite pažnju na isti. Nemojte davati gas kao blesavi tokom vožnje gradom, a onda da kočite kočnicama, već vozite opuštenije i kočite motorom ako vidite da nećete proći kroz sledeći semafor. Prilagodite menjanje brzina ekonomičnijoj vožnji. Jeste, svi mi volimo da "razvlačimo" svoje mašine radi većeg ubrzanja, ali to srče gorivo samo tako...


I na kraju, ko može, neka ugradi plin. Ja imam tu sreću pa imam fabrički plin na svojoj Astri. Gorivo mi i dalje nije veliki izdatak, potrošim oko 3000-3500dinara mesečno na gorivo, a idem na posao kolima svaki dan. (oko 7-8km u jednom smeru).
when there is a why there is no how
 
+2

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 11:42 - pre 147 meseci
@3MAJ86

Energetskom lobiju nije u interesu da imamo besplatnu energiju !!!

Javna je tajna da bilo ko da pokusa da stavi u siroku upotrebu neki uredjaj koji besplatno daje energiju
ubrzo biva "sklonjen iz javnosti".
Uspesni projekti postoje,uredjaji postoje,ali ih nema u masovnoj upotrebi.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 11:51 - pre 147 meseci
^ Dokazi.
 
+1

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 11:58 - pre 147 meseci
Citat:
sasa022
Javna je tajna da bilo ko da pokusa da stavi u siroku upotrebu neki uredjaj koji besplatno daje energiju
ubrzo biva "sklonjen iz javnosti".

I ti se ne bojis?
Bas si hrabar
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 12:21 - pre 147 meseci
Citat:
sasa022: Energetskom lobiju nije u interesu da imamo besplatnu energiju !!!
Nije to samo energetski lobi. Pre svega to su judeo-masonski lobiji.
Evo, skoro sam čuo iz poverljivih izvora da će se ukinuti energane na vetar kao i hidrocentrale, jer sve je to potpuno besplatna energija ! A u Grčkoj su već zabranili one bojlere koji se kače na krov kuće i zagrevaju vodu toplotom sunca. To su im nametnuli ovi masoni iz EU.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+2

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 12:21 - pre 147 meseci
^ Da je napravio za sebe i cutao, pa ajde, a on nasao da rastrubi svima preko foruma.
Sad mora da mijenja ime i bjezi sa porodicom ko zna gdje.
Da sam na njegovom mjestu, ja bi promjenio i nick na forumu, nikad se ne zna... :)
 
+1

mish_ns
Miloš Krstin

Član broj: 159930
Poruke: 1105
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+18 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 12:39 - pre 147 meseci
Mene interesuje kakva voda se sipa? Destilovana ili gradska? Sta se desava u zimskom periodu? Jel onda moze antifriz protiv smrzavanja?
 
0

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 12:47 - pre 147 meseci
Ko zna, možda je već likvidiran,
a njegov nick je preuzeo neki masonski agent koji će sada da razvodni raspravu iznošenjem nekih nebuloza nebi li neupućeni posmatrači bili ubeđeni da su to sve samo bulažnjenja nekog "Perpetuum mobile" zaluđenika.
Time se Pravoj Istini čini još veća šteta, jer ta likvidacija autora je ništa naspram uveravanja širokih narodnih masa da je HHO prevara.
Ali Prava ISTINA će na kraju pobediti, zahvaljujući mnogobrojnim borcima koji će se žrtvovati za oslobođenje naroda od masona i naftnih kompanija.
Nek se Prava ISTINA širi. Borimo se protiv NAFTNO-MASONSKIH lobija. Unesim o SVETLOST u tamni svet njihove nafte.


btw.. što ova tema nije u UMZ-u ??

"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 12:57 - pre 147 meseci
Citat:
Deep|Blue: Ko zna, možda je već likvidiran,
a njegov nick je preuzeo neki masonski agent koji će sada da razvodni raspravu iznošenjem nekih nebuloza nebi li neupućeni posmatrači bili ubeđeni da su to sve samo bulažnjenja nekog "Perpetuum mobile" zaluđenika.

Ja mislim da se upravo to desilo. Dakle, ljudi, sta god dalje ovdje o tome procitate imajte na umu da je to vjerovatno djelo papinih piona.
 
0

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 13:30 - pre 147 meseci
Ma daj vi se sprdate a ovde se priča o ozbiljnim stvarima. BMW odavno razvija automobile na vodonik a on je označen kao H. Kao što zna svako dete voda ti je H2O i svako iteligentan će zaključiti da samo odstraniš O i jedan H iz vode i eto ti jeftine energije. Ne vidim u čemu je problem?
 
0

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 13:56 - pre 147 meseci
... da, ali ako oduzmeš jedan H i jedan O iz H2o, ostaje ti samo H,
a bez O nema sagorevanja ..
Dakle HHO model ne može da funkcioniše sa samo jednim H (ovo je valjda jasno i iz
imena metoda )

Dakle tvoj (BMW-ov) model ne teži ka Pravoj ISTINI već samo radi devijaciju sagorevanja naftnih proizvoda,
što je još jedna gnusna podvala masonsko-naftnih lobija zarad zamračenja Prave ISTINE i budućnosti čovečanstva.

Povrh toga, umesto da pokušaju da koriste H2 kroz manje prljavu tehnologiju Fuel Cell-a poput njihove konkurencije, oni direktno menjaju benzoin sa H2, pokušavajući da spreče gašenje motora sa unutrašnjim sagorevanjem.

Ali ne budite zaslepljeni, u BMW Hydrogen 7 ne možete sipati vodu.
Ne možete da imate besplatnu energiju.
I dalje ćete ovisiti od naftno-masonskog lobija.

Borite se za Svetlost Prave ISTINE
Ne posustajte.
Ne verujte zlatnom teletu BMW-a.
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 13:58 - pre 147 meseci
Citat:
Ne vidim u čemu je problem?

Pa problem kod tih HHO? generatora je sto se nepotrebno odstranjuje onaj jedan H, sto izaziva podsmjeh sa cudjenjem (otuda i naziv Ha-Ha-O?), umjesto da se odstrani samo jedan O i ostanu ti oba H, cime odma dobijas 50% vecu snagu. To su tzv. "Ha-Ha-Oho-ho!" motori, iz cijeg se naziva jasno vidi pojacan efekat.
 
+1

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 14:08 - pre 147 meseci
Ali prava prednost HHO metoda leži u besplatnoj vodi (barem je besplatna zasada).
i Istinitom predstavljanju njene elektrolize u molekularnom obliku ...

2H2O -> 2H2 + O2

Dakle HHO je samo skraćenica pune skraćenice realnog modela koji se izgovara sa

Ha-Ha-Oho-Ho-HO!!
Čime sje svakome jasna prednost HHO modela nad BMW-ovom H tj H2 modelu koji izgovarmo kao Ha-Ha

Zar ISTINA nije vidljiva na prvi pogled?!
Šta biste pre odabrali

Ha-Ha
ili
Ha-Ha-Oho-Ho-HO!!
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 14:21 - pre 147 meseci
Nisam bas siguran, bilo je vec i ranije pokusaja na slicnoj bazi, sa fosforo-fluoridnim generatorima, tzv. "Pffff..." koji se nisu bas najslavnije zavrsili...
 
0

Cyber01001
Našice , CRO

Član broj: 66227
Poruke: 540
*.adsl.net.t-com.hr.



+33 Profil

icon Re: HHO generator - izrada23.03.2012. u 14:31 - pre 147 meseci
eto ljudi pocnu pricati kako i sta izraditi a vi svi skupa da izvinete jedete go***! nikako mi nije jasno zasto ne pustite nas koji hocemo probati da jednostavno probamo?? ako radi - super ,a ako ne ko ga je*** bar sam probao... Nema uopce smisla da blebecete bezveze jer samo nepotrebno zatrpavate temu ,kakvi masoni ,lobiji i bakraci?? tema je hho a to sto ste ju prebacili u madzone cisto me boli ona stvar - nije potrebno da trolate bezveze ako vec ne zelite probati nesto oko hho!
Jucer sam generator montirao na auto , ler je porastao cim sam ustekao cijev na usisnu granu, probam se vozit - ne vidim razlike ili je neprimjetna ,rekoh aj da probam bez gasa - auto ide u svakoj brzini u leru i ne krepava! Radi se o 1.6 16v benzincu i izgleda da ima stvarno nesto u toj prici oko hho, ne mora biti mozda je nesto trece al kazem cuje se reakcija motora kad mu pustis plin , ler jednostavno poraste a opterecenje od tih desetak ampera ni ne osjeti ,probao sam i sa ispravljacem ga napajati da ne bude da je ler povecao radi opterecenja na alternatoru!
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: HHO generator - izrada
(Zaključana tema (lock), by bakara)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57525 | Odgovora: 212 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.