Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PROFESIONALNA razglasna i rasvjetna oprema

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: PROFESIONALNA razglasna i rasvjetna oprema

[ Pregleda: 3158 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

44250

Član broj: 265420
Poruke: 4090



+166 Profil

icon PROFESIONALNA razglasna i rasvjetna oprema21.04.2012. u 20:09 - pre 146 meseci
Tema otvorena radi kvalitetnog razgovora o profesionalnoj razglasnoj i rasvjetnoj opremi,radu sa njom i iskustvima bilo da su pozitivna ili negativna. Zamišljeno je da se razgovara samo o opremi u cijenovnom rangu iznad 500 evra,dakle u pravom smislu o PROFESIONALNOJ OPREMI .Neupućeni mogu da se uključe samo sa konstruktivnom pitanjima,profesionalci su tu da vode glavnu riječ a svi mi neiskusni i amateri da po nešto novo naučimo iz njihovog kvalitetnog razgovora.

Najiskrenije se nadam da će tema krenuti pravim putem.
"chop your own wood and it will warm you twice..."
 
Odgovor na temu

promax
RS

Član broj: 153016
Poruke: 320

Sajt: www.google.com


+49 Profil

icon Re: PROFESIONALNA razglasna i rasvjetna oprema21.04.2012. u 23:37 - pre 146 meseci
Aaaa Mikulicu, dobra tema! Podrzavam u svakom smislu!

Evo posto cemo ovde biti u PRO fazonu, mada sebe i ne smatram nekim extra profesionalcem, ali u principu materiju dobro poznajem i vec dugo sam u ovim vodama....

Elem, da pocnemo sa ovom temom od samog pocetka! Nesto sto nam stize iz komsiluka, (Czech Republic) jako kvalitetno i visoko se kotira na svetskom trzistu u posldnjih 10-ak godina.
Kada su u pitanju bine, i sva ostali moguci i nemoguci TRUSS sistemi...konstrukcije, stejdž sistemi i sva ostala oprema na kojoj ce da visi, stoji, lezi audio i svetlosna oprema, meni je MILOS br.1

http://en.milosgroup.com/

Pogledaje link i upoznajte se sa PRO STAGE sistemima!

Veliki pozz - Stojke!

 
Odgovor na temu

44250

Član broj: 265420
Poruke: 4090



+166 Profil

icon Re: PROFESIONALNA razglasna i rasvjetna oprema21.04.2012. u 23:47 - pre 146 meseci
Citat:
promax
Evo posto cemo ovde biti u PRO fazonu, mada sebe i ne smatram nekim extra profesionalcem, ali u principu materiju dobro poznajem i vec dugo sam u ovim vodama....

Elem, da pocnemo sa ovom temom od samog pocetka! Nesto sto nam stize iz komsiluka, (Czech Republic) jako kvalitetno i visoko se kotira na svetskom trzistu u posldnjih 10-ak godina.
Kada su u pitanju bine, i sva ostali moguci i nemoguci TRUSS sistemi...konstrukcije, stejdž sistemi i sva ostala oprema na kojoj ce da visi, stoji, lezi audio i svetlosna oprema, meni je MILOS br.1

http://en.milosgroup.com/

Pogledaje link i upoznajte se sa PRO STAGE sistemima!

Veliki pozz - Stojke!


Eh,pa da ne vidjesmo šta i kako radiš...pa da ti i povjerujemo! Sad i tamo neki česi pišu: "Vidiš kako čovjek radi kutije..." a listaju tvoje slike!

TRUSS,novi pojam...
"chop your own wood and it will warm you twice..."
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: PROFESIONALNA razglasna i rasvjetna oprema22.04.2012. u 02:59 - pre 146 meseci
Citat:
promaxhttp://en.milosgroup.com/

Pogledaje link i upoznajte se sa PRO STAGE sistemima!


a onda pravac http://prolyte.com/ gde je to isto, samo svetski poznato i priznato :D
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

STEFAN00000
Stefan T
student (brodomasinac)
Herceg Novi

Član broj: 169580
Poruke: 181
*.crnagora.net.



+7 Profil

icon Re: PROFESIONALNA razglasna i rasvjetna oprema17.05.2012. u 14:05 - pre 145 meseci
Imam par pitanja u vezi teme.
1. Kako se rijesiti mikrofonije na malim prostorima ..kad su mikrofoni ispred zvucnika (kada ne postoji mogucnost da se postave iza),taj problem me muci odavno.
2. Kako se rijesava promlem sa kasnjenjem zvuka kada recimo imamo 2 zvucnika blizu pojacala sa relativno kratkim kablovima (2-3m) a druga dva su udaljena sa kablovima preko 15m ili se to i ne cuje pretjerano
Inace se bavim iznajmljivanjem ali ISKLJUCIVO kao hobi jer nemam dosta kvalitetnu opremu (a ni kolicinu) pa izdajem povremeno i ne reklamiram se.
Imao bih ja jos dosta pitanja u vezi jacih razglasa i osvjetljenja ali daleko sam ja jos od toga
Hobi je nesto besplatno a veoma skupo
 
Odgovor na temu

ackopk
Aleksandar

Član broj: 195259
Poruke: 1848



+67 Profil

icon Re: PROFESIONALNA razglasna i rasvjetna oprema17.05.2012. u 17:30 - pre 145 meseci
Citat:
STEFAN00000: Imam par pitanja u vezi teme.
1. Kako se rijesiti mikrofonije na malim prostorima ..kad su mikrofoni ispred zvucnika (kada ne postoji mogucnost da se postave iza),taj problem me muci odavno.
2. Kako se rijesava promlem sa kasnjenjem zvuka kada recimo imamo 2 zvucnika blizu pojacala sa relativno kratkim kablovima (2-3m) a druga dva su udaljena sa kablovima preko 15m ili se to i ne cuje pretjerano
Inace se bavim iznajmljivanjem ali ISKLJUCIVO kao hobi jer nemam dosta kvalitetnu opremu (a ni kolicinu) pa izdajem povremeno i ne reklamiram se.
Imao bih ja jos dosta pitanja u vezi jacih razglasa i osvjetljenja ali daleko sam ja jos od toga



1. Kvalitetnim usmerenim mikrofonom. Podesavanjima gaina na mikseti ili u krajnjem slucaju uredjajima koji resavaju taj problem...


2. Mislim da to kasnjenje neces primetiti, a i mislim da nema potrebe za tolikom kablovima. Jedino ako radis 1000m2




Pozdrav!

Aleksandar.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: PROFESIONALNA razglasna i rasvjetna oprema

[ Pregleda: 3158 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.