Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske

elitemadzone.org :: MadZone :: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 31254 | Odgovora: 184 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske30.06.2012. u 13:58 - pre 143 meseci
Citat:
Sceka: Hoces da kazes da ja lazem?! Hoces da kazes da nije tacno ono sto sam naveo a vezano za moj experiment? Da cujem argumente za to! Ja da nemam pojma sa klatnima! Da covek ne poveruje sta sam procitao! Pa ako ista znam - znam sa klatnima! Amater? Ja amater? Tesko da ces ikada u zivotu imati prilike da sretnes veceg profesionalca od mene. A inace, cime se ti bavis, osim ako nisi iz neke tajne organizacije pa ne smes da javno iznosis podatke o svom delovanju. Ako nije tako - reci koje su tvoje kredencije pa da se zna pricas li suvislo ili ne.

Svasta, ja amater u klatnima. Sad sam se iznervirao al' mnogo!



Pozdrav!


Ne mogu da otkrijem ime organizacije i da kazem da li sam uopste u istoj... ali cu reci samo da sam se dosta klatio dosad... pa ti vidi!


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske30.06.2012. u 14:14 - pre 143 meseci
Citat:
mr. ako: Ne mogu da otkrijem ime organizacije i da kazem da li sam uopste u istoj... ali cu reci samo da sam se dosta klatio dosad... pa ti vidi!

Pa klati se ti i dalje, ko ti brani. Ali kakve veze ti imas sa autoritetom za to da bi mene kvalifikovao kako si to uradio?! Da ne pricam o nekulturi. I jos nesto, ti rece:
Citat:
mr. ako: Tipujem na pumu721!
Ovaj Sceka nema pojma sa klatnima, to se vidi... 2,7Kg je tesko!!! AAHAHAHAha, pa nije ni cudo da ti je stalo! Ugledaj se malo na kolegu pumu, njemu radi i dalje ono njegovo od 3.5kg.

Kakav amater ovaj Sceka... puma ne daj da te pokolebaju! Ako nije tajna navedi jos neke podatke, da imamo bolju sliku o napravi (ali nemoj preterivati sa otkrivanjem, da te Sceka ne iskopira!!!1!!!11!!).

A gde si ti to procitao da je moje klatno stalo?!?!?! Moje klatno radi ne gubeci na intenzitetu 'zamaha' ni malo - od kako je pokrenuto potpuno isto radi do pre 12 minuta kad sam bio u garazi i kontrolisao ga!

Znaci, odakle ti to proizvoljno tvrdjenje da je moje klatno stalo?! Kazi javno!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske30.06.2012. u 17:37 - pre 143 meseci
AFK

puma721 & Sceka, a sto vi ne bi ste kao svi pravoverni freeenergeticari kupili par kila neodimiumskih magneta?
Pa da onda izrezete 2 parceta plastike, pa na jedno magneti a na drugo kalemovi zice, kao na slici. Pa onda
povezete Le-Diode kao na shemi pa da vam svetliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.






No hard feelings.
Ignore: Nedeljko!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske30.06.2012. u 17:50 - pre 143 meseci
^ Ne mesaj mene i njega ni po kom osnovu, ali ni po kom! :)

On je pobegao...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske30.06.2012. u 20:08 - pre 143 meseci
Ih bre, nemoj tako, pa vi ste braca po klatnu.

I nije pobegao, malocas je bio online, voajerisao.
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske30.06.2012. u 21:51 - pre 143 meseci
^ Sa njim ni "braca po klatnu" ne mogu da budem! :) Pa voajerisanje je jedino ostalo sto moze da radi kad nema wuda za drugo! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske01.07.2012. u 01:07 - pre 143 meseci
Citat:
Sceka: Znaci, odakle ti to proizvoljno tvrdjenje da je moje klatno stalo?! Kazi javno!


Samo cu reci da organizacija za koju (mozda radim ili ne) ima nacine za to...
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

newtesla
Član broj: 147164
Poruke: 1532
gateway.newtesla.net.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske01.07.2012. u 09:09 - pre 143 meseci
Nisi mu valjda zaustavio klatno Teslinom purpurnom pločom?????? ...nemoj, brate - nije zaslužio...
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2789 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske01.07.2012. u 12:17 - pre 143 meseci
Sceka

Ne nerviraj se oko trolova (mr. ako i Kobasa). Protiv takvih ne pomažu nikakvi argumenti.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske01.07.2012. u 13:02 - pre 143 meseci
Sad sam bio u garazi, klimatizovana je (24 stepena!) i probao sam da dodam tezinu na postojecih 2,7 kilograma. Ne valja! Dodao sam 400 grama i sta se desava? Klatno kao da je poludelo! Amlituda je veca nego ranije! Veca od pocetnog polozaja za okruglo 2,8 centimetara, kako levo tako i desno sa tendencijom! Brze -bolje sam vratio na staro. Sto je sigurno, sigurno je. Samo ne znam kako da uradim tehnicki crtez jer nisam inzenjer?!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske01.07.2012. u 13:50 - pre 143 meseci
Citat:
newtesla: Nisi mu valjda zaustavio klatno Teslinom purpurnom pločom?????? ...nemoj, brate - nije zaslužio...


Iako nemam nista protiv Sceke, nazalost i sam vidis da je na dobrom tragu iz njegovog poslednjeg posta. Nista vise necu otkrivati, ali "ploca" i "purpurno" su pojmovi prilicno aktuelni ovih dana u organizaciji u kojoj mozda radim ili ne radim...
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske01.07.2012. u 13:53 - pre 143 meseci
Citat:
Nedeljko: Sceka

Ne nerviraj se oko trolova (mr. ako i Kobasa). Protiv takvih ne pomažu nikakvi argumenti.

Argumenti? Koji argumenti? Ja ih ne videh...

btw jel ti to pored "boga" verujes i u freeenergy?

Citat:
Sceka: Klatno kao da je poludelo! Amlituda je veca nego ranije!

Hoce to tako u zemlji Srbiji, i da se stvari samostalno kotrljaju uz-brdo (zbog uplecenje-drvece)...
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske01.07.2012. u 14:04 - pre 143 meseci
Citat:
Kobasa: Hoce to tako u zemlji Srbiji, i da se stvari samostalno kotrljaju uz-brdo (zbog uplecenje-drvece)...

Ne bih rekao da je to u pitanju. Pre bih rekao da je u pitanju dobra konstrukcija i jos bolja realizacija jako dobre ideje. Bolje da, ako znas, das smernice kako da to pretocim u tehnicki crtez pa da se registruje tamo u tom za patente? Samo nemoj da mi trazis da okacim snimak, nije da nemam nacina, imam kameru visoke ucestalosti, ali ne bih da u ovom stadijumu otkrivam ono sto je revolucionarno u celoj prici.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske01.07.2012. u 14:22 - pre 143 meseci
Citat:
Sceka: Samo nemoj da mi trazis da okacim snimak, nije da nemam nacina, imam kameru visoke ucestalosti, ali ne bih da u ovom stadijumu otkrivam ono sto je revolucionarno u celoj prici.

Aaaaa to je u pitanju.
Citat:
Sceka: Pre bih rekao da je u pitanju dobra konstrukcija i jos bolja realizacija jako dobre ideje. Bolje da, ako znas, das smernice kako da to pretocim u tehnicki crtez pa da se registruje tamo u tom za patente?
Aha, aha moze, samo, kad postanes slavan i bogat da dobacis meni koju kintu
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske01.07.2012. u 22:48 - pre 143 meseci
Citat:
Kobasa: Aha, aha moze, samo, kad postanes slavan i bogat da dobacis meni koju kintu :)

Dacu ti i vise nego sto bi ocekivao.

Onaj se izgubi netragom?! Dzaba sam pravio svu onu skalameriju i dao silne novce za tehnicke crteze!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

newtesla
Član broj: 147164
Poruke: 1532
gateway.newtesla.net.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske10.07.2012. u 07:23 - pre 143 meseci
Nisi džabe - evo, podeli sa nama, pa da zajednoičkim snagama napravimo ES - Freenergy projekat!
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

popusicko

Član broj: 12568
Poruke: 679



+729 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske24.10.2017. u 11:57 - pre 79 meseci
Ovde nije rec o perpetum mobile vec o pretvaranju gravitacione sile u koristan rad.
Iako sve deluje sarlatanski na ovim primerima
kod gravitacione masine je potrebno samo malo dodati energije da bi klatno stiglo opet u najvisi polozaj.
Problem je sto za veliku snagu treba i veliko klatno.
Znamo da pri svakom zamahu klatno izgubi deo energije i svaka sledeca amplituda je sve kraca.
Bez dodavanja spoljne energije klatno ne moze njihati beskonacno.
Evo primer kako su napravili konstrukciju po zamisli coveka kojeg ste popljuvali.


Koristili su pneumatiku koja je bucna ali je svakako mnogo manja energija koju klin trosi od izlazne energije na
zamajcu.
Prema tome,ovo nije beskonacna masina nego prost transfer gravitacione energije u koristan rad.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9511
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske24.10.2017. u 12:40 - pre 79 meseci
Ajd' probaj malo da se dogovoriš sam sa sobom, tj. da naučiš:
- šta je sila
- šta je snaga
- šta je rad
- šta je energija

Shodno tome, probaj da budeš precizan u terminima
- "gravitaciona sila"
- "gravitaciona energija"
- "transfer (gravitacione ) energije u rad"
- "pretvaranju (gravitacione) sile u (koristan) rad"

Onda ponovo napiši post, rado ću ga pročitati.



A u međuvremu objasni, zašto to "nije beskonačna mašina", ako je "mnogo manja energija koju klin trosi od izlazne energije na zamajcu" ?
Jer, ako je dobijena energija veća od uložene, to onda jeste beskonačna mašina, tj. perpetuum mobile.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

popusicko

Član broj: 12568
Poruke: 679



+729 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske24.10.2017. u 13:18 - pre 79 meseci
Hahahaha kakav si ti mudroser.Procitao si pa pametujes.
Ako si upucen objasni svoje stavove.Ne treba da se prepucavas po forumu da bi pokazao
koliko si pametnjakovic.
Vise citam nego sto pisem a tebe java vidim u svakakvim temama gde napadas redom clanove
i naturas svoje misljenje.
Ovaj mi se video uklopio u ovu pricu bez ikakve zelje
da se sa bilo kime svadjam.

Ako ces fino i kulturno odgovoriti ,podrzavam.Ako ces i dalje imati taj krkanski stav - do vidjenja.
ES umire zbog 10 sabana koji vedre i oblace po forumu i ljude koje retko pisu prozivaju,nazivaju glupacima itd.
Hvala na civilizovanom odgovoru.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9511
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske24.10.2017. u 13:31 - pre 79 meseci
Ha, ha, ha ! Bio ja pametnjaković ili ne, možeš slobodno da zaboraviš moj post.

Pročitaj sam svoj post, šta si napisao, i koliko si se frljao terminima sila-snaga-energija-rad. Pa budi iskren, prema sebi pre svega, pa kaži da li deluje iole ozbiljno ?!

Evo da objasnim svoj stav: svaka mašina koja odaje više energije nego što se u nju ulaže je perpetuum mobile mašina.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: kompiuterski program solidworks dali moze da pravi greske

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 31254 | Odgovora: 184 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.