Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Selektor reprezentacije hora Srbije

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Selektor reprezentacije hora Srbije

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69722 | Odgovora: 431 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 15:59 - pre 144 meseci
http://pressonline.rs/sr/sport...C4%87a+iz+reprezentacije!.html

dokon pop i jarice krsti. Jel su oni pevacko drustvo ili fudbalska ekipa ?

„Fudbalski savez Srbije je saopštio još na promociji Siniše Mihajlovića da će mu pružiti svu podršku na putu uspostavljanja novih pravila ponašanja u reprezentaciji, a to čini i ovom prilikom. Pevanje nacionalne himne Srbije uoči utakmica je jedna od tačaka Sporazuma, a Ljajić je njegovim potpisom prihvatio da će se svih odredaba i pridržavati, što u subotu nije učinio“

 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 16:11 - pre 144 meseci
to su fudbaleri, ako tu popusti nece ga slusati uopste... zna on to
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 16:59 - pre 144 meseci
To su sportisti koji igraju za reprezentaciju. Mali gmaz je mogao da se ne odazove na poziv a ne da vredja himnu i musavi nesto o postovanju sopstvene malenkosti.

Sa druge strane su mi zanimljiviji likovi koji spominju "pevanje"...to je vec sociopatologija ...:)

Poz
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 17:33 - pre 144 meseci
He, kakav bezvezan naslov teme. Ili je to trebalo da bude duhovito!?

Pa naravno da treba da ga izbaci. Sam naziv "reprezentacija" dovoljno govori. Nije reprezentacija mesto za samopromociju, u drzavnom dresu igraci predstavljaju SVOJU zemlju. Ako decko ne zeli da postuje simbole zemlje, sta trazi u reprezentaciji? Dok god su ti simboli zvanicni, moraju da se postuju. Kome se ne svidja, cao djaci. ;)

Cestitke Mihajlovicu!
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 18:21 - pre 144 meseci
a sta ako neko samo otvara usta, mislim ?
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 19:42 - pre 144 meseci
u zivotu moramo da pristajemo na razne kompromise...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9442
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 19:53 - pre 144 meseci
Bitan je lilčni stav. Nije poenta u pevanju, bukvalno. Može neko i da otvara usta, ali da pritom ima patrioptska osećanja.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 20:53 - pre 144 meseci
Prvo, ovde svi ignorisu cinjenicu da je mihajlovic dao svima tekst himne i dao domaci da ga nauce i rekao da nece u reprezentaciji igrace koji ne znaju himnu.
Znaci, ako nece da peva, nije trebao ni da dolazi i da izvodi.
Sa druge strane ne postuje mihajlovica, a njih dvojica se poznaju iz fiorentine gde je mihajlovic ovom balavcu koji mu sad uteruje dosta pomogao.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 20:58 - pre 144 meseci
Uopste se ne radi o himni vec o jednoj nebulozi i izivljavanju Mihajlovica kome se nesto izmuckalo u glavi. Uostalom, Mihajlovic je poznat kao konfliktna licnost i takav imidz je izgradio i u Italiji iako mu ne spore da je veliki fudbaler. Ovo je tek pocetak.

Kad se svira himna sasvim je dovoljno ustati bilo da se radi o svojoj ili tudjoj himni.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 21:00 - pre 144 meseci
Citat:
Braksi: Uopste se ne radi o himni vec o jednoj nebulozi i izivljavanju Mihajlovica kome se nesto izmuckalo u glavi.


Ako je istina da ta tacka postoji u tom njihovom ugovoru, trebalo je da se buni pre potpisivanja. Ovako, kada je potpisao znaci da se slozio sa tim.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 21:23 - pre 144 meseci
prvo Mihajlovic nije FSS. On je tu selektor dok mu traje ugovor i nema on sta da potpisuje svoje interne ugovore sa igracima vec da postuje pravila kuce. Kabadahija !

I de, molim vas recite mi gde to jos ima obaveza pevanj himne. Poing !
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4901
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 21:30 - pre 144 meseci
^
U Francuskoj prošle godine?


Naravno, ovo nije samo jedno pitanje, već najmanje pet/šest... Da li selektor ima pravo da... Da li je svrsishodno da igrači uopšte pevaju... Da li treba poštovati ugovor... Da li pre postpisivanja treba čitati ugovor ... Da li... Da li...
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 21:55 - pre 144 meseci
ma to je cist mobing, obicna glupost. Ja nemam sluha i uvek me je bilo blam da pevam na priredbama i ne bih pevao ni himnu i sad kao ja nisam dobar Srbin ?

A glup je i Ljajic ispao sto je ono rekao. I on i Mihajlovic su izgleda neizivljeni nacionalisti kakvima nema mesta u sportu. Ne bi trebalo...

my5c
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 22:21 - pre 144 meseci
Citat:
Braksi: Uopste se ne radi o himni vec o jednoj nebulozi i izivljavanju Mihajlovica kome se nesto izmuckalo u glavi.

Verovatno ne pratis nas fudbal. Reprezentacija je do sada sluzila da bi se nabijao broj utakmica radi lakse prodaje. Npr. da bi dobili radnu dozvolu, u Premier ligi igraci van EU moraju u dve godine da odigraju bar 75% utakmica za reprezentaciju svoje zemlje. Masa je tako prosla kroz reprezentaciju samo zbog prodaje, da bi se neko ugradio, menadzer, selektor...

Koliko vidim, Mihajlovic je resio da zaustavi neke lose stvari, i da u selekciju poziva one koji osecaju nekakav patriotizam. To ne znaci da ce se igrati bolje, ali ce se bar igrati i srcem.

Citat:
Braksi:  I on i Mihajlovic su izgleda neizivljeni nacionalisti kakvima nema mesta u sportu.

Daj pojasni ovo. Koje su nacionalnosti?
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 22:28 - pre 144 meseci
ne znam necu vise da se raspravljam, ja se ne razumem u fudbal i u stajaznam pravila premjer lige, ali ostavicu ovaj isecak iz filma pa ko razume shvatice. Savrseno pasuje:

 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 22:42 - pre 144 meseci
Citat:
Braksi: ne znam necu vise da se raspravljam, ja se ne razumem u fudbal i u stajaznam pravila premjer lige...]

Nema tu rasprave. Napises nesto, "neizivljeni nacionalisti", a ne znas ko su i sta su. Bez veze. Evo, ja cu da ti napisem. I Mihajlovic i Ljajic su Srbi. Za Mihajlovica si valjda znao, a evo sta kaze Adem -

"- Mnogo sam napredovao u "violi". Nije bilo lako posle svega što se izdešavalo sa Mančester junajtedom, ali Miha je bio tu uz mene. Nije to zato što smo obojica Srbi, jer Siniša je pre svega pošten čovek i ne favorizuje nikog."

http://sportal.rs/news.php?news=47787


"Debitant u reprezentaciji Srbije Adem Ljajić je u Sofiji rekao da nikada nije postojala ideja da zaigra za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.

“Ne znam kada se pojavila ta priča? Nikada nisam rekao da bih igrao za BiH. Rođen sam u Srbiji, gdje sam i odrastao. Igrao sam za sve mlađe kategorije. Ja sam Srbin i želim samo da igram za reprezentaciju Srbije.Zato mi je važno da odigram dobro protiv Bugarske i da dokažem da sam zaslužio poziv selektora Vladimira Petrovića”, rekao je fudbaler Fiorentine.

http://vidiportal.ba/sport/ostalo/1228-adem-ljaji-ja-sam-srbin

I sad, taj Srbin iz licnih razloga nece da peva srpsku himnu. He, "vidji qrca u slamnom sesiru"

Dobro, mozda je u medjuvremenu prestao da bude Srbin, mozda je sada nesto drugo. Marsovac neki...ali to bi tek pokazalo kakav je kao covek, i da li su nam takvi potrebni u reprezentaciji.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 22:45 - pre 144 meseci
Citat:
Braksi: ko razume shvatice


Oko ove uzrecice strucnjaci se uglavnom slazu da se gotovo uvijek koristi kao pokrice za izgovorenu glupost.
Tj. besmislena konstatacija se pokusava uviti u oblandu smisla pri cemu se autor gluposti oslanja na tzv. efekat "carevog novog odijela", u nadi da ce oni koji ne razumiju (a ne razumije niko) cutati da ne bi ispali nepametni.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije28.05.2012. u 23:17 - pre 144 meseci
Citat:
Odin D.: Oko ove uzrecice strucnjaci se uglavnom slazu da se gotovo uvijek koristi kao pokrice za izgovorenu glupost.
Tj. besmislena konstatacija se pokusava uviti u oblandu smisla pri cemu se autor gluposti oslanja na tzv. efekat "carevog novog odijela", u nadi da ce oni koji ne razumiju (a ne razumije niko) cutati da ne bi ispali nepametni.

ma dečko je u pravu.
evo ja sam iz posta skapirao da kada te nacisti teraju da pevaš ima da pevaš inače ćeš da prođeš kao pokojni Toma.
simple as that.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije29.05.2012. u 00:25 - pre 144 meseci
E, a ja sam skapirao da se uz dobru makljažu brže nauči tekst.
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije29.05.2012. u 01:18 - pre 144 meseci
Glupost. Patriotizam se pokazuje zalaganjem za tu istu reprezentaciju, a ne sa tri prsta i zevanjem na reci himne. Mirno stajanje je sasvim dovoljno kao znak postovanja.
Isto su tako izgovor za lose rezultate trazili u staroj himni. Kukali su da ih ne podstice dovoljno jer je ne dozivljavaju svojom, a cim promenise na ovu novu(staru) srpskiju pocese se saplitati gore nego ikad.

Inace licno smatram da je trenutna himna nakaradna, nepevljiva i suvise kukavno-religiozna da bi bila taj neki saborni nacionalni simbol kako bi neki zeleli.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Selektor reprezentacije hora Srbije

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69722 | Odgovora: 431 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.