Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Realna" cena automobila koji se kupuje

elitemadzone.org :: AutoZone :: "Realna" cena automobila koji se kupuje

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 180050 | Odgovora: 880 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1701
*.pool.mediaWays.net.



+768 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 15:54 - pre 140 meseci
Citat:
bakara: Mene je @zare zapalio onim klipom za drzace za case pa sam pomislio da kupim sebi jednog golfa 5, ali posle pretrage oglasa sam se odmah i o`ladio kad sam video da mogu za slicne pare da kupim bmw 3...
Jbga, valjda ce imati bar priblizno jake sarke kad vec necu dobiti onaj otvarac za flase i baterijsku lampu :)


Ne znam gde si gledao te oglase, ali bmw 3 je puno skuplji u DE od golfa istog godista. To sto je mozda najjeftinijih 5% trojki jeftinije od 5% najskupljih golfova istog godista naravno ne znaci da za iste pare mozes da biras izmedju golfa i bmw-a 3 :)

Inace, kad se vec segacite sa tim drzacima za case/flase, probajte da nadjete iste na ovim slikama bmw-u sa vilijevog oglasa :)
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 16:21 - pre 140 meseci
Bmw je avion za vw, ali to, da ima za slicne pare, je bullsh#t. Jedino ako je mislio na kante stare 10+ godina.

Inace cena ovog bmw-a pada jer je izasao novi model, a i nije bio nesto zapazen, u Top gear-u su mu se rugali da lici na Nissan..
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16341



+2920 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 16:40 - pre 140 meseci
Naravno, malo preterujem, ali sad na brzinu pogledao cene golfova 2006,7 god i zakljucio da za iste pare bolje kupiti malko starijeg bmw-a
Stvarno ne vidim sta bi me privuklo da dam 7-8000 za golfa, motor sigurno ne bi, kad ja auto promenim na 2-3 godine.

A trojka deluje opasno dobro cak i kada je matora.

btw, gledao sam samo atmo benzince, nista me drugo ne interesuje.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 16:47 - pre 140 meseci
Takodje za slicne pare sada moze da se kupi i porsche cayenne...takodje stariji samo godinu dve...al ne vidim da se ljudi nesto grabaju...

Pitam se zasto? Da nije mozda servis, potrosnja? Kako tu stoji bmw u odnosu na vw, sta mislis?..
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
80.120.42.*



+583 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 17:12 - pre 140 meseci
BMW je auto da se cepa i njega je mozda samo prvi vlasnik odzavao kako treba a mozda ni on ... a za 7,8 k E bices 4,5 vlasnik ( 1. u Srbiji ), mozda je kod prvog vlasnika isao u ovlasceni servis dok je bio u garanciji, a posle kod raznih Turaka i Kurda, skrpi do sledeceg vlasnika, jer su cene popravki u Nemackoj takve da zato i ne moze tamo svako da vozi BMW.

Ovi BMW-i kao iz Vilijevog oglasa, koji odmah imaju cenu za eksport, sami za sebe govore : zamaskiraj lesinu i prodaj je sto dalje !
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 17:37 - pre 140 meseci
Pa ja sam pitao zbog cega je BMW posle 3. godine moze da se nadje upola jeftiniji. To sto @Nemanja prica nema veze, jer se moze naci dosta automobila za koje hendleri daju i garanciiju i servisnu knjizicu. Neki to ne daju, neki daju samo servisnu. Ovi sa garancijom + servisnom (Garantie; Scheckheftgepflegt) su valjda uredno odrzavani.


Link
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 17:43 - pre 140 meseci
Na dnu mobile sajta obelezi kucicu "bmw premium selection" samo ti automobili imaju zaista garanciju...al na zalost, cena ti se nece svideti

A ove poljske i ukrajinske primere sto si naveo zaboravi..
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
80.120.42.*



+583 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 19:06 - pre 140 meseci
Naravno, svi imaju garanciju, servisnu knjizicu, do 100K Km , vozila baka do pijace i nazad i prodaju se tri godine stari za 11K e auti koji su novi kostali 45K ... Vidim da se majstori sa foruma ne javljaju, samo trljaju ruke, bice posla za njih ...

Edit:
Ovo je bio odgovor na post za BMW sa 11k , ne na premium selection, a sto se tice premium selection i kod njih se dogodi da tacno kada istekne garancija od godinu dana krenu lepe popravke, uostalom neka vam pricaju Dimkovic i tdusko.

Ako se neko nameracio na nesto, saveti ne pomazu, bolje ga pusti, da se ne posvadjate.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 19:07 - pre 140 meseci
Ima i tamo po toj ceni, zasto ne bi bilo!?

sss

Zasto me zezaju url tagovi?
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
80.120.42.*



+583 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 19:18 - pre 140 meseci
Evo, ako zelis da kupis dobrog BMW za 10 k evra : prodaju zena jednog direktora, Amerikanca, BMW su uvezli sa sobom kada su dosli iz Amerike u Austriju, uradjene su sve prepravke za homologaciju, sve popravke su radjene u ovlastenom servisu u Becu sa originalnim delovima, zena je vozila, on naravno ima sluzbeni automobil. I kada sada pogledas da oni traze 10.000 e a BMW je 2005 godiste i presao pravih 200K Km ti ces reci skupo , gledaj kod onih Turaka i Ukrajinaca imas 2009 godiste za te pare. Ukoliko si zainteresovan, dacu ti njen broj i mejl.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 19:36 - pre 140 meseci
Ama kakva kupovina. Samo sam pitao zasto im toliko opadne cena za tri godine? Da li je to zbog novog modela ili je nesto drugo u pitanju!? Kod nas je nov oko 30.000e. Ne verujem da je tamo jeftinije. Zato sam stavio pretragu na 15.000e. I ima da se nadje, nije da nema.
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1701
*.adsl.alicedsl.de.



+768 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 19:42 - pre 140 meseci
Citat:
Nemanja
Ovo je bio odgovor na post za BMW sa 11k , ne na premium selection, a sto se tice premium selection i kod njih se dogodi da tacno kada istekne garancija od godinu dana krenu lepe popravke, uostalom neka vam pricaju Dimkovic i tdusko.


Evo ga jedan premium selection od pre neki dan. Ovaj je kupljen sa daleko ispod 100k Km. Ne secam se tacno koliko, ali znam da ni sada posle godinu i po dana od kada je kupljen nema 100k. Nije hteo da upali jer je umro plivajuci zamajac. E sad, ja ne znam da li je to zbog fabricke greske ili zato sto sto je presao 5 puta tu kilometrazu koja pise na satu, ali definitivno govori u prilog tome da kad su polovna vozila u pitanju pravila nema. Niti mozes 100% da se uzdas u "renome" prodavca ma gde bio niti mozes da se kunes u neki brend.

Danas zamena seta kvacila za 'vance opel korsu 1.3 cdti placeno 105k dinara. Mogu da zamislim koliko bi kostalo da se zameni set na ovom BMW dizelu...

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
80.120.42.*



+583 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 19:51 - pre 140 meseci
Citat:
vilil1:
Ama kakva kupovina.


Pomesao sam, bakara je spominjao kupovinu.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.100.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 20:44 - pre 140 meseci
stvarno na ovom linku što je vili1 ostavio se može baš naći lepih novih pprimeraka za do 14k eura(premium selection).
Zašto toliko gube na ceni?
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1701
*.adsl.alicedsl.de.



+768 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje29.08.2012. u 21:15 - pre 140 meseci
Pa neko je vec napisao, to je stari model. Znaci izasao nov i automatski ovome pala cena. Drugo, slaba oprema. Trece, zaposleni u BMW-u imaju 20% rabat pri kupovini novih automobila i mogu da ih menjaju na neki sumanuto kratak period tako da se ti primerci prodaju posle jeftinije. Cetvrto, poprilicno sam siguran da BMW dizel koji se prodaje posle 3 godine za sumnjivo nisku cenu mora da ima neku manu. Ili je dogurao do 300k Km pa ga vlasnik menja zato sto zna da krecu problemi ili je presao manje, ali je uocen neki problem tipa umiruci plivajuci zamajac ili turbina ili... Nijedna od tih popravki nije ispod par hiljada eur pa gledaju da se otarase bede sto pre.

Ja licno nisam neki ljubitelj ovakvih automobila(iako mi se vizuelno svidja) jer nit nude neki prostor u kabini, prakticno nema uopste vise mesta nego u mnogim danasnjim vozilima C segmenta, em je gepek bez petih vrata u koji se nista ne moze staviti. A spolja 4.5 metra, nemas ga gde parkirati. Malo bolja situacija je sto se prave u karavan verziji.

EDIT: I da, zaboravih glavnu stvar :). Nema prorez za skije, bar ovaj jadnik sa slepa gore nije imao kad smo se onomad nas troje jedva spakovali u ovoliki auto sa jednim skijama i jednim board-om :)

EDIT2: A o biciklu da i ne pricamo, a u neke C segmenta staju 2! :)

[Ovu poruku je menjao tdusko dana 29.08.2012. u 22:29 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao tdusko dana 29.08.2012. u 22:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje30.08.2012. u 11:05 - pre 140 meseci
Mozda u celoj ovoj temi treba definisati znacenje reci REALNO.

Ovde se uzimaju neki parametri koji znacenje realnog obezvredjuju zbog recimo,nekome se auto koji se poredi ne svidja,
kontrira ili napamet iznosi misljenje.Ako je auto recimo 3 godine star i dogurao 300k da uzmem tdusko-v primer,sta tu nije realno.

Prvi vlasnik je za taj auto ako je presao 300k,dao da kazemo 30k € za gorivo,eksploatisao za svoje biznis potrebe ( sigurno kilometraza nije od-do kuce)
i njemu se isplati da kalkulise kako god, jer je auto i zaradio.Stanje auta koji se tada prodaje daje sta je to realno kada se kupovao nov.
Tu sada vreme pokazuje u kakvom je stanju ( losiji ) od novog i koji je kvalitet delova.Tek onda se opali po sarkama,kederima,amortizerima gepeka,volanima,
sedistima i svim ostalim delovima koji daju komfor i estetiku koja se i gleda pri kupovini svog buduceg ljubimca..

Neke firme sebi daju za pravo da po svojim istrazivanjima i precenjuju cenu delova.Mene plasi da ce v.a.g. i druzina iz koncerna doziveti- pad rimskog carstva,hitlerov san o vladanju svetom.Vagen je do trojke imao jako malu paletu motora,za razliku od Opela.Tek od G3 je poceo da sasavi i eksperimentise.
Sada se doguralo do cetvoroslovne oznake motora.

Bilo je reci o ceni delova.Pa program za manje preduzece je jeftiniji od recimo miskoviceve firme koji ce to platiti 100 struko.
Zabica za putnicko vozilo je jeftinija bez obzira sto je iste velicine,nego za komercijalno.Pre svake kupovine prvo kupac treba biti REALAN
I VIDI KOJE SU NJEGOVE MOGUCNOSTI ZA KUPOVINU.Tu dolazi do prave slike cene tog auta,pa je kasnije lakse i serviserima i prodavcima delova,
i nece se padati u nesvest sto neki deo kosta koliko kosta.Isto treba uzeti u obzir da svi nismo isti vozaci i ne ophodimo se prema autu na isti nacin.

Evo i malo koriscena vozila.

http://www.weltauto.rs/weltaut...!!/JW/list.htm?src=welcome.htm

edit>ispravljen link.

[Ovu poruku je menjao Lavlja_Jazbina dana 30.08.2012. u 15:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.194-178.cust.bluewin.ch.



+1269 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje30.08.2012. u 12:37 - pre 140 meseci
Ne moze se kupiti dobar polovnjak za male pare. To smo valda vec apsorvirali vise puta. Zar ne?

Ni Golf 5 za 7000 eara, ni BMW 3 ni bilo koji drugi.

Evo me ovde u CH i gledam auta. Ovde su polovnjaci sa istim godistem duplo skupli nego kod nas. Golf 4 2002. godiste ne moze da se kupi ispod 6000 CHF, sa urednom dokumentacijom i sa nekih do 200.000 km. I to, mogu da kazem nije bas nesto posebno ocuvan.

Ja ne znam odakle i kakve aute uvoze ovi nasi dileri.


To na mobile.de mozete slobodno da zaboravite. Prvih 30% stranica po ceni za odredjeni tip auta treba odmah preskociti.
 
Odgovor na temu

vaske2
Zoran V
Lazarevac,ŠUMADIJA

Član broj: 233554
Poruke: 500
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+79 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje30.08.2012. u 13:03 - pre 140 meseci
U Švici jesu ubedljivo najskuplji polovnjaci,skuplji nego u Nemačkoj i Austriji i vozila uvezena odatle se vrlo retko nalaze na našim oglasima i placevima.Al zato su tu majka Italija,Holandija pa i Španija sve više u poslednje vreme...

[Ovu poruku je menjao vaske2 dana 30.08.2012. u 14:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje30.08.2012. u 13:03 - pre 140 meseci
Hajde molim te budi istrajan,pa odvoji malo vremena za fotkanje detalja oko kojih je i vodjena polemika.
Slikaj taj volan sa 200k,sedista,sarke, ( mada se zezaju,detalj koji me nervira kod mene sa zvukom skljoc )
keder.Ima i drugih brendova na placu..
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.194-178.cust.bluewin.ch.



+1269 Profil

icon Re: "Realna" cena automobila koji se kupuje30.08.2012. u 13:09 - pre 140 meseci
Ah, nemam previse vremena za nesto detaljno. Nisu bas za slikanje ovi polovnjaci. Mene bar nisu impresionirali. Ocekivao sam mnogo vise.

A i stanje masinskog parka na putevima me je bas iznenadilo. Bar polovina automobila na putevima i u gradovima je starija od 5 godina. I tu sam ocekivao da cu videti uglavnom nove aute.

[Ovu poruku je menjao Zarko Silic dana 30.08.2012. u 17:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: "Realna" cena automobila koji se kupuje

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 180050 | Odgovora: 880 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.