Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako napraviti masinu za rezanje duvana ???

elitemadzone.org :: Poljoprivreda :: Kako napraviti masinu za rezanje duvana ???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 34633 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.dynamic.sbb.rs.



+435 Profil

icon Re: Kako napraviti masinu za rezanje duvana ???23.08.2013. u 00:27 - pre 129 meseci
Ova masina je sasvim pristojna za neki mali kapacitet, a verujem da je prilicno jeftina posto su Kinezi u pitanju. Iskreno, bolje je da kontaktiras njih, evo ti link http://www.cigarette-machinery.com/contact.html , pa da vidis koliko bi te izaslo. Sigurno jeftinije od mene, posto ih rade serijski. U svakom slucaju bi morao da uvezes posto ja moje radim u Italiji i Sloveniji, tako da ti uvoz ne gine.

Probaj da nadjes nekog majstora bravara sa iskustvom i radionicom, ovo je u principu jednostavna stvar i za nekog iskusnijeg bravara ne bi trebalo da bude problem da napravi ovo. Mada mislim da je najjeftinija varijanta uvoz iz Kine, nazalost.
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

perof
Privatnik
Privatnik
Pozega

Član broj: 318783
Poruke: 1
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Kako napraviti masinu za rezanje duvana ???01.11.2013. u 11:55 - pre 127 meseci
Pozdrav,

Namjeravam napraviti mašinicu za rezanje duhana pa ako mi možete pomoći oko veličine kalupa, debljine lima, i ostalih mjera, posmaka, snage i broja okretaja elektro motora, naravno da sam spreman platiti za takvu uslugu.

p.s. ako mi možete na privatnu poruku javiti email adresu, probao sam vam poslati ali sam se tek registrirao i 7 dana ne mogu slati poruke

lijep pozdrav,
Pero
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
..b.business.telecomitalia.it.



+435 Profil

icon Re: Kako napraviti masinu za rezanje duvana ???03.11.2013. u 14:07 - pre 127 meseci
^
Ako je ovo upuceno meni, u principu sam spreman da pomognem, ali sam trenutno prezauzet nazalost. Tj, nemam vremena da se posvetim kompletnom projektu (mada je za tu masinu "projekat" malo glomazna rec, ipak se radi o jednostavnoj spravi), ali ako bude negde zapelo oko konkretnih detalja, probacu da pomognem koliko mogu.
Pogledaj ove linkove koji su postavljeni, dosta toga moze da se vidi.
Ako se odlucis za neku varijantu,napravi neku skicu i postavi ovde da mogu i drugi da ucestvuju sa predlozima i savetima. To ce ujedno pomoci i drugima koji hoce da naprave tu spravicu. Neke tehnikalije su vec objasnjene (npr. u vezi debljine i kvaliteta noza), mozda ima jos neko nesto da doda.
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.stcable.net.



+336 Profil

icon Re: Kako napraviti masinu za rezanje duvana ???31.05.2014. u 07:26 - pre 120 meseci
Citat:
perof:
Pozdrav,

Namjeravam napraviti mašinicu za rezanje duhana pa ako mi možete pomoći oko veličine kalupa, debljine lima, i ostalih mjera, posmaka, snage i broja okretaja elektro motora, naravno da sam spreman platiti za takvu uslugu.

p.s. ako mi možete na privatnu poruku javiti email adresu, probao sam vam poslati ali sam se tek registrirao i 7 dana ne mogu slati poruke

lijep pozdrav,
Pero


Neznam dali si napravio nešto, ako nisi, evo ti nešto što bi trebalo da bude u tom smislu...
Pozdrav

http://youtu.be/jz30sk2177g

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Poljoprivreda :: Kako napraviti masinu za rezanje duvana ???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 34633 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.