Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!

elitemadzone.org :: AutoZone :: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38999 | Odgovora: 193 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3OHA
Zoran Gebec
Stepa - NS

Član broj: 304364
Poruke: 6



+12 Profil

icon Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 11:21 - pre 135 meseci
Interesantnu sam situaciju imao juce, koja me je izbacila iz takta strasno.

Vozim desnom trakom, dolazim do svoje zgrade, dajem zmigavac da parkiram levo na parking mesto, nailaze kola iz suprotnog pravca, ja ih pustam da prodju jer imaju pravo, kada baja ulece na parking mesto !!!

Ja ne verujem svojim ocima. Pritisak mi se podigao strasno, smirim se , sacekam da on izadje iz kola, namerno odugovlaci jer vidi da ja i dalje stojim. Izlazi neki celavi pigmejac, sav nabedjen, ja reko' : " alo covece pa gde ces, vidis da cekam da se parkiram, kada on onako besno, sta ja hocu, on ima prvenstvo, kao parkiraj se na drugo mesto"(kog naravno nije bilo u blizini).
Covek mi tako digao pritisak da nisam spavao. Najvise me je iznerviralo sto se masa tako bahato ponasa i prolazi sa svim tim.

Nisam burno reagovao, ali mogu reci da mi se svasta motalo po glavi.
Uvek se suzdrzim jer mi ne treba dosije u policiji.....
Masa ljudi prolazi sa bahatim ponasanjem.

Sta uraditi u takvim situacijama?

Svaki dan se po nekoliko puta susrecem sa debilima u voznji, preseku put, voze sporo namerno, bukvalno mile po putu . Parkiraju gde kako stignu, oko skola i zabavista ne mozes proci, jer oni ostavljaju/kupe decu, a naravno kola na putu ostavljena itd.

Ozbiljno razmisljam biciklom da putujem, samo da nije ovako hladno....
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 11:28 - pre 135 meseci
Citat:
3OHA: Sta uraditi u takvim situacijama?


Ništa Čuvaj svoje zdravlje i živce.
 
Odgovor na temu

ime.prezime

Član broj: 304777
Poruke: 89



+190 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 11:44 - pre 135 meseci
Parking the car – when someone takes the space Cal was waiting for.



Cal: All right.
Gillian: Forget. We’ll find another one.
Cal: No. Maybe he didn’t see me. Why don’t you get out?
Gillian: Just drive.
(Cal isn’t going to budge. Gillian gets out of the car)
Cal: (Moves his car to block in the other one. Through his open window, shouting to the driver of the car that stole his space:) Hi! You didn’t see me waiting for that space?
Dork in Porsche: Didn’t see ya.
Cal: Really?
Dork in Porsche: No, I did not see you. I was waiting, too. You must not have seen me.
Cal: That’s fantastic. Classic gestural slip. You had the slightest head nod yes before you shook your head no.
Dork in Porsche: Look, I’m in the space and I’m not going anywhere.
Cal: That’s true.
(Cal gets out of the car)
Dork in Porsche: Hey, you can’t block me in like that! Jerk!
Gillian: Congratulations, one liar down, six and a half billion to go.

http://www.shipsrus.gotchemistry.com/?p=50 ;)
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

kunc
Germany

Član broj: 195484
Poruke: 440



+56 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 12:02 - pre 135 meseci
istu situaciju sam imao prije nekoliko tjedana.
isao sam sa djevojkom u shooping, jedva nasao parking fino dao zmigavac kad otamo ko grom ulece crni dzip land-rover

kao i ti, cekam da frajer izadje da vidim sta glumi i sta misli da je on
izadjem iz auta i kazem mu , frajeru vidis da sam dao zmigavac, zamalo da me ne udaris i tebi smijesno
potpuno me je ignorisao, kontajuci mozda je gluhonijem

u tom trenutku mi je kroz glavu proslo sve i svasta, u gepeku imam palicu, kljuc za skidanje guma, cekic..sreca samo sto
je djevojka bila uz mene pa me je smirila


sta reci, situacija u Bosni je katastrofalna. Ratne posljedice, krizna , neimastina, svako je nabrijan i ljut
ali opet ne osudjujem takvo ponasanje. Mogamo mi je rec decko zurim, ostavio bi mu parking

ne znam kakva je situacija u Srbiji, ali u Bosni gore ne moze da bude


poruka za kraj : “Pamet caruje, a snaga klade valja.”





 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 12:10 - pre 135 meseci
Citat:
3OHA: Nisam burno reagovao, ali mogu reci da mi se svasta motalo po glavi.
Uvek se suzdrzim jer mi ne treba dosije u policiji.....
Masa ljudi prolazi sa bahatim ponasanjem.

Sta uraditi u takvim situacijama?


1. navedes ga da te napadne, pa ga iz samoodbrane polomis i pozoves policiju :). ne savetujem ako je jaci :)
2. nasmejes se, cekas da ode pa mu polupas auto. Ako si slabiji, ovo ce ga mnogo vise boleti.
3. pustis neku muzikicu i smireno zadovoljan samim sobom uzivas trazeci drugo parking mesto, ne nervirajuci se ni malo... to je moj predlog :)
 
Odgovor na temu

Bata
Branimir Nikolić
Beograd

Član broj: 7232
Poruke: 202
*.telekom.yu.



+181 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 12:17 - pre 135 meseci
Citat:
3OHA: ...Pritisak mi se podigao strasno, smirim se , sacekam da on izadje iz kola, ..... ja reko' : " alo covece pa gde ces, vidis da cekam da se parkiram, kada on onako besno, sta ja hocu, on ima prvenstvo, kao parkiraj se na drugo mesto"(kog naravno nije bilo u blizini).
Covek mi tako digao pritisak da nisam spavao. ......Nisam burno reagovao, ali mogu reci da mi se svasta motalo po glavi.
Uvek se suzdrzim jer mi ne treba dosije u policiji.....
Masa ljudi prolazi sa bahatim ponasanjem.

Sta uraditi u takvim situacijama?

Ozbiljno razmisljam biciklom da putujem, samo da nije ovako hladno....



ono što sam podebljao - u tom trenutku si umesto toga trebao da produžiš dalje,
jer ako nisi spreman da se bukvalno biješ sa random osobom , onda ni ne počinji raspravu.

budi svestan svojih sposobnosti:

a)možeš/umeš/smeš li da se biješ (verovatno ne jer bi inače bila drugačija tema:
"...da vam ispričam kako mi je juče budala naletela na penal, bez griže savesti sam se ispraznio na debilu ,
super sam se osećao i spavao kao beba
..." )

b)da li si dovoljno preteća pojava (verovatno nisi čim je taj drugi uleteo na mesto i posle bio tako drčan)

i u odnosu na tu spoznaju ubuduće reaguj na iskušenja u životu.
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 12:36 - pre 135 meseci
Citat:
CoyoteKG: 1. navedes ga da te napadne, pa ga iz samoodbrane polomis i pozoves policiju :)

Pretpostavljam da ne živiš u Srbiji. Kod nas je zakon malo drugačiji. Nema tu "polomiš iz samoodbrane". Ima samo nanošenje telesnih povreda. Da li je bilo iz samoodbrane ili ne nema veze.

Nego, da se vratim na temu. Pročitao sam prvi post i nije mi baš jasno šta je tu problem? Meni se desilo 100 puta da iz suprotnog smera dolaze kola i parkiraju se na parking sa moje leve strane. Pa zar tome i ne služi prvenstvo prolaza? Ako je daleko ja ću skrenuti i parkirati se (ukoliko nije puna linija). Ali ako smo došli manje-više u isto vreme zašto bih mislio da je baš to parking mesto moje? Zato što sam ga prvi video? Valjda je od onog ko se prvi parkira?
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 13:00 - pre 135 meseci
Sad kad pocne, ja bi njemu, ovo, ono, karate, pesnica, plamenobacac, familija...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 13:05 - pre 135 meseci
Citat:
3OHA:
Sta uraditi u takvim situacijama?


Namazes mu kvaku na vratima macijim govancetom.
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.34.*



+370 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 13:24 - pre 135 meseci
Baja je imao prvenstvo prolaza.
Ne znam zbog čega se nerviraš?
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 13:38 - pre 135 meseci
Citat:
3way: Sad kad pocne, ja bi njemu, ovo, ono, karate, pesnica, plamenobacac, familija...

hahahaha, gde se seti plamenobacaca :)
 
Odgovor na temu

nnn
Tech Lead
Haxr.io
Beograd

Član broj: 16743
Poruke: 679
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+87 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 14:06 - pre 135 meseci
Iseces mu gume, to osiguranje ne pokriva.
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 14:22 - pre 135 meseci
samo cool! pametniji popusta! to je samo parking tj nebitna sitnica u zivotu!
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 14:36 - pre 135 meseci
Nosi flasicu kocionog ulja, pa mu raspi po krovu i haubi

Sad ozbiljno, imao je pravo prvenstva, stao parkirao i sve je regularno. Realno mozes samo da se ljutis, ali nekad dobijes nekad izgubis ...
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 14:46 - pre 135 meseci
hehe, ajd zamisli da je obratna situacija, da se on tom celavom glavonji ubacio tako "jer je imao pravo prvenstva"...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 15:00 - pre 135 meseci
Moj savet.Uzmi valerijan kapsule.Ozbiljno.
Drugo,da si dao 4migavca,mozda bi shvatio nameru tvog parkiranja.
Sta bi radio da vozis motor a imas takve zivce.Pokolj.Bio bi drzavni neprijatelj nomer uno.

P.s.Da li si siguran da nemas nesto sa njegovom zenom ili si nam to precutao.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 15:25 - pre 135 meseci
Valerijan kapi?
Prvi put cujem za preporuku.
Inace sam jako zivcan, prskam lako, to moze da mi pomogne?
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 15:25 - pre 135 meseci
Citat:
CoyoteKG:
hehe, ajd zamisli da je obratna situacija, da se on tom celavom glavonji ubacio tako "jer je imao pravo prvenstva"...

Kao sto rekoh, nekad dobijes nekad izgubis, pa imao kosu ili ne Sem toga zmigavac i stajanje sa upucenom namerom ne znace rezervaciju i prece pravo. Sa tom logikom idi udri/mlati i sl. bi bio pokolj na ulicama. Evo meni se lik jutros usekao u izvodjenju maestalnog manevra, polukruzno preko duple pune ispred novog mosta. Da sam zeleo da mu pokazem tko je d. baya, i primenio taj tvoj princip mogao sam da ga sastavim sa zemljom kolima, ali sta onda? Dobijem slupano vozilo, mlatim se sa pandurima, vukljam po sudovima, natezem sa osiguravajucom kucom i to zasta? Da bih u najboljem slucaju imao "ispravan" auto koji sam i pre toga imao, samo je bio ispravan?
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 15:32 - pre 135 meseci
CoyoteKG....
Imas kapsule,Odoval S.60 kapsula proizvodi dr,Josip Pancic.Kupio pre 4 dana.Vrh.Motorika u FULLu a da te iznervira i
podigne,jok.Kao u paklenoj pomorandzi kada su mcDauela prevaspitali da ne bude nasilnik.Odlicna stvar,maa ova u apoteci kaze da drzi 3 meseca.Posle
valjda jovo nanovo.560 rsd.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!20.02.2013. u 15:58 - pre 135 meseci
ma ovako nesto "prirodno" poput ovog nije lose cini mi se
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38999 | Odgovora: 193 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.