Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomozite maloj Tijani Ognjanovic

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 209943 | Odgovora: 744 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 08:02 - pre 127 meseci
Pa to... Da sam tu vest pročitao na Blicovom (mada su i oni slična vnago kao Kurir) ili B92 sajtu, pa bih stavio prs' na čelo i razmislio da li je vest istinita.

Mada, ne bi me čudilo da su u fazonu da kada su već izgubili dete, da uzmu novac, prebace na neki offshore račun i zapale iz Srbije.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 08:56 - pre 127 meseci
Citat:

"U vezi sa slučajem male Tijane Ognjanović, i zbog mnogobrojnih pitanja od strane medija, Kancelarija Nj.K.V. Prestolonaslednika Aleksandra izdaje sledeće saopštenje.

„Fondacija Nj.K.V. Princeze Katarine pomaže svima kojima je pomoć potrebna, već više od dve decenije. Zahvaljujući vezama Nj.K.V. Princeze Katarine sa zdravstvenim centrom u Hjustonu, koji je posetila prošle godine zbog organizacije humanitarnog događaja u korist Srbije, Nj.K.V. Princeza Katarina je uspela da smanji već dogovorenu cenu između bolnice i roditelja, sa 1 milion američkih dolara na 700.000 američkih dolara i da obezbedi roditeljima besplatni smeštaj i prevoz tokom boravka u Sjedinjenim Američkim Državama, kao i prijatelja srpskog porekla koji im je bio na raspolaganju za sve potrebe komunikacije i prevoda. Njihova Kraljevska Visočanstva su bila izuzetno pogođena smrću male Tijane, prisustvovali su sahrani i izrazili saučešće roditeljima devojčice.

Nj.K.V. Princeza Katarina kao i Fondacija Princeze Katarine nikada nisu imali uvid u bankovni račun i sve transakcije su vršene isključivo između roditelja i bolnice. S tim u vezi, mi ne možemo da komentarišemo ništa više od sadržaja ove izjave.

Međutim, Njihova Kraljevska Visočanstva snažno podržavaju ideju i smatraju neophodnim, da ukoliko su ikakva sredstva od humanitarnog poduhvata preostala, ona treba da budu upotrebljena za podršku drugoj bolesnoj deci u Srbiji.“"
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 08:59 - pre 127 meseci
http://www.telegraf.rs/vesti/8...-miliona-evra-za-njeno-lecenje
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 09:44 - pre 127 meseci
Čekaj bre, svi redom peru ruke od ovih, a otac izjavljuje "sve nejasnoće rešiće nadležni sud"!!!

Pa ovi su smotali lovu samo tako.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 10:23 - pre 127 meseci
Citat:
Sava:
Citat:

"U vezi sa slučajem male Tijane Ognjanović, i zbog mnogobrojnih pitanja od strane medija, Kancelarija Nj.K.V. Prestolonaslednika Aleksandra izdaje sledeće saopštenje.

„Fondacija Nj.K.V. Princeze Katarine pomaže svima kojima je pomoć potrebna, već više od dve decenije. Zahvaljujući vezama Nj.K.V. Princeze Katarine sa zdravstvenim centrom u Hjustonu, koji je posetila prošle godine zbog organizacije humanitarnog događaja u korist Srbije, Nj.K.V. Princeza Katarina je uspela da smanji već dogovorenu cenu između bolnice i roditelja, sa 1 milion američkih dolara na 700.000 američkih dolara i da obezbedi roditeljima besplatni smeštaj i prevoz tokom boravka u Sjedinjenim Američkim Državama, kao i prijatelja srpskog porekla koji im je bio na raspolaganju za sve potrebe komunikacije i prevoda. Njihova Kraljevska Visočanstva su bila izuzetno pogođena smrću male Tijane, prisustvovali su sahrani i izrazili saučešće roditeljima devojčice.


Kako je plemenita ova princeza. Pazi pricu. Pogodjena cena je bila 1,000,000, a ona ju je smanjila na 700,000 ! Wow, pa ona bi trebala da radi u nekoj investicionoj banci kad je tako dobar pregovarac umesto da gubi vreme na Dedinju, a prikupljanje pomoci kao trivijalnu stvar moze da prepusti i svom suprugu.

Ko moze u ovo da veruje ?

Meni je i sama cena od 700,000 fantasticna tim pre sto se za slicnu operaciju presadjivanja i malu Ljubicu u Bec skupljalo oko 38,000 evra sto je 20x manje. I na kraju Tijana je umrla, a Ljubica hvalabogu prezivela.

Nesto mi govori da sve ovo polako prerasta u jednu jako veliku aferu. Ne bi me iznenadilo ni da mala Tijana sada ceka roditelje negde u Floridi (ironija).
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 10:31 - pre 127 meseci
Lečenje u USA košta. I to košta daleko više nego bilo gde u Evropi. U Beču su odbili lečenje jer su smatrali da devojčica nema mnogo velike šanse da preživi (na kraju su i bili u pravu), dok su ameri rekli - nema problema, mi ćemo da operišemo, ne obećavamo ništa, ali vi plaćate sve u fullu. Biznis kao i svaki drugi.

Uostalom, da je tako lako spustiti cenu za 30%, misliš da to ne bi već uradili roditelji? Misliš da roditelji nisu pokušali da spuste cenu? Ono kao, za lečenje deteta ti treba više novca nego što ćeš za 10 života da zaradiš, i ti kao kažeš - ma nema frke, još ću da dodam i za bakšiš?



[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 04.11.2013. u 07:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 10:38 - pre 127 meseci
Citat:
ventura:
Čekaj bre, svi redom peru ruke od ovih, a otac izjavljuje "sve nejasnoće rešiće nadležni sud"!!!

Pa ovi su smotali lovu samo tako.

I meni tako deluje. Još će na kraju da te poslušaju i izvuku se formiranjem fonda za lep život a od kamate za pomoć drugoj deci...
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:01 - pre 127 meseci
Na zalost i previse mucki sam se nagledao da bilo kome mogu da verujem. Sta ces, profesionalna deformacija. Da bi znali koliko stvarno kosta operacija morali bi imati troskovnik, a kako njega nema i najverovatnije ga nikad nece ni biti ostaje nam samo da nagadjamo sta se desilo.

Vise je verovatno da je operacija bila 400,000, a da je "princeza" "sredila" za 700,000. Ne verujem ja da je jedna klinika tako boleciva da na konto prijateljstva spusti cenu za 300,000 sto su npr dvogodisnje plate dva hirurga !!



[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 04.11.2013. u 07:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

number42

Član broj: 313623
Poruke: 426



+52 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:01 - pre 127 meseci
evo javio se nebojsa ognjanovic i dao izjavu za novine.

"Otac Nebojša je u izjavi za Telegraf demantovao da je porodica zadržala novac:
-Nismo uzeli dva miliona evra za njeno lečenje! Sve nejasnoće, ukoliko ih ima, rešiće nadležni sud."


koliko vidim covek kaze da nisu nista uradili, a ako neko smatra da je bilo nesto nezakonito u celom slucaju, postoji tuzilac, sud, itd.

stvarno ne vidim sta se vishe na ovu temu moze dodati.

a kako je rasprava o ovome u medijima kao i ovde na forumu prilicno morbidna, mislim da bi trebalo zakljucati temu.




 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:05 - pre 127 meseci
Citat:
ventura:
Emmy, ajde majke ti nemoj sa svojim idiotskim teorijama zavere da zagađuješ temu.


Kladim se da je to zakljucio na osnovu fizionomije princeze :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:10 - pre 127 meseci
Ne treba davati izjave zbog kojih kasnije može da vas grize savest. Mi nemamo pojma šta se stvarno dogodilo. Očajni roditelji bi pristali na bilo šta. Ova kampanja je imala ogromnu medijsku podršku i pitanje je ko je sve organizovao i kakvi su bili uslovi. Ne verujem da roditelji devojčice mogu da brinu o novcu u situaciji u kojoj su se našli.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:10 - pre 127 meseci
ti 3way umesto da ko papagaj trabunjas gluposti bolje naculi usi da malo saznas kako se radi u bankama. Mozda ti bude i od koristi, mada ne bih rekao.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:12 - pre 127 meseci
Pa ja ti trazio da nas prosvetlis jos malopre, a ti nista. Da svi znamo kako je to gradjen prevarant...ili onaj koji ne moze da vrti kredit...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:18 - pre 127 meseci
vidim da ti je dosadno, ili si prosto raspolozen za prepirku. Ja sam ti vec odgovorio. Nema pravila kako treba da bude gradjen prevarant. To je ostavljeno na procenu sluzbeniku banke. Tako kaze pravilnik (iz inostranstva prekopiran, ono copy paste, kapiras ?) i ako ti salterusa lupi minus - gudbaj !

Kao kad npr trazis vizu, a ona kaze u ovaj mi je sumnjiv, ne moze.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:20 - pre 127 meseci
Znaci, konacno si zakljucio da ne govoris o fizionomiji nego o prezentaciji :)
Eh, moj dipl. ecc.....


Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:23 - pre 127 meseci
klap, klap, jel si sad srecan. Sad ce doci Vasa da ti da lizalicu.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:34 - pre 127 meseci
Citat:
Tako kaze pravilnik (iz inostranstva prekopiran, ono copy paste, kapiras ?)

U, ovo daje snagu pravilniku, nema dalje!
Najgore je što ti, umesto da samo primenjuješ taj pravilnik, jer ti je to posao, ti ga braniš. Ladno si usvojio vrednosti banke kao svoje, i identifikovao si se sa njom. Neko bi rekao - prodao si dušu.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 11:53 - pre 127 meseci
Citat:
number42:
evo javio se nebojsa ognjanovic i dao izjavu za novine.

"Otac Nebojša je u izjavi za Telegraf demantovao da je porodica zadržala novac:
-Nismo uzeli dva miliona evra za njeno lečenje! Sve nejasnoće, ukoliko ih ima, rešiće nadležni sud."


koliko vidim covek kaze da nisu nista uradili, a ako neko smatra da je bilo nesto nezakonito u celom slucaju, postoji tuzilac, sud, itd.
Ničeg nema nezakonitog čak i da su podigli sav preostali novac i rešili da luduju po svetu. Zato se ni neće oglasiti pravosuđe.
Ima samo moralnog i nemoralnog aspekta, i eventualne tužbe za klevetu ako je Kurir izmislio celu priču.

Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

number42

Član broj: 313623
Poruke: 426



+52 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 12:26 - pre 127 meseci
znachi ovako: prikupljanje novca u jednu svrhu a korisnjenje u drugu spada u domen obmana, tj finansijskih prevara. a one se, normalno, sankcionisu.

kako vec rekoh u proslom komentaru:

Citat:
"Otac Nebojša je u izjavi za Telegraf demantovao da je porodica zadržala novac:
-Nismo uzeli dva miliona evra za njeno lečenje! Sve nejasnoće, ukoliko ih ima, rešiće nadležni sud."

koliko vidim covek kaze da nisu nista uradili, a ako neko smatra da je bilo nesto nezakonito u celom slucaju, postoji tuzilac, sud, itd.

stvarno ne vidim sta se vishe na ovu temu moze dodati.

a kako je rasprava o ovome u medijima kao i ovde na forumu prilicno morbidna, mislim da bi trebalo zakljucati temu.

 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic03.11.2013. u 12:38 - pre 127 meseci
Citat:
MyWay:
Ničeg nema nezakonitog čak i da su podigli sav preostali novac i rešili da luduju po svetu. Zato se ni neće oglasiti pravosuđe.
Ima samo moralnog i nemoralnog aspekta, i eventualne tužbe za klevetu ako je Kurir izmislio celu priču.

Ni poreski prekrsaj?:)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 209943 | Odgovora: 744 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.