Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektronska cigareta

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektronska cigareta

[ Pregleda: 1940 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Elektronska cigareta23.04.2013. u 12:00 - pre 134 meseci

Pre vise od mesec dana kupio sam elektronsku cigaretu. Ima ona dosta svojih pozitivnih strana, i priznajem da za vreme njenog konzumiranja i nisam osecao neku potrebu za obicnom cigaretom, sto se znatno osetilo i finansijski i zdravstveno. Medjutim posle izvesnog vremena osetio sam nezadovoljstvo i ponovo se vratio obicnoj cigari. Medjutim odmah sam osetio negativna dejstva starog nacina zivota (pre svega finanskijski) i zapitam se : "A sta to u stvari fali elektronskoj cigareti", zbog cega sam se vratio obicnoj cigari??? Po meni pre svega bezvezni ukus tamo neke jabuke...kao da pusim sok od jabuke, i pre svega nedostatak otpora pri uvlacenju dima. I onda sam odjednom resio da nesto modifikujem, i uspem. U onaj pisak elektronske cigare, naguram malo koriscenog filtera od ispusene cigarete. I dobijem ukus pravog duvana i preko potreban osecaj otpora uvlacenja dima pri pusenju prave cigare. Posto je ideja stvarno glupa, a mogucnost nekog patenta nepostoji, evo ovo moje iskustvo delim sa vama, koji ste iz istog razloga ostavili elektronsku cigaru...pa eto prilike da se ponovo vratimo elektronici jer "u njoj je spas".
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Elektronska cigareta23.04.2013. u 13:26 - pre 134 meseci
Hmmmm........
Dok su e-cigarete manje opasne u odnosu na konvencionalne, još uvijek su prijetnja pušaču. Za učinkovit prestanak pušenja ipak je najbolje odreći se pušenja u potpunosti.
Nema gore laži od laganja samog sebe.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Elektronska cigareta23.04.2013. u 13:35 - pre 134 meseci
A samo par tema iznad nalazi se i TOP tema ...
Odvikavanje od pusenja - iskustva saveti
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Elektronska cigareta23.04.2013. u 14:46 - pre 134 meseci
Pa tema nije "odvikavanje od pusenja" ili "da li je pusenje zdravo" ili "za i protiv pusenja" i slicno. Tema je Elektronska cigareta.

Ja sam ostavio pusenje pre tri godine, skoro cetiri, ali koristim povremeno Elektronsku cigaretu. Ima raznih vrsta filtera, neki su vrlo verni pravoj cigareti. Trenutno koristim Marlboro Low. Nisam primetio da nema otpora...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektronska cigareta

[ Pregleda: 1940 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.