Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako igrači zarađuju pare na kladionici?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247149 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.05.2013. u 09:33 - pre 133 meseci
Citat:
CoyoteKG:
ako je 50%-50% na pobedu, kako je na nerešeno?
Kao što je već neko napisao da se rode blizanci različitih polova, ili se desi pobačaj pred porođaj?



Treba detaljnije pogledati uslove kladionice za tu igru tj opkladu.
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.05.2013. u 09:46 - pre 133 meseci
Mislim da su vecina shvatili poentu oko value-a koji postoji na ovom tipu opklade. Mada u raspravi par njih je otislo dalje i pokusavalo da ospori je idealna raspodela od 50% - 50% verovatnoca za pol deteta. Nego da je nesto manje od toga. Sto je potpuno nebitno za odnos koji je ladbrokes ponudio sa 1.35 - 3.50.

Drugim recima, ovaj primer je gotovo identican skolskom primeru bacanja novcica (pismo/glava). Dakle kao da negde postoji mogucnost se kladite na pismo po kvoti od 3.5, uz ogradu da je verovatnoca idealnog novcica ekvivalent od 2.00.

I potpuno je ispravno ovo sto ventura tvrdi da bi na dovoljnom velikom broju odigranih ovakvih opklada bio u dobrom profitu.
Jedino sto je ovo vise nego ocigledan primer, dok u realnom svetu kladjenja je dosta teze pronaci value bet.

[Ovu poruku je menjao djordjeno dana 07.05.2013. u 10:58 GMT+1]
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.05.2013. u 16:43 - pre 133 meseci
Propalo kladjenje.
Princ Hari otkrio da ce biti decak.
 
0

Chieftec

Član broj: 159885
Poruke: 61
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+54 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?08.05.2013. u 03:34 - pre 133 meseci
Inace na ovu temu, nesto sto ja radim na BetFairu, a neki koje znam isto, ali veoma uspesno. Kod Betting exchange-a kvote ne racunaju profesionalci nego korisnici nude i uzimaju (ok i medju njima dosta profesionalaca i masina i sofvera itd), ali ima izletanja sa nerealnim kvotama.
Na primer broj golova za preostalo vreme utakmice. Sve sto je povoljnije od realnog treba uzimati i na kraju ce biti profit.

A ti si Ventura koliko se secam radio nesto u astra sports bet (ili tako nesto) kladionici, jel? Cak smo nesto pijatelj i ja trebali da se vidimo sa tobom oko satelitskih sistema, dreamboxova i to, pa si nesto iznenada otputovao tada
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?08.05.2013. u 09:32 - pre 133 meseci
Citat:
Chieftec:  Sve sto je povoljnije od realnog treba uzimati i na kraju ce biti profit.


A to sta je povoljnije opet odredjuje masina, ili ti gledas u pasulj? :)

Salu na stranu, po meni je najvaznija disciplina i odsustvo emocija u profesinoalnom kladjenju...
 
0

Chieftec

Član broj: 159885
Poruke: 61
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+54 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?08.05.2013. u 13:20 - pre 133 meseci
Odredjuje softver naravno, osim ako je nesto ocigledno a i to je cesto.

Trziste na betfairu kreiraju korisnici, koji na tv gledaju utakmice, pa je i tu bitno imati sto brzi prenos utakmice, kvote se menjaju kod situacija tipa korner, slobodan udarac, pa se na tom talasu gore dole moze isto profitirati. Ima mnogo mogucnosti ali treba i svakodnevni rad.
 
0

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?08.05.2013. u 20:49 - pre 133 meseci
Citat:
Branko Santo:

@Homer
Ni kladionica ni kartanje nisu dobar izbor za karijeru ali pre bih se odao kladionici da sad treba da biram od dva zla a probao sam intenzivno oba.


pa znaš kako onaj ko ima talenta i znanja da napravi value nevezano je li poker ili kladionica u pitanju, taj je u minusu ako se time i ne bavi...
 
0

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
109.75.149.*

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?09.05.2013. u 05:19 - pre 133 meseci
Citat:
su27killeryu: pa znaš kako onaj ko ima talenta i znanja da napravi value nevezano je li poker ili kladionica u pitanju, taj je u minusu ako se time i ne bavi...


:) morao sam tri puta da citam sa bih shvatio sta je pisac hteo da kaze :)
Jeste u minusu ako ne radi nesto drugi sto pravi veci "value" :)

Moja poenta je da ima mnogo vise fleksibilnosti kod kladionice u pogledu odabira koje doba dana ces da koristis za posao, koliko dugo ces u bilo kom trenutku da radis i opet izuzetno bitna stvar da mozes da preskocis dan/nedelju/mesec ako nema dobre igre.
Posto znam da igras dosta poker turnira a i ja sam przio (20+ 180s) znas i sam da bez 5 sati za redom intenzivnog igranja nije optimalno i da ne mozes npr. po nasem vremenu ujutro jer nema dovoljno turnira.
 
0

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?09.05.2013. u 17:44 - pre 133 meseci
znam pa ne mozes bas ni kladionicu ujutro osim online koji ti mrdaju kvote za svaku malo jacu uplatu a onda gubis value i eto :)
 
0

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
109.75.149.*

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.05.2013. u 06:05 - pre 133 meseci
@su27killeryu
Ja sam mislio da se odluke donose kad ti hoces a uplate se prave kada su dostupne. Znas li mozda da li postoji software bilo desktop/online koji funkcionise tipa onih berzanskih da mu kazes "if cena X uplati Y" a da to nije neki exchange posto je kolicina para na exchange u nekim igrama poprilicno mala?
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.05.2013. u 07:20 - pre 133 meseci
^Pre 5-6 godina je drug koristio neki sajt koji je kostao mesecno 80€ i davao preporuke sta igrati.
Slusajuci ga,to je funkcionisalo 90%,po onome sto je dobijao.Dao mu neki tip iz Svilajnca koji je igrao na veliko.
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.narocnik.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.05.2013. u 07:35 - pre 133 meseci
Citat:
Branko Santo:
@su27killeryu
Ja sam mislio da se odluke donose kad ti hoces a uplate se prave kada su dostupne. Znas li mozda da li postoji software bilo desktop/online koji funkcionise tipa onih berzanskih da mu kazes "if cena X uplati Y" a da to nije neki exchange posto je kolicina para na exchange u nekim igrama poprilicno mala?



Ja nisam cuo/video da tako nesto postoji za klasicne kladionice. Mozda resenje moze da bude da se pise automatski bot (skripta), ali sve je to diskutabilno.
Video sam da postoji neki software koji objedinjuje azijske kladionice, ali kod njih nema igara koje su popularne kod nasih igraca...
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.narocnik.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.05.2013. u 07:39 - pre 133 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
^Pre 5-6 godina je drug koristio neki sajt koji je kostao mesecno 80€ i davao preporuke sta igrati.
Slusajuci ga,to je funkcionisalo 90%,po onome sto je dobijao.Dao mu neki tip iz Svilajnca koji je igrao na veliko.


Naci dobrog tipstera je kao i naci dobar posao :) To uopste nije jednostavna stvar.
Malo ih je postenih, vecina frizira statistiku, igra neke devete lige/sportove i na kraju, profesionalni tipster nece traziti 80e ako pravi ozbiljan profit.
Dobri tipsteri traze % od profita (mesecnog, kvartalnog, sezonskog itd...)





 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.static.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.05.2013. u 08:13 - pre 133 meseci
Citat:
djordjeno: Ja nisam cuo/video da tako nesto postoji za klasicne kladionice. Mozda resenje moze da bude da se pise automatski bot (skripta), ali sve je to diskutabilno.
Video sam da postoji neki software koji objedinjuje azijske kladionice, ali kod njih nema igara koje su popularne kod nasih igraca...

Naravno da postoji :)

I to ne rade botovi već bookmakeri, što im je u principu nešto čime se najviše bave.

 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.05.2013. u 08:15 - pre 133 meseci
Kako god,nisam kockar.Znam samo da je po tome ovaj u Svilajncu ulagao po tiketu po 300-400 rsd.
Ko je iz tog kraja verovatno ce i znati o kome se radilo.
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.narocnik.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.05.2013. u 08:21 - pre 133 meseci
Citat:
ventura:
Citat:
djordjeno: Ja nisam cuo/video da tako nesto postoji za klasicne kladionice. Mozda resenje moze da bude da se pise automatski bot (skripta), ali sve je to diskutabilno.
Video sam da postoji neki software koji objedinjuje azijske kladionice, ali kod njih nema igara koje su popularne kod nasih igraca...

Naravno da postoji :)

I to ne rade botovi već bookmakeri, što im je u principu nešto čime se najviše bave.



Ja sam razumeo da se pitanje odnosilo da li postoji program za krajnjeg korisnika tj igraca koji ima nalog na nekoj od klasicnih kladionica.
Tj, da ta kladionica nudi takav software-a sa funkcijama kako je opisao "kupi za X kad bude kvota (cena) Y itd..."


 
0

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.emea.verizonbusiness.com.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.05.2013. u 08:40 - pre 133 meseci
Citat:
ventura: Naravno da postoji :)

I to ne rade botovi već bookmakeri, što im je u principu nešto čime se najviše bave.


Da zanemarimo ideju dogovaranja kvote zbog velike uplate :)

@Djordjeno
Ne treba kladionica da ima zato sto mi treba da mogu da postavim upit za sve kladionice u mom skupu kladionica na kojem igram. Potpuno svejedno bi mi bilo koja je a upit bi se lako vrsio preko XML feed-a koji se proverava svakih par minuta.
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.narocnik.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.05.2013. u 08:56 - pre 133 meseci
Citat:
Branko Santo
@Djordjeno
Ne treba kladionica da ima zato sto mi treba da mogu da postavim upit za sve kladionice u mom skupu kladionica na kojem igram. Potpuno svejedno bi mi bilo koja je a upit bi se lako vrsio preko XML feed-a koji se proverava svakih par minuta.


Sve je to lepo kad bi sve besplatno davale svoje XML feed-ove, odnosno API-je. Sto uopste nije slucaj. Iz iskustva kazem da par njih daje neogracen pristup kvotama dok za druge treba da budes affiliate/partner. E sad ako ti ove sto daju svoj feed zadovoljavaju tvoj uslov, onda imas resenje.



 
0

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.05.2013. u 22:10 - pre 133 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Kako god,nisam kockar.Znam samo da je po tome ovaj u Svilajncu ulagao po tiketu po 300-400 rsd.
Ko je iz tog kraja verovatno ce i znati o kome se radilo.


pa mozda je imao srece neki kraci period a to svako moze

dobar tipster nikad nece prodavati svoje tipove niti ih objavljivati zvanicno
 
0

Rivaldo1

Član broj: 167163
Poruke: 86
*.crnagora.net.



+2 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?14.05.2013. u 18:23 - pre 133 meseci
Citat:
Branko Santo: Da zanemarimo ideju dogovaranja kvote zbog velike uplate :)

@Djordjeno
Ne treba kladionica da ima zato sto mi treba da mogu da postavim upit za sve kladionice u mom skupu kladionica na kojem igram. Potpuno svejedno bi mi bilo koja je a upit bi se lako vrsio preko XML feed-a koji se proverava svakih par minuta.


Jedno pitanje Branko - da li znas, sta je sve neophodno napraviti da dobijem alat koji recimo prati nekih 5-6 izabranih kladionica i prati u realnom vremenu promjenu koeficijenata na 1X2? (da li bi se mogla napraviti aplikacija uz pomoc php-a i mysql-a)
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247149 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.