Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako igrači zarađuju pare na kladionici?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247633 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 15:33 - pre 108 meseci
Citat:
2012:

Znas li ti sta je odds copmpiler i cime se bavi?

Znam!
"odds copmpiler" je spodoba koja dobitnu kombinaciju velikodušno poklanja drugima
umesto da uplati tiket u tajnosti i sav novac zadrži za sebe.

A čime se "odds copmpiler" bavi? Bavi se obmanjivanjem naivčina.

Citat:
2012:

Prosecan igrac pokazuje iste simptome kao i ti, zbog kojih kladionicama ide dobro

Dalje, "odds copmpiler" pokazuje samo jedan simptom: laž.
Posledica je da kladionicama ide još bolje nego sa prosečnim igračima.


Citat:
2012:

glumis "dobronamernog" diskutanta koji ostalima savetuje da se ne klade.

Nisam ni malo dobronameran. Posebno ne za lažove.


Citat:
2012:

Ozbiljan igrac ili koristi Betting Exchange ili igra na nacin koji se dijametralno razlikuje od nacina koji ti ovde demonstriras

Ozbiljan igrac udje u kladionicu da se malo razonodi besplatnim gledanjem sportskih prenosa.
Upravo kao što se i ja zabavljam.


Citat:
2012:

tvoj nacin kladjenja je amaterski i krajnje neuk.

Jok, ja sam uvek u plusu. Nisam uplatio sinoć 3 tiketa, to je +60 dinara minimum.


Citat:
2012:

Na osnovu cega ti znas da ce nekome od sledecih tri prognoza, bar dve biti pogresne?

(ss)



Citat:
2012:

Na primeru koji si dao mogao si zaraditi i vise od 20% da si sredstva rasporedio kako valja.

Naravno da sam mogao. Trebalo je samo odigrati redom X-1, I2+, 1-X.

Što nisi rekao pre utakmica?


Za utehu evo ti današnje tri utakmice
(kvote,
verovatnoće na osnovu poslednje 3 i
na osnovu poslednjih 14 utakmica)
pa se pokaži:

Chernomorets Odessa vs Metalurh Z.
2.95 3.10 2.40
0.201 0.63 0.169 [3]
0.547 0.251 0.202 [14]

Aalborg vs Odense
1.80 3.45 4.30
0.241 0.519 0.241 [3]
0.526 0.235 0.238 [14]

Dac_Streda vs Zilina
4.80 3.50 1.70
0.128 0.588 0.284 [3]
0.329 0.251 0.421 [14]

Zašto na osnovu poslednje 3 utakmice? Pa zato što je Ohohoho turio ga Derby to predložio.
A zašto na osnovu poslednjih 14 utakmica? Pa juče je bio 14.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 16:24 - pre 108 meseci
Citat:
Znam!
"odds copmpiler" je spodoba koja dobitnu kombinaciju velikodušno poklanja drugima
umesto da uplati tiket u tajnosti i sav novac zadrži za sebe.

A čime se "odds copmpiler" bavi? Bavi se obmanjivanjem naivčina.


Zasto bi uplata bila u tajnosti? Nema nikakav uzitak u tome. Stvar je javno pokazati znanje i vestinu. Moze i Donald Trump da pravi pare u tajnosti i da niko ne zna za njega, ali je covek odlucio da se eksponira u javnosti.

Kako ja obmanjujem "naivcine" ako ja ne uzimam pare od nikoga ko nije zaradio od mojih usluga. Ako korisnik mojih usluga ne zaradi od moje usluge, on meni ne placa za uslugu. Kakva je to obmana? Ako neko zaradi od mojih usluga redno je i da plati, ako ne zaradi, nema potrebe da placa. Ko nije zaradio od mojih usluga meni nista nije platio. Uslovi koriscenja su javno objavljeni, nema niceg tajnog.

Usluge Link
Uslovi Link

Citat:
Dalje, "odds copmpiler" pokazuje samo jedan simptom: laž.
Posledica je da kladionicama ide još bolje nego sa prosečnim igračima.


Prosecni igraci pokazuju iste simptome kao i ti, a to su: niti znaju, niti razumeju, a veruju da imaju znanje samo im zbog zavere i prevara ide loso.

Citat:
Ozbiljan igrac udje u kladionicu da se malo razonodi besplatnim gledanjem sportskih prenosa.
Upravo kao što se i ja zabavljam.


Citat:
Jok, ja sam uvek u plusu. Nisam uplatio sinoć 3 tiketa, to je +60 dinara minimum.


"Ozbiljan igrac" kome je ostalo 60 dinara zato sto nije uplatio 3 tiketa. Ozbiljnost do maksimuma, sa uplatom od 20 dinara po tiketu.

Citat:
Za utehu evo ti današnje tri utakmice
(kvote,
verovatnoće na osnovu poslednje 3 i
na osnovu poslednjih 14 utakmica)
pa se pokaži:

Chernomorets Odessa vs Metalurh Z.
2.95 3.10 2.40
0.201 0.63 0.169 [3]
0.547 0.251 0.202 [14]

Aalborg vs Odense
1.80 3.45 4.30
0.241 0.519 0.241 [3]
0.526 0.235 0.238 [14]

Dac_Streda vs Zilina
4.80 3.50 1.70
0.128 0.588 0.284 [3]
0.329 0.251 0.421 [14]

Zašto na osnovu poslednje 3 utakmice? Pa zato što je Ohohoho turio ga Derby to predložio.
A zašto na osnovu poslednjih 14 utakmica? Pa juče je bio 14.


Mora da se salis! Pa nisam ti ja vasarski pevac koji kretenima ispunjava zelje. Da ti ja dajem prognoze za neke leve utakmice koje si ti na osnovu svoje neukosti uzvukao ko zna odakle po nekoj svojoj decijoj logici.




 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 16:47 - pre 108 meseci
Hahahaha

i još jednom

hahahahah

Ne smeš da daš prognozu jer se ove utakmice ne nalaze u dojavama "eksperata" na internet portalima.

Znam ja da ti nisi "vašarski pevac" jer još nisam čuo da vašarski klovnovi umeju da kukuriču.

Hm, "Ozbiljan igrac" kažeš? Ti si "Ozbiljan igrac"? Ja nisam kao što si i sam zaključio. Teško da bacam novac na gluposti. A "Ozbiljane igrace" smatram za somove.

Pošto se ovi parovi ne nalaze u ponudi "eksperata" i "odds kompajlera" ja ću ispisati moje mišljenje:

Chernomorets Odessa vs Metalurh Z. 1X (1.51)
Aalborg vs Odense GG (1.83)
Dac Streda vs Zilina X2&2+ (1.45)
 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 17:22 - pre 108 meseci
Citat:
Ne smeš da daš prognozu jer se ove utakmice ne nalaze u dojavama "eksperata" na internet portalima.


Dojave su za budale, na linkovima koje sam postavio u proslom komentaru mozes videti kakvo je nase misljenje u vezi dojava.

Ti da si iole pametan zapitao bi sebe zbog cega se niko ne bakce sa nekim levim utakmicama.

Da ti objasnim jednu osnovnu razliku izmedju nas i ostalih slicnih servisa.

Internet servisi ili portali koji nude slicne usluge rade na potpuno razlicit nacin od nas.

Ta razlika se sastoji u sledecem:
- tipsteri preporucuju kladjenje u klasicnim kladionicama i svi do jednog (osim nas) na svojim sajtovima imaju banere za reklamiranje kladionica. To znaci da su usli u affiliate program sa kladionicom koju reklamiraju. Kod nas nema reklama za klasicne kladionice osim za Betfair Echange.

U cemu je razlika?

Kod affiliate programa klasicnih kladionica da bi onaj koji reklamira kladionicu mogao da zaradi od reklame, neko ko je koristio njegov referal mora da izgubi. To znaci da ako neko uplati preko nekog linka/ referala mora izgubiti da bi postavljac linka zaradio 25-30% od iznosa koji je neko izgubio. Ako igrac dobije/pogodi, postavljac linka/referala ne dobija nista. Jos prostije, tipovi moraju biti pogresni da bi mogli da zarade od banera.

Kod Betfair Excanga koji mi reklamiramo je potpuno suprotno. Mi zaradjujemo samo ako neko zaradi. Kada neko bude dobar u kladjenju ili trgovanju na Betfair servisu, on/ona plate odredjeni procenat Betfair-u za uslugu koriscenja servisa, ako igrac ne dobije ne placa nista. To znaci ako mi nekome prodamo losu uslugu, nas korisnik ne moze zaraditi od kladjenja, ako ne zaradi od kladjenja ne placa nista Betfair-u, sto znaci da i mi nemamo nikakvu zaradu. Plus, ako nase usluge ne budu dobre, ne placa nista ni nama za uslugu.
Da bi mi zaradili svi drugi moraju zaraditi. To je sustinska razlika izmedju nas i ostalih slicnih servisa. Sad probaj da odgovoris na pitanje zasto se skoro niko ne upusta u promoviranje Betting Exchange servisa i zasto skoro niko ne nudi usluge u vezi Betting Exchange servisa.

Pojma nemas, ali si umislio da se razumes u kladjenje. Sad jos i na deciji nacin pokusavas da pronalazis neke leve utakmice pokusavajuci da pokazes nekakvo znanje koje realno nemas. Kad se ukenjjas brisaces to sto si napisao, opet ces objasnjavati da se nisi ukenjjao iako su svi videli sta si napisao.

Da ti objasnim jos nesto. Kada ja ili neko od nas nesto prognozira mi to objavimo na sajtu, na nacin kako se to radi. Onda se to svima daje na javan uvid i svako moze videti sta je prognozirano i nikad se ne brise ili prepravlja.

Prikacio sam da se vidi sta si pisao, kad budes obrisao.


Prikacio sam da se vidi sta si pisao, kad budes obrisao.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 15.05.2015. u 18:33 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 20:07 - pre 108 meseci
Chernomorets Odessa vs Metalurh Z. 0:0, došlo 1X, dobitak 1.51
Aalborg vs Odense 0:2, tiket puko
Dac Streda vs Zilina 0:1, tiket puko
Kad se saberu svi dobitci sledi da je prihod 1.51+0.66+3=5.17
onosno gubitak je 0.83 odnosno 13.8%
u skladu sa politikom kvota koje vode kladionice.

Dakle već na kratkim nizovima se ispoljava neumoljivost statistike a to je:
Svaka strategija kladjenja zasnovana na statistici je gubitnička!

A sad idem u kladionicu da gledam Nadala i popijem pivo
jer sam opet zaradio 60 dinara i onih 60 od juče taman za besplatno pivo.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 20:46 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney

Dakle već na kratkim nizovima se ispoljava neumoljivost statistike a to je:
Svaka strategija kladjenja zasnovana na statistici je gubitnička!



Nije problem u statistici ili strategiji kladjenja zasnovanoj na statistici. Problem je u tome sto ti ne razumes kako upotrebiti statistiku u kladjenju, verovatno nemas niti dobre podatke.
Tebe ubija neznanje, pod jedan. Pod dva, u tom stanju u kojem se nalazis uzaludno pokusavas da pronadjes nesto kako bi se izvukao tako sto pronalazis sto je moguce gluplje kombinacije koje te dodatno ukopavaju. Godinama pokusavas da "pametujes" u vezi kladjenja pedstavljajuci se kao neko ko se razume u kladjenje. To isto pokusavas i sad, ali ti ne ide. Onda si u jednom momentu protiv kladjenja, zagovaras kako je u kladjenju sigurna propast, a u isto vreme pokusavas da na mala vrata proguras neku "levu" prognozu ne bi li pokazao neko natprosecno znanje.

U jednom komentaru si me pitao sto ne pokazem svoje znanje, pre neku nedelju si dobio tipove. Koliko ih je bilo, da li se secas? Video si ucinak i ukenjo se. Pozivao sam te i opet te pozivam da napravimo test, ti tipuj sta hoces i kako hoces, ja cu tipovati sta ja mislim, na nacin kako ja mislim da se treba kladiti. Ti koristi svoju statistiku, svoje metode i svoje alate, ja cu koristiti svoje. Uzecemo period od tri meseca i provericemo ucinak.
 
0

Ohohoho turio ga Derby

Član broj: 329087
Poruke: -2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 21:24 - pre 108 meseci
Kljucna stvar u svemu ovome je da je pre izvesnog vremena 2012 pokusao da zapocne diiskusuju -na koji nacin vrsimo selekciju tipova za kladjenje i to niko nije nasao zashodno da prokomentarise...a za ova bolesna prepucavanja treba potraziti pomoc kod ljudi koji su oboceni za to,imaju iskustva u tome a i primaju platu za to...

www.spbtoponica.rs/sr-lat/kontak
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 21:28 - pre 108 meseci
Citat:
Ohohoho turio ga Derby: Kljucna stvar u svemu ovome je da je pre izvesnog vremena 2012 pokusao da zapocne diiskusuju -na koji nacin vrsimo selekciju tipova za kladjenje i to niko nije nasao zashodno da prokomentarise...a za ova bolesna prepucavanja treba potraziti pomoc kod ljudi koji su oboceni za to,imaju iskustva u tome a i primaju platu za to...

www.spbtoponica.rs/sr-lat/kontak


Sta mislis ti kako se vrsi selekcija tipova za kladjenje?

Sto se tice lecenja, tebi je bar lako. Znas gde da se javis i nema potreba da ti neko objasnjava ili da te upucuje.
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 21:40 - pre 108 meseci
Citat:
2012:
To sto neko ne zeli da pise na temi na kojoj ja pisem ne smeta mi uopste, to pokazuje da ostali nemaju argumentaciju da se suprostave napisanom. Bilo bi strasno po mene kad bi me na svakoj temi ostali diskutanti pobili argumentima.

Konjislave, isuviše si plitak da bi se neko zamarao sa tobom i iznosio prave argumente. Ali, zato jesi sasvim pogodan da se svi uteše i da te lepo napuše.. Taman kad pomisli neko da nešto nije u redu sa njim, zbog ovoga ili onoga, loš dan, nesreća, itd.. samo pročita bilo šta što ti uspeš da napišeš i odmah zaključi da uvek može i gore i da ga sreća ipak nije 100% zaobišla. Znači, ipak imaš neku svrhu. Nije li to odlično?
about:networking
 
+1

Ohohoho turio ga Derby

Član broj: 329087
Poruke: -2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 21:42 - pre 108 meseci
veoma si iskusan u kladjenju nema zbora imas i ekipu i lepu stranicu ali dzaba kad prodajes tipove od 1,25 do 1,8 ...a za lecenje sad i ti barem znas gde da se javis a ne moras da se zahvaljujes...
 
0

Ohohoho turio ga Derby

Član broj: 329087
Poruke: -2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 21:43 - pre 108 meseci
i moja baba zna da 1,25 treba da dodje!!!!
 
0

Ohohoho turio ga Derby

Član broj: 329087
Poruke: -2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 21:55 - pre 108 meseci
Valerenga - Mjondalen 2 @5,9
Stromsgodset - Aalesund 2 @ 6,1
Falkenbergs - Kalmar 2 @ 2,9
...samo za ubavo makedonceto !!!
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 22:16 - pre 108 meseci
Citat:
Ohohoho turio ga Derby:
veoma si iskusan u kladjenju nema zbora imas i ekipu i lepu stranicu ali dzaba kad prodajes tipove od 1,25 do 1,8 ...a za lecenje sad i ti barem znas gde da se javis a ne moras da se zahvaljujes...


1.8 koji prolazi je mnogo bolji od 2.8 koji ne moze proci. Ti ganjaj tipove prema svojim potrebama, mi prodajemo tipove prema svojim mogucnostima. Nama je bitno da nasi tipovi prolaze i da ja zarada na nivo prihvatljiv u tom biznisu. Kada postavis poker masinu po zakonima u normalnim drzavama zarada ne sme da bude veca od 15% od obrta. Kladionice rade sa manjom zaradom. Azijske kladionice rade sa zaradom od 1-5% od obrta. Svako ko se ozbiljno bavi kladjenjem zna o cemu govorim. U strucnoj literaturu uzimajuci pisanje Americkih profesionalnih igraca ide se na zaradu 10-15% od obrta. Ocekivati zaradu od 100 ili 1000 % je krajnje amatersko razmisljanje i krajnje nerealno za ostvariti. Tako da na tu temu nemam sta drugo da kazem.
 
0

Ohohoho turio ga Derby

Član broj: 329087
Poruke: -2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 22:24 - pre 108 meseci
... hteo sam da napravimo korisnu raspravu oko nacina tipovanja koju tesko mozes naci negde na CELOM INTERNETU/POKUSJTE DA PROGUGLATE ALI TESKO/ali vidim da je TO nemogucE
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?15.05.2015. u 22:30 - pre 108 meseci
Citat:
Ohohoho turio ga Derby: ... hteo sam da napravimo korisnu raspravu oko nacina tipovanja koju tesko mozes naci negde na CELOM INTERNETU/POKUSJTE DA PROGUGLATE ALI TESKO/ali vidim da je TO nemogucE


Nie razumem o cemu zelis da napravis raspravu. kad bi bolje postavio pitanje mozda rasprava i zazivi.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?16.05.2015. u 00:32 - pre 108 meseci
^2012

U temi Kladjenje - metodologija uspešnog laganja si postavio navodne "predloge za kladjenje".
I to je lepo od tebe.
Ali u čemu je prevara?
Prevara je u tome što si "predloge" postavio nakon završetka utakmica.
Samo jedna utakmica je bila u toku i već pri kraju. Da ne kažem da si i tu "pogodio" pobednika. Svaka čast. Samo da si pri rezultatu 1:2 uplatio ne bi dobio kvotu 1.83 već 1.03 ili manju.

Nego ti lepo ubuduće stavi "predloge" PRE POČETKA UTAKMICE.


Citat:
Ohohoho turio ga Derby:

hteo sam da napravimo korisnu raspravu oko nacina tipovanja

Ne postoji "korisna raspravu oko načina tipovanja". Samo beskorisna kao na primer ova kojoj si i ti dao beskorisni doprinos.
Pored toga, primećujem da si počeo da se nerviraš. To je najbolji znak da se držiš podalje od kladionice. Ili bar da smanjiš uplate.

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?16.05.2015. u 01:22 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney: ^2012

U temi Kladjenje - metodologija uspešnog laganja si postavio navodne "predloge za kladjenje".
I to je lepo od tebe.
Ali u čemu je prevara?
Prevara je u tome što si "predloge" postavio nakon završetka utakmica.
Samo jedna utakmica je bila u toku i već pri kraju. Da ne kažem da si i tu "pogodio" pobednika. Svaka čast. Samo da si pri rezultatu 1:2 uplatio ne bi dobio kvotu 1.83 već 1.03 ili manju.

Nego ti lepo ubuduće stavi "predloge" PRE POČETKA UTAKMICE.


Malo si se za*ebo. Evo ti kad su prognoze objavljene.
Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?16.05.2015. u 01:41 - pre 108 meseci
U zaglavlju teme Kladjenje - metodologija uspešnog laganja stoji datum i vreme kad je objavljena
Citat:
03.05.2015. u 19:00

ES serveri imaju GMT vreme, to znači da je CET vreme poruke 20:00.
Dakle u momentu postavljanja poruke ti si znao rezultate i od 02 i od 03 maja.
Sada daješ neki montirani slajd.
Ko zna koliko ti takvih poruka imaš sa datumima 02/03/04...
Naravno, visperno si objavio onu koja je dobitna.
Prodavaj te mangupluke nekom drugom.

Nego ti ubuduće "prognoze" postavljaj per početka utakmice.
Pa nećeš morati sam sebe da teraš iz laži u laž.

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?16.05.2015. u 01:53 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney: U zaglavlju teme Kladjenje - metodologija uspešnog laganja stoji datum i vreme kad je objavljena

ES serveri imaju GMT vreme, to znači da je CET vreme poruke 20:00.
Dakle u momentu postavljanja poruke ti si znao rezultate i od 02 i od 03 maja.
Sada daješ neki montirani slajd.


Ne samo sto je montiran, vec je ostao da stoji tako montiran do danasnjeg dana. Jeb*ga, ne mogu da promenim datum.

Ko ne veruje moze da se uveri na sledecem linku

 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?16.05.2015. u 02:01 - pre 108 meseci
To su fore za malu decu. Pripermiš stotine "prognoza"
a onda tobož objaviš dobitnu kad svi već znaju rezultate.
Lukavo ali ovaj put nisi prošao.

Zatečen si u laži ko vo u kupusu.
Sad se malo ućuti.

 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247633 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.