Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

štampač za ploču QDI KinetiZ 7ev na windowsu 98

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: štampač za ploču QDI KinetiZ 7ev na windowsu 98

[ Pregleda: 1301 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spud
Vladimir Đorđević
Vršac

Član broj: 96750
Poruke: 90
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon štampač za ploču QDI KinetiZ 7ev na windowsu 9822.06.2013. u 21:10 - pre 132 meseci
Imam veoma stari računar sa matičnom pločom QDI KinetiZ 7ev sa instaliranim Windows 98 operativnim sistemom i želim da kupim ink jet štampač za njega ali ne znam koji može da radi na ovom računaru. Mislim da poseduje USB 1.1 port ali nisam 100% siguran jer ne mogu da pronađem uputstvo za ovu ploču nigde na netu a ni kod kuće :/
Na internetu sam naišao na informaciju da na usb 1.1 port može da se prikači usb 2.0 uređaj ali ne može svaki !?!?!!??

Pa vas zato molim da mi predložite neki štampač do 5000 dinara koji bi mogao da radi na ovom računaru, nije mi bitno da li je crno-beli ili kolor kao i na koji port se povezuje samo da može da može da radi na ovom računaru.

Mrzim ponedeljke!!!
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.ptt.rs.



+536 Profil

icon Re: štampač za ploču QDI KinetiZ 7ev na windowsu 9823.06.2013. u 00:32 - pre 132 meseci
Šta misliš o ideji da pazariš polovan laserski štampač?

Zbog nedostatka drajvera za modernije operativne sisteme, po oglasima možeš naći laserske štampače za male pare.

Ja sam prošle godine kupio neki Lexmark za 20€ i dodao još toliko da mu toner napunim i da ga očiste i vrate u fabričko stanje.
Štampač radi kao zmaj iako nema drajvera za W7 (poture mu se Samsung drajveri).

Nisam siguran da novi uređaji stižu sa drajverima za W98, pa zato pominjem varijantu kupovine nekog malo starijeg uređaja.
 
Odgovor na temu

spud
Vladimir Đorđević
Vršac

Član broj: 96750
Poruke: 90
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: štampač za ploču QDI KinetiZ 7ev na windowsu 9823.06.2013. u 09:03 - pre 132 meseci
Hvala na predlogu ali treba mi nov štampač.

Bio sam zaboravio da napišem da mi je do sada na njemu bio radio HP deskjet 3425 štampač koji je usb 2.0 standarda a ja sam mislio da je usb 1.1, što znači da ipak može da se poveže usb 2.0 štampač na ploču koja ima usb 1.1 port-ove!

Pa vas sve zato sada molim da mi predložite neki inkjet štampač cene do 5000 dinara koji bi mogao da radi na ovom računaru odnosno pod windows-om 98.


[Ovu poruku je menjao spud dana 23.06.2013. u 19:32 GMT+1]
Mrzim ponedeljke!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: štampač za ploču QDI KinetiZ 7ev na windowsu 98

[ Pregleda: 1301 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.