Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Renault CLIO 1.2b problem sa paljenjem.

elitemadzone.org :: AutoZone :: Renault CLIO 1.2b problem sa paljenjem.

[ Pregleda: 6781 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Renault CLIO 1.2b problem sa paljenjem.29.06.2013. u 18:53 - pre 131 meseci
U poslednje vrijeme imam problema sa paljenjem. Da li moze baterija od kljuca praviti ovakav problem, posto auto mogu otkljucati samo kada pridjem skroz blizu na 1 metar.

Kada ubacim kljuc u bravu ugasi mi se crvena lampica za identifikaciju koda i nakon toga probam da upalim auto i nece...posto prodje provjera koda da li auto i dalje komunicira sa chipom unutar kljuca?

Primjecujem da auto iz dana u dan sve teze i teze pali. Sta bi mogao biti jos problem? Probao sam paljenje i bez automatskih svjetala i problem je opet isti...mislim da mi je akumulator ispravan.
Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Renault CLIO 1.2b problem sa paljenjem.30.06.2013. u 10:46 - pre 131 meseci
Mogao si barem napisati koje je godište auto jer se clio proizvodi nekih dvadeset i kusur godina...
Citat:
notebookFun: Da li moze baterija od kljuca praviti ovakav problem

Ne može.

Treba da odeš na dijagnostiku da bi se utvrdilo u čemu je problem... npr. čest kvar na starijim modelima je senzor broja obrtaja na zamajcu...

 
Odgovor na temu

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Re: Renault CLIO 1.2b problem sa paljenjem.30.06.2013. u 17:46 - pre 131 meseci
2001 Godiste.

Je l' mislis na ovaj senzor?
http://t2.gstatic.com/images?q...vOKEdIjYlFrdYLbVsKb1yTRrUEpDuA

Citao sam na pojedinim forumima da je potrebno samo ocistiti ovaj senzor. A po cemu si siguran da nije baterija od kljuca?
Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Renault CLIO 1.2b problem sa paljenjem.02.07.2013. u 19:18 - pre 131 meseci
Sto si ti neka težina...
Citat:
notebookFun: A po cemu si siguran da nije baterija od kljuca?

Siguran sam zato što auto pali i bez baterije u ključu. Ona mu služi samo za daljinsko zaključavanje.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Renault CLIO 1.2b problem sa paljenjem.

[ Pregleda: 6781 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.