Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?

elitemadzone.org :: MadZone :: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 20533 | Odgovora: 76 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?19.09.2013. u 20:14 - pre 129 meseci
A ni brašno...


about:networking
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?19.09.2013. u 22:12 - pre 129 meseci
Ni Specnaz ni one foke što se valjaju u blatu nisu ništa posebno. Samo vojska koja uz sebe bude imala Italijane se može nadati pobedi.

 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?19.09.2013. u 22:21 - pre 129 meseci
Nije da ovaj nema snagu u rukama, daleko od toga, ali, ovi tiganji su made in china .. :p
about:networking
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?19.09.2013. u 22:21 - pre 129 meseci
Lako je njima da savijaju te žabarske fensi tiganje!
Da ih vidim da saviju jedan Metalac tiganj!
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?19.09.2013. u 22:34 - pre 129 meseci
A tek Hevi Metalac....
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?19.09.2013. u 23:03 - pre 129 meseci
Meni su rusofobi jako smesni pogotovu u kontekstu globalizacije.

Da ne kazem koliko mi je smesan neki navodni Srbin iz Bosne ili mozda cak i ne Srbin, nebitno uostalom, koji iz Balkanske pustahije pljuje i jos ima sta da prigovori jednoj Rusiji, hahahaha, nuklearnoj, energetskoj, raketnoj, svemirskoj, geografskoj globalnoj sili...

Stvarno bi se trebao zamisliti.
 
+2

Mali_Milojica

Član broj: 317284
Poruke: 157
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+445 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?19.09.2013. u 23:20 - pre 129 meseci
@Emmy:
pusti ga...

daj nešto o dolaru, struka ti je!
 
+1

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?19.09.2013. u 23:28 - pre 129 meseci
vec sam dao svoij komentar oko ove nesuvisle nebuloze na prvoj strani.
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?19.09.2013. u 23:32 - pre 129 meseci
@Mali_Milojica

Ako te interesuje šta će dalje biti..

Sour over Syria: American senators attack Russian banks
about:networking
 
+2

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 05:14 - pre 129 meseci
Citat:
Emmy: Meni su rusofobi jako smesni pogotovu u kontekstu globalizacije.

Da ne kazem koliko mi je smesan neki navodni Srbin iz Bosne ili mozda cak i ne Srbin, nebitno uostalom, koji iz Balkanske pustahije pljuje i jos ima sta da prigovori jednoj Rusiji, hahahaha, nuklearnoj, energetskoj, raketnoj, svemirskoj, geografskoj globalnoj sili...

Stvarno bi se trebao zamisliti.


hahah nemam ja strah od rusije, to je papirni lav... daleko su od mene, a oko nas sve EU. :) Ihahahaj problema da se mene dokopaju. Prije da neke fobije imate vi klerofasisti, ljubitelji ruskih guzica. Ali, posto ste opkoljeni, jasno mi je zasto se i bojite. Propada vam mitologija, pa ste malo nervozni. Ko da vam rastu kutnjaci.

Nego, zamislite koliko su mi tek smjesni navodni srbi koji prozivaju prave srbe iz RS...? Rugaju se "Oni" koji su za "srpstvo" potrosili kw/h za napajanje pc-a i tastature? Smiju se onima koji su za "srpstvo" dali krv i znoj? Ili godine zivota koji se nicim ne mogu nadoknaditi? Niste mi vi za to krivi, ali ne moram da vas trpim. Imam da pisem protiv vasih gluposti dok sam ziv.

Ili jos smjesnije kad nadobudni srbin zbog svog istorijskog opterecenja pljuje po americi - nuklearnoj, energetskoj, raketnoj, svemirskoj, geografskoj, jedinoj pravoj globalnoj sili... sa apsolutno najvecim ljudskim, naucnim, finansijskim i svakim drugim potencijalom... i bas bi ti trebao da se zamislis.

neka, samo vi mene pustite. Mozda vas ponesto i naucim. Mada, nekima ide lakse u druge dijelove tijela nego u glavu...
 
+1

Mali_Milojica

Član broj: 317284
Poruke: 157
*.adsl-3.sezampro.rs.



+445 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 07:50 - pre 129 meseci
Johann Caspar Lavater
"Mnoge mrzimo bez razloga, a da ih zavolimo tražimo čvrste razloge."

 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 08:31 - pre 129 meseci
Citat:
yolja624:
Citat:
Emmy: Meni su rusofobi jako smesni pogotovu u kontekstu globalizacije.

Da ne kazem koliko mi je smesan neki navodni Srbin iz Bosne ili mozda cak i ne Srbin, nebitno uostalom, koji iz Balkanske pustahije pljuje i jos ima sta da prigovori jednoj Rusiji, hahahaha, nuklearnoj, energetskoj, raketnoj, svemirskoj, geografskoj globalnoj sili...

Stvarno bi se trebao zamisliti.


hahah nemam ja strah od rusije, to je papirni lav... daleko su od mene, a oko nas sve EU. :) Ihahahaj problema da se mene dokopaju. Prije da neke fobije imate vi klerofasisti, ljubitelji ruskih guzica. Ali, posto ste opkoljeni, jasno mi je zasto se i bojite. Propada vam mitologija, pa ste malo nervozni. Ko da vam rastu kutnjaci.



pa nisu samo klerofasisti ljubitelji Rusije vec polako to postaju svi ljudi koji vole slobodu. To je iz razloga sto ruska istorija do sada garantuje da je ona uvek na kraju pobednik. Jer kad Rusi krenu, khkh, padaju svi obruci i gvozdeni Treci Rajh je pao a nekmoli ovi toy soldiers.
 
+2

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 09:15 - pre 129 meseci
Citat:
To je iz razloga sto ruska istorija do sada garantuje da je ona uvek na kraju pobednik.

Pitanje nad pitanjima JE šta od toga imaju građani Srbije?
A to pitanje ima u vidu i bogato, kako istorijsko iskustvo, tako i iskustvo sadašnjeg trenutka, počev od vojvođanske nafte, pa do "nezamislivih" cifara finansijske "pomoći" Rusa Srbiji.
Mislim, SIGURAN SAM, da bi jedno objektivno sagledavanje srpsko-ruskog pitanja bilo neminovno uslovljeno oslobađanjem od mitološke vizure.
Ovako, sa neprestanom mitologizacijom tih odnosa, objektivnost je u zapećku.
Igraju se deca piljke i merenja piše.
 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 09:21 - pre 129 meseci
isto je i pitanje sta Srbi imaju od evrointegracija ili bilo kojih drugih integracija.

Sto se mene tice sadasnje ponasanje zapada, eu, natoa cegakod kao da je specijalno i posebno namesteno da Srbe gurne i ohrabri da idu ka Rusiji.
 
+2

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 10:01 - pre 129 meseci
Ja ti lepo rekoh da promeniš vizuru ...
...pritom svestan sam i toga da to nije u tvojoj moći.
 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 10:03 - pre 129 meseci
Ja ti lepo rekoh da promeniš vizuru ...
...ali svestan sam i toga da to nije u tvojoj moći.
 
+3

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 10:07 - pre 129 meseci
Obično u ovakvim situacijama čika lepo da bonu detetu i nastavi dalje svojim putem.
Deca vole da cuclaju, samo da je slatko, gorko im ne možeš poturiti za boga miloga. :)
 
0

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 10:09 - pre 129 meseci
ok deda.

Ti onda nastavi da cuclas slatku americku bombonu. Jer ako si cuclao Titovu, ne vidim sto ne bi i americku ?
 
+3

Mali_Milojica

Član broj: 317284
Poruke: 157
*.adsl-3.sezampro.rs.



+445 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 10:11 - pre 129 meseci
Citat:
Vasastajić: Pitanje nad pitanjima JE šta od toga imaju građani Srbije?
A to pitanje ima u vidu i bogato, kako istorijsko iskustvo, tako i iskustvo sadašnjeg trenutka, počev od vojvođanske nafte, pa do "nezamislivih" cifara finansijske "pomoći" Rusa Srbiji.
Mislim, SIGURAN SAM, da bi jedno objektivno sagledavanje srpsko-ruskog pitanja bilo neminovno uslovljeno oslobađanjem od mitološke vizure.
Ovako, sa neprestanom mitologizacijom tih odnosa, objektivnost je u zapećku.
Igraju se deca piljke i merenja piše.

Vaso, isto pitanje važi i za EU!
Šta građani Srbije dobijaju ulaskom u EU a šta gube?
Takođe, imajući u vidu i bogato, kako istorijsko iskustvo, tako i iskustvo sadašnjeg trenutka zbog politike Nemačke, Austrije, Mađarske...možemo očekivati isto što i 1914. (kada je u prvom ratu stradalo 30% življa u Srbiji)?!
Toliko stradanje nigde nije zabeleženo!
Evo, Kacin zahteva autonomiju Srba od Srba?! Prosto rečeno, žele da vrate granice na Balkanu na granice sa Berlinskog kongresa!
Jedina razlika je što nam se neprijatelji sada ne zove Austrougarska i Nemačka nego EU.
Kada na to dodamo i drugi rat kao i poslednji, u kome su se zdušno takmičile naše komšije u davanju aerodroma i logistike u cilju što boljeg satiranja Srbije, tebi je Vojvođanska nafta najveći argument za odvraćanje Srbije od Rusije.
Da je došao Shel, BP ili... ne bi ti smetalo ali Gasprom ne može?!
Objektivno sagledavanje je ekonomsko.
Dali su nam apsolutno sve privilegije u pristupu njihovom tržištu.
To što mi ne umemo da iskoristimo takvu šansu nego je koriste slovenačke i hrvatske firme koje su došle u Srbiju iz tih razloga, naša je nesposobnost!
Baviti se bilo kakvom "mitologijom" besmisleno je koliko i tvoje pisanje o objektivnosti dok god ne prihvatiš činjenicu da je zapad počinio neviđeno zlo Srbiji genocidnih razmera i da ga i dan danas čini!
Uzmi samo kao primer, Englezi Foklandska ostrva tretiraju kao neotuđivi deo svoje teritorije dok Srbiji osporavaju pravo na Kosovo i Metohiju, srce srpske duhovne baštine?!
I sad nam je, po tebi, bolja opcija da gradimo kuću sa krvnikom nego sa nekim ko u određenom trenutku nije imao snage da nam pomogne.
Seti se samo prvog rata i Ruskog cara!
Stupio je u rat zbog Srbije i direktno je, uslovljavanjem saveznika, izdejstvovao brodove za spašavanje srpske vojske. Iz ličnih sredstava je pomagao vojne bolnice u Srbiji!
Vaso, to nije mit, to je istina kao što je istina da će nam nemci i njihovi satrapi ,a naši susedi, želeti samo zlo i ništa više!!!

 
+2

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?20.09.2013. u 10:39 - pre 129 meseci
Citat:
Vaso, to nije mit, to je istina kao što je istina da će nam nemci i njihovi satrapi ,a naši susedi, želeti samo zlo i ništa više!!!

ZNAM da je teško, ali menjajte vizuru



edit-slovna greška

[Ovu poruku je menjao Vasastajić dana 20.09.2013. u 12:11 GMT+1]
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Rusija usvaja zakon o zabrani američkog dolara?
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 20533 | Odgovora: 76 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.