Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ciji su mediji u Srbiji ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Ciji su mediji u Srbiji ?

Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

[ Pregleda: 84828 | Odgovora: 416 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?31.10.2014. u 09:12 - pre 115 meseci
Stari poznanik sa kojim se povremeno cuje? Errrrr mora da nismo gledali isti video.

Uopste nije bitno da li se radi o njoj, ili bilo kom drugom. To sto neko voli/mrzi Olju treba da bude ostavljeno u komentarisanju istog. Ocigledno cim ti se povraca da nisi u stanju da objektivno komentarises.

Da se toliko premijer jedne drzave uplice u program neke emisije, to je na nivou Kazahstana iz Borat filmova. Meni to nije normalno.

Mozes ti da seciras detalje koliko hoces, ali to sto je Vucic radio(ako je sve tako kao sto ona tvrdi) je cist pritisak na nju i program emisije. Na primer kako je sklonio Radulovica i doveo sebe u emisiju, o cemu pricamo mi ovde? Jel to sloboda medija?
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?31.10.2014. u 15:54 - pre 115 meseci
Stvarno su mi smesni ovi koji muku muce sa Dacicevim automobilom, a onolike godine su cutali na pljacku zutih skakavaca !

Po cemu se razlikuju navijaci Dacica od navijaca zutih ?

Sami ste stvorili takvo drustvo i sad uzivajte. Bahatite se kad su vasi na vlasti, a jedite myda od muke kad nisu. It is just so simple.

 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?01.11.2014. u 05:18 - pre 115 meseci
Citat:
DaliborP:
Stari poznanik sa kojim se povremeno cuje? Errrrr mora da nismo gledali isti video.
Pa nego sta nego stari poznanik. Cuju se oni uvek kad neko nekome zatreba, njoj gostovanje, njemu gostovanje, informacija, dezinformacija, zovu se radi licnog interesa i kad je doticni na vlasti i kad nije. Ne mislis valjda da je drugacije?? Ne mislis valjda da ona njega kad zove u emisiju salje pismo na memorandumu kompanije na njegovu adresu u Vladi, a onda on njoj kroz par nedelja odgovara preko sekretarice kroz zvanicni kanal i tek nakon odrzanog sastanka u Vladi o trenutku da li bi bilo pogodno gostovanje Premijera u Utisku u trenutnoj konstelaciji snaga?!?! Naravno da se povremeno cuje, on je zove kad ona njemu treba i kad mu je interes, ona njega kad je zarad njenog interesa. On se buni i zali joj se kad ga nacepi i kritikuje u emisiji (jer joj je, eto, on bas izasao u susret i gostovao u emisiji o gorucem problemu u tom trenutku, a trebao je da ide u Emirate i odlozio), a ona sad njega tako na kvarno pita gde su penzije?!? :D Posle ona njega zove i zali mu se kako nece da dodje vec treci put u emisiju kad ga zove, a zeli da joj odgovori na pitanja koja su od znacaja za javnost (i gledanost, naravno). I tako... cuju se povremeno. Sigurno ne pisu pisma na memorandumu i salju preko zvanicnih kanala. ("Vise da mi nikad u zivotu nisi okrenula telefon i ja necu okrenuti tvoj", kraj citata. :D To je ona izjavila. :D Znaci da ga je ona zvala i ranije i "okretala njegov telefon". :D )

To sto je ona sada butthurt jer je ispusila za termin pa se naprasno setila da je Vucko zvao, nema veze sa ovim sto ti pricas. A dovoljno je licemerna da sada odjednom predlaze svim ostalim kolegama da kazu ko ih je i kada zvao! A dok je imala emisiju to nije uradila, jer - pogadjas - zbog viseg dobra, "bilo je vaznije za sve nas" i "jer je mislila da je bitnije da se cuje sta kazu gosti u emisiji", i "jer je bilo vaznije da odgledamo tih 30 emisija vise" - jer je Utisak svetionik istine valjda! :D :D I slicne glupe izjave, ne mogu krece mi mucnina. :D Nije ona to zbog sebe, znas, vec zbog "viseg dobra", zbog "gledalaca" i zbog "istine". :D A sad kad nema vise Utiska, sad preporucuje i ostalim novinarima da zaiebu svoje emisije, iebes njih. Kakva komedija i licemerstvo jbt. Jos imas stomak da branis takve licemerne njuske...




Citat:
DaliborP:
Uopste nije bitno da li se radi o njoj, ili bilo kom drugom. To sto neko voli/mrzi Olju treba da bude ostavljeno u komentarisanju istog. Ocigledno cim ti se povraca da nisi u stanju da objektivno komentarises.
Pa bitno je >i< o kome se radi, jer ako je taj neko nemoralan i licemer, onda njegova nema tezinu. A Olja se i ranije, ali pogotovo sada pokazala da nije neki etalon morala i istine, niti nepristrasnosi i postenja. Ja niti je volim niti mrzim, tacnije, bila mi je OK i gledao sam povremeno Utisak, ali mi se pripovracalo od kad je krenula da skici kako je izgubila posao i zivotni smisao postojanja, i svoje cedo - Utisak. Kao i od kad je krenula da izgovara sve te bljuvotine. Svakom normalnom, objektivnom i nezagrizenom taj video koji si okacio dzibri i izaziva mucninu zbog kolicine izrecenih gluposti, ako nista drugo.




Citat:
DaliborP:
Da se toliko premijer jedne drzave uplice u program neke emisije, to je na nivou Kazahstana iz Borat filmova. Meni to nije normalno.
Naravno da nije normalno, kao sto nije normalno ni da autor emisije ima premijere jedne drzave na speed dial, licne brojeve dobrog dela ministara, kao sto nije normalno da informacije dobija od visokih zvanicnika jer su joj prijatelji ili nekadasnji partijsko-istomisljenicki saborci, kao sto nije normalno da nastupa kao stub objektivnosti a favorizuje jednu politicku opciju, kao sto nije normalno da nijednom ne ide na zvanicne konferencije za stampu vec informacije i misljenje formira na osnovu tudjih zabeleski i privanih veza, kao sto nije normalno... Kad novinar bude dostojan profesije, pre svega pismen i kulturan, i spreman da stane iza svojih reci i objektivnih vesti i clanaka, ma kako to uticalo na dobavljanje gostiju u emisiju, kada bude visoko etican i moralan - tada ce i politicari tesko posezati za telefonom.





Citat:
DaliborP:
Mozes ti da seciras detalje koliko hoces, ali to sto je Vucic radio(ako je sve tako kao sto ona tvrdi) je cist pritisak na nju i program emisije. Na primer kako je sklonio Radulovica i doveo sebe u emisiju, o cemu pricamo mi ovde? Jel to sloboda medija?
Kao sto rekoh, zove je kao poznanik ciji broj ona ima u telefonu. :D I sa kim "se cuje privatno" (njene reci takdoje). :D Da ne ponavljam i objasnjavam ostalo, imas iznad.
A ovo za Radulovica - LOL - jes' ti gledao emisiju koju si postavio?!?!?! :D Pa ona je sklonila Radulovica, jer je bio "odlazeci ministar u ostavci" i njegova prica je bila "manje ekskluzivna od Vuciceve objave raspisivanja izbora", "veca je vest raspisivanje izbora" i ako "ima ekskluzivnog gosta" (Vucica) - to su sve njene reci, pogledaj emisiju koju si okacio. :D :D
Licno: Dobronameran savet: Nemoj braniti gnjidu i licemera.










[Ovu poruku je menjao mr. ako dana 01.11.2014. u 08:31 GMT+1]
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

petardel

Član broj: 84565
Poruke: 96
*.dynamic.sbb.rs.



+151 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?01.11.2014. u 14:23 - pre 115 meseci
al stvarno Banana duža od 25cm

pa ko li poseduje te medije danas?
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?03.11.2014. u 10:43 - pre 115 meseci
Citat:
Braksi:
Stvarno su mi smesni ovi koji muku muce sa Dacicevim automobilom, a onolike godine su cutali na pljacku zutih skakavaca !
Po cemu se razlikuju navijaci Dacica od navijaca zutih ?
Sami ste stvorili takvo drustvo i sad uzivajte. Bahatite se kad su vasi na vlasti, a jedite myda od muke kad nisu. It is just so simple.

Dal' da pretpostavim da misliš na mene braksi

Moju muku muči činjenica da građani Srbije plaćaju državu dovoljno da ona, između ostalog, može da nabavi i održava 50,000 vozila, da bi imala dovoljno vozila za članove porodica funkcionera, sekretarice, referente koji nabavljaju kupus i stotine hiljada drugih, a pritom nema dovoljno sredstava da održava dečije bolnice, da nabavlja lekove i dozvoljava da u državi učestano vlada nestašica hemoterapijskih lekova. Pritom da i ne pričamo o modernizacijama postojećih bolnica i opreme, širenju postojećih kapaciteta.
- Da li si svestan da za svega 80-100 vozila može da se nabavi jedan moderan medicinski skener?!
- Da li si svestan da je jednogodišnje izdržavanje preko 150 agencija na državnih jaslama dovoljno da se završi koridor 10, kao i dodatni autoputevi (vojvođanski, bg-crna gora, čačak-trstenik) plus obilaznica oko Beograda i to u jako kratkom roku, umesto da se razvlači još nekih 10 godina?!


Što se tiče tvoje i premijerove "žute mantre", zanima me da li je to opravdanje i da se ništa ne uradi? Ok, saznali ste da su žutaći i crvendaći kupili 50,000 vozila. Šta bi odgovorna osoba uradila? Srezala broj korisnika, rasprodala višak, sasekla ovu pljačku ili bi nastavila sa nabavkama i ustupanjem nađenih vozila članovima šire porodice, komšiluku ...
"Oni pre su krivi" nije opravdanje, već osnova da se oni sudski gone, i razlog za poništavanje tog stanja.

Naravno da mi smeta vozikanje gospođe ministarke, jer njeno vozikanje znači da će bolnice dobiti manje para za lečenje pacijenata, a ja ću da se truckam po srpskim "magistralama" i u idućim decenijama.
I naravno da mi smeta ućutkivanje medija u ovom slučaju, jer je to samo priprema terena da ovo postane normalna pojava.
Dokle više?!


[Ovu poruku je menjao Deep|Blue dana 03.11.2014. u 11:56 GMT+1]
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?03.11.2014. u 11:10 - pre 115 meseci
Citat:
mr. ako:
A ovo za Radulovica - LOL - jes' ti gledao emisiju koju si postavio?!?!?! :D Pa ona je sklonila Radulovica, jer je bio "odlazeci ministar u ostavci" i njegova prica je bila "manje ekskluzivna od Vuciceve objave raspisivanja izbora", "veca je vest raspisivanje izbora" i ako "ima ekskluzivnog gosta" (Vucica) - to su sve njene reci, pogledaj emisiju koju si okacio. :D :D

Ili ti ne razumes taj deo ili se pravis lud, ja mislim da je ovo drugo.
Receno je da je Vucic zabranio Radulovicev dolazak u emisiju i doveo sebe, da joj je direktorka rekla da ne moze da dodje i da mu otkaze. Koji deo ti nije jasan?
Citat:
Licno: Dobronameran savet: Nemoj braniti gnjidu i licemera.

Zato nasa diskusija i nema smisla jer ti mislis da ja nekog branim i biram stranu.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?03.11.2014. u 20:51 - pre 115 meseci
Deep blue, ja nikad nisam bio rezimski covek, ali jedno je sigurno: zutaci se vise nikada nece vratiti na vlast.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?03.11.2014. u 21:11 - pre 115 meseci
Citat:
Braksi: Deep blue, ja nikad nisam bio rezimski covek, ali jedno je sigurno: zutaci se vise nikada nece vratiti na vlast.

Kako nece, evo ga tadic od januara u Vladi. Onda cemo da slavimo 100 dana, 8 meseci i dve godine vlade.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?03.11.2014. u 21:59 - pre 115 meseci
To se nece desiti.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 03:34 - pre 115 meseci
Citat:
Deep|Blue: Ok, saznali ste da su žutaći i crvendaći kupili 50,000 vozila. Šta bi odgovorna osoba uradila? Srezala broj korisnika, rasprodala višak, sasekla ovu pljačku ili bi nastavila sa nabavkama i ustupanjem nađenih vozila članovima šire porodice, komšiluku ...
"Oni pre su krivi" nije opravdanje, već osnova da se oni sudski gone, i razlog za poništavanje tog stanja.

Naravno da mi smeta vozikanje gospođe ministarke, jer njeno vozikanje znači da će bolnice dobiti manje para za lečenje pacijenata, a ja ću da se truckam po srpskim "magistralama" i u idućim decenijama.
I naravno da mi smeta ućutkivanje medija u ovom slučaju, jer je to samo priprema terena da ovo postane normalna pojava.
Dokle više?!


Ja se recimo apsolutno slazem s ovim iznad, i strasno je sto ova trenutna goveda nisu reorganizovala i racionalizovala potrosnju koju su zuti prethodnici nacinili i sto ih sudski ne gone - samo ne vidim da ti to pominjes igde do sad, a ne vidim ni da si bilo sta slicno protiv prethodne vlasti pisao dok su senlucili po drzavi, rasprodavali i krali.

To tada nije bilo predmet sireg interesovanja, vec su predmet bili nekakvi opasni nacionalisti, anti-gej pokreti, Radikali ili ko vec... Uvek je bila neka zabava za one sto se primaju na pricu zutih "Evo sad ovi nacionalisti/anti-gejevi/Radikali/biloko/navedipozelji hoce da nam pokvare put ka EU!", dok su krali i rasipali na sve strane, zaposljavali po drzavnim firmama i administraciji, pravili deal-ove sa narko bosevima, kupovali automobile koje niko nije ni brojao... A dezurni kriticari "intelektualci" su uvek nekako uspevali da previde senlucenje DS-a i zute bande drzavnom imovinom dok su na polozaju... E to je tuzno. Tuzno sto se tek sada javljaju dusebriznici kojima smeta vozikanje gospodje ministarke, a prethodnih 10+ godina im nije smetalo vozikanje nijednog Gej17+ eksperta ili zutog bandita.



- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 03:49 - pre 115 meseci
Citat:
DaliborP:
Citat:
mr. ako:
A ovo za Radulovica - LOL - jes' ti gledao emisiju koju si postavio?!?!?! :D Pa ona je sklonila Radulovica, jer je bio "odlazeci ministar u ostavci" i njegova prica je bila "manje ekskluzivna od Vuciceve objave raspisivanja izbora", "veca je vest raspisivanje izbora" i ako "ima ekskluzivnog gosta" (Vucica) - to su sve njene reci, pogledaj emisiju koju si okacio. :D :D

Ili ti ne razumes taj deo ili se pravis lud, ja mislim da je ovo drugo.
Receno je da je Vucic zabranio Radulovicev dolazak u emisiju i doveo sebe, da joj je direktorka rekla da ne moze da dodje i da mu otkaze. Koji deo ti nije jasan?

Jasno je meni sve, eno imas iznad moju prethodnu poruku, pa procitaj celu i odgvori. ;)
A evo da citiram voditeljku: "A zasto ste mu otkazaili?", pita Olju voditeljka. :) I onda ova objasni zasto. :D Citate imas u mom prethodnom postu iznad.
Jedino ako ti ne mislis da je Vucic isao tako daleko, da raspise izbore, samo da Radulovic ne bi gostovao u Utisku?! :D :D Ne znam, meni je ovo vise nego urnebesno. Ipak, sumnjam da je Utisak toliko bitan i uticajan, da moze da natera nekoga na raspisivanje izbora zbog nepozeljnog gostovanja. :D :D
Znaci receno je da je direktorka (valjda B92) rekla da ce se Vucic ljutiti, a Olja je i dalje imala nameru da dovede Radulovica i pored toga sto se direktorka sa tim nije slozila. E sad, posto je Olja cula da ce imati ekskluzivniju emisiju ako se prica o izborima umesto o "odlazecem ministru", onda je preinacila da bi imala bolji rejtnig. :D A usput je, po recima Vucica, uspela i da ga ponizi pred milionskim auditorijumom - sto je za nju double win kombinacija - uspela da ima ekskluzivu i rejting, a i da napakosti Vucicu i ponizi ga. :D Sta ces vise da pozeli jedan novinar... pardon novinar-licemer.

Citat:
DaliborP:
Citat:
Licno: Dobronameran savet: Nemoj braniti gnjidu i licemera.

Zato nasa diskusija i nema smisla jer ti mislis da ja nekog branim i biram stranu.

Nasa diskusija nema veze s ovim s ovim na kraju, kao i sve ostalo sto nisi citirao i na sta nisi odgovorio nema veze s tim savetom.
To je samo dobronameran savet na kraju citavog teksta (koji si skoro u potpunosti ignorisao :D ).

Pogledaj opet intervju, pokusaj da se distanciras od ranijih ljubavi, nemoj biti naivan, nemoj braniti licemera i nemoj biti slep kod ociju, nemoj biti zagrizen i verovati jednoj strani zato sto su nekad glumili (bili?!) good guys. :) Tebi se mozda cini da nisi izabrao stranu, ali samim postavljanjem tog videa radis suprotno.



Inace, kao sto Olja rece, "Pricamo o jednom novom sistemu" - a to je ono sto boli staru garnituru lopova. :D :D Tu treba traziti culprit i svu ovu (re)akciju.
Dosad se lozio samo hoi polloi u stilu gorenje naroda TM, a sada i pametni ljudi gutaju propagandu... (koja se servira s druge strane doduse, ali opet...).

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 09:11 - pre 115 meseci
Citat:
mr. ako: Nasa diskusija nema veze s ovim s ovim na kraju, kao i sve ostalo sto nisi citirao i na sta nisi odgovorio nema veze s tim savetom.
To je samo dobronameran savet na kraju citavog teksta (koji si skoro u potpunosti ignorisao :D ).

Naravno da cu ignorisati takva jeftina izvrtanja istine i skretanja sa teme. Kao sto rekog, koji deo ti nije jasan od onoga sto je navedeno, primer sam dao.
Citat:

Pogledaj opet intervju, pokusaj da se distanciras od ranijih ljubavi, nemoj biti naivan, nemoj braniti licemera i nemoj biti slep kod ociju, nemoj biti zagrizen i verovati jednoj strani zato sto su nekad glumili (bili?!) good guys. :) Tebi se mozda cini da nisi izabrao stranu, ali samim postavljanjem tog videa radis suprotno.

Ja licno nisam tema niti imam stranu, koliko god ti puta to pokusao da mi uvalis te jeftine prozivke o ljubavima, zagrizenosti i ne znam cemu. Totalno si promasio temu niti kapiras o cemu se radi ovde.
Ja tu emisiju nisam nikad previse gledao, niti smatrao Olju za neku vrhunsku novinarku, iskreno mogla je biti bolja, ali sam bio svestan da je emisija imala jak uticaj. Ovde se radi o pritiscima na medije od strane vlasti, a ta emisija je predstavljala vazan medijski element zato ste je gledana. Video sam postavio kao primer pritiska vlasti na medije, a u tom kratkom videu ima ih i previse, a ne zato da bi predstavljao neku stranu.

Ali kao sto rekoh, diskusija nema smisla jer si previse ostrascen. Za tebe je Olja licemer ili ne znam sta, i ti automatski odbijas da pogledas o cemu se tu zapravo radi i uzaludno potenciras ad hominem raspravu.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 12:47 - pre 115 meseci
Citat:
mr. ako:
Ja se recimo apsolutno slazem s ovim iznad, i strasno je sto ova trenutna goveda nisu reorganizovala i racionalizovala potrosnju koju su zuti prethodnici nacinili i sto ih sudski ne gone - samo ne vidim da ti to pominjes igde do sad, a ne vidim ni da si bilo sta slicno protiv prethodne vlasti pisao dok su senlucili po drzavi, rasprodavali i krali....

Ne znam da li primećuješ, ali ponašaš se isto kao premijer. Ti i dalje primećuješ da su "ovi pre" krali i opet samo prozivaš na račun toga. Razlika je samo u tome što ti nemaš ovlašćenja da pokreneš rasprodaju toga, a premijer može, ali neće. Odgovara mu rasulo u kojem ima prostora da se i on okoristi.
Upravo zbog ovoga nam je potrebno novinarstvo koje će napadati Premijera kad izvali ove nebuloze i vršiti javni pritisak da radi svoj posao.
Ugnjetavanjem i ućutkivanjem novinarstva samo se ostvaruje mogućnost Premijerove autokratije i potencijalno opravdanje sledećem premijeru da se vadi na račun Vučića.
Shvatite da nije bitna Olja Bećković, ali je njen rad bitan jer je jedna od retkih koja je prozivala premijera i vladu.
Svojevremeno žutaći i crvendaći su pokušali da potiho promene zaštitnika građana i poverenika za informacije. Tada se podigla velika buka i bili su prisiljeni da im produže mandat.
Ako Vođa pogasi sve kritičke novinare, ko će da podigne buku sledeći put?!
Ja nisam ni za žutaće, ni crvendaće, niti naprede crne, niti crveno-crne.
Samo sam protiv pronevera i rasipanja ovih na vlasti

"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 14:02 - pre 115 meseci
Citat:
Deep|Blue: Ne znam da li primećuješ, ali ponašaš se isto kao premijer. Ti i dalje primećuješ da su "ovi pre" krali i opet samo prozivaš na račun toga.
Ali premijer zaboravlja da je pre ove vlasti, opet bio on na vlasti.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.adsl-1.sezampro.rs.



+638 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 18:50 - pre 115 meseci
Hoce li Olja da zavrsi na N1 ?
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 21:41 - pre 115 meseci
Citat:
Java Beograd:
Citat:
Deep|Blue: Ne znam da li primećuješ, ali ponašaš se isto kao premijer. Ti i dalje primećuješ da su "ovi pre" krali i opet samo prozivaš na račun toga.
Ali premijer zaboravlja da je pre ove vlasti, opet bio on na vlasti.


Da bio je, ali ne moguce ce biti za nardenih 10 godina ispraviti sve sto su zuti sj.bali. Tako da nemoj nista da si cudis.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7177 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 21:54 - pre 115 meseci
Te fore "zuti", "crveni", "crni" i tako to samo pokazuju da je politicka borba na nivou navijanja za zvezdu ili partizan.

Realnost je da je celokupna ekipa koja je u proteklih 2.5 decenije bila na vlasti nista drugo nego pustosila zemlju, na milione raznih nacina. Sve uz punu podrsku njihovih "navijaca".

IMHO, to je jos gore od teske ideoloske obojenosti. Hajde da je neko teski, recimo, komunista - pogresno ili ne, taj bar ima nekakvu ideologiju u glavi, ocekuje nesto konkretno da bude uradjeno (u tom konkretnom slucaju odredjenu raspodelu sredstava za proizvodnju, stagod). Ovi sto navijaju za kojekakve semafore "crvene" "zute" "zelene" zapravo i ne znaju koji q "navijaju" za iste ako bi ih neko propitao. Svidja im se sta neki se*ator u odelu prica i to je to.

Licno mislim da je neophodno da bar neki mali dvocifren % populacije bude politicki pismen, da zahteva pomake u smanjenju korupcije, konkretnoj drzavnoj politici (pravosudje, obrazovanje, zdravstvo, infrastruktura) i da su spremni da se udruze u koherentnu grupu spremnu da kazni politicare na svim nivoima - od lokalnog do drzavnog, cak i ako bi to ukljucivalo gradjansku neposlusnost.

Bez toga se sve svodi na zvezda-partizan arlaukanje, dok ekipica u odelcima "radi posao", kao sto ga "dobro rade" vec duze vreme.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 22:07 - pre 115 meseci
O pa, daleko od toga da je to samo puko navijanje. Ima tu i interesa. Interes je da tvoji pobede i da se ugradis, to ti je danasnja ideologija.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7177 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 22:16 - pre 115 meseci
@Braksi,

Verujem da je to slucaj za mnoge, ali sumnjam da je to slucaj za gomilu "navijaca". Ne mogu bas svi da se "partijski" okoriste. Recimo, gomile koje idu na politicke mitinge, OK - jedan deo je placen, drugi deo ima nekakav interes, ali ima tu dosta onih koji, jednostavno, navijaju bez nekog specijalno smislenog razloga osim sto im se neka "prica" svidja.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?04.11.2014. u 23:00 - pre 115 meseci
Da su pametni znali bi da ne mogu svi da se okoriste (ili bar da 'komsiji crkne krava' ako nista drugo).
A da su pametni ne bi stalno ni glasali za ekipu sa najboljom zvakom ...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ciji su mediji u Srbiji ?

Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

[ Pregleda: 84828 | Odgovora: 416 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.