Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ciji su mediji u Srbiji ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Ciji su mediji u Srbiji ?

Strane: << < .. 14 15 16 17 18 19 20 21

[ Pregleda: 84819 | Odgovora: 416 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.11.2014. u 10:46 - pre 115 meseci
Lazanskog volim da citam jer on uvek promasi, tako da ja znam sta nece biti.

Milic je jedna obicna limunada, komunistcki novinar, ciji je maksimalni domet provokacije blagi cinizam.

U Srbiji nema dobrih novinara, jer smo qraz od drzave i naroda, a javne licnosti su nam po difoltu urodjeni slihteri koji bi za tepsiju ribe ili oralni sex u stranij ambasadi prodali i rodjenu mater.

Od novinara u regionu cenim Stankovica. To je pravi ubica, smeo, jako drzak, odvratan, nalik na one krvolocne americke advokate. Svidjao mi se i Bujosevic kod nas, ali nesto ga nema. Maric nije los, ali imam utisak da je odrao pola litre vinjaka pre svake emisije.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.11.2014. u 12:12 - pre 115 meseci
Citat:
2012: ...
Ja pomenutu emisiju ne gledam, jer mi je pomenuta voditeljka promasena, tacnije gledao sam jednom bio je gost Kusturica. Ali gledao sam to zbog Kusturice, ne zbog emisije. Buduci da programe iz Srbije pratim preko satelita, gledam B92 info, tako da ne znam za drugo B92.
Citao sam da joj je sin narkoman, a onda ceo njen kredibilitet pada u vodu. Javna licnost, novinar, istrazivacko novinarstvo, postenoca, nepristrasnost i dete/deca narkomani, ne ide to nikako zajedno. Mozda vama ide, ali meni nikako. Kao sto mi ne ide predsednik drzave i lazne diplome, ali to nije moj problem, to je problem vas iz Srbije.
...

Zanimljiva ocena ... kredibilitet novinara ne vredi zbog njenog sina i to zato što je narkoman. Da li treba da je strpamo i u zatvor, ako se ispostavi da joj je sin krao nešto ili ubio nekog?! Možda bi valjalo uvesti zakon, ako prestupnik ubije nekog, pogubiti njegove roditelje ... makar ćemo smanjimo pritisak na penzioni fond.
Već sam jednom rekao da Olja nije bitna, ali jeste njen rad. @Mr Ako, koji ima digestivne smetnje zbog nje se po svaku cenu trudi da je ispljuje. A pritom nije sam.
Ne smatram da je Olja neka kvalitetna novinarka, jer lično ne volim agresivne novinare kakvih na B92 ima dosta.
Ipak, njen rad smatram bitnim jer predstavlja kritičkog novinara, koji sme da postavi nezgodna pitanja.
Ne znam koje emisije ste vi gledali, ali Olja je napadala i žutaće tokom svoje karijere. Verovatno manje nego ostale, ali ih je ipak napadala.
Naravno da je danas maltene nemoguće pronaći zaposlenog nepristranog novinara, ali prednost Olje nad drugima je što je ona zbilja postavljala relevantna pitanja na postojeće probleme. Tu činjenicu možemo da vidimo ako je poredimo sa Draganom Vučićevićem, koji ne ume relevantno da kriticizira nikog, ali zato ume da sastavlja redovne hvalospeve Vučiću.
Ok, forsiraj ti politiku pristrasne ti stranke, ali kritikuj realne promašaje protivnika.
Time kompletno društvo dobija.

Postoji još jedan prikaz vrednosti rada Olje koji se ogleda kroz način gašenja njene emisije tokom proleća ove godine.
Prvo su se javile zabrane gostovanja pojedinih ličnosti, zatim se kao gost pojavio Beba. Posle te upečatljive emisije, odjednom, bez ikakve najave B92 "prelazi na letnju šemu emitovanja", iako joj nije bilo vreme još 3-4 sedmice. Olja se prisilno baca na pauzu, a jesenja šema odnosi dodatna otkazivanja emisije i prisiljavanje prelaska na info kanal (koji ima gledanost na nivou statističke greške) zbog tobožnjeg pada rejtinga.
Pritom B92 se nije usudila da komentariše preuranjenu letnju šemu, odocnelu jesenju, kao ni rejting utiska. Ni dan danas i pored silnih prozivki B92 se ne usuđuje da pokaže ispitivanje rejtinga utiska i kolike šerove je ta emisija imala. Pored Utiska, bilo bi zanimljivo pogedati šerove Insajdera, verovatno jedne od retkih informativnih emisija čije epizode možete da skidate sa torrent sajtova.

Dakle, ako je Olja tolika ljiga i promašena, zbog čega se B92 toliko potrudio da je skloni sa tv, kad su mogli da sačekaju još neki mesec i ne produže ugovor. Većina firmi drži do svog ugleda i profita. Ovo ukidanje Olje je narušilo ugled B92, a sasvim sigurno ih je raskid ugovora koštalo mnogo više nego neprodužavanje, a dodatno će ih koštati i neemitovanje unapred prodatih reklama u toku Utiska.
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.11.2014. u 14:04 - pre 115 meseci
Citat:
Braksi:
Lazanskog volim da citam jer on uvek promasi, tako da ja znam sta nece biti.

Milic je jedna obicna limunada, komunistcki novinar, ciji je maksimalni domet provokacije blagi cinizam.

U Srbiji nema dobrih novinara, jer smo qraz od drzave i naroda, a javne licnosti su nam po difoltu urodjeni slihteri koji bi za tepsiju ribe ili oralni sex u stranij ambasadi prodali i rodjenu mater.

Od novinara u regionu cenim Stankovica. To je pravi ubica, smeo, jako drzak, odvratan, nalik na one krvolocne americke advokate. Svidjao mi se i Bujosevic kod nas, ali nesto ga nema. Maric nije los, ali imam utisak da je odrao pola litre vinjaka pre svake emisije.


Nije posao novinara da pogadja ili predvidja. Posao novinara je da pribelezi, zapise, evidentira. Politicki analiticar, analizira, zakljucuje, predvidja. Imas analize Obrada Kesica, ima jos jedan stariji gospodin koji se javlja iz Francuske za HRT, ne mogu se setiti imena.

Milic nije novinar politicke rubrike, pravi lepe putopisne emisije i buduci da nije seljak to sto vidi zna lepo da opise. Ne mogu se svi baviti provociranjem, ima mnogo vaznijih stvari u zivotu od provociranja.

Stankovica sam greskom izostavio, jednostavno zaboravio sam ga pomenuti. Sa ostalom sto si napisao o njemu slazem se u potpunosti.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.11.2014. u 14:47 - pre 115 meseci
Citat:
Deep|Blue:
Citat:
2012: ...
Ja pomenutu emisiju ne gledam, jer mi je pomenuta voditeljka promasena, tacnije gledao sam jednom bio je gost Kusturica. Ali gledao sam to zbog Kusturice, ne zbog emisije. Buduci da programe iz Srbije pratim preko satelita, gledam B92 info, tako da ne znam za drugo B92.
Citao sam da joj je sin narkoman, a onda ceo njen kredibilitet pada u vodu. Javna licnost, novinar, istrazivacko novinarstvo, postenoca, nepristrasnost i dete/deca narkomani, ne ide to nikako zajedno. Mozda vama ide, ali meni nikako. Kao sto mi ne ide predsednik drzave i lazne diplome, ali to nije moj problem, to je problem vas iz Srbije.
...

Zanimljiva ocena ... kredibilitet novinara ne vredi zbog njenog sina i to zato što je narkoman. Da li treba da je strpamo i u zatvor, ako se ispostavi da joj je sin krao nešto ili ubio nekog?! Možda bi valjalo uvesti zakon, ako prestupnik ubije nekog, pogubiti njegove roditelje ... makar ćemo smanjimo pritisak na penzioni fond.


Kredibilitet nema veze sa krivicnom odgovornoscu. Ne treba roditelj da krivicno odgovara za postupke deteta, ali roditelj koji ima probleme sa decom nema pravo da diskutuje/savetuje/pametuje na temu kvalitetnog i pravilnog vaspitanja dece. Nema kredibilitet za takvo nesto. To je relativno nepoznata stvar na prostorima Ex-Yu, verovatno zato ne mozes ni ti razumeti o cemu govorim, verovatno si zbog toga pomesao krivicnu odgovornost i kredibilitet.
Ne moze novinar koji ima jak mediski uticaj (uticaj na psihu glupljih stanovnika), da propituje nekoga za nesto, kada ima problema unutar vlastite porodice.
Kada je skoro, mislim da je bilo u Nemackoj onaj politicar/poslanik imao aferu sa plagijatom magistarskog ili doktorskog rada, jednostavno je nesta sa politicke scene. Nema ga vise, zivi on, nije u zatvoru, nisu ga ubili, ali od politike za ovaj zivot toliko.
Kada je Murdok imao aferu povezanu sa svojim novinama, jednostavno je ugasio/zatvorio novine. Mogao je on da se krivicno izvuce, ali zbog reputacije/kredibiliteta/ moralne odgovornosti on je novine zatvorio i za ovaj zivot zavrsio sa time.

Da ti to jos vise priblizim, imas sada ove SEO eksperte koji se razumeju u Google i optimizacije kao Marica u krivi qurac, sve razumeju, sve znaju, a vlastiti sajt im je na 5, 6 ili desetoj strani. Njihov kredibilitet je nula, o cemu mi mozemo razgovarati, kada sam ima problem da resi svoju poziciju.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.11.2014. u 15:10 - pre 115 meseci
Hmm,
ne bih se složio sa tim viđenjem.
Jedna stvar je političar koji falsifikuje diplomu, a druga stvar sin na stranputici. Razvoj narkomanije je povezan sa brojnih stvarima, tak oda ga nije baš tako lako sprečiti samo "dobrim roditeljstvom", pogotovo uzevši u obzir da je "dobro roditeljstvo" relativan pojam i postoje mnoga suprostavljena mišljenja oko istog.

"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 10:35 - pre 92 meseci
Citat:
Nedeljno izdanje dnevnog lista Politika danas je izašlo bez karikature Dušana Petričića na naslovnoj strani, pošto je sa njim prekinuta višegodišnja saradnja.

http://rs.n1info.com/a198212/V...u-Politici-vise-ne-izlaze.html

http://www.danas.rs/drustvo.55...%C4%8Di%C4%87evih%20karikatura

Čudi me da Kesić opstaje... Ima ugovor sa B92 do 31.12.2016.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 14:21 - pre 92 meseci
Citat:
kalimero 011:Čudi me da Kesić opstaje... Ima ugovor sa B92 do 31.12.2016.


Kesić je AVAV-ov bot, seljačina koja je odabrana da glupoj masi ispranog mozga ponudi malo jeftine zabave. To je onaj deo javnosti koji se gnuša pinka i farme, ali još uvek nije izašao iz (mentalnog) blata, to je ona druga strana novčića zvanog Srbija.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 14:41 - pre 92 meseci
Izgleda da je ugasena i emisija U nedostatku dokaza (Boarov, Antic, Jona) na RTV , javio je ovaj treci na svom Tviter nalogu.
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 14:55 - pre 92 meseci
@Bradzorf012

OK, jasno mi je da neko može Kesićev vid humora da smatra za prizeman i seljački (šta bi tek rekao za njuz.net ili tarzaniju?), ali ovo mi nije jasno:
Citat:
Bradzorf012: Kesić je AVAV-ov bot,...

Ako je ono u "24 minuta" botovanje, onda mogu samo da poželim što više takvih botova (uz ogradu da sinoć nisam pogledao emisiju, nadam se da se ništa nije promenilo u međuvremenu).
Citat:
IUOP_1: Izgleda da je ugasena i emisija U nedostatku dokaza (Boarov, Antic, Jona) na RTV , javio je ovaj treci na svom Tviter nalogu.

Ova tema je počela pre dve godine, posle ukidanja "Utiska nedelje", znam da si učestvovao i pratio šta se pisalo. Ovo što danas imamo je samo posledica smera u kojem se tada krenulo...
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 15:30 - pre 92 meseci
@Kalimero 011

Ne znam šta je tarzanija, ali njuz je bljutav i osvedočeno nezavisan od zdravog razuma, bolje reći, oni su propagandna ispostava žutice.
Što se tiče ovog seljaka kesića, pazi ovako. Biračko telo, javnost, građani su ubijeni u pojam u poslednjih dvadesetak i više godina, pa nemaju snage i volje da se bave javnom scenom. Mnogi, nažalost nikada nisu ni bili spremni da se kritički odnose prema javnim ličnostima i političarima. E sad, tu imaš one tipične stereotipe o krezavoj Srbiji koja gleda farmu i pink, kojoj je dovoljno da baciš kosku koju će da glođe, kako ne bi primetila neke krupnije stvari koje ih se direktno tiču. Tu dolazimo do seljačine koja je odabrana za onu drugu stranu, stranu koja sebe vidi kao fensi šmensi obrazovanu, kulturnu, koja se navodno gnuša svih tih sadržaja, ali u svojoj ubogosti ne vidi da se nalazi u istom, kao što rekoh mentalnom blatu, kao i prosečni gledalac farme.

Ovlaš sam pregledao diskusiju, pošto je slučajno iskočila, ali mi se čini da su neki dobro uočili da u ovoj zemlji nema baš nezavisnih novinara, analitičara, novina. Nekada sam imao običaj da redovno kupujem ... jedan nedeljnik, da ga ne reklamiram. Kada su promenili vlasnika, to jednostavno više nije bilo to. Zašto ovo pišem? Šta misliš, da li prosečan gledalac ovog seljaka ima običaj da čita ozbiljnu štampu, analize događaja u svetu, ekonomska i politička kretanja, da prati kulturna dešavanja? Teško, taj je sebe samog svrstao u kulturnom smislu u elitu time što kao papagaj ponavlja da je farma odvratna iako je samo slika u ogledalu tog istog gledaoca farme. U političkom smislu, dao je sebi oduška da može nekog da pljune ili opsuje. Pa onom govečetu AVAV-u su takvi i potrebni, pasivizirani idioti ispranih mozgova sa jeftinim forama. Uvek se setim Miloševića čiji je "omiljeni opozicionar" bila šešeljuga, po sopstvenom priznanju. Tako i ovde imamo tzv. kritičara režima, kritičara koji svojim jeftinim humorom taj režim samo učvršćuje. Sve su to iste mentalne matrice.
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 16:04 - pre 92 meseci
^
OK, o ukusima ne želim da polemišem, još manje o intelektualnom stanju srpske nacije, ali negde sigurno grešiš:
Citat:
Bradzorf012: Kesić je AVAV-ov bot,...
Citat:
Bradzorf012:...njuz je bljutav i osvedočeno nezavisan od zdravog razuma, bolje reći, oni su propagandna ispostava žutice...

Nemoguće je da isti ljudi istovremeno budu botovi trenutne vlasti i propagandna ispostava prethodne.

Tarzanija je primer najbrutalnijeg sirovog sarkazma, na ivici (ili debelo preko ivice, zavisi kakvi su ti kriterijumi) dobrog ukusa, sa korišćenjem vulgarnosti preko svake mere. Čak i takva, u moru sivila dobro dođe...
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 16:23 - pre 92 meseci
Vidi, tačno je da se o ukusima ne raspravlja, ali ovde se humor, pa makar i ne bio jeftin i prostački, mada ga ja tako vidim, predstavlja kao vid političke borbe, iskazivanja stava, tj. neslaganja. To je blago rečeno naivno i u tom grmu leži zec, a oni koji su naseli na tu podvalu sebe vide kako sam već opisao. Da li si možda negde video da je ovaj čije ime jelte, ne volim da izgovaram, dao intervju nekom novinaru koji bi ga malo propitao uzduž i popreko? Nisi. Da li si video da je negde razmenio mišljenje sa nekim, ušao u polemiku, debatu? Opet teško, osim onih nameštenih i izrežiranih gluposti, ništa. Imaš njegove "autorske tekstove" po nekim novinama koje to verovatno moraju da objave i to bi bilo to.
Citat:
kalimero 011:
Nemoguće je da isti ljudi istovremeno budu botovi trenutne vlasti i propagandna ispostava prethodne.

O da, vrlo je moguće, jer pazi ovo: isti im je gazda. Dakle, na čemu je došao na vlast: nećemo prodavati telekom, krivične prijave za one koji bi to da urade, pa sad traži kupca, kritika žutih što potpisuju predaju Kosova u Briselu, pa on potpisa tri puta više, a u ekonomiji nastavio ono što su radili žuti i mlađani, samo još jače i brže: još veće subvencije stranim "investitorima" i još veće zaduživanje. Postao je veći katolik od pape.
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 18:49 - pre 92 meseci
Citat:
kalimero 011: Nedeljno izdanje dnevnog lista Politika danas je izašlo bez karikature Dušana Petričića na naslovnoj strani, pošto je sa njim prekinuta višegodišnja saradnja.

Nastavak:
Citat:
“Kabinet smatra da Politika treba da nastavi s objavljivanjem Petričićevih karikatura jer one nikome ne smetaju, već premijeru samo donose poene. One su dokaz demokratskog poretka i za premijera je važno da karikature opstanu. One pokazuju da ljudi koji ne prate promene i koji imaju najoštriji antivladin stav i ličnu mržnju prema predsedniku Vlade treba da imaju svoj prostor da nesmetano rade u buduće, kao što su do sada radili”, piše u odgovoru kabineta premijera Insajderu.

Pa zatim:
Citat:
U saopštenju dostavljenom Insajder.netu, vd glavnog i odgovornog urednika Politike Žarko Rakić podseća da je Politika do sada objavila više stotina karikatura Dušana Petričića i dodaje: “Uredništvo je, u tom periodu, pokušavalo da obezbedi da Petričić radove dostavlja na vreme, u čemu nije uspelo. Kuća Politika će nastaviti skupu saradnju s ovim honorarnim saradnikom”, navodi Rakić u saopštenju Insajderu. On je prvo odbio da komentariše slučaj, a ovo saopštenje je usledilo pošto je insajder.net objavio reakciju iz kabineta premijera.

Petričić:
Citat:
“Pre mesec dana me je pozvao novopostavljeni urednik Politike Žarko Rakić i rekao mi je da on naravno nema ništa protiv da i dalje objavljuje moje karikature s premijerom Vučićem, ali da bi bilo dobro da ih malo proredim. U petak me je ponovo pozvao i sopštio mi je da nije zadovoljan, da se ništa nije promenilo i da Politika raskida ugovor”, kaže Dušan Petričić za Insajder.net.

Opširnije ovde: https://insajder.net/sr/sajt/v...mo-saradnju-s-Petričićem.htm
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 19:51 - pre 92 meseci
@Kalimero 011
Vidi, ne znam, ispada kao da se nas dvojica ovde ne slažemo oko nekih stvari, a ne bih baš rekao da je tako, bar suštinski. Proteklo je dosta vode Dunavom od 98-e kada je dotični, po zakonu o informisanju, zabranio "Evropljanin". Od tada je ipak naučio neke stvari, pa sigurno zna da ne mora direktno da atakuje na pojedine novinare i medije, jer time samo može da stvori loš publicitet. Zato ima druge taktike i manevre, a sve sa ciljem da se stvori privid slobode javnog mnjenja i o tome sam pisao u prethodnim postovima.

Hajde da se i sam zapitam, u skladu sa naslovom topika, ko je vlasnik b52? Zna li se uopšte ko stoji iza njih? Na koji način su došli do zgrade u kojoj rade? Kako to "perjanice" tzv. nezavisnog novinarstva, kao što je izvesna Brankica Stanković, nikako ne stižu da se zapitaju za razne sumnjive privatizacije u Srbiji, ali su privatizaciju nis-a obradili do najsitnijih detalja? Da im možda nisu Rusi trn u oku? Zanimljivo da im privatizacija železare, tadašnjeg sartida nije bila ni malo interesantna. Još je zanimljivije da su, pišući o švercu, sve naše sunarodnike na Kosovu i Metohiji predstavili kao kriminalce, pa je i naslov jednog serijala bio "Patriotska pljačka" iz čega je trebalo da zaključimo kako ne bi trebalo finansirati obrazovanje i zdravstvo u Kosovskoj Mitrovici, Zvečanu i drugim opštinama na severu Kosova. Ni jednom se naravno nisu zapitali, da li neko krši ustav time što potpisuje sporazume u Briselu, verovatno zato što smo sada na evropskom putu, a to se ne bi dopalo našim "prijateljima". Porodica Milošević im je vidim omiljena tema, a ni Koštunicu ne mogu da zaobiđu. Sve je to lepo, ali mi nekako ostavlja gorak ukus u ustima, rekao bi neko crno beli svet.
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 20:00 - pre 92 meseci
Citat:
Bradzorf012: Hajde da se i sam zapitam, u skladu sa naslovom topika, ko je vlasnik b52? Zna li se uopšte ko stoji iza njih?

Koliko znam, iza svega stoji Američki investicioni fond "KKR grupa", kojim rukovodi Dejvid Petreus.
Oni su vlasnici i SBB-a a izgleda da će biti vlasnici i Ikoma?
Zašto ameri kupuju medije u jednoj maloj Balkanskoj zemlji?
Pitanje u opšte nije teško ako se pogleda mapa Evrope!
Citat:
Mediji kao psi čuvari američke hegemonije

Džejms Džordž Džatras

Bivši diplomata Sjedinjenih država, službenik u Senatu i specijalista za međunarodne odnose, vladine poslove i zakonodavnu politiku, Džejms Džordž Džatras (James George Jatras) analizira američke medije kao sredstvo propagande vladine politike i objašnjava agresivni ton modernog mejnstrim novinarstva pri pokrivanju vojnih sukoba.


 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 20:29 - pre 92 meseci
Citat:
Bradzorf012: @Kalimero 011
Vidi, ne znam, ispada kao da se nas dvojica ovde ne slažemo oko nekih stvari, a ne bih baš rekao da je tako, bar suštinski.

Nije bitno da li se slažemo ili ne, bitno je da obojica možemo da napišemo šta mislimo. U Srbiji nije tako, od pre dve godine, kada je počela ova tema, vraćamo se ubrzano u neka vremena za koja sam mislio da su davno prošla. Ako te ne mrzi pročitaj ovu temu od početka, da se ne ponavljam, nije predugačka. Znam tvoje stavove (još od prethodnog user-a), sa nekima se slažem, sa nekima ne, ali nemam želju ni volju da ovde diskutujem o političkim temama, javim se povremeno kada mislim da je nešto suštinski bitno za budućnost ove države i naše dece. Trenutno je najbitnije da se ova najcrnja diktatura u koju smo u proteklih par godina polako skliznuli pokuša razobličiti, što je osnovni preduslov da se jednom krene put stvaranja neke normalnije države.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 20:42 - pre 92 meseci
Citat:
kalimero 011: Nije bitno da li se slažemo ili ne, bitno je da obojica možemo da napišemo šta mislimo. U Srbiji nije tako, od pre dve godine, kada je počela ova tema, vraćamo se ubrzano u neka vremena za koja sam mislio da su davno prošla. Ako te ne mrzi pročitaj ovu temu od početka, da se ne ponavljam, nije predugačka. Znam tvoje stavove (još od prethodnog user-a), sa nekima se slažem, sa nekima ne, ali nemam želju ni volju da ovde diskutujem o političkim temama, javim se povremeno kada mislim da je nešto suštinski bitno za budućnost ove države i naše dece. Trenutno je najbitnije da se ova najcrnja diktatura u koju smo u proteklih par godina polako skliznuli pokuša razobličiti, što je osnovni preduslov da se jednom krene put stvaranja neke normalnije države.


pojava demokratije i njenih tragova u Srbiji je slucajna i greska ili pak cudo prirode kad se uzme u obzir nas mentalitet. Mi se sada zapravo vracamo u nase normalno stanje.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.net.upcbroadband.cz.



+638 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 20:42 - pre 92 meseci
Citat:

Koliko znam, iza svega stoji Američki investicioni fond "KKR grupa", kojim rukovodi Dejvid Petreus.


Zar nije B92 kupila grcka Antena, tj isti vlasnik kao i televizije Prva?
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 20:44 - pre 92 meseci
Citat:
Aleksandar Đokić: Zar nije B92 kupila grcka Antena, tj isti vlasnik kao i televizije Prva?

Da, to je tačno ali iza Antene stoji KKR?!
Velika igra je u pitanju!
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?02.10.2016. u 20:46 - pre 92 meseci
Citat:
Emmy:
Citat:
kalimero 011: Nije bitno da li se slažemo ili ne, bitno je da obojica možemo da napišemo šta mislimo. U Srbiji nije tako, od pre dve godine, kada je počela ova tema, vraćamo se ubrzano u neka vremena za koja sam mislio da su davno prošla. Ako te ne mrzi pročitaj ovu temu od početka, da se ne ponavljam, nije predugačka. Znam tvoje stavove (još od prethodnog user-a), sa nekima se slažem, sa nekima ne, ali nemam želju ni volju da ovde diskutujem o političkim temama, javim se povremeno kada mislim da je nešto suštinski bitno za budućnost ove države i naše dece. Trenutno je najbitnije da se ova najcrnja diktatura u koju smo u proteklih par godina polako skliznuli pokuša razobličiti, što je osnovni preduslov da se jednom krene put stvaranja neke normalnije države.


pojava demokratije i njenih tragova u Srbiji je slucajna i greska ili pak cudo prirode kad se uzme u obzir nas mentalitet. Mi se sada zapravo vracamo u nase normalno stanje.

Emice, batali ti politiku, spremaj zimnicu!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ciji su mediji u Srbiji ?

Strane: << < .. 14 15 16 17 18 19 20 21

[ Pregleda: 84819 | Odgovora: 416 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.