Srodne teme
17.01.2006. Sta je to ploter?
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dr. Sladjana Velkov...

elitemadzone.org :: MadZone :: Dr. Sladjana Velkov...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 377074 | Odgovora: 1584 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:17 - pre 111 meseci
Citat:
Sladjana Velkov nije doktor nego budala, a njeni vjernici su idioti koje apsolutno podrzavam u "lijecenju" njenim metodama, ali se protivim ugrozavanju zivota djece.


OK, a gde je bila ta "budala" godinama unazad, koja je btw radila i za Ujedeninjene Nacije? Kako da je Blic pokrenuo akciju protiv nje bas sada? I naravno, ti si se primio na pricu Blic-a kao i vecina. Ni ja ne znam ko je zena, ali sam se potrudio da pronadjem. Ona nigde ne kaze da ako imas rak da samo izadjes na sunce i da ces da se izlecis, vec da sunce ima neka lekovita dejstva i povoljna po nas organizam. Naravno, neki koji rukovode ovim "novinama" su im lepo objasnili kako se stvari izvlace izz konteksta, i kako najbolje upropastiti zenu. Gomilu onih stvari koje je Blic izblebetao nigde nisam nasao da je uopste rekla. Koliko vidim Blic polako lize ono sto je izasrao, objavljuje sada demantije, jer zena izgleda ipak ima i diplomu i sve, ali steta je vec nacinjena. Tako se to radi u politici i biznisu.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
+1

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:20 - pre 111 meseci
Citat:
Nabukodonosor: OK, a gde je bila ta "budala" godinama unazad, koja je btw radila i za Ujedeninjene Nacije? Kako da je Blic pokrenuo akciju protiv nje bas sada? I naravno, ti si se primio na pricu Blic-a kao i vecina. Ni ja ne znam ko je zena, ali sam se potrudio da pronadjem. Ona nigde ne kaze da ako imas rak da samo izadjes na sunce i da ces da se izlecis, vec da sunce ima neka lekovita dejstva i povoljna po nas organizam. Naravno, neki koji rukovode ovim "novinama" su im lepo objasnili kako se stvari izvlace izz konteksta, i kako najbolje upropastiti zenu. Gomilu onih stvari koje je Blic izblebetao nigde nisam nasao da je uopste rekla. Koliko vidim Blic polako lize ono sto je izasrao, objavljuje sada demantije, jer zena izgleda ipak ima i diplomu i sve, ali steta je vec nacinjena. Tako se to radi u politici i biznisu.


Uz svaki lek ili vakcinu koju kupis dobijas uputstvo.


Tamo ti pise sve, ukljucujuci kontraindikacije.
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:23 - pre 111 meseci
Što je čovek spomenuo..neko loše reaguje čak i na aspirin,dok drugih milion reaguje kako je propisano..a i reakcija prvog koji reaguje loše je jedna od mogućih napisanih u receptu,ovo je zanimljiva tema voleo bi da čujem i druga mišljenja,inače ću da tužim roditelje za pokušaj ubistva! :D
 
0

timotic
Lopare, RS

Član broj: 17945
Poruke: 32



+359 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:27 - pre 111 meseci
Citat:
Nabukodonosor: OK, a gde je bila ta "budala" godinama unazad, koja je btw radila i za Ujedeninjene Nacije? Kako da je Blic pokrenuo akciju protiv nje bas sada? I naravno, ti si se primio na pricu Blic-a kao i vecina. Ni ja ne znam ko je zena, ali sam se potrudio da pronadjem. Ona nigde ne kaze da ako imas rak da samo izadjes na sunce i da ces da se izlecis, vec da sunce ima neka lekovita dejstva i povoljna po nas organizam. Naravno, neki koji rukovode ovim "novinama" su im lepo objasnili kako se stvari izvlace izz konteksta, i kako najbolje upropastiti zenu. Gomilu onih stvari koje je Blic izblebetao nigde nisam nasao da je uopste rekla. Koliko vidim Blic polako lize ono sto je izasrao, objavljuje sada demantije, jer zena izgleda ipak ima i diplomu i sve, ali steta je vec nacinjena. Tako se to radi u politici i biznisu.


Nisam citao clanak u Blicu, znam je od ranije sa FB-a. Lijecenje svih bolesti gledanjem u Sunce, sodom bikarbonom, sirovom hranom, hodanjem bosih nogu, isl.
 
0

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:30 - pre 111 meseci
Deca nisu kriva ako su im roditelji idioti.
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:31 - pre 111 meseci
Citat:
Lijecenje svih bolesti gledanjem u Sunce


Ajde kad je vec pratis na FB-u, jel mozes da kopiras i postavis ovde da vidim sta tacno kaze, kako se od svih bolesti izlecis na ovaj nacin?

Citat:
Deca nisu kriva ako su im roditelji idioti.


Bravo.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:42 - pre 111 meseci
https://www.facebook.com/note.php?note_id=408029869973

eto druže pročitaj..pa ako ti to što je tamo napisano zvuči ok..e onda ćemo videti šta ćemo :D po njenim savetima je skroz ok dobiti rak kože i izazvati sam sebi oštećenje vida..
 
+1

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:44 - pre 111 meseci
Citat:
Lacika.1991:
Što je čovek spomenuo..neko loše reaguje čak i na aspirin,dok drugih milion reaguje kako je propisano..a i reakcija prvog koji reaguje loše je jedna od mogućih napisanih u receptu,ovo je zanimljiva tema voleo bi da čujem i druga mišljenja,inače ću da tužim roditelje za pokušaj ubistva! :D



Tako je, a posto na milion ljudi jedan jednom lose reaguje, da li to znaci da treba zabraniti aspirin ?

Ne.

Jer po toj logici, trebalo bi zabraniti elektrifikaciju zeljeznice. Znate, moze se desiti da neko pogine jer pijan zapisava naponski kabl sa nadvoznjaka.
 
+1

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:45 - pre 111 meseci
Bravo prijatelju. o tome se i radi,samo treba to razumeti
 
+1

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:49 - pre 111 meseci
Kada bi bilo drugačije..naša deca bi dobijala masovno zauške,hepatitise i sve ostale bolesti..e onda bi rekli..pa nisu te vakcine tako ni loše!
 
+1

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:54 - pre 111 meseci
Ja ne znam odakle izvlacite tu statistiku da je jedan u milion?! Pogledaj koliko u Americi ima slucajeva autisticne dece od kada se daje vakcina.

https://www.facebook.com/photo....2090628.1100085234&type=1
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
+1

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:56 - pre 111 meseci
Citat:
Lacika.1991: Kada bi bilo drugačije..naša deca bi dobijala masovno zauške,hepatitise i sve ostale bolesti..e onda bi rekli..pa nisu te vakcine tako ni loše!


Ljudi u modernijim delovima sveta su zaboravili kako stvarno izgledaju te bolesti. Tako su se i pojavili antivaxeri.
Mislim da bi drugacije reagovali da im kuga, kao u srednjem veku odnese pola familije.

Ili na primer tetanus, tj. jedan od njegovih uzasnih stadijuma kada se misici na ledjima zgrce.


 
+1

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
149.233.65.*



+13 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 14:04 - pre 111 meseci
Citat:
Nabukodonosor:
Ja ne znam odakle izvlacite tu statistiku da je jedan u milion?! Pogledaj koliko u Americi ima slucajeva autisticne dece od kada se daje vakcina.

https://www.facebook.com/photo....2090628.1100085234&type=1

A moze biti i od neprskanih jabuka?

If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
Prikačeni fajlovi
 
+4

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 14:05 - pre 111 meseci
@ssi
Naravno da bi, ali kakve su sanse da ti kuga odnese pola familije u modernom svetu 21. veka? A sa druge strane, kakve su sanse da ti dete ostane autisticno kao posledica vakcine?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 14:10 - pre 111 meseci
Dobro ako ćemo tako..

Amerika - preko 300 miliona stanovnika.
Srbija - oko 7 miliona stanovnika.

Broj autističnih stanovnika u Americi -negde pročitao oko 3.5 miliona
Broj autističnih stanovnika u Srbiji - oko 1200 registrovane dece..neka je i više pa ću ja slobodno reći 10 000 stanovnika (odrasli + deca)

Jel vidiš negde neku proporciju u odnosu na broj stanovnika? neka su i cifre netačne..ali?
 
+1

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 14:13 - pre 111 meseci
Citat:
ssi: Znate, moze se desiti da neko pogine jer pijan zapisava naponski kabl sa nadvoznjaka.

Ne moze Al' to je druga tema.
 
+1

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 14:14 - pre 111 meseci
Ovde se spominju upravo one stvari koje sam izlozio na temi o zaverema.

Prvo, problem autizma. Pojma nemam sta ga izaziva, a mislim da ni naucnici nisu sigurni.
Ako oni ne znaju, cemu onda pozivanje na neke radove, ako ne umemo da ih tumacimo, jer smo laici u medicini!?
U klipu koji sam ovde okacio, doktorka govori o nekim listama radova (A i B), koji su jedino relevantni.
Ako medju njima nema radova koji dokazuju da izmedju vakcinacije i autizma ne postoji uzrocno-poslednicna veza,
kako onda neko moze tvrditi i ubedjivati druge da ta veza postoji!?

Jos jedna stvar. Treba poznavati tu bolest detaljno, da bi se mogli izvlaciti zakljuci.
Npr. sta ako je promenjena definicija (opis) autizma, pa se zato poveceva broj dijagnoza?
Ili, sta ako se simptomi autizma javljaju u periodu kad se daje vakcina?
Ne kazem da je to tako, ali je moguce. Zato treba struka da nasupi i da razjasni stvari.

Ja to, laicki, vidim ovako.
Ako vakcinises dete, postoji (sad lupam cifre) 0,1% mogucnosti teskih komplikacija.
Ako ne vakcinises, postoji 1% mogunosti da dete (trenutno ili kasnije, recimo tokom porodjaja, ako je zensko dete)
dobije tu bolest protiv koje nije vakcinisano.

Drugo, sto se tice dr Velkov. I ja sam na FB video neke savete koje nisam ocekivao od nekog ko se predstavlja da je lekar.
Vidim da je okacen link za FB grupu, pa pogledajte i sami.
Ovo je link za grupu gde su izdvojili neke savete: https://www.facebook.com/groups/392435240894403/
E sad, ovo jeste ad hominem argument, ali u pitanju je neko ko nastupa kao strucnjak, pa je normalno proveriti kredibilitet.

Trece, stav "potpisite da je sve bezbedno, pa cu detetu dati vakcinu" je pogresan.
Ovde je neko vec objasnio da za sve lekove postoje i kontrindikacije.
Kad idete na operaciju, takodje morate da potpisete brdo papira da zdravstveni radnici nisu odgovorni, ako se nesto lose desi.
Jbg, to je tako. Ja bih voleo da je drugacije, ali medicina ocigledno nije toliko uznapredovala.

Jedno pitanje. Kad kupujete kartu za autobus ili avion, jer trazite potpis da necete doziveti saobracajnu nesrecu?

Postoje jos dva argumenta koji koriste protivnici vakcninacije, a oba su pogresna.
- ako vi hocete, vakcinisite svoje dete, ja moje necu, pa ce vase dete biti bezbedno, sta vas briga za moje;
- u XYZ zemlji, vakcninacija nije obavezna, zasto kod nas jeste!?

Oba "argumenta" pokazuju komicno nerazumevanje teme o kojoj se govori!
 
+1

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 14:15 - pre 111 meseci
Citat:
Nabukodonosor:
@ssi
Naravno da bi, ali kakve su sanse da ti kuga odnese pola familije u modernom svetu 21. veka? A sa druge strane, kakve su sanse da ti dete ostane autisticno kao posledica vakcine?

Vakcina jeste to sto po tom pitanju 21. vek cini modernim.
 
+3

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 14:17 - pre 111 meseci
Citat:
Lacika.1991:
Dobro ako ćemo tako..

Amerika - preko 300 miliona stanovnika.
Srbija - oko 7 miliona stanovnika.

Broj autističnih stanovnika u Americi -negde pročitao oko 3.5 miliona
Broj autističnih stanovnika u Srbiji - oko 1200 registrovane dece..neka je i više pa ću ja slobodno reći 10 000 stanovnika (odrasli + deca)

Jel vidiš negde neku proporciju u odnosu na broj stanovnika? neka su i cifre netačne..ali?



http://edition.cnn.com/2014/03/27/health/cdc-autism/

1 dete u 68 dece. A 70-tih i 80-tih godina je bilo 1 dete u 80.000.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 14:20 - pre 111 meseci
Obrati paznju i na razliku u diagnostifikaciji autizma, na to sta je tada a sta sada sve spadalo u autizam kao i na to koliko su ljudi tada a koliko sada voljni da za tako nesto deca uopste budu pregledana.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Dr. Sladjana Velkov...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 377074 | Odgovora: 1584 ] > FB > Twit

Postavi temu

Srodne teme
17.01.2006. Sta je to ploter?
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.