Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dr. Sladjana Velkov...

elitemadzone.org :: MadZone :: Dr. Sladjana Velkov...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 379794 | Odgovora: 1584 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 03:39 - pre 112 meseci
Ajde da zanemarimo samo na minut ko je ona, da li je doktor ili nije, i slicno. Ono sto mene zanima je, kako to da je zena radila tolike godine unazad i kod nas i preko, da je gostovala u mali milion emisija, na youtube kanalima i slicno (znaci zna se za nju), ali tek sada, kada je krenula afera oko obaveze vakcinisanja, pokrece se spin od strane Blic-a i krece su u rusenje kredibiliteta te zene?! Slucajnost? Mislim, neodoljivo me podseca na seriju House of Cards. Ko je gledao, ukapirace. Tamo se takodje lepo demonstrira kako drzava i odredjeni lobiji koriste potkupljive novine, kao sto je ovo nase djubre Blic, za spinovanje raznih stvari. Kao ovo sada npr. Da ne pricam o tome sta ta ista vakcina izaziva, i koliko je dokazano to ili ne. Cinjenice su jasne kao dan, a to sto se PR-ovi raznih kompanija u vidu nekih doktora sada u ko zna cije ime pojavljuju na TV-u pricajuci kako za to ne postoje dokazi, je presmesno!

A drugo, cim neko iznese misljenje koje nije uvrezeno, odmah je on teoreticar zavere. Toga ima i na ovom forumu, obimno. Cim neko pomene odredjeni lobi, bio on farmaceutski, naftni ili neki treci, odmah je on teoreticar zavere. Takvi ljudi me odmah podsete na film Men in Black, gde onaj kaze da se namerno oblace u crno, jer kada ljudi budu pricali da su ih videli i opisu ih, odmah ce da se uklope u neku teoriju zavere i niko nece da im poveruje.

Farmaceutski lobi je izuzetno mocan. Navodno je medicina izuzetno uznapredovala, a ljudi su sve vise i vise bolesni. Cim se pojavi neko ko kaze da je dovoljno da koristi bilo sta prirodno za lecenje, on je odmah budala ili nadrilekar.


http://www.blic.rs/Vesti/Drust...-i-bizarne-savete-na-internetu

Zanima me, ko stoji iza Blic-a? I da li je moguce da ce ljudi da poveruju u sve sto on pise, ma kakvo djubre bilo u pitanju?



https://www.youtube.com/watch?v=bgvDdjNfgGM&feature=youtu.be

[Ovu poruku je menjao Nabukodonosor dana 02.02.2015. u 04:57 GMT+1]
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
+3

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 05:32 - pre 112 meseci
To što je diplomirala ima diplomu, jelte?

Zalepi kopiju diplome pored njene slike na facebuku.
I onda se kezi i ona i diploma a njeni kritičari svisnu od muku.

E sad, da li se zbog torokanja i samohvalisanja može podneti krivična prijava?
Pa i to liči na nekakvo torokanje.
Drugim rečima "prekorila koza ovcu što joj se vide sise" (ili obratno).
 
0

Paunic91
Voja Paunić
Badovinci, Srbija

Član broj: 259008
Poruke: 68

Sajt: Neam, ima neko da pozajmi..


+53 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 06:23 - pre 112 meseci
Pa neko ko kao tretman preporučuje gledanje u sunce, teško da se ne shvati kao običan šarlatan (kao što i jeste).
U nauci nema demokratije, pa da neko ima "pravo" da lupa gluposti i da ga slušaju

EDIT: Naleteh na ovaj njen citat. Neko sa diplomom bilo kakvog Medicinskog fakulteta ne bi pričao ovakve izlučevine.

Citat:

Šr Sladjana Velkov "Bezgresno zacece" ili zacece bez polnog odnosa muskarca i zene je moguce u realnosti.Kada je naucnik Dr. Hinrichs zracio ultravioletnim zracima jaja zenki (koje se inace seksualno razmnozavaju) koja nisu bila oplodjena spermatozoidima jaja su pocela da se dele.Ono sto je potrebno jajnoj celiji da pocne sa deobom je elektromagnetni impuls koji joj daje spermatozoid a ne fizicko spajanje ta dva.Da bi se desilo jedno takvo zacece, tela roditelja moraju biti dugo godina pripremana sirovom hranom, Suncem, solarnom vodom, bosonogim hodanjem i moraju ziveti u potpuno ne zagadjenoj sredini. Vitalna energija mora biti na najvecem mogucem nivou.Eseni su birali i godinama pripremali takve parove koji ce doneti na Zemlju dete-Hrista. Isus, Buda su zaceti partenogenezom (zacecem bez polnog odnosa) a govori se i o Aleksandru Velikom. Stara indijska literatura takodje opisuje ovakav nacin zaceca.Ono sto je potrebno je elektromagneni impuls (vibracija) a misao je vibracija. Samo misao koja je cista Ljubav moze da stvara jer Ljubav je Zakon u Univerzumu. Misao moze doci iz veoma cistog srca coveka ali i iz srca andjela


[Ovu poruku je menjao Paunic91 dana 02.02.2015. u 07:40 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Paunic91 dana 02.02.2015. u 07:41 GMT+1]
Da je praistorijski Bil Gejts pronasao vatru sigurno bi nam naplacivao po upaljenoj
grancici
uz sve vrste paketa: uzarak, plamicak, buktinja i sl:)
-----------------------------------------------------
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe
together....
 
+1

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9495
89.216.32.*



+10253 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 07:26 - pre 112 meseci
Citat:
Nabukodonosor:Zanima me, ko stoji iza Blic-a? I da li je moguce da ce ljudi da poveruju u sve sto on pise, ma kakvo djubre bilo u pitanju?

Hm, mislim da je prema pisanju Blica, veoma veoma jasno ko stoji iza.
Da li ljudi veruju ? Uglavnom da. Ne uvek, ne svi, ali, uglavnom.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+1

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 08:32 - pre 112 meseci
Što je posebno tužno, i neki obrazovani ljudi joj veruju.
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
+3

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 08:48 - pre 112 meseci
Citat:
madamov:
Što je posebno tužno, i neki obrazovani ljudi joj veruju.

Kao sto sam rekao na temi o terijama zavere (koja je skliznula u pravcu vakcinacija),
kad neko cuje e, moje dete je dobilo bolest od vakcine, i kad se to ponovi vise puta,
normalno je sto se prosecni roditelj uplasi - jer je laik u medicini.

Kad sam rekao da treba da reaguje struka, taj moj stav je ismevan, ali vidim da se sad to desava.
Javljaju se zdravstveni radnici i pojasnjavaju kako stvarno stoje stvari.
Iz tog ugla treba gledati na ponenuti tekst iz Blica.
Pohvalno je sto su se ukljucili u to.

Inace, pogledao sam emisiju gde je S.V. sukobila misljenje da dvoje strucnjaka.
Nakon odgledanog snimka, nemam sumnje da ona gresi.
Preporucujem svima da pogledaju:

 
0

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:18 - pre 112 meseci
kad uz vakcinu budemo dobijali papir o garanciji i da nije stetna, onda mogu sa sigurnoscu od 100% reci da su ispravne i ne stetne!
do tada...

obavezno vakcinisanje nije ni u svi drzavama na zapadu!
 
+2

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:25 - pre 112 meseci
Da,do tada će zatucani ljudi svoju novorodjenčad da izlažu mogućnosti dobijanja hepatitisa b,naravno svako ko se ubode na zardjali ekser,koga ujede pas ili bilo šta slično,uopšte ne sme da se vakciniše protiv tetanusa..jer to je zdravo! naravno ni slučajno ne treba decu vakcinisati polio vakcinom jer..dečija paraliza je extra stvar..uz svaku vakcinu može se tražiti dokument o vakcini..jel kad si primao penicilin jel si pitao zašto ga primaš? i tražio garantni list? naravno da nisi jer znaš čemu to služi i zašto..i posle ti je bilo extra kad si ozdravio? normalno da jeste..ne lupetajte gluposti..teorije zavere i ostale gluposti ostavite sa strane inače bi svi poumirali i nikada niko se nebi vakcinisao..
 
+10

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:40 - pre 112 meseci
Citat:
Što je posebno tužno, i neki obrazovani ljudi joj veruju.


Ajde zanemarimo nju na sekundu. A kako objasnjavas da neki obrazovani ljudi veruju svemu sto im vlast i pojedini lobiji serviraju? Kako objasnjavas cinjenicu da je vakcina u USA naprasno od obavezne dobila status opcione? Mislis demokratija?

I jos dva konkretna pitanja za tebe, kao obrazovanog coveka. Cemu konkretno sluzi mmr vakcina? I, da li mislis da je potpuno bezbedna i da ne izaziva nikakve druge bolesti, kao sto je vec pominjani autizam? Prosto.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
+2

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:44 - pre 112 meseci
''zatucani ljudi'' jel to znaci da su i tvoji baba i deda zatucani jer nisu vakcinisani ??!

penicilin i vakcina ne mogu da se porede!!! a uz kutiju penecilina dobijes papir na kom pisu i nezeljena dejstva i penecilin nije obavezan !!!

 
+2

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:46 - pre 112 meseci
Citat:
Da,do tada će zatucani ljudi svoju novorodjenčad da izlažu mogućnosti dobijanja hepatitisa b,naravno svako ko se ubode na zardjali ekser,koga ujede pas ili bilo šta slično,uopšte ne sme da se vakciniše protiv tetanusa..jer to je zdravo! naravno ni slučajno ne treba decu vakcinisati polio vakcinom jer..dečija paraliza je extra stvar..uz svaku vakcinu može se tražiti dokument o vakcini..jel kad si primao penicilin jel si pitao zašto ga primaš? i tražio garantni list? naravno da nisi jer znaš čemu to služi i zašto..i posle ti je bilo extra kad si ozdravio? normalno da jeste..ne lupetajte gluposti..teorije zavere i ostale gluposti ostavite sa strane inače bi svi poumirali i nikada niko se nebi vakcinisao..


Naravno da nije tako, dajes glupe primere pominjujuci penicilin. Ali ako se pokaze da je antitetanus npr. ustvari neka eksperimentalna vakcina, od koje su stotine hiljada ljudi sirom sveta npr. oslepeli, ja necu da ga primam, a ti slobodno vezi povez preko ociju i slepo veruj svemu sto ti govore kompanije ciji je cilj iskljucivo skupiti sto vise $. Takodje, slobodno rizikuj i zivot svoje bebe i daj joj mmr vakcinu, jer ne daj boze da dobije neku bolest koja se nije pojavila vec 400 godina. Ili neku koja se nikad nije ni pojavila, ali nikad se ne zna, moze da se pojavi.

I da, zamoli doktora, npr. ovog sa TV-a koji brani mmr, da ti potpise da ti garantuje da nece biti nikakvih nuspojava, bas me zanima sta ce da ti kaze.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
+3

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:49 - pre 112 meseci
To je isto kao da si rekao da su zatucani jer nisu imali kompljuter,ne nego nije postojao.
Penicilin nije obavezan ukoliko si nekim slučajem alergičan na penicilin..dok reaguje mnogo brže od antibiotika ako je hitno itekako ćeš ga primiti.
nećemo off iako sam ja spomenuo prvi.:D
Hoću da kažem da se neke osnovce vakcine moraju primiti da bi organizam što pre stvorio imunitet na neke bolesti,ne govorim o svim vakcinama.
Statistika je čudo,jedan je umro posle davanja vakcine i eto haos,ne valjaju vakcine..pa i avion se srušio pa ljudi i dalje lete sa njim.
Uz to i uz vakcinu ali svaku apsolutno svaku vakcinu možeš tražiti papir kao i od svakog drugog leka,i nema ko ti neće dati to.
 
+1

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:52 - pre 112 meseci
Ne garantujem da je moje mišljenje tačno,to je samo mišljenje i neka logika,možda čak i pogrešna,ja sam elektroničar nisam doktor :D
Ima li neki podatak,dokaz da mmr vakcina uzrokuje autizam i koliko je to slučajeva brojčano?
I ima li neki doktor ovde :D da kaže svoje mišljenje o svemu ovome :D
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:53 - pre 112 meseci
Druze, niko ne bi pominjao ovo da je jedan, tako da ti ta statistika koju pominjes nije bas u redu.

Citat:
Uz to i uz vakcinu ali svaku apsolutno svaku vakcinu možeš tražiti papir kao i od svakog drugog leka,i nema ko ti neće dati to.


Sad si vec poceo da pricas nebuloze, tako da ako nemas sta pametno da doprineses diskusiji....
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
+2

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:54 - pre 112 meseci
Citat:
Lacika.1991: To je isto kao da si rekao da su zatucani jer nisu imali kompljuter,ne nego nije postojao.
Penicilin nije obavezan ukoliko si nekim slučajem alergičan na penicilin..dok reaguje mnogo brže od antibiotika ako je hitno itekako ćeš ga primiti.
nećemo off iako sam ja spomenuo prvi.:D
Hoću da kažem da se neke osnovce vakcine moraju primiti da bi organizam što pre stvorio imunitet na neke bolesti,ne govorim o svim vakcinama.
Statistika je čudo,jedan je umro posle davanja vakcine i eto haos,ne valjaju vakcine..pa i avion se srušio pa ljudi i dalje lete sa njim.
Uz to i uz vakcinu ali svaku apsolutno svaku vakcinu možeš tražiti papir kao i od svakog drugog leka,i nema ko ti neće dati to.



Taj doktor ne moze da ti garantuje ni za Kafetin ili Aspirin. Jer tvoj organizam moze da reaguje nepredvidjeno na te lekove.

Da na kafetin i aspirin, a paracetamol... moze da te otruje, bez problema.

Da li to znaci da treba da batalimo sve te lekove ... ne jer 99,99% posto ljudi nece ragovati tj. imati problem.

E sada ako se nadjes u onih 0.01% ... nisi imao srece.

Isto kao na primer sa vakcinama.

Bez vakcije eventualna epidemija ili sama bolest ubija 30%

Sa vakcinom eventualna epidemija ili sama bolest ubija 0.1%

Probacemo sa vakcinom jer bez nje ode 30% populacije, a sa njom 0.1%
 
+2

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:55 - pre 112 meseci
Znate li koje su posledice neprimanja MMR-a? Drago mi je da znate "posledice" primanja, ili bar "znate", ali znate li posledice onoga od cega se vakcinise? Koliki procenat onih koji imaju morbile, rubeole ili zauske dobiju komplikacije u vidu teskog zapaljenja pluca, zapaljena mozdanih ovojnica ili zapaljenja mozga? Neprimanje iste povecava rizik od ponovne pojave epidemije ovih bolesti.

Da, moze li link ka JEDNOJ studiji koja nedvosmisleno dokazuje vezu izmedju vakcine i bilo cega drugog? I zasto ne trazite da primite 3 odvojene vakcine, koje Torlak pravi, umesto jedne kao sto je MMR, ako vas MMR brine - to je mnogo bezbednija opcija po sve.... Ili se sve svodi na gorepomenutog idiota koji lupeta po internetu?

Mislim, ako cete verovati ovakvima, napred, izujte se, gledajte u sunce i cekajte da se tako nahranite.... pre toga jedite sto vise zelenog povrca, ko zna, mozda se nekom primi i hlorofil :D
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
+3

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:56 - pre 112 meseci
E to je odgovor tj moje razmišljanje samo malo stručnije objašnjeno.
Nabukodonosor nema potrebe da budeš drzak i šta ti ja znam šta,ja sam svoje mišljenje rekao,jer jelte po mom medicinskom kartonu i po tvojim rečima moji roditelji su želeli mene da ubiju silnim vakcinama,a vidi me,ništa mi ne fali :D
Nisi ni ti ništa pametno doprineo diskusiji,jer ovo je diskusija i forum,ako se moje mišljenje ne slaže sa tvojim mišljenjem,pa čekaćemo drugo mišljenje
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 12:58 - pre 112 meseci
Druze, niko ne bi pominjao ovo da je jedan

Prijatelju ti si upravo svoje kompletno mišljenje i gledanje na svet iskazao tom jednom rečenicom..
 
0

timotic
Lopare, RS

Član broj: 17945
Poruke: 32



+359 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:11 - pre 112 meseci
Citat:
Nabukodonosor:
Ajde da zanemarimo samo na minut ko je ona, da li je doktor ili nije, i slicno.


Ja ovo ipak ne bih zanemario.

Sladjana Velkov nije doktor nego budala, a njeni vjernici su idioti koje apsolutno podrzavam u "lijecenju" njenim metodama, ali se protivim ugrozavanju zivota djece.
 
+2

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.02.2015. u 13:11 - pre 112 meseci
Citat:
Da, moze li link ka JEDNOJ studiji koja nedvosmisleno dokazuje vezu izmedju vakcine i bilo cega drugog?


A jel moze link ka JEDNOJ studiji koja nedvosmisleno dokazuje da vakcina nije stetna? A da to nije studija po principu kadija te tuzi, kadija ti sudi?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
+2

elitemadzone.org :: MadZone :: Dr. Sladjana Velkov...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 379794 | Odgovora: 1584 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.