Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dr. Sladjana Velkov...

elitemadzone.org :: MadZone :: Dr. Sladjana Velkov...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 380920 | Odgovora: 1584 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 13:33 - pre 98 meseci
zabrinut sam za Srbiju.

evo na drugoj temi jedan od tvojih predlaze tarifiranje zlocina.


 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 13:41 - pre 98 meseci
Molim pripadnike Hitlerove omladine da odgovore konkretno na moje jasno postavljeno pitanje:

Da li daješ sebi moralno i zakonsko pravo da radi eliminacije 0.00075% rizika po svoje dete, mom detetu silom ubrzigaš 10% groznice, 3% bolova u zglobovima, rizik od hroničnog artritisa i kojekakve druge još teže i vrlo teške posledice?

Sve ovo što radite u temi je samo izbegavanje odgovora na to ključno pitanje.
 
+2

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 13:48 - pre 98 meseci
lako je tebi da pricas o nula koma nul nula promila mogucnosti izbijanja bolesti jer je ogromna vecina vakcinisana.

Ali nemoj ti, nemoj on, oni, da vakcinisu decu i eto nas zacas u srednjem veku a bolesti koliko volis.
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 13:54 - pre 98 meseci
Procenti rizika posledica od malih boginja po tvoje vakcinisano dete su jasno dati, i ne zavise od toga koliko ima nevakcinisane dece. Ako ne razumeš te procente, onda si u zabludi i insistiraš na vakcinisanju tuđe dece samo zato što su ti napunili glavu na medijima velikim ciframa i velikom paranojom.

Odgovori na pitanje, jasno i konkretno.
 
+1

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 14:00 - pre 98 meseci
ma sta ti trtljas ?

i ko si ti uopste covece ???

Jesi ti neki doktor, specijalista infektivnih bolesti ?

ti si jedna dokona budala koja je umislila da je pametnija od generecija i generacija lekara i hoces sada da pocninjes diskusiju vracanja u 17 vek ? Sutra ces krenuti kako je transfuzija stetna, pa kako ulsci cine devojke neplodnim i treba da se uvijaju liscem ko babe pre 200 godina...
 
+1

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 14:03 - pre 98 meseci
molim pripadnike Hitlerove omladine da mu odgovore! pa da nam sjase sa kur*a...
 
+3

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 14:11 - pre 98 meseci
Au, ovo je bilo tako intelektualno, svaka čast!
Nego, pomišljate li nekad da ste se i vi nekome popeli na dotični?
 
+3

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 14:35 - pre 98 meseci
Citat:
preynow:ti si jedna dokona budala koja je umislila da je pametnija od generecija i generacija lekara i hoces sada da pocninjes diskusiju vracanja u 17 vek ? Sutra ces krenuti kako je transfuzija stetna, pa kako ulsci cine devojke neplodnim i treba da se uvijaju liscem ko babe pre 200 godina...


Nisam ja ništa pametniji od dotičnih koje si pomenuo, ali sam pametniji od tebe očigledno jer umem da izračunam procente na osnovu informacija koje su objavljene (i to baš u linkovima koje vi dajete).

To što ti u nešto veruješ ne znači da je to stvarno istina. Vama su napunili glavu lobisti preko medija. Mogu do sutra da ponavljam, ali vi jednostavno ne kapirate da vam neko servira informacije i puni vam glavu paranojom da bi zaradio pare na neporebnim lekovima. To je za vas viša matematika.

Na osnovu brojeva i podataka koji su dati, ja sam izračunao procente koji vam nisu dati jer ti procenti ne odgovaraju lobistima, pa molim konkretan odgovor:

Da li daješ sebi moralno i zakonsko pravo da radi eliminacije 0.00075% rizika po svoje dete, mom detetu silom ubrzigaš 10% groznice, 3% bolova u zglobovima, rizik od hroničnog artritisa i kojekakve druge još teže i vrlo teške posledice?


Za one koji i razmišljaju pomalo, a ne samo upijaju lobističke spinove, za računanje ovih procenata bitni su sledeći podaci:
- Koliki % vakcinisane dece ipak može biti zaraženo malim boginjama
- Koliki % obolele dece ima teške posledice od malih boginja
- Koliki % vakcinisane dece ima lake ili teške posledice od vakcine

Kada to stavite u matematiku vidite da je spin da nevakcinisano dete predstavlja ogromnu opasnost za vaše vakcinisano, glupost! Epidemija među nevakcinisanima je jedno, a opasnost po vaše vakcinisano je sasvim drugo. Da bi ste zaštitili svoje dete od neverovatno male opasnosti, vi hoćete silom da ubrizgavate tuđoj deci u velikom procentu groznicu, artritis, i koješta ostalog đubreta odnosno bolesti. Ako vi smatrate da je MMR vakcina dobra za vaše dete, samo izvolte. Ali moje dete ne dirajte zbog svoje paranoje.
 
+4

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 14:44 - pre 98 meseci
aha kapiram sta ti hoces. Ti bi ustvari da ne placas porez jer si najpametniji od svih jel tako ?
 
+1

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 14:57 - pre 98 meseci
Ne, nego da pripadnici Hitlerove omladine jasno odgovore na postavljeno pitanje: da li veruju da imaju pravo da žrtvuju moje dete radi minorne mikronske zaštite svog deteta.

Ljudi su to radili u prošlosti, satanisti rade i dalje: Prinose nevine žrtve radi umišljene dobrobiti svog kulta i svoje zajednice. Da li ste vi dakle pripadnici dotičnog satanističkog kulta prinošenja nevinih žrtava, ili ste samo glupi pa ne vidite medijski spin i paranoju koja vam je usađena preko medija da bi neko mlatio pare na MMR vakcinama?
 
+3

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 15:02 - pre 98 meseci
o kakvom zrtvovanju deteta govoris kad se sva deca vakcinisu ? Moja deca su vakcinisana.

Kada bi poslusali tebe i komplet prestali da vakcinisemo decu vratili bi se u davno zaboravljene bolesti...

ti ne mozes da shvatis i utuvis da je nizak procenat obolelih upravo zato sto je ekstremno visok procenat vakcinisanih !
 
+3

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
*.dynamic.sbb.rs.



+559 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 15:04 - pre 98 meseci
Citat:
superbaka:
@branko tod

zivu iz toplomera mozes slobodno da progutas i nece ti biti nista :) ne bas celu kolicinu :)
problem je sto to zna samo mali broj ljudi, dok ostali dozivljavaju sokove kad im se razbije zivin toplomer jer su culi da je ziva ekstremno toksicna, pa cak i da usmrcuje dodirom jedne kapljice iz toplomera... taj veliki strah i nepoznavanje mehanizama trovanja zivom (isparenja, soli zive vs elementarna ziva itd) je majstorski ispinovan od strane antivax pokreta, jer kao sto vise puta pomenuh, oni se ne bave istinom vec privlacenjem ljudi na svoju stranu, ne birajuci sredstva obmane... ljudi svakodnevno unose odredjenu kolicinu zive u svoj organizam, a narocito oni koji se hrane ribom, i to nije problem, to nikoga ne zanima... zanima ih Thiomersal koji je organsko jedinjenje zive, i koji sadrzi zivu u kolicini koja je manja od 2,5% dozvoljenog dnevnog unosa zive po WHO! Thiomersal se koristi kao konzervans u vakcinama, a kako je ziva strasan bauk, eto divne prilike da se oplete po vakcinama... na kraju su ga neki proizvodjaci izbacili iz vakcina, i to ne zbog stetnosti vec zbog pritiska zabrinutih majki, i zato sto ih nista nije specijalno kostalo jer nije bio nezamenljiv...


A vidiš ti kako je to sve lepo objašnjeno, samo bi trebalo pročitati i razumeti pročitano.

U jednoj od rasprava na fb, na pitanje odakle joj uopšte ideja da u bilo kojoj vakcini ima žive, antivax gospodja je dostavila link na kome je sasvim lepo i pismeno pisalo da vakcina sadrži živu komponentu tj. soj virusa u tom i tom procentu, kao i onaj deo potpuno umrtvljenih izazivača bolesti, nije pomoglo pozivanje na zdrav razum i pismenost, gospodja je ostala apsolutno uverena da vakcina sadrži živu...

U nekoj drugoj raspravi gospodin je drvio o nekakvoj RRI vakcini koja je apsolutno nepotrebna, na molbu za linkove o tome, dostavio je link gde piše da lekari primenjuju RRI proceduru kao postupak provere i medjusobnih dojava višim instancama o delotvornostih različitih lekova izmedju ostalog i vakcina, jer su dužni da zabaleže svaku negativnu reakciju na iste, i posle prevodjenja sa engleskog i posle objašnjavanja gospodin je nastavio da se bori protiv "nepotrebne RRI vakcine".

Itd... baš mnogo sličnih primera, mislim da i Google translate dosta doprinosi zbrci, live component je živa komponenta al treba potrefiti i kontekst i tako.

Nemoj da pricas?
 
+1

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 15:14 - pre 98 meseci
Verovatno nije u skladu sa Ustavom, zato sto vecina ustava pociva na osnovnim ljudskim pravima, npr.:

Citat:
...o telesnom integritetu(Bodily integrity, ako se tako kaze) i govori o nepovredivosti fizickog tela, znacaj kontrole ljudskih bica nad svojim telima.... itd.

 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 15:19 - pre 98 meseci
@ pisac

Sto svoje zakljucke ne objavis negde, da i drugi cuju, da provere i procene, kako vec to u nauci ide?!
Mislim, ako si siguran da si u pravu i ako ne trolujes po forumu,
onda ti nece biti problem da iza svog teksta u nekim novinama (ili jos bolje u zborniku) stanes imenom i prezimenom.

Meni se cini, ako si u pravu, da bi mogao da spasis dosta dece od genocida vakcinama koji se vec sprovodi.
Sto to ne bi uradio? Postoji samo jedan razlog.

Ako samo pises po forumu, onda ti nisi siguran da si u pravu!

Pismen si, kazes da imas fakultetsko zvanje, informacije si prikupio i (sto je jos vaznije) obradio.
Imajuci u vidu opstu frku zbog vakcinacije, neces imati problem da objavis tekst.

Dakle, sta se ceka?
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 15:29 - pre 98 meseci
Citat:
preynow:ti ne mozes da shvatis i utuvis da je nizak procenat obolelih upravo zato sto je ekstremno visok procenat vakcinisanih !


Ja vidim tačno koji je tvoj nivo inteligencije, i to je najveći problem što se sa takvima tako lako manipuliše preko medija i lako ih se ubeđuje u bilo šta.

Ja sam ti jasno rekao da pričam o malim boginjama. Ja nemam potrebe ništa da utuvim, ne pričam ni o niskom ni o viskom procentu obolelih, pričam o opasnost po tvoje vakcinisano dete od mog nevakcinisanog deteta. I to isključivo za male boginje, MMR, nikakve paralize/polio ili bilo šta drugo. Razumeš? I pričam o javno objavljenim posledicama vakcine od malih boginja, odnosno o tome da ti te akutne i hronične bolesti želiš da ubrizgaš mom detetu jer ti je neko rekao na TV-u da to "tako mora da bi tvoje dete bilo bezbedno".

Onaj koji ne može ništa da shvati si upravo ti, i to zato što stalno verglaš upravo ono čime su ti napunili mozak preko TV-a, iako to veze nema sa ovime to ti ja govorim i šta te pitam.

Ja razumem da je teško shvatiti da si izmanipulisan i da tvoje razmišljanje nije samostalno već običan proizvod tuđe manipulacije, ali nažalost dok to ne shvatiš neće biti dobro upravo tebi, a sa tobom i drugima jer ti daješ za pravo sebi da prisiljavaš druge da rade ono što ti veruješ da je ispravno.
 
+3

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 15:34 - pre 98 meseci
zar nisi pisac cuo da postoji plan da na svetu ostane 500 miliona ljudi ?

Ja pretpostavljam da su oni i lansirali pricu o nevakcinaciji jer je to najbrzi nacin da se rese gomile kretene poput tebe.
 
+2

mrle011

Član broj: 330833
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+99 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 15:41 - pre 98 meseci
Metuzalem je živeo 969 godina i nije bio vakcinisan.
 
+2

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7176 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 15:43 - pre 98 meseci
Ziva istina! :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 15:47 - pre 98 meseci
Citat:
preynow:
zar nisi pisac cuo da postoji plan da na svetu ostane 500 miliona ljudi ?

Ja pretpostavljam da su oni i lansirali pricu o nevakcinaciji jer je to najbrzi nacin da se rese gomile kretene poput tebe.


Pa to je odlično, biće više mesta za vas vakcinisane od malih boginja! I sada objasni sam sebi zašto tebi smeta ako ja ne vakcinišem dete od malih boginja?
 
+4

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...18.03.2016. u 15:52 - pre 98 meseci
zao mi je deteta. Eto.

Tebi nece biti nista ti si vec pelcovan jerbo su ti roditelji pre 60 godina bili puno pametniji nego ti danas.
 
+2

elitemadzone.org :: MadZone :: Dr. Sladjana Velkov...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 380920 | Odgovora: 1584 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.