Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom

elitemadzone.org :: MadZone :: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 72140 | Odgovora: 337 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 20:42 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991:
Citat:
2012:
Citat:
Lacika.1991

o tome pričam,nismo se razumeli..njima je bilo u cilju da udju u evropsku uniju,i onda mogu da idu i da rade gde hoće..i sada će nemačka da im ukine radne dozvole? kontaš me?

ne znam da li si čitao :D ne VIZE nego radne dozvole :D znači ograničavanje nemačkoga tržišta rada :D nismo se razumeli :D

Taman posla da mi je krivo,meni je drago,i ja se borim za isto.


Ja i dalje ne razumem. Da li tebi smeta sto jos uvek ima radnih dozvol za Hrvate ili ti smeta sto ce se ukinitu radne dozvole?


ja se izvinjavam dok se ja izrazim prodje voz :D meni smeta odlaganje ukidanja radnih dozvola,što se odugovlači sa tim :D da smeta mi što još uvek imaju radne dozvole i što se spominje da možda neće biti ukinute još neko vreme.


Sada te razumem. Pa sto ne rece odmah. Da se nadamo da ce se ukinuti.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 20:49 - pre 108 meseci
pa to sam hteo reći,to mi smeta..jel ako mi udjemo u EU i ako nas budu tako zjbvli..besmisleno
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 20:56 - pre 108 meseci
Kad bi Srbija sada ušla u Evropsku Uniju (što se neće desiti barem u narednih 50 godina)
u Nemačku bi grunulo bar 2 milona nezaposlenih iz Srbije.

To ne bi izdržala ni Nemačka ekonomija.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 20:57 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991: pa to sam hteo reći,to mi smeta..jel ako mi udjemo u EU i ako nas budu tako zjbvli..besmisleno


Lacika, pocni da kopas po biografiji svojih predaka. Veoma lako moze da se dogodi da ti pre uspes da pronadjes pretka na osnovu kojeg ces dobiti hrvatsko ili madjarsko ili neko trece drzavljanstvo koje ima prodju u EU, nego da cekas da Srbija udje u EU.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 20:58 - pre 108 meseci
e na to ću da ti odgovorim u private..to je već rešeno,i ja sam rodjeni madjar :D
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:02 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney:
Kad bi Srbija sada ušla u Evropsku Uniju (što se neće desiti barem u narednih 50 godina)
u Nemačku bi grunulo bar 2 milona nezaposlenih iz Srbije.

To ne bi izdržala ni Nemačka ekonomija.


Zato ce Srbija u Rusku uniju, tamo moze da ode i 3 miliona.
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:03 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991:

ja sam rodjeni madjar

Pa ti si onda u Evropskoj Uniji.
Treba samo da uzmeš madjarski pasoš.
Samo pazi, za pasoš Madjaska traži perfektan madjarski.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:11 - pre 108 meseci
ma sve će biti rešeno,nego da se držimo teme :D
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:11 - pre 108 meseci
Citat:
2012:Sta ti nudis kao resenje?
Rešenje čega bre? Zar ti nisam odgovorio, šta više očekuješ? Da ti izlažem ekonomski plan kako ćemo živeti dobro kao da smo na vrhu piramide koja će se srušiti, a da ne budemo na vrhu te piramide? Da je j*bemo a da nam ne uđe? To ne postoji! Možeš da prodaš slobodu i da uđeš u kolo koje je osuđeno na propast iz koje će se izvući samo oni koji vuku konce, a možeš i da živiš u skladu sa realnim mogućnostima i da sačuvaš svoju slobodu. Ali pre toga moraš da se oslobodiš pohlepe koju upravo podstiču ovi koji vuku konce, jer na taj način najbolje manipulišu ljudima i od njih prave magarce i robove.

Nažalost, ovde mnogi na forumu veruju da je pohlepa nešto pozitivno. Takvima nema pomoći dok ne revidiraju svoje stavove.

Citat:
Miroslav Jeftić:Pošto nismo od EU, znači sad se ubijamo od slobode? Koljemo svinje, pečemo rakiju, jel to? Daj što neko to ne javi tim nesrećnim nemcima, šveđanima, ircima... pa da svi pohrle ovamo, umesto što svi odavde odoše tamo?

Oni su u piramidi, uživaju dok mogu i dok dugovi ne dođu na naplatu. Ali to ne znaju, niti će ikada saznati jer će ih, kada dođe trenutak, piramida poklopiti pre nego što shvate gde su pogrešili.
Možemo i mi da uđemo u piramidu i da eventualno (ako nismo zakasnili) uživamo nešto malo, mada evo Grci su u piramidi od 1981 pa nešto ne vidim da više uživaju. I Kipar je isto prestao da uživa. Kada amerika pukne (pošto je njen dug najveći) ceo svet koji je igrao u tom kolu će prestati da uživa.

Citat:
Ivan Dimkovic:Sto se diskusije da li je EU dobra ili ne, u Srbiji je takva diskusija relevantna taman koliko i u Azerbejdzanu posto trenutno Srbija uopste nema clanstvo u EU kao opciju koja stoji na stolu pa da se o tome, kao, nesto premislja i vaga.


Ovo veze sa mozgom nema, jer Srbija već 10 godina rasprodaje sve svoje (što joj traže) da bi ušla u EU i bila "član porodice" piramidalnih profitera koji žive na veresiju i na račun svog potomstva.


Nego, ovo uopšte nije tema o EU jer je rasprava o tome da li treba ili ne treba ući u EU stvarno besmislena: ne treba ući u bilo koju organizaciju koja traži od tebe da ispunjavaš zahteve i prodaješ delove svoje teritorije. To može samo budala da uradi, a evo budale to i rade.

Ovo je tema o onome ko je mastermind kome već plaćate porez, i zašto će ti porezi biti sve veći i zašto ćete raditi sve teže i sve više da bi ste živeli isto ili lošije.


 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:13 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney: Pa ti si onda u Evropskoj Uniji.
Treba samo da uzmeš madjarski pasoš.
Samo pazi, za pasoš Madjaska traži perfektan madjarski.


Naucice on madjarski, nemoj da mu baksuziras.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:17 - pre 108 meseci
jbt sve neke ptice zloslutnice :D
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:23 - pre 108 meseci
Malo o Bilderberžanima. Interesantno je što je čovek pomenuo ono što sam i sam ukapirao, a to je da mnogi od onih koji igraju u tom kolu, pa čak i u Bilderbergu, u stvari nisu svi do kraja svesni ciljeva i toga da konce ne vuku oni nego da su samo pomoćnici u ostvarivanju pretežno tuđih zamisli. Isto važi i za Masone (koji nisu pomenuti ovde), oko kojih se podiže velika prašina da kontrolišu svet a u stvari je to običan marketing kojim Masoni privlače psiho-labilne članove (željne moći) na društvenim pozicijama u svoje redove da bi zatim te članove koristili za ostvarivanje svojih ciljeva i time praktično povećavali svoju moć koja pre toga nije bila na onom nivou koji je reklamiran. Drugim rečima, reklamiraju moć koju nemaju da bi tu moć i ostvarili.

Inače, ko hoće konkretne savete o EU (iako ova tema nije direktno u vezi sa tom organizacijom), neka skoči na 48:50


https://www.youtube.com/watch?v=PqMYaEoc_tw
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.ip.telfort.nl.



+7173 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:23 - pre 108 meseci
Da komsiji crkne krava, moderna varijanta - necemo reci "da mu crkne krava", vec da znamo da je komsija u piramidi i da ima da pukne samo tako.

Samo urbano urbano, piramide, dijagrami, YouTube klipovi.

Stara stvar a nikad ne dosadi - nekima.

A truli zapad i dalje truli, kroz generacije :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:25 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991: jbt sve neke ptice zloslutnice :D


goni ih u PM, nema srece od njih. Pazi ovo, pazi ono. Samo ti pi*ci i ne osvrci se mnogo, jeb*es i ovog pisca, ne zna sta prica. Uvalio se selja u Beogradu, stizu mu neke pare sa zapada, bio tamo pa se ukenjao i sad prodaje mu*da za bubrege. Hvataj se Nemacke i posle kao Surda, da ides u stari kraj da te vide kako si uspeo u zivotu (to dok ne uspes). A kad stvarno uspes, onda budes faca i posaljes karte i pozoves ih u goste, da te vide kako si uspeo.
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:27 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991:

sve neke ptice zloslutnice

Nisu u pitanju samo ptice.
Nego je gnezdo zloslutno.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:30 - pre 108 meseci
Citat:
2012:
Citat:
Lacika.1991: jbt sve neke ptice zloslutnice :D


goni ih u PM, nema srece od njih. Pazi ovo, pazi ono. Samo ti pi*ci i ne osvrci se mnogo, jeb*es i ovog pisca, ne zna sta prica. Uvalio se selja u Beogradu, stizu mu neke pare sa zapada, bio tamo pa se ukenjao i sad prodaje mu*da za bubrege. Hvataj se Nemacke i posle kao Surda, da ides u stari kraj da te vide kako si uspeo u zivotu (to dok ne uspes). A kad stvarno uspes, onda budes faca i posaljes karte i pozoves ih u goste, da te vide kako si uspeo.


Rekao bi daće bog..ali pošto je to protiv mojih stavova,samo ću reći potrudiću se..hvala na lepim rečima
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:37 - pre 108 meseci
Citat:
pisac:
Malo o Bilderberžanima. Interesantno je što je čovek pomenuo ono što sam i sam ukapirao, a to je da mnogi od onih koji igraju u tom kolu, pa čak i u Bilderbergu, u stvari nisu svi do kraja svesni ciljeva i toga da konce ne vuku oni nego da su samo pomoćnici u ostvarivanju pretežno tuđih zamisli. Isto važi i za Masone (koji nisu pomenuti ovde), oko kojih se podiže velika prašina da kontrolišu svet a u stvari je to običan marketing kojim Masoni privlače psiho-labilne članove (željne moći) na društvenim pozicijama u svoje redove da bi zatim te članove koristili za ostvarivanje svojih ciljeva i time praktično povećavali svoju moć koja pre toga nije bila na onom nivou koji je reklamiran. Drugim rečima, reklamiraju moć koju nemaju da bi tu moć i ostvarili.

Inače, ko hoće konkretne savete o EU (iako ova tema nije direktno u vezi sa tom organizacijom), neka skoči na 48:50


AUUU, pisac! Ovo je teska artiljerija, cim ti ubacujes ovog lelemuda Misaka u odbranu svojih teza, tu prestaje svaka racionalna diskusija i skrece u domen sumanutog. Ja sam nemocan, jos uvek se mucim i patim sa problemima u sferi racionalnog, po mogucnosti i matematicki dokazljivog.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:48 - pre 108 meseci
Citat:
Rešenje čega bre? Zar ti nisam odgovorio, šta više očekuješ? Da ti izlažem ekonomski plan kako ćemo živeti dobro kao da smo na vrhu piramide koja će se srušiti, a da ne budemo na vrhu te piramide? Da je j*bemo a da nam ne uđe? To ne postoji! Možeš da prodaš slobodu i da uđeš u kolo koje je osuđeno na propast iz koje će se izvući samo oni koji vuku konce, a možeš i da živiš u skladu sa realnim mogućnostima i da sačuvaš svoju slobodu. Ali pre toga moraš da se oslobodiš pohlepe koju upravo podstiču ovi koji vuku konce, jer na taj način najbolje manipulišu ljudima i od njih prave magarce i robove.

Nažalost, ovde mnogi na forumu veruju da je pohlepa nešto pozitivno. Takvima nema pomoći dok ne revidiraju svoje stavove.


Nisi mi odgovorio. Da si odgovorio, ne bih te ponovo pitao.

Nema potrebe da iznosis ekonomski plan, vec te pitam lepo da napises. Ako se Srbija odluci da prekine pregovore sa EU i dogodi se scenario koje sam ti napisao sta ti mislis na sta ce ta zemlja liciti i kako ce se izvuci iz situacije u kojoj se nasla.
Takodje sam te pitao da navedes jednu drzavu u kojoj nema kapitalizma i svega onoga sto ti istices losim, a da je ta drzava uspesna i da njeni stanovnici imaju kvalitetan zivot.
Pitao sam te i kakav drustveni sistem ti predlazes kao alternativu kapitalizmu. Da li je taj sistem vec negde u funkciji i ako nije navedi neke njegove osnovne karakteristike da bi mogli da prodiskutujemo o prednostima i nedostacima.

Nista od toga nisi uradio i na nijedno pitanje nisi odgovorio.

Predlozi alternativu za poreski sistem, kako ces resiti finansiranje za zajednicke potrebe stanovnistva ako nema poreza?
Mozes, ako znas da napises i koju rec o bankarskom sistemu koji takodje navodis kao negativan.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:51 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991:
I ja sam protiv priključivanja evropskoj uniji,iako se borim da se odselim u istu :D

Pa dobro, iskreno, nema sta :)
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:52 - pre 108 meseci
pa na časnu reč :D kako drugačije
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 72140 | Odgovora: 337 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.