Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom

elitemadzone.org :: MadZone :: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 72240 | Odgovora: 337 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 21:53 - pre 108 meseci
Citat:
IUOP_1:
Citat:
Lacika.1991:
I ja sam protiv priključivanja evropskoj uniji,iako se borim da se odselim u istu :D

Pa dobro, iskreno, nema sta :)


da malo kontradiktorno ali ajde,protiv sam zato što ne vidim neko poboljšanje što bi se ticalo Srbije..
a što se moje finansijske situacije tiče..bilo bi poboljšanja :)
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.stcable.net.



+2509 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 22:14 - pre 108 meseci
Baš čudno da oni koju si "napolju" i oni koji su uspeli da reše neki pasoš veruju kako Srbija ne treba da se priključi EU
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 22:19 - pre 108 meseci
Znaš kako druže..evo ja imam dosta prijatelja koji su napolju..i uglavnom su se svi odlično snašli,i niko Srbiju ne spominje više..
A ovi ostali što kukaju..ne znam da li kukaju što im je to ostalo odavde..ili su takvi ljudi..ali niko se ne buni da mu nešto fali..uglavnom svi voze odlična kola i imaju novaca..ali kukaju..zašto? ne pitaj me :D

 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 22:28 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991: Znaš kako druže..evo ja imam dosta prijatelja koji su napolju..i uglavnom su se svi odlično snašli,i niko Srbiju ne spominje više..
A ovi ostali što kukaju..ne znam da li kukaju što im je to ostalo odavde..ili su takvi ljudi..ali niko se ne buni da mu nešto fali..uglavnom svi voze odlična kola i imaju novaca..ali kukaju..zašto? ne pitaj me :D


Nije bas tako, ali nema veze. Vecina ne uspe, ali ti ces uspeti, to se vidi. I boli te kita sto ce sada da ti baksuziraju i da vade picajzle.

Nego slusaj da te ja kao stariji savetujem. Kada budes posao, da ides avionom, nemoj autobusom, nemoj nikako da pomisljas na autobus. Autobusom idu baustelci, te odma mozes da nabijes na k*rac, od njih nema sreca. Vecina njih je na baustelu pocela i odtle se nije pomerila. Nemoj da svracas u te kafane (baustelske), da te nebi otrovali (ne bukvalno, vec glupom pricom). I drugarski savet, celo vreme se trudi da se sto je moguce bolje asimiliras i da sto je moguce vise lokalnog stanovnistva da steknes za prijatelje, ne da bezis od nasih ljudi vec da bezis od baustelaca ma kojem narodu pripadali. Baustelci tvrde da to nije moguce, ali ja tvrdim da je moguce.

Samo da dodam mozda se dogodi da naletis na poneki primerak kao sto je ovaj nas Pisac.
njih prepoznajes sto sto si okoreli protivnici zapada, tvrde da ih zapad iskoristava, ali sa zapada ne odlaze i neki od njih cete ubedjivati da je PEDIGREE PAL mnogo ukusniji i jeftiniji od TULIP HAM-a. Ja im nikad nisam verovao i nisam nasedao na provokaciju.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 24.05.2015. u 23:39 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 22:36 - pre 108 meseci
Znači što dalje od naših ljudi..i da se trudim da što pre dostignem taj nivo lokalca..znači da se stopim u sredinu..hvala na savetima.
Bauštelci su niža klasa?
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 22:43 - pre 108 meseci
Citat:
2012:
Citat:
Lacika.1991: Znaš kako druže..evo ja imam dosta prijatelja koji su napolju..i uglavnom su se svi odlično snašli,i niko Srbiju ne spominje više..
A ovi ostali što kukaju..ne znam da li kukaju što im je to ostalo odavde..ili su takvi ljudi..ali niko se ne buni da mu nešto fali..uglavnom svi voze odlična kola i imaju novaca..ali kukaju..zašto? ne pitaj me :D


Nije bas tako, ali nema veze. Vecina ne uspe, ali ti ces uspeti, to se vidi. I boli te kita sto ce sada da ti baksuziraju i da vade picajzle.

Nego slusaj da te ja kao stariji savetujem. Kada budes posao, da ides avionom, nemoj autobusom, nemoj nikako da pomisljas na autobus. Autobusom idu baustelci, te odma mozes da nabijes na k*rac, od njih nema sreca. Vecina njih je na baustelu pocela i odtle se nije pomerila. Nemoj da svracas u te kafane (baustelske), da te nebi otrovali (ne bukvalno, vec glupom pricom). I drugarski savet, celo vreme se trudi da se sto je moguce bolje asimiliras i da sto je moguce vise lokalnog stanovnistva da steknes za prijatelje, ne da bezis od nasih ljudi vec da bezis od baustelaca ma kojem narodu pripadali. Baustelci tvrde da to nije moguce, ali ja tvrdim da je moguce.

Samo da dodam mozda se dogodi da naletis na poneki primerak kao sto je ovaj nas Pisac.
njih prepoznajes sto sto si okoreli protivnici zapada, tvrde da ih zapad iskoristava, ali sa zapada ne odlaze i neki od njih cete ubedjivati da je PEDIGREE PAL mnogo ukusniji i jeftiniji od TULIP HAM-a. Ja im nikad nisam verovao i nisam nasedao na provokaciju.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 24.05.2015. u 23:39 GMT+1]


Kritikuješ svoju državu,krvnički se boriš da odeš u drugu..da bi kritikovao tu drugu državu? veoma interesantan sloj ljudi..
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 22:54 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991:
Znači što dalje od naših ljudi..i da se trudim da što pre dostignem taj nivo lokalca..znači da se stopim u sredinu..hvala na savetima.
Bauštelci su niža klasa?


Ne, nisi me razumeo. Nisam mislio dalje od nasih ljudi, to nisam rekao. Vec da se asimiliras, ako si dosao da zivis u Nemackoj ponasaj se kao Nemac. Usvajaj lokalne obicaje i postuj ih, tako cete lokalna sredina mnogo lakse i mnogo brze prihvatati. Sta ti imas u glavi, to je tvoja stvar, ali uklapaj se. Ne moras da ides na nacionalna okupljanja i sto je moguce dalje od crkve. Umalo da zaboravim, ako bas nisi veliki obozavaoc lika i dela nasih pevaljki, onda nemoj da se guras tamo.
Baustelci su niza klasa, ne zaj*ebavam se. Ne znam kako je kod Nemaca, ali englezi paze ko se sa kim druzi i ko u kojem kvartu stanuje.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 22:58 - pre 108 meseci
shvatam..hvala na savetima..svaki savet je dobrodošao :)
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:04 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991: shvatam..hvala na savetima..svaki savet je dobrodošao :)


Sacekaj, sad ce i Pisac da se javi sa nekim svojim savetom. Moramo i njega da ispostujemo i da mu damo priliku da nesto kaze.

P.S. ako ti Pisac bude savetovao da novac ne stavljas u trule nemacke banke i tako pomazes kapitalizam i EU, vac da novac saljes u Srbiju i tako pomazes razvoj trutova, znaj da je na sedativima i nemoj mu zameriti.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:07 - pre 108 meseci
Ja sam izuzetno tolerantan momak,ne zameram nikome..nikada ne znaš šta se kome mota po glavi :)
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:31 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991:Znači što dalje od naših ljudi..i da se trudim da što pre dostignem taj nivo lokalca..znači da se stopim u sredinu..hvala na savetima.


Zavisi u koju sredinu odeš, ali negde će ti biti grozno i da se družiš sa našima pošto su teške seljačine koje nisu uspele da se snađu ovde pa misle da je to zbog ove sredine a ne njihove antiproduhovljenosti, a i sa njihovima pošto su i oni teške uvozne seljačine u trećoj generaciji namrgođeni frustrirani lenji krimogeni apari/crnci i slično, a ti siromašan a perspektivan prinuđen da živiš u toj jeftinoj sredini.

No svejedno, ako već hoćeš da ideš u piramidu i pokupiš kajmak od sopstvene dece i unuka dok ga još ima, uvek drži alternativnu lokaciju za beg, i ušteđevinu koja neće biti u banci niti u novcu, a vala ni zlato ti neće mnogo biti od koristi dok su ratovi i glad u pitanju. Napravi blindirano sklonište sa zalihama konzervirane hrane to je najbolja "ušteđevina" koju možeš da imaš , sve drugo će da nestane u haosu.


 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:36 - pre 108 meseci
Druže :D sa dužnim poštovanjem da te pitam :D jesi ti puko? :D ti predvidjaš nešto što bi po mojoj logici s obzirom kako ti pišeš trebalo da se desi za par godina :D
blindirano skrovište? :D e nasmejao si me baš onako :D

Znači predvidjaš rat? a o kojem vremenskom periodu pričamo? :D
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:38 - pre 108 meseci
@Lacika

Je li Lacika, da ja tebe nesto pitm, bas sad razmisljam. a sto si ti resio da ides u Nemacku? Da li si se nekad zapitao da li mozes da odes u Rusiju? Toliko ljudi iz Srbije ide u Rusiju (80% baustelci), ali ti bi bio u ostalih 20%, lepo odes u Moskvu i resisi se svih muka. Vidis ljudi kazu za desetak godina sledi propast komunizma i Zapada i Evrope i Nemacke i svega ostalog (cuti Englesku ne pominju), kazi bolji znalci ostace samo Rusija, Kina (ako se ne raspuca ko lubenica pre toga) i Srbija, ako i samo ako predsednik ode jos na 5 parada u Moskvi.

Znaci, ljudi ti lepo kazu sta te ceka, a ti opet zapeo za Nemacku. Jos se mucis sa vizama, sa drzavljanstvom, nema logike. Razmisli za Rusiju.
Ja da sam mladji i da se nisam bas toliko etiketirao kao "Americki covek" ja bih koliko sutra posao za Moskvu.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.dynamic.sbb.rs.



+471 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:43 - pre 108 meseci
Citat:
pisac: ... ušteđevinu koja neće biti u banci niti u novcu, a vala ni zlato ti neće mnogo biti od koristi...


Leslie, koliko je hektar zemlje kod vas u Šapcu? Mogu li se višnje uzgajati?
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:45 - pre 108 meseci
Ma ne odgovara mi klima u Rusiji,zima brate mili :D Lako ću ja ako se ispune piščeva proročanstva promeniti mesto boravišta..a šta ćeš..tvrdoglav sam :D
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:46 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991Druže :D sa dužnim poštovanjem da te pitam :D jesi ti puko? :D ti predvidjaš nešto što bi po mojoj logici s obzirom kako ti pišeš trebalo da se desi za par godina :D
blindirano skrovište? :D e nasmejao si me baš onako :D

Znači predvidjaš rat? a o kojem vremenskom periodu pričamo? :D


Nije lepo sto tako pitas coveka, "da li je pukao", ne poznajes ga. Mozda je takav od rodjenja. Sad ga zaj*ebavas da razmislja da li je pukao ili mu je od rodjena. Znas da je pisao da je primio neke cudne vakcine i od tada mu se prividja propast sveta.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:54 - pre 108 meseci
Ali ja sam mu se obratio sa poštovanjem! :D ne predlažu mi svaki dan da gradim bunkere i trpam hranu u njih ko oni amerikanci što se spremaju za apokalipsu
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:57 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991:
Ma ne odgovara mi klima u Rusiji,zima brate mili :D Lako ću ja ako se ispune piščeva proročanstva promeniti mesto boravišta..a šta ćeš..tvrdoglav sam :D


Nije tako. Nemas gde da ides kad pocne propast sveta. Sve propada, sve se rusi, u Rusiju nisi hteo, Pisac i njegova druzina dolazi na vlast u Srbiju i ne prima te nazad.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom24.05.2015. u 23:59 - pre 108 meseci
jeste..ali ja ću imati sagradjen bunker pun hrane kao što mi je pisac predložio..biću pripremljen!
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom25.05.2015. u 00:02 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991:
ko oni amerikanci što se spremaju za apokalipsu


Mislis na doomsday preppers? A, oni su i Pisca ujeb*ali. Gledao sam taj serijal. Ekipa je bas jaka, ima tu svakojakih egzemplara.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 72240 | Odgovora: 337 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.