Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !

elitemadzone.org :: MadZone :: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 31238 | Odgovora: 86 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !02.10.2015. u 13:35 - pre 103 meseci
mozda je istina, mozda i nije, ali su se mnoge ovakve stvari pokazale kao fejk...


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3923



+9455 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !02.10.2015. u 20:32 - pre 103 meseci
Pa normalno da je lažnjak, jer da mu je neka podguzna muva pisala ne bi mu se onakvim
tonom obraćala. Najbolje je ono : ugasi mikrofon na kraju.
Ali taj lažnjak prilično odgovara realnom stanju znanja stranog jezika vođinog pomoćnika.
Ako odslušate govor stvarno će te se uveriti da je kake govor.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.sbb.rs.



+638 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !02.10.2015. u 21:17 - pre 103 meseci
Nebitno je da li je slika lazna ili ne, svejedno je govor/izgovor za plakanje.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !02.10.2015. u 21:24 - pre 103 meseci
Srpski priča sasvim pristojno.
Engleski priča mnogo slabije, ali opet bolje nego što mnogi Englezi govore srpski.
Tako da je zapravo sve u redu, sa tačke gledišta nekog Srbina.
Što se tiče tačke gledišta nekog Engleza, ko mu ebe mater?!
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !05.10.2015. u 18:37 - pre 103 meseci
Citat:
NATO traži da Rusija prekine vadušne operacije u Siriji

http://www.novosti.rs/vesti/pl...ine-vadusne-operacije-u-Siriji

LOL. Pokidao sam se od smeha.


 
Odgovor na temu

crvenitornado

Član broj: 330183
Poruke: 82
*.mediaworksit.net.



+19 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !05.10.2015. u 19:03 - pre 103 meseci
Jedan moj biser:

Isao sam u prodavnicu, trazim ko po obicaju ps cigare i dajem 500 dinara. Ona mi vraca 500 dinara i jos 320. previdela je. Mislila da sam oj dao hiljadu. I ja mahinalno uzmem pa zguzvam pare i na ulici vidim da mi dala vise. Ja se vratim i reklamiram. :) jesam konj.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !05.10.2015. u 19:23 - pre 103 meseci
Nisi konj... zato sto bi njoj to verovatno skinuli od plate, i to one bedne.

Btw. karma je cudo.
 
Odgovor na temu

crvenitornado

Član broj: 330183
Poruke: 82
*.mediaworksit.net.



+19 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !05.10.2015. u 19:24 - pre 103 meseci
Ma da, al kad sam se vec vratio mogao sam i da je pitam za brojjj :D
 
Odgovor na temu

la.linea

Član broj: 330437
Poruke: 98



+151 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !06.10.2015. u 13:08 - pre 103 meseci
Borac MMA uneredio se u ringu:

 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !06.10.2015. u 13:14 - pre 103 meseci
Ahahahahahhahahaha. :D :D :D :D :D: D
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !09.10.2015. u 06:55 - pre 103 meseci
Bas je MMA kenjac.:).
 
Odgovor na temu

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !13.10.2015. u 11:19 - pre 102 meseci
Mozda je vec vidjeno ali uvijek nasmije :)
http://www.ekskluziva.ba/SMIJE...glas-na-PIK-u-ikad-/63321.html
Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !16.10.2015. u 06:34 - pre 102 meseci


Bas Biser.samo u Srbiji.

Citat:
EVO KOLIKO ZARAĐUJU SVETSKI LIDERI: Jednoj ženi iz Srbije i Putin gleda u leđa, pogodite ko je!
Kuća gori, temelji se ljuljaju, ali nema zime za ovu Srpkinju. Čitave plejade svetskih moćnika gledaju joj u leđa

Stoji i Srbija rame uz rame sa najmoćnijim ljudima planete. Jedna naša državna službenica inkasira više para od desetina svetskih predsednika i premijera, ali i od predsednika Rusije Vladimira Putina, hrvatskog premijera Zorana Milanovića, naravno i od pape Franje, koji ne zarađuje ništa.

Kuća gori, temelji se ljuljaju, ali nema zime za direktorku Politike Miru Glišić Simić. U samom je vrhu, ali i iznad brojnih svetskih lidera. Njena mesečna plata od 1,4 miliona dinara, preračunata u stranu valutu iznosi oko 11.660 evra. Čak 800 evropskih novčanica više od predsednika najveće zemlje sveta, Vladimira Putina, pokazuje lista sajta Mywage.org...

Miru mogu samo da mrze plejade najviših funkcionera širom sveta, i to bez godišnjeg bonusa od šest miliona dinara i skupocenog terenca "mercedes ML", kojeg je dodelila samoj sebi. Iza direktorke Politike ostale su takve veličine, kao što je predsednik Kine Si Đinping sa svojih 1.615 evra mesečno, prvi čovek Zimbabvea Robert Mugabe sa "bednih" 1.327 evra, a u leđa joj gledaju i najviši funkcioneri Portugala, Mađarske, Bugarske, Perua, Indije, Bangladeša, Hondurasa...
Raduj se Srbijo!
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !16.10.2015. u 09:02 - pre 102 meseci
Citat:
la.linea:
Borac MMA uneredio se u ringu:



Hahha ko je pobedio ? :)
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !18.10.2015. u 02:22 - pre 102 meseci
Citat:
Obama: Rusija ne može bombama da nameće mir u Siriji

Američki predsednik Barak Obama upozorio je večeras Rusiju da mirno rešenje konflikta u Siriji ne može da bude postignuto "bombama" i ocenio da je ruska podrška sirijskom predsedniku Bašaru el Asadu "osuđena na neuspeh".

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/...bombama-da-namece-mir-u-Siriji

Al' zato Ameri izgleda mogu i to sa startom ~1 godinu pre Rusa, u istoj toj Siriji...
Da ne govorimo o ostatku sveta ukljucujuci i Srbiju - i nekim tamo bombama, i kolateralnoj stetici. LOL.

Mislim da ovo prevazilazi normalan stepen licemerja. Mozda cak i nivo bisera.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !18.10.2015. u 10:11 - pre 102 meseci
Amerikanci licimuri? Ma nemoguće!

Svako ko posle devedesetih veruje nešto Amerikancima i Britancima, tom nisu sve daske na mestu.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !18.10.2015. u 11:43 - pre 102 meseci
Cuj Amrikanci. Svi su oni licemeri.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !18.10.2015. u 11:49 - pre 102 meseci
Jesu, ali se te dve navedene nacije najviše izdvajaju i najviše mi se gade.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !10.12.2015. u 07:06 - pre 101 meseci
Dokle ce ovi vise prodavati maglu?!

Citat:
Međunarodna obaveštajna kompanija Stratfor objavila je novi izveštaj u kom su izneli nekoliko više nego zanimljivih predviđanja o tome

kako bi svet mogao izgledati za 10 godina.

Prema njima, Rusija će se raspasti. Odnosno, država će se rasuti na čitav niz manjih regija, dok će SAD biti odgovorne za osiguranje ruskih nuklearnih bombi.

Nemačka će patiti zbog evropske krize, a zahvaljujući takvom razvoju događaja Poljska će porasti i postati jedan od evropskih lidera.

Postojaće četiri Evrope: skandinavska (kojoj će se pridružiti Velika Britanija i Irska); sredozemna - koja će se sastojati od Španije, Portugala, Italije i Grčke; zapadne Evrope - koju će činiti Nemačka, Češka i Austrija, te istočna u koju će se ubrajati Mađarska, Slovačka, Rumunija, Bugarska, Poljska, Ukrajina, Belorusija, Litvanija, Letonija i Estonija.

Turska i SAD će biti bliski saveznici, budući da će Turcima biti potrebna pomoć da Ruse drže na sigurnom odstojanju. Postojaće 16 mini Kina, pa će se njihov ekonomski rast usporiti. Proizvodnja će migrirati u države poput Meksika i Etiopije, prenosi Biznis insajder.

Japan će postati vodeća pomorska sila u Aziji, iako će Kina pokušavati da kontroliše ture od kojih će zavisiti Japanci. Japanci će se morati da se pouzdaju u sebe i svoj napredak, pogotovo nakon što im SAD odbije da im pomogne.
Amerikanci će se naime sve manje mešati u međunarodne veze i poslove na drugom kraju sveta, na veselje mnogih.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.ip.telfort.nl.



+7169 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !10.12.2015. u 09:42 - pre 101 meseci
Jel mozes link prema originalnom izvoru?

Tzv. "obavestajne kompanije" poput doticnog Stratfora zive na prodaji "proricanja" koja su verovatno pouzdana koliko i bilo koje drugo proricanje u kafani (slicno "analiticarima" u tehnologiji), ali nesto mi ovo tvoje citirano proricanje "Stratfora" zvuci suvise sumanuto cak i za taj standard. Obicno se u tom biznisu stvari ne "predvidjaju" sa takvom "sigurnoscu" kako ne bi bilo ocigledno da si ispao glup kasnije, nije dobro za biznis.

Nije nemoguce, ali bih voleo da vidim original.

Hvala unapred.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 31238 | Odgovora: 86 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.