Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !

elitemadzone.org :: MadZone :: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 31410 | Odgovora: 86 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !06.09.2016. u 18:52 - pre 92 meseci
Procitao i kada sam dosao do dela upoznavanja u autobusu ( tekstualni deo ) tu sam odustao pa nisam ni video odgledao.

---------------------------------

Meni je ovo sokantno da ajde prevario devojcicu ali da se i keva skida,to je vec ludilo kako nekima mozak percepira.

Citat:
BEOGRAD - Internet pedofil, koji je pre nekoliko meseci uhapšen u akciji "Armagedon", prisilio je maloletnu devojčicu sa kojom je komunicirao preko Fejsbuka da se obnaži pred web kamerom.

Nakon toga, pedofil je i njenu majku naterao na da se skine pred kamerom, ucenjujući je da će u suprotnom snimke ćerke poslati njenom mužu.


http://www.kurir.rs/crna-hroni...prijavila-majci-clanak-2431367
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !07.09.2016. u 02:13 - pre 92 meseci
Čitao sam ovu vest danas. Meni deluje neverovatno. Da nisu i mama i ćera samovoljno radile to pa se posle se na ovaj način opravdale kod tate? Mislim stvarno zar nije malo glupo ovo što piše tu?
Uceni klinku. Ajde to razumem. Dodje mama da mu očita bukvicu, a završi se tako što se i ona skine. Ne znam, nije nemoguće, ali ova priča deluje jako malo verovatno.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !07.09.2016. u 07:30 - pre 92 meseci
Citat:
branko tod: Ko je od vas vanzemaljac?

Nije čudo što ima psihijatrijskih slučajeva. Neverovatno je da takve dovuku pravo pred kamere na Pinku.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !28.09.2016. u 16:15 - pre 92 meseci
Jedan od jacih bisera zbog toga sto je luksuz koristiti metar,a mozda se nije naucilo ni kako se koristi ili su

bili inch-i .

http://www.kurir.rs/vesti/drus...-4-miliona-evra-clanak-2464165

Citat:
dva tunela kod Ljiga praktično su neupotrebljiva i šleperi kroz njih mogu da prođu samo po sredini!

Time je, kako saznajemo, napravljena šteta od najmanje četiri miliona evra!

Zbog ovih neverovatnih zavrzlama, na kojima bi im pozavideli i autori filma „Ko to tamo peva“, Koridor 11 kasni dva meseca, a apsurdno u celoj priči jeste to što se deonica gradi kako bi „olakšala“ saobraćaj, prevashodno teretnjacima. Kako bi se ispravila ova kriva Drina, moraće da se dovlače specijalne mašine iz Rusije!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !25.01.2017. u 18:37 - pre 88 meseci
Mislim da ce za ovu zemlju serovanje automobila biti daleka buducnost posto ce se ovde

vrlo brzo izgubiti pravo na zivot.


Citat:
STIŽU NOVI POZIVI MINISTARSTVA ODBRANE Ko ne upiše automobil u vojnu evidenciju PLATIĆE KAZNU 50.000

Citat:
Tek što je objavljen javni poziv za uvođenje u vojnu evidenciju rođenih 1999. godine i onih koji iz određenih razloga nisu to do sada učinili, usledila je još jedna objava iz Ministarstva odbrane.

Na adrese širom Srbije upućeni su pozivi iz regionalnih centara Ministarstva odbrane da se građani jave, kako bi njihova vozila bila uvedena u vojnu evidenciju. Ovi pozivi su usledili, nakon što je Ministarstvo odbrane objavilo opšti poziv za uvođenje u vojnu evidenciju građana Srbije koji u ovoj godini pune 18 godina..

Na dokumentu, koji je upućen na kućne adrese pojedinih građana, stoji da su pozvani da se jave u regionalne centre Ministarstva odbrane, kako bi njihovo vozilo bilo bilo uvedeno u evidenciju stvari Centra MO.

Na pitanje, upućeno Ministarstvu, šta je razlog slanja poziva građanima, nadležni su odgovorili da je uvođenje vozila u evidenciju stvari deo materijalne obaveze koja je Zakonom o vojnoj, radnoj i materijalnoj obavezi određena kao pravo i dužnost građana Republike Srbije, privrednih društava, drugih pravnih lica i preduzetnika, čije je sedište na teritoriji Republike Srbije.

Prema tom Zakonu, oni kojima je poziv upućen, su dužni da pokretne i nepokretne stvari kojima raspolažu, a koje su određene kao stvari posebne namene za potrebe odbrane, Vojske Srbije i civilne zaštite, ustupe na privremeno korišćenje uz naknadu državnim organima, Vojsci Srbije i civilnoj zaštiti.

- Evidencija se vodi radi organizovanog i pravilnog izvršavanja navedene obaveze - stoji u odgovoru iz Ministarstva.
Imajući u vidu da se taj zakon u pravnom sistemu Republike Srbije primenjuje od 5.11.2009. godine, kako bi se efikasnije obezbedilo funkcionisanje vojne, radne i materijalne obaveze, jasno je da pomenuti pozivi nisu u vezi sa bezbednosnom situacijom u regionu, dodaju nadležni.

Takođe, kako su nam rekli, u slučaju neodazivanja pozivu isti zakon predviđa novčane kazne od 10.000 do 50.000 dinara za vlasnika stvari.


Autor: Foto: Profimedia
 
Odgovor na temu

berazorica

Član broj: 246954
Poruke: 165
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+127 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !25.01.2017. u 19:56 - pre 88 meseci
^ Totalno besmisleno i bespotrebno. Ako se svako vozilo registruje svake godine i zna se koliko je registrovanih vozila, onda valjda već postoji baza podataka o vozilima. Takođe, ako svako lice sa navršenih 16 godina mora da ima ličnu kartu, valjda onda MUP raspolaže podacima o licima koja podležu regrutaciji. Za šta im služe sve ove nove isprave i umreženi sistemi, ako opet moramo peške da odemo i damo im dokumentaciju?

"We are mathematicians, we are happy when we have a problem!"
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !02.02.2018. u 20:49 - pre 75 meseci
Kad se setim
Citat:
,70-ih sam crtao na pausu kartu sveta,matematika kod danasnjih klinaca u osnovnoj lomi ove sa 16 godina vec u 5 razredu.

I sada su izmislili rupu na saksiji.OOOooo evropo,"savremena".

Citat:
NEMA VIŠE MATEMATIKE, GEOGRAFIJE, ISTORIJE: Ova zemlja ukida sve školske predmete
Šef Kancelarije za obrazovanje u Helsinkiju, Marjo Kilonen, izjavio je da veruje da je postojeći način podučavanja dece utemeljen
na modelu koji je koristio studentima i učenicima na početku 1900-ih, ali da sada više nije relevantan, ni koristan.


http://www.kurir.rs/planeta/29...lja-ukida-sve-skolske-predmete

Avaz.ba
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Biseri,ali ne sa ES-a nego iz svakodnevnog zivota !

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 31410 | Odgovora: 86 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.