Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preminuo Boris Aranđelović, pevač grupe Smak 1948 - 2015

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Preminuo Boris Aranđelović, pevač grupe Smak 1948 - 2015

[ Pregleda: 3016 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Preminuo Boris Aranđelović, pevač grupe Smak 1948 - 201528.08.2015. u 11:56 - pre 105 meseci
Sticajem okolnosti se desilo da nikada nisam upoznao Borisa licno, nekoliko puta smo se culi telefonom a ono sto sam zapamtio je neverovatno blag glas sa tragom osmeha. Od Tocka i Kepe sam ceo zivot slusao samo reci hvale za Borisa kao velikog coveka po svim pitanjima. I naravno, karakteristican glas koji i danas odzvanja i pleni nama koji smo ziveli tu Muziku i ostace vecno nekim klincima koji sada ulaze u zivot...

Pokoj mu dusi...

http://www.novosti.rs/vesti/sc...c-najveceg-srpskog-benda-VIDEO







Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Preminuo Boris Aranđelović, pevač grupe Smak 1948 - 201528.08.2015. u 13:00 - pre 105 meseci
pokoj mu dusi!

Smak je bila moja omiljena grupa u srednjoskolskim danima, uz njihove pesme sam vezbao da sviram i pevam... na zalost, Boris je vec otisao za Ameriku kad sam ja poceo da idem na njihove koncerte, a Najdino pevanje i za po oktavu nize me je toliko uzasavalo da sam mu jednom prilikom zamalo oteo mikrofon da otpevam umesto njega...




 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Preminuo Boris Aranđelović, pevač grupe Smak 1948 - 2015

[ Pregleda: 3016 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.